Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

zuzla80
11. sep 2008

Havka na srdiečko ideme presne o týždeň 18.9 - zdá sa mi to ako večnosť. Len dúfam, že bude všetko v poriadku a potom verím, že si ten zážitok užijeme 😵
Inak to pobolievanie bruška mám aj ja a niekedy keď sa postavím - možno prudšie, neviem - tak vtedy ma strašne pichne buď v pravo alebo v ľavo. Ako tak čítam, tak je to asi normálne - asi sa maternica rozťahuje. Tie kŕče sa trochu zmiernili, ale stále ich pociťujem, ale nie tak intenzívne.

zuzla80
11. sep 2008

Táni vy to určite dotiahnete do 40tt 😉
Ten strach všetky poznáte, tak viem, že ma chápete 😵
Idem sa trošku natiahnúť, tak vás na chvíľku opustím.
Paaa zatiaľ

hava77
11. sep 2008

zula budem ti drzat palce, je to ozaj super pocut to malicke ake je silne .....my sme obaja plakali od stastia...krajko ten asi tri krat povedal gratulujem, bolo vidno ze sa tiez tesi 🙂

zuzla80
11. sep 2008

ďakujem Havka - my keď sme boli na poslednom ultrazvuku pri Gaťovej (veľmi dobre s ňou vychádzame a už nás pozná od dverí), tak tá keď uvidela plodový vačok tak normálne zakričla - yes, yes je to tam 😀 😀 😀 A silou mocou sa snažila hľadať ešte druhého drobčeka, ale nenašla. Normálne bolo na nej vidieť, ako nám chce zakričať ešte raz - a je tu aj druhý - no nevyšlo jej. Je strašne zlatá - strašne sme si na ňu zvykli 🙂

hava77
11. sep 2008

ja som tiez uz 2 x bola u nej....u krajka stalo viacej zien a mne sa nechcelo cakat 😅 tak som vbehla k nej

tanitta
11. sep 2008

Ja som tu cest uz s gatovou nemala.... 😵 ... vtedy sa zrovna zaucala a zvacsa len pisala nieco mc gajverovi 😅 ......
baby idem cvicit... potom sa zastavim paaaaaaa

tanitta
12. sep 2008

Ahojte kukucky;)...
nooooooooo namiesto cvicenia som skoncila na predporodnej priprave 😀 ... zostanem?-nezostanem? reku ved si to vsetko precitam na net 😵 .. ale fakt odporucam chodit na take nieco idem aj nabuduce...niet nad priamu komunikaciu.... a tych otaaaaaazok 😅 ....

takyna
autor
12. sep 2008

Ahojte tehulky,
Hava ja som bola na presvietenie šiji v 13/3 tt v Heliose, a screeningové testy/u mňa konktrénte triplle test/ mi bol robený v 19tt

hava77
12. sep 2008

a preco triple test az tak neskoro? ten sa robi v 16 tt nie? 😕

hava77
12. sep 2008

prepacte, ahojte 🙂

fedra
12. sep 2008

ja idem na triplle v 16tt + 1 🙂
a potom v 20tt na velky sreening

hava77
12. sep 2008

ahoj fedri, aj mne vravela dr ze v 16tt. tak preco to takynke robili tak pozde?

fedra
12. sep 2008

ahoj havka ... ako sa mas ?
Uz je lepsie ci este stale ti byva zle ?
Ja neviem preco tak neskoro, ved som aj citala, ze sa maju robit 16/17tt lebo inak mozu byt vysledky skreslene

hava77
12. sep 2008

mne uz zle nebyva asi 2 tyzdne, fakt zle mi bolo asi ten8-9tt a uz potom nie? len ked mi nieco zasmrdi musim ist prec z miestnosti 😀

gabika24
12. sep 2008

ahojte.
taky, veď práve, ten test sa robí v 16tt, príp. 16+niečo... nemohla si mať aj preto iné výsledky? ale veď sme sa vlastne spolu o tom rozprávali. bobátko je určite v poriadku 😵
pekný deň kočky... dnes som nejaká lenivá, nič sa mi nechce 😖

tanitta
12. sep 2008

Gabi.. uz mas nachystanu tasku do porodnice? 😵

hava77
12. sep 2008

ahoj gabika, ani mne sa nic nechce, ale musim sa prinutit zavarit baranie rohy 😠

takyna
autor
12. sep 2008

Kočky ahojte 🙂 a vy ste na to ešte neprišli , že Takyna je výnimka 😉 😀 😉 , všetko naopak aby bola švanda 😵

fedra
12. sep 2008

ani mne sa nechceeeeeee 😝
A to sedim v praci, bwe ... uz sa tesim na predlzeny vikend. Inak baby, keby ste videli moju domacnost, no na zaplakanie. Ked pridem okolo 17/17.30 z prace, mne uz sa vobec nic nechce. Mam problem vobec napchat umyvacku a uvarit /varim totiz kazdy vecer/ a inak som hotova.

tanitta
12. sep 2008

Taky.. kukam ze si bola na cukor... v pohode?... ja som bola v zaciatkoch aj kedy mi byvalo najviac zle....ked somt o pila eej ale ma vrtelo.....tak dufam ze buduci tyzden to uz nebude take zle

takyna
autor
12. sep 2008

Tanitak aspoň jedna pozitívna správa u mňa , cukor je na výbornú 😵

takyna
autor
12. sep 2008

ináč mne tá glukóza fakt chutila, sestrička na mňa hladela, ako puk som to od smedu vypila, júj nič strašné

tanitta
12. sep 2008

ale vsetko bude na vybornu 😵 ... jak tu sedim tak bobik sa tak vrti brucho mi nadvihuje.. len skoda ze drahy to este ani necitil a poriadne nevidel.... ako keby mal ten krpcek respekt pred tatinom uz teraz 😀

gabika24
12. sep 2008

tanittka, tašku už v podstate mám nachystanú - pre mňa... ale včera som ešte ožehlila veci pre miminká do pôrodnice - keby náhodou čosi, že pôjdem skôr ležať, aby sa potom netrápil s tým miláčik...
malá ma nechce nechať sedieť za pc - lebo, že sa jej nechce samej hrať...- ach jo, tak to dnes toho veľa neurobím, ale nevadí, aspoň mám výhovorku 😀 😀 😀
havka, mne baranie rohy zavarila mamina 😵 aj lečo a pod... - ešte, že ju máme 🙂
ale musím sa prinútiť ísť aj niečo uvariť - zásoby došli 😀 tak idem zamestnať aj to naše dieťa - síce kuchyňa bude ako po výbuchu, ale hlavne, že sa zabavíme 😀 😀 😀

tanitta
12. sep 2008

vidis.. musim kupit glukozu ked pojdem do mesta.. ochvilku sa chystam

hava77
12. sep 2008

taky ti doktori su dakedy pomyleni, co uz akurat ze trpis ty 😒 ....a ten cukor, bolo to zle vypit? ja sa toho priam desim neznasam presladene veci, a kedy nam chodia normalne tehule a nie vynimky 😀

takyna
autor
12. sep 2008

Gabika a čo máš pre bábiky zbalené?

hava77
12. sep 2008

malo tam byt " kedy tam chodia ......." 🙂

tanitta
12. sep 2008

Gabi....nam vcera doprucila sestricka na pohovore pribalit si aj slivovicu... pouzit na prsniky na obklady... ked je zapal....ked sa tvori mlieko

takyna
autor
12. sep 2008

Havi mne to chutilo, pila som 250ml glukózy rozpustenej vo vode, dala som si to do flašky od môjho oblúbeného nápoja, a tvárila som sa, že je to on 😀 , bála som sa tiež toho lebo sladké teraz nemusím , ale hravo sa to dá vypiť fakt, žiadny stres