• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po KET. Pridajte sa

5. októbra 2017 
Ja som volala vysledky a vraj na 10 den po KET je niiiiiiiizke :frowning2: iba 280
12. aug 2015 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22
Inak moj gynekolog povedal ked som cakala chalanov a v cetre ma stresovali hladinami hcg, ze nech daju pokoj, dolezite je mat pozitivny tt a na ultrazvuku pocut tlkot srdca....ze nech si strcia svoje nizke, ponaly stupajuce a pod hladiny hcg....
12. aug 2015 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8 den po ket, zasa negativny! Aj ked som si ho nerobila z ranneho mocu, ale to je asi jedno.....
Uz druhy den ma pichaju vajecniky presne ako pred ms.... Cakam, ze dostanem kramy....
13. aug 2015 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojaaa este pocksj je to skoro....no vraj dolezitejsie je aby to pravidelne stupalo....mam stres o 2 mam dnes kontrolu krvi...
13. aug 2015 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22
Nemaj stres, co by som ja dala za to, aby mi zobrali krv :joy:
13. aug 2015 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojaaa a preco ti nezoberu krv??
15. aug 2015 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22

Ale ja som myslela, ze v tom case ako sme si pisali :stuck_out_tongue_winking_eye:

Inak ja chodim do brna, a tam my povedali, ze o 14 dni urobit tt, pozitivny - objednat sa na utz...negativny - vysadit utrogestan, cakat na ms a hned do dalsieho ket
16. aug 2015 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojaaa tak ale na skne nemuselo byt este nic vidiet tak preco vysadit?ked si mala pozitivny test
16. aug 2015 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22
Teraz nerozumiem....skne? Ja som nemala pozitivny test....vobec nerozumiem :scream::eyes:
16. aug 2015 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojaaa na sone malo byt
16. aug 2015 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22
Dnes som 11 den po ket, test si mam robit na 14 den, co je v stredu a podla vysledku mam bud ist na utz alebo vysadit utrogestan...na krv nemam ist ani ked bude negativny ani ked bude pozitivny....ja chodim do brna
16. aug 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojaaa ved praveze krv ti povie.co.a.jak...test moze byt.falosne.pozitivny alebo negativny... :unamused: ja este len 16.den po.ket
16. aug 2015 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. aug 2015 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak krv mam negativnu....neva, dalsie kolo, idem zas, este mame dve blastocysty
19. aug 2015 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnes sono na 1:wink:vsetko tam kde ma byt:wink:mame aj gestacny vacok aj zltkovy o 10 dni by malo byt vidiet aj plodik uz :wink:
21. aug 2015 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak som tu po mesiaci, po 2.ket rannej blastocysty a dnes pred hodkou robeny test...
Tak bud zasa ofajc a falosne pozitivny, alebo som v tom :joy::joy:
13. sep 2015 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ja mam na vas otazku..... alebo skor, niekolko otazok...
1. kolko vajicok ste mali odobratych a kolko sa vam oplodnilo pred mrazenim?
2. kedy sa mrazili? kolko bunkove a kolko embryi ste realne zamrazili?

Ja som trochu nestastna lebo zo 17 vajicok mame len 5 embryi, a ktovie ci budu na mrazenie vsetky :/
16. jún 2016 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ckatka ahoj, ja som mala 26 vajicok, z toho 12 bolo napichovanych a zvysok bolo oplodnenych prirodzene. Z tych 12 napichovanych mam 7 embryi a prirodzene zo zvysku vznikli 2 - spolu 9 embryi. Z toho co mas ty, tak mas vybornu uspesnost :slight_smile:. Mne cakali jeden den, ked mi volali tak vsetkych 9 bolo uspesne zmrazenych, len kolko bude uspesnych aj vo mne, uvidim, ten 1,5 mesiaca je zabijackych :/ to ti poviem.
5. okt o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borka31282 jo my sme medzičasom úspešne adoptovali tak do ivf nejdeme viac. Mame toho dosť...
Každopádne držím Palce!
5. okt o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok