Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

gabika24
30. júl 2008

ahoj taky 😵 síce nie som tehulka po ket, ale nakúkam sem.
presne dnes som myslela na havku, že by sa mala presunúť - určite to urobí veľmi rada s takým výsledočkom... 😀
pekný slnečný deň želám 😵

takyna
autor
30. júl 2008

Gabča len nejako sa nám stratila s koníka 🙂 , užíva si asi ranné tehotenstvo 😉 , ak sa v snažilkách objaví budem ju musieť nasmerovať, aj tebe pekný slnečný dník aj bábikám v brušku aj dcérke 😵

tanitta
30. júl 2008

ahojky.. tehulky...
Taky .... byva ti etse blbo???? .. si na pnke?stale?

takyna
autor
30. júl 2008

Tanitka občas mi tá záha nedá pokoj a som na PN-ke na rizikovom do konca, včera ma dokonca prehnalo, dá sa zobrať v takomto prípade čierne uhlie?, a ty si na PN-ke ? a ako ti je? a čo je s Lenkou?

takyna
autor
30. júl 2008

Tanit a kedy si začala cítiť prvé pohyby?

tanitta
30. júl 2008

Taky.. Lenka je na dovolenke...momentalne myslim na 2tyzne...sli...take steklenie som zacala citit od polky 17tt....nie kazdy den.. teraz to pocitujem kazdy den vzdy vecer ked lezim...take bublinky ako keby...
... posli tu prehanku ku mne 😎 .... cierne uhlie mozes...aj horku cokoladu...ja som zacala trpeit zapchou... je to blbe.... uz ma tolko nevrti .. ale este sa mi stane vecer ze sa obijmam s wckom 😀 ....jest takisto mi moc jechuti.. skor jedavam preto aby sme prezili....zatial hlasim +4kg a 10cm v pase 😉

takyna
autor
30. júl 2008

Tanitka ja stále jem kys.listovú a celáskon, a zatiaľ mám stolicu pravidelne, pri dcérke som mala veľky problém s týmto 😔 viem čo je to zápcha veľmi sa toho obávam, lebo tlačiť veľmi nesmiem kôli krvácaniu v 1trimesti, ja hlásim zatiaľ 1,4kg pás nemeriam, lebo ja som riadne pri stimulke pribrala, mne nechutí veľmi mäso ale zato cestoviny môžem, aj dnes som musela ísť si kúpiť do obchodu brokolicu a cestoviny idem urobiť jeden zaujímaný receptík a hlavne veľa ovocia, jablká, broskyne a hrozno, dyne mám vyše hlavy ale aj tú môžem 😵 , pozdrav Lenušku odo mňa a, že sa teším kedy príde na koníka, pá,cmuk 😵

pipka
30. júl 2008

ajojte raKETky 🙂
zelam pekny dnik, ale vam pekne pribudaju tie tt 😵 😵 😵 ...ako mne 😀 mne uz by tak o dva tt mohli aj skoncit, ja v tomto teple sa uz nevladzem ani hnut, tak radsej nech sa staram o Hanku ako o velke brusko... 😀

takyna
autor
30. júl 2008

Pipka držím ti palčoke, máš to za málo, môžeš stihať meter 😉 , krátky a bezbolestný pôrod ti prajem 😵

pipka
30. júl 2008

taky dakujeeeem, uz strihaaaam 😀 😀 😀 😀

lienka79
30. júl 2008

som asi blba,ale co je KETko?AK kyretaz..
tak ja mam chlapceka po 2x

hava77
30. júl 2008

ahojte, takynka dakujem za pozvanie 😀 😀 😀
ja som vas tu uz bola citat, ale v tom case tu bolo nejak tisko 😅
ja sa stale bojim bojim.......predsa len to prve ketko bol potrat.... 😔
ale teraz je to ine 🙂

tanitta
30. júl 2008

Trosku som sa odmlcala bola som sa vyvencit 😀 ....
Taky.. cestoviny sa daju.. len masko moc nemusim....a uz vobec nie kuarcinu 😠 ...
Havka....bat sa bude clovek stale...najpv si clovek povie nech uz je srdiecko.. potom nech uz je prvy trimester za mnou....potom nech uz je po roznych krvnych testoch... preco clovek este neciti pohyby atd atd.......cely zivot sa budeme bat... ale vsetko nakoniec bude dobre... a budeme sa vytesovat z tych malych vrestadiel 😉
Lienka.. ket-kryoembriotranfer..... je prenos zmrazenych embrii do maternice ... kyret je kyret...dodatocne blahozelam k malickemu;)

takyna
autor
30. júl 2008

Lienka KET-je kryoembryo transfer, to znamená, že ti vkladajú embrijká z rozmrazenia 😵

Havka chápem , ale neboj sa treba veriť, je iný tento mrazáčik ako predtým, o chvílu bude aj srdiečko a budeš kludnejšia 🙂

takyna
autor
30. júl 2008

ináč Tanitka cestoviny s brokolicou, sa mi vydarili, lepšie ako z reštaurácie, 🙂 aspoň dcérka ma pochválila 😵

tanitta
30. júl 2008

Ja robim senzacne lasagne 😵 ... len sa mi moc nechce je to paprave....ale zalizujeme sa potom vsetci...dnes mam na plane rizoto....moj top drink na veducom mieste je momentalne.. 1dcl ribezloveho dzusu zmiestat s 2dcl sprite a lad..... 😅 ... mnaaam..bola som vonku ale zacinam asi puchnut z tepla... 😒

ella1111
30. júl 2008

mozem sa k vam pridat.som v 7t po kete.vcera som bola na utz a srdiecko pekne bije.

takyna
autor
30. júl 2008

Samozrejme ella tešíme sa a gratulujeme ti 🙂

gabika24
30. júl 2008

babule, ja sa vrátim k tomu jedlu, čo ste spomínali - takú ste mi tu narobili chuť, že som si musela urobiť cestoviny a jedla som ich už asi 3x 😵
dobrú nôcku, idem uspať malú a neviem, či neuspím aj seba 😉

lienka79
30. júl 2008

jaaaaaaaaaaaaj..dakuejm za vysvetlenie...
A drzim vam palceky..viem,co prezivate..nas chrust bolo moje 3.tehu
A je fakt..ze bat sa budete cele tehu...ja najprv nech uz je po 6tt,potom po prvom trimetsri,potom nech uz su pohyby,potom ze sa hybe malo,potom cukrovka, potom nech uz je po 26tt atd....
Ale nakoniec to vsetko stoji za to..tak sa drzte,hlavne tie potvorky male 😀

hava77
31. júl 2008

teda ketacky tu je zas dako ticho 🙂
haloooooooooooo kde ste vsetky 😎

hava77
31. júl 2008

tak nic ☹

ingulka
1. aug 2008

AHojky hava77 ... teba som davno "nevidela". Ako sa mi mas? napis IP prosim... ;)

takyna
autor
2. aug 2008

Ahojte KETačky, 🙂 Havka teba tu nebolo, 🙂 kedy máš ísť na ďalšiu kontrolu?, pas máš skormný 😉 , prajem vám príjemný víkendík a veľa slniečka 😵

hava77
2. aug 2008

ahoj takyn, no ja som bola na predcasnej kontrole vcera, lebo utros som mala ako biela kava
s troskou vlasocnic 😨 tak aby som zbytocne nepanikarila tak som sla za krajkom. ale vseticko je ok a dalsia kontrola je v piatok. este nebudeme pocut srdiecko ale aj tak sa tesime 🙂

takyna
autor
2. aug 2008

Havka tak len sa ŠETRI! kým neprejdeš kritickým obdobím, aby bolo všetko ok, potom mi napíš čo a ako v piatok, ja idem s bobáčikom k mojej doktorke v utorok,Heliosík sme zatiaľ opustili, dúfam tiež , že budeme ok,zatiaľ pá 😵

hava77
6. aug 2008

ahojte, teda vsetky ketacky chodia asi do inych tem ☹ no nevadi mozno nabuduce 😉

ludmila007
6. aug 2008

ahojte baby! konecne som sa aj ja odhodlala prispiet... je to moj prvy prispevok, doteraz som to tu len zbezne citala.
my mame za sebou jedno neuspesne IVF-ICSI v roku 2007. Na zamrazenie nam nic nezostalo. tento rok na jar sme skusili druhy krat. Vyprodukovala som 36 folikulov. Kvoli hyperstimulacii bol transfer na dva mesiace odlozeny. KET sme mali 13. juna a bol uspesny. v mrazaciku mame este 8 snehuliakov...

vsetkym drzim paste, nech to dobre dopadne a nech tie tyzdne rychlo ubiehaju! 😉

takyna
autor
8. aug 2008

Ahoj Ludmilka, tak ti držím palce 🙂 , máte ešte aj súrodencov 😉 v mrazáčiku, prejem ti úspešné tehulkovanie 😵

takyna
autor
8. aug 2008

Havka nejako ťa neviem zastihnúť ☹