Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

maminka1986
5. aug 2015

@isabella22 ahaa to nepoznam.... 10 den po kete už bola pekná čiarka..ale u každeho je to ine ja mam vysoke hcg vraj aj na dvojičky mi písali babay haha dávali sme blastocystu tak bude malo pravdepodobne že budu dvojky 🙂
držim ti palce!!!

isabella22
5. aug 2015

@maminka1986 tak to.dost neskoro ja som vcera.na 3 den robila test a nic.a.to.som.myslela.ze.je to.stratene😉no.aj blasrocysta sa moze.delit

lujza1707
5. aug 2015

@maminka1986 ahoj blahozelam ti!!! ja som mala vklad 27.07 a v pondelok 10.08 idem na krv,som 10.den po vklade a dnes som zacala trosku spinit tak dufam,ze mi to vyjde lebo uz mam tiez toho dost za sebou..ake si mala pocity po kete?a lezala si do zistenia tehu,alebo si robila vsetko to co normalne dni?dakujem vopred za odpoved a drz sa .
a inac tu zimnicu som mala aj ja presne ten den ako by mi mala prist mrcha

maminka1986
5. aug 2015

@lujza1707 ahoj dakujeeem...
no tomu že bduem tehotná predchádzalo vela znamení od Boha alebo mojej starkej ???neviem proste vela ja som tušila ž to vynde....vela znamení važne je to neuveritelné...
v dne vkladu mala manželova babka pohreb... ja sommala ako mi povedali krásne super embryjko sliznicu vysoku takže u nas to bolo dost pravdepodobne že to vynde nemali sme ťažké problemy teda diagnozy..
ležala som cca 10 min už na sále som plakala...potom sme sa šli najest hned a išli priamo na pohreb v tom teple uff som cetsovala skoro 2 hod potom... nohy osm mala hore celý čas vpredu sklopenu sedačku...potom som sedela aj u svokrovcov...domov sme prišli o 22 večer...
na druhý a treti den som nevarila ani nič nedvihala ani na další...potom som normalne fungovala...
mala som špinenie na 9 den po trošinku,prehanalo ma z utroka na stredu čo bol priznak už ...bolesti križov ako na MS zima...prsia am boleli jeden den!! teraz nič vobec mi nie je... test som robila na 10 dne po KET
ja som si bola skor ista ako nie že to vynde proste ET som mala odložený kvoli operácii tak to malo byt proste
držim palce!!!

maminka1986
5. aug 2015

@isabella22 može ale asi je to menej pravdepodobne xi uvidime....
na treti den po KET si robila test????? to hadam nie 🙂)

maminka1986
5. aug 2015

@isabella22 na 3 den ti neukaže nič ved to sa ani tak skoro neorbi 🙂)) uplne zbytočné... načo sa stresovat? chcela som si robit na 13 den ale kvoli jemnemu špineniu som si skor...na 3 den je zbytočne si robit može ti ukazat a potom ak pride menzes nebodaj bude človek len smutný

isabella22
5. aug 2015

@maminka1986 aaa neviem co ma to napadlo asi to ze som mala z minula odlozeny test tak ma to napadlo....usmieval sa na mna 😉 mna stale jemne boli podbrusko jak pred mrchou ale nespusta sa musim zaklopat....Dnes 26 dc a v utorok termin mrchy no vsak necham sa prekvapit

maminka1986
5. aug 2015

@isabella22 NO VYDZ apson do utorku!!!! važne...ja som sa bala tetsovat ja som bola v tom že ide už menzes proste..držim palce velmii

isabella22
5. aug 2015

@maminka1986 dakujem.... 😉 no bude to tazke a to mam aj dovolenku a neviem od toho vypnut....

maminka1986
5. aug 2015

@isabella22 ja som nezmestnana tak no 🙂))musiš!!nemysli nato hraj hru napr na PC alebo si zmestnaj mysel

isabella22
5. aug 2015

@maminka1986 ale vsak som stale ,,zamestnana" aj mimo domu aj vsetko...och tak nezamestnana by som uz celkom nemohla byt doma by ma porazilo...ale ty budes mat teraz zabavku 😉

maminka1986
5. aug 2015

@isabella22 no ja mam čo robit v našom velkom dome .)) a aj okolo a "pracujem"cez net ..no to ano xi

isabella22
5. aug 2015

@maminka1986 ja ked.som vysla.zo.skoly a tyzden som.bola.doma.uz som.mala.nervy ze sa nezamestnam.no hroza....teraz aj mam.zazemie.a.zase.sa nam nedari toto

maminka1986
5. aug 2015

@isabella22 no človek nemože mat všetko a to že som doma mi len teraz prosúpelo neviem si predtsavit chodit do práce ked bývam unavená ako kon.....biedou netrpime takže ja som spokojná 🙂

isabella22
6. aug 2015

@maminka1986 to hlavne ze si spokojna☺mna dnes.rano niako.tlaci podbrusko ako na mrchu tak neviem.ci to uz nie je predzvest mrchy....nie moc ale.citim.to....no.dnes sa idem.kupat do termalnej vody tak uvidime.ci sa po nej spusti mrsina jedna

prdolet
6. aug 2015

Ahojte, pridavam sa ku vam. Na prvom ultrazvuku sa ukazali dvojicky. Som v osmom tyzdni, uz som odisla z CAR a zajtra idem k svojmu gynekologovi. Som prekvapena zo svojich pocitov, tak dlho som na to cakala, myslela som, ze ked sa to podari, budem skakat 3 metre. Ale nie. Tesim sa, to ano, len pri tom teple, unave a obavach si to nejak neviem uzit. Zazili ste nieco podobne?

maminka1986
6. aug 2015

@prdolet ahoj ahoj jeeeej grtulujeeem ja som vraj v 5tt a zajtra začinam 6tt ..do Car ideme utorok nasrdeičko ..
vieš čo možno ti to pride neskor...ja stale tomu neverim dáko...🙂))hladkám si bruško rozprávam sa babatkom a tak ale viem ako ti je ja soms a tešila ale zaroven mam obavy....to su normalne potcity neboj nie si iná 🙂
ako dlho ste sa snažili? my necelé 4 roky...

maminka1986
6. aug 2015

@isabella22 fuha no to som mala aj ja a aj mavam ..roztahuje sa maternica..kupat sa ideš?
no ja som sa nekupala ani nahodou ani len v našom bazene na dvore čo mame...a teplá voda ani ni eje dobrá celkovo sa kupat neodporučaju ja sa doteraz nesprchujem teplou vodou...neviem no rob ako uznaš za vhodné ja som velmi opatrnaa

isabella22
6. aug 2015

@maminka1986 ale zas to podla mna netreba prehanat....ked sa ma uchytit sa uchyti si myslim...

maminka1986
6. aug 2015

@isabella22 nejd o to anija som neprehanala...ale rozhodne teplá voda ni eje dobrá ak ideš do teplej vyvolava potrat...ale j to tvoja vec

isabella22
6. aug 2015

@maminka1986 precitam si 😉

isabella22
7. aug 2015

@maminka1986 takze dnes.som.robila.ciarku na.6 den.po.ket a mam.tam.ruzoveho.ducha....tesim.sa.neodolala.som 😉

maminka1986
7. aug 2015

@isabella22 jeeeeeeej supeeeer 🙂))dobre teraz ešte počkaj apson do 10 dna potom ti krásneukaže

isabella22
7. aug 2015

@maminka1986 pockam.kupim.potom.aj digitalny a pak na krv ale.este sa netesim...

prdolet
7. aug 2015

@maminka1986 my sme sa snazili 3 roky asi. Mozno to cele este len pride, ta velka radost, mam uz starsieho syna a zivo si pamatam ake to bolo pri nom, preto som prekvapena, ze teraz to take euforicke nie je.
Dnes som bola u svojho gynekologa, povzbudil ma, povedal mi, ze si mozem robit co chcem, sama najlepsie viem, co mi robi dobre a co zle. Akurat po ivf a zaroven dvojkach budem viac sledovana.
@isabella22: gratulujem. Dobre skoro, mozno budu tiez dvojky 🙂

isabella22
7. aug 2015

@prdolet nestras staci.1😉....skoro?ved 11dpo...to.je.skoro?a.ja.ze.som.pozadu😔

isabella22
7. aug 2015

@prdolet a.preco.po.ivf budes.viac.sledovana?

maminka1986
7. aug 2015

@isabella22 daj sem foto ;)

isabella22
7. aug 2015

Skusim no.je to.zle.fotene😉