• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po KET. Pridajte sa

16. júna 2016 
ahojte tehulky.... hodila som do albumu ten kocik.. co sa mi paci....
tie NT hodnoty su v norme tusim do hodnoty 3... takze v pohode :wink: .....
4. sep 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tie hodnoty to je ten screening co sa robi v 12 tt? :confused:
4. sep 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Havka hej tie.. na utz.. potom sa este berie krv afp a hcg .. tiez v tom obdobi...
4. sep 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uvidim co zajtra povie krajko ze kedy nas pomeria :slight_smile: dufam ze ma nevrati zase o par dni do zadu :unamused:
4. sep 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka... hadam nie...uvidis ze ako krasne a rychlo to dobiehate :wink: ...ja prave citim riadne stuchance do bruska bobikovi sa nepaci ze sedim .....vezmem psa a ideme do terenu
4. sep 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, to rozpatie je do 3 ... ak je to nad 3,tak vtedy asi to uz nie je dobre :cry:
Mne budu brat krv afp a hcg az v zaciatkom 16tt ... tak nas tusim objednal.

Kvetka, aj ja som bola hotova a manzel tiez. Sme sa po sebe usmievali ako trafeni ... a mne sa aj slzicka vykotulala
4. sep 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedri verim ze kazdej z nas co si nieco vytrpela pre babo by vysla slzicka, mne urcite je som teraz taky makys :slight_smile:
4. sep 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani ... tieto kocicky sa daju za velmi dobru cenu kupit cez e/bay.

havka ... ved uvidis ako ste podrastli :slight_smile:
4. sep 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinušik takže vám zmenili termín, veď to už len 2dni a budete vidieť drobčeka - no ja som straaašne zvedavá čo to bude. Tak nech to dobre dopadne.
Fedri gratulujem k dobrým výsledkom a hlavne k tomu, že sú drobčekovia v poriadku.
No Táni idem kuknúť čo ste to vybrali
Kvetka, Havka ahojte
4. sep 2008 o 10:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedra...cena je fakt dobra... tu to vyjde cca 25tis aj s tym fusakom...len musim este najst niekoho co vie po nemecky :dizzy_face:....preluskat to ako to funguje s reklamaciami... na kociku sa vzdy nieco zvykne pokazit......
jaj bola som vonku je tak teda peklo.. nohy su jak gule..... :angry: ....
Zuzla.. este neblinkame??? :grinning: ... mna nevolosti presli ale zase zacali takze ratam ze dokonca potiahneme s vrtenim sa:slight_smile:
4. sep 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, som doma - hurááááááááááá. bábätká sú ok, dík, že ste na mňa mysleli, idem prečítať, čo ste popísali - teda ak medzitým nezaspím, lebo dnes sa mi strašne drieme. tak zatiaľ pekný deň želám :dizzy_face:
4. sep 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika ... ahoj
no tom som rada,ze je vsetko v poriadku :slight_smile:
4. sep 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika tak vitaj... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. sep 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabika ahoooj a vitaj opäť domka a aj na koníkovi :slight_smile:
Táni práveže nem blinkáme - minulú noc som sa zobudila na to, že mi je na grcanie, ale potom to prešlo, a poslednú dobu mi je po napití vody ráno blbo, ale to si ľahnem a potom to prejde. Takže ty začínaš druhé kolo nevoľností - hmmm malinký si ťa vyzvrtáva pokiaľ ešte môže
Inak fakt je vonku hic, tiež som sa bola trošku vyvetrať a posedieť u našich na záhrade.
4. sep 2008 o 15:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky neviete mi poradiť nejakú kozmetiku alebo čo zvyknete používať počas tehulkovania?
4. sep 2008 o 16:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzla... ja som zacala na plet Vichy... denny kren, cistiacu vodu, nocny krem....a na brusko ElastiQ... vraj je dobra aj znacka Weleda ako kozmetika... dostat v drogerii DM.....konecne je zamraceneeeeeee ale zase taky spaci cas....
4. sep 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ste sa všetky stratili? :wink:
zuzlík, ja som na brusko používala aj ElastiQ ako Tanittka, ale teraz používam olej proti striám pre tehulky od Eucerinu- odporučila mi ho seternica a tej brusko po nom vôbec nepopraskalo.Je dosť drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dlho vydrží a je po nom jemnucká pokožka :dizzy_face:
5. sep 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauky...nestratili:slight_smile:...len man blbsi den...trapi ma tehu zapcha je to hrozne dnes sa to prejavilo dokonale... :rolling_eyes: ...
s tym mazanim... si asi moc nepomozeme.. je to geneticky dane ci budu strie....mne sa uz objavuju na prsiach :unamused: brusko zatial v pohode ...ale co nech je malicky zdravy a nech som dobra dojka potom :grinning: ...
5. sep 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Havka... vydedukovala som z fotecky co sa deje?
5. sep 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. :wink:
Zuzlik, ja mám na bruško obyčajný detský olejček. Poradilo mi ho kamoška a jej zase jej gynekologička. Bruško mala krásne hladké. :slight_smile:
5. sep 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Havka ... tak nakoniec bude len jedno ?
5. sep 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabika ahoj. Som rada, že ste OK. :wink: :slight_smile:
Havka???
5. sep 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka, tak bude jedno babenko? lebo vyzerá krásne :slight_smile:
tani máš pravdu,veľa si nepomôžeme, ale skúsiť môžeme :sunglasses: . Ona napríklad mala už staré strie na bokoch a stehnách ale po tehu je ostalo brusko krásne :sweat_smile: -a mala ho riadne. Ale tiež to moc neriešim, ked praskne bude prasknuté- na prsiach mám strie aj ja :wink: aj tak si myslím, že sme teraz najkrajšie :slight_smile:
5. sep 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte tehulky
Máme problém výsledky s triplle testu ukázali zvýšenie riziko Downovho syndrómu, plačem, plačem a plačem, nechcela som ani písať, ale neviem čo mám robiť, opakovali mi test v utorok bude výsledok, som zúfalá, nasledujúci týždeň musím absolvovať amniocentézu, ak by sa to potvrdilo aj z nej tak som úplne bezradná asi sa zbláznim...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
5. sep 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna ... neboj moja, uvidis ze amnio dopadne dobre. Tie triplle testy su len orientacne a takmer na 99perc. dopadne amnicenteza dobre a babatko bude v poriadku. :wink:
5. sep 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fedra snažím sa veriť, ale je to strašný stres, neviem ako to prejsť :cry: , a pri amniocentéze zase hrozí aj riziko potratu, a vieš pri mojom začiatku :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. sep 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky.. ake boli hodnoty??...1:kolko?...ja viem ze su to nervy.. stres...ale stane sa ze tieto triple niekedy vyjdu horsie...oni to tam preratuju podla nejakych vzorcov....musime verit ze vsetko dobre dopadne....uff...
5. sep 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Riziko Dow.synd. : 1 v 150/v termíne/
Riziko Dow.synd: je vyššie ako je očakávané len podľa veku matky /1 v 320/

Tanitka neviem ani opísať čo prežívam, je to strašné :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
5. sep 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky ... ved prave, ked ste uz zvladli ten zaciatok ... uz bude dobre :wink:
5. sep 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok