• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po KET. Pridajte sa

16. júna 2016 
ahoj taky :dizzy_face: síce nie som tehulka po ket, ale nakúkam sem.
presne dnes som myslela na havku, že by sa mala presunúť - určite to urobí veľmi rada s takým výsledočkom... :grinning:
pekný slnečný deň želám :dizzy_face:
30. júl 2008 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Gabča len nejako sa nám stratila s koníka :slight_smile: , užíva si asi ranné tehotenstvo :wink: , ak sa v snažilkách objaví budem ju musieť nasmerovať, aj tebe pekný slnečný dník aj bábikám v brušku aj dcérke :dizzy_face:
30. júl 2008 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky.. tehulky...
Taky .... byva ti etse blbo???? .. si na pnke?stale?
30. júl 2008 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Tanitka občas mi tá záha nedá pokoj a som na PN-ke na rizikovom do konca, včera ma dokonca prehnalo, dá sa zobrať v takomto prípade čierne uhlie?, a ty si na PN-ke ? a ako ti je? a čo je s Lenkou?
30. júl 2008 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Tanit a kedy si začala cítiť prvé pohyby?
30. júl 2008 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Taky.. Lenka je na dovolenke...momentalne myslim na 2tyzne...sli...take steklenie som zacala citit od polky 17tt....nie kazdy den.. teraz to pocitujem kazdy den vzdy vecer ked lezim...take bublinky ako keby...
... posli tu prehanku ku mne :sunglasses: .... cierne uhlie mozes...aj horku cokoladu...ja som zacala trpeit zapchou... je to blbe.... uz ma tolko nevrti .. ale este sa mi stane vecer ze sa obijmam s wckom :grinning: ....jest takisto mi moc jechuti.. skor jedavam preto aby sme prezili....zatial hlasim +4kg a 10cm v pase :wink:
30. júl 2008 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Tanitka ja stále jem kys.listovú a celáskon, a zatiaľ mám stolicu pravidelne, pri dcérke som mala veľky problém s týmto :pensive: viem čo je to zápcha veľmi sa toho obávam, lebo tlačiť veľmi nesmiem kôli krvácaniu v 1trimesti, ja hlásim zatiaľ 1,4kg pás nemeriam, lebo ja som riadne pri stimulke pribrala, mne nechutí veľmi mäso ale zato cestoviny môžem, aj dnes som musela ísť si kúpiť do obchodu brokolicu a cestoviny idem urobiť jeden zaujímaný receptík a hlavne veľa ovocia, jablká, broskyne a hrozno, dyne mám vyše hlavy ale aj tú môžem :dizzy_face: , pozdrav Lenušku odo mňa a, že sa teším kedy príde na koníka, pá,cmuk :dizzy_face:
30. júl 2008 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajojte raKETky :slight_smile:
zelam pekny dnik, ale vam pekne pribudaju tie tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ako mne :grinning: mne uz by tak o dva tt mohli aj skoncit, ja v tomto teple sa uz nevladzem ani hnut, tak radsej nech sa staram o Hanku ako o velke brusko... :grinning:
30. júl 2008 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Pipka držím ti palčoke, máš to za málo, môžeš stihať meter :wink: , krátky a bezbolestný pôrod ti prajem :dizzy_face:
30. júl 2008 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
taky dakujeeeem, uz strihaaaam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2008 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som asi blba,ale co je KETko?AK kyretaz..
tak ja mam chlapceka po 2x
30. júl 2008 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, takynka dakujem za pozvanie :grinning: :grinning: :grinning:
ja som vas tu uz bola citat, ale v tom case tu bolo nejak tisko :sweat_smile:
ja sa stale bojim bojim.......predsa len to prve ketko bol potrat.... :pensive:
ale teraz je to ine :slight_smile:
30. júl 2008 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Trosku som sa odmlcala bola som sa vyvencit :grinning: ....
Taky.. cestoviny sa daju.. len masko moc nemusim....a uz vobec nie kuarcinu :angry: ...
Havka....bat sa bude clovek stale...najpv si clovek povie nech uz je srdiecko.. potom nech uz je prvy trimester za mnou....potom nech uz je po roznych krvnych testoch... preco clovek este neciti pohyby atd atd.......cely zivot sa budeme bat... ale vsetko nakoniec bude dobre... a budeme sa vytesovat z tych malych vrestadiel :wink:
Lienka.. ket-kryoembriotranfer..... je prenos zmrazenych embrii do maternice ... kyret je kyret...dodatocne blahozelam k malickemu;)
30. júl 2008 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Lienka KET-je kryoembryo transfer, to znamená, že ti vkladajú embrijká z rozmrazenia :dizzy_face:

Havka chápem , ale neboj sa treba veriť, je iný tento mrazáčik ako predtým, o chvílu bude aj srdiečko a budeš kludnejšia :slight_smile:
30. júl 2008 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ináč Tanitka cestoviny s brokolicou, sa mi vydarili, lepšie ako z reštaurácie, :slight_smile: aspoň dcérka ma pochválila :dizzy_face:
30. júl 2008 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja robim senzacne lasagne :dizzy_face: ... len sa mi moc nechce je to paprave....ale zalizujeme sa potom vsetci...dnes mam na plane rizoto....moj top drink na veducom mieste je momentalne.. 1dcl ribezloveho dzusu zmiestat s 2dcl sprite a lad..... :sweat_smile: ... mnaaam..bola som vonku ale zacinam asi puchnut z tepla... :unamused:
30. júl 2008 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozem sa k vam pridat.som v 7t po kete.vcera som bola na utz a srdiecko pekne bije.
30. júl 2008 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Samozrejme ella tešíme sa a gratulujeme ti :slight_smile:
30. júl 2008 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule, ja sa vrátim k tomu jedlu, čo ste spomínali - takú ste mi tu narobili chuť, že som si musela urobiť cestoviny a jedla som ich už asi 3x :dizzy_face:
dobrú nôcku, idem uspať malú a neviem, či neuspím aj seba :wink:
30. júl 2008 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaj..dakuejm za vysvetlenie...
A drzim vam palceky..viem,co prezivate..nas chrust bolo moje 3.tehu
A je fakt..ze bat sa budete cele tehu...ja najprv nech uz je po 6tt,potom po prvom trimetsri,potom nech uz su pohyby,potom ze sa hybe malo,potom cukrovka, potom nech uz je po 26tt atd....
Ale nakoniec to vsetko stoji za to..tak sa drzte,hlavne tie potvorky male :grinning:
30. júl 2008 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda ketacky tu je zas dako ticho :slight_smile:
haloooooooooooo kde ste vsetky :sunglasses:
31. júl 2008 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nic :frowning2:
31. júl 2008 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHojky hava77 ... teba som davno "nevidela". Ako sa mi mas? napis IP prosim... ;)
1. aug 2008 o 05:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahojte KETačky, :slight_smile: Havka teba tu nebolo, :slight_smile: kedy máš ísť na ďalšiu kontrolu?, pas máš skormný :wink: , prajem vám príjemný víkendík a veľa slniečka :dizzy_face:
2. aug 2008 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj takyn, no ja som bola na predcasnej kontrole vcera, lebo utros som mala ako biela kava
s troskou vlasocnic :fearful: tak aby som zbytocne nepanikarila tak som sla za krajkom. ale vseticko je ok a dalsia kontrola je v piatok. este nebudeme pocut srdiecko ale aj tak sa tesime :slight_smile:
2. aug 2008 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Havka tak len sa ŠETRI! kým neprejdeš kritickým obdobím, aby bolo všetko ok, potom mi napíš čo a ako v piatok, ja idem s bobáčikom k mojej doktorke v utorok,Heliosík sme zatiaľ opustili, dúfam tiež , že budeme ok,zatiaľ pá :dizzy_face:
2. aug 2008 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, teda vsetky ketacky chodia asi do inych tem :frowning2: no nevadi mozno nabuduce :wink:
6. aug 2008 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby! konecne som sa aj ja odhodlala prispiet... je to moj prvy prispevok, doteraz som to tu len zbezne citala.
my mame za sebou jedno neuspesne IVF-ICSI v roku 2007. Na zamrazenie nam nic nezostalo. tento rok na jar sme skusili druhy krat. Vyprodukovala som 36 folikulov. Kvoli hyperstimulacii bol transfer na dva mesiace odlozeny. KET sme mali 13. juna a bol uspesny. v mrazaciku mame este 8 snehuliakov...

vsetkym drzim paste, nech to dobre dopadne a nech tie tyzdne rychlo ubiehaju! :wink:
6. aug 2008 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor
Ahoj Ludmilka, tak ti držím palce :slight_smile: , máte ešte aj súrodencov :wink: v mrazáčiku, prejem ti úspešné tehulkovanie :dizzy_face:
8. aug 2008 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Havka nejako ťa neviem zastihnúť :frowning2:
8. aug 2008 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok