Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tanitta
9. sep 2008

Kveti... ved mas 2 papkacov 😀 ... mne tiez vie byt riadne zle od hladu.. ale ked si pomyslim ze by som nieco mala zjest... 😝 ... prinutim sa ale nie je to tak s chutou.....
Taky.. pa.. ved ja sa uz poberam tiez...idem vitat pracujucich 😎 ...

gabika24
9. sep 2008

taky, neboj, bobáčik bude ok...
ináč ja mám + asi 10 kg (teda podľa váhy u doktora - podľa našej je to + 8).
taky, mne tiež asi v 20 tt začalo chutiť sladké - žeby tam bol aspoň jeden chlap? pri malej som sa išla zblázniť za rajčinami a paprikou... 😵
kvetka, pekné bruško 😵
tanittka - tak pekne uvítaj pracujúci národ slovenský, keď už poniektorí nepracujeme 😎

tinucha
10. sep 2008

Ahojte.
Keď spomínate váhu, ja som pribrala už 7kg. A čokoládu miveľmi chutí už pekných pár týždňov. Včera som od švagrinky dostala dve obrovské Milky, vraj že pre obidvoch. 😀 😀 😀

takyna
autor
10. sep 2008

Ahojte tehulky, dnes som sa celkom v noci aj vyspala a už som aj hore, vstanem zapnem koníka a chystám si raňajky začnem čítať o váhe a zvýťazil rožtek s tuniakom, proti rožteku s lekvárom 😎 😀 aj keď bobáčik by si asi dal s tým lekvárom 🙄 , uvidíme o 2-hodiny 😉

takyna
autor
10. sep 2008

Gabika nejako sa nám samý chlapci triafajú, ja mám taký tušák , že u teba to bude chlapčenská dvojka 😉

tanitta
10. sep 2008

Ahojte kocky....
s tymi chutami je to sradnda ako sa menia... u mna viedli zozaciatku len vaijcove chleby... teraz to nemozem ani citit.. a vedu maslove rozky so salamou 😀 a margotky.... mucne jedla tiez v takom rozsahu uz nebasitm....ale zato hranolky s kecupom a pizzu by som jedla od rana do vecera....dnes idem omrknut zase kociky... no nebolo kedysi dobre?? 2druhy a bol pokoj....

gabika24
10. sep 2008

ahojte.
taky, vieš, že som to včera spomínala manželovi? že sa nejako darí chlapcom... tak uvidíme, čo to bude u nás 😉

takyna
autor
10. sep 2008

Ahojte Gabika, Tanitka, 😵 , aj mňa už svrbia prsty niečo kúpiť , našťastie nemám teraz lóve a ani odvahu..., ešte aspoň 1-mesiac musím vydržať 😖 , Gabika budú ochranka pre dcérku 😀

tanitta
10. sep 2008

ja si idem objednat dnes polohovaci vankus http://www.noseniedeti.sk/polohovaci_vankus ... uz si necitim krize....a zajtra zbehnem kuknut na cvicenie pre tehule

takyna
autor
10. sep 2008

a ktorý s tých 2 druhov? a stojí? vyzerá to zaujímavo, ináč spávaš ako na boku či na chrbáte?

gabika24
10. sep 2008

tanittka, ja si tak zmotám paplón - spávam tak ako na prvom obrázku...
baby, musím žehliť, ale nemám to s aktivitou preháňať. ešte by mi ten doktor mohol vysvetliť ako??? - teda, radšej nech nič nevysvetľuje, lebo mi zas povie, že najväčší pokoj mám v nemocke 😅
ale cítim sa fajn, čo je dobre... 😵

takyna
autor
10. sep 2008

Gabika prosím ťa len sa šetri, ja keď nemusím osobne ani nežehlím, teraz sú materiály nekrčlavé na šťastie 😎 , lebo žehlenie z duše neznášam, hlavne košele a tak.... 😝 , odychuj a relaxuj, už to máš za pár....možeš meter začať stihať 😵

takyna
autor
10. sep 2008

ináč Gabika presne tak spávam aj ja , to s perinou mám tiež takto spravené 🙂

gabika24
10. sep 2008

taky, veď sa šetrím - preto mi to všetko tak dlho trvá 😀 😀 😀
idem sa pohrať s malou, už sa dožaduje mojej pozornosti. aj tak som prekvapená, že ma nechala tak dlho za pc 🙂

takyna
autor
10. sep 2008

pobozkaj ju za mňa 🙂 idem aj ja makať von so psom lebo už škaredo po mne pozerá 😠

gabika24
10. sep 2008

taky 😀

takyna
autor
10. sep 2008

😉 pá 😵 Gabi

hava77
10. sep 2008

ahojte asi ste vsetky isli makat 🙂

tanitta
10. sep 2008

bola som nakrmit bobika 😉 ....
Taky... neviem ktory ale asi ten co sa da ta obliecka dole a oprat... stoji nieco okolo 900,- ten bez obliecky cez 600,-... ja spavam na bokoch.. bola som zvyknuta viac na chrbate ale teraz dlho tak nevydrzim takze sa tocim...
odporuca sa spat na lavom boku....
xi xi.. zehlenie je asi jedina domaca praca co ma ako tak bavi 😵 ....Gabi nezehlis po sediacky??
Havka .. ahojky 😉 ....kedy zase ides na kontrolu?

zuzla80
10. sep 2008

Kvetka no konečne nejaká fotečka od teba - veď už som pomaly zabudla ako vyzeráš 😀 😀
Takynka peknučká fotečka - vieš aká som rada, že to všetko tak dobre dopadlo 😉
Čauko Táni - takže ešte nie ste rozhodnutý ktorý kočiarik idete kupovať? Mne sa veľmi páči ten Casual Play, ktorý máš v albume - vyzerá tak zaujimavo, hneď ma zaujal popri tých dupačkach. Takže je to S4 - ja by som tiež radšej trojkolesový a už rovno trojkombináciu. No ale ja mám ešte do kočíkov času dosť 😒

Inak ahojte zvyšok tehuliek 😵

tanitta
10. sep 2008

Zuzla... vraj na sportaku je ale kratka opierka chrbatika .. no neviem... nevizeralo to tak....jemine kolko hodin musim padat prec... podam info potom co sme vykukali 😵 ... pa zatial

zuzla80
10. sep 2008

Paaa Táni a niečo pekné vyberte - aspoň dáš nejaké dobré tipy 😉

takyna
autor
10. sep 2008

Ahojte tehulky, pes vyvenčení a začína PN-kový veget 😀 , Tanit mňa baví umývanie riadu 😀 hlavne keď mám zlý deň tak umývam 🤐

takyna
autor
10. sep 2008

Baby potrebujem radu, poisťovňa Dôvera je dobrá poisťovňa?, nemám s ňou skúsenosti

kvetka2
10. sep 2008

ahojte tehulky 🙂
taky , ja tiež neznášam žehlenie. žehlím minimálne, mužove pracovné tričká len pekne vyvesím a potom rukami vyhladím a hotovo! tak či tak to má len na jeden den, odmietam tolko žehliť 🙂 ale bambulkám požehlím rada, ak bude treba 😉
ahoj zuzlík, kedy máš kontrolu?

takyna
autor
10. sep 2008

Kvetka ahoj, to sú moje slová aj systém hladenia ten istý 😉 😀 , ale bobáčikovi tiež rada požehlím, to sú malé čísla 😵

zuzla80
10. sep 2008

Ahoj Kveti kontrolu máme až 18.9 - ešte niečo vyše týždňa 😒 Už sa neviem dočkať, len dúfam, že je všetko v poriadku.
Baby ani ja nerada žehlím. Inak ja keď doperiem, tak všetko poukladám do skrine nevyžehlené a keď niečo chceme na seba, tak priebežne požehlím - a také ako uteráky alebo postelné tak to vôbec nežehlím. Juuj nie že si o mne pomyslíte, že som lenivec - to nie som, faaakt 😉 A bobáčikovi aj ja rada požehlím 😀 😵

takyna
autor
10. sep 2008

Zuzlík nič si nemyslíme ja som taká istá 😉 a ideš do Heliosu 18.9?

zuzla80
10. sep 2008

No Taky tak to som rada, že nie som sama taká pracovitá😀 Kontrola "až" 18.9 to čakanie je na tom najhoršie, malo by už byť počuť srdiečko, tak sa modlím, aby bolo všetko v poriadku.

zuzla80
10. sep 2008

Hej Taky kontrola je ešte Helíku - mala by to byť už posledná 😉