• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po KET. Pridajte sa

16. júna 2016 
autor
Ahoj Havi, vychutnávaj si ten pocit o chvílu budeš vzdychať, že sa ti nedá poriadne ani hnúť :wink:
16. sep 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tanitka keby som mala výsledky z triplle testov v poriadku ani ja by som nešpekulovala, iba samozrejme zo zvedavosti ako vyzerá :wink:
16. sep 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej Taky v tom pripade ved by som aj ja bezala aj neviem kam :sunglasses: ... to je ine... ale beriem ked vsetko bolo ok....
Havka...to brusko vykukne ani sa nenazdas ako rychlo :wink:
16. sep 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to sa uz tesim, zatial mi kazdy vravi ze kde mas brucho :wink:
16. sep 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme doma všetci chorý, muž brhle, dcéra išla chorá na intrák, a mňa zase pobolieva to hrdo
16. sep 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to to pocasie ten vykyv.. ja nastastie klop klop..... minuly rok som sa stihla este zaockovat aj na chripajznu tak dufam ze sa vakcina trafi :sweat_smile: ....
16. sep 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko babulky-tehulky :slight_smile:
dnes sa mi tak tažko vstávalo, u nás je taká zima- v paneláku nekúria, tak som včera musela zapnúť el.ohrievač :confounded:
tanittka, tá stránka s kojeneckým oblečením je super, asi sa aj ja nechám inšpirovať :wink:
ja mávam ráno tiež menšie ( aj ked nie malé :grinning: ) bruško, ale za to večer to už stojí za to :wink:
tí moji drobci sú občas tiež leniví a skoro vobec sa nehýbu, len občas ma trosku šťuchnú, ale dnes som pozerala aj v iných témach, že to do 28tt normálne, tak dúfam,že sa majú dobre :confused:
taky, držím palce na veľký uzv :slight_smile: ja idem 29.9. a už som hrooozne netrpezlivá- nevidela som malinkých už 7 týždňov :frowning2:
16. sep 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
fakt ste sa riadne rozpísali :grinning:
mne sa už ani veľmi neoplatí kupovať nejaké oblečko na seba - lebo ho nevyužijem - skoro stále som doma... nohavice ešte mám (mala som ich aj pri malej) + jedny do zásoby - sú síce tenké, ale nevadí... no a keďže už ďalšie bábo neplánujeme - bohato nám budú stačiť tri :grinning: :grinning: :grinning: , tak ich nevyužijem ani v budúcnosti... - síce, keby sa náhodou pritrafilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taky, kopať nemusí stále - hlavne nie zo začiatku. my máme teraz trošku útlm (myslím tým práve teraz), zato v noci sa navystrájali až-až :wink:
u nás je škaredo, prší, tak sa mi nedá s malou nikam ísť :confounded: - tak si musíme vymyslieť nejaký "kultúrny" program doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si vcera uz zakurili v krbe, to bolo teplucko :slight_smile: ale aj tak este dufam ze sa pocasie vylepsi.....no ved uvidime
ja idem o tyzden akurat na ten screening, tiez sa uz tesime :slight_smile:
16. sep 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my kurime tiez.. podlaha je teplucka ako v laznach :sweat_smile: ....baby ja sa uz asi zacinam obavat.. porod...novy cloviecik v chalupe....ako to bude... dlho nist a potom zivot sa otoci zrazu o peknych par ° :sweat_smile:
Havka...vidiet mimi na utz ma vzdy dostalo dokolien
16. sep 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanittka - bude to úžasné otočenie o pár stupňov - teda o dosť :wink:
16. sep 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte Kvetka, Gabi, kopká ten môj malý len tak trošku, ale v sobotu 13.9 som ho zacítila ako na ruku, a už ho aj tak cítim, len muž nemal ešte možnosť ho cítiť na ruke :slight_smile: , Gabi tak budete domka odychovať :dizzy_face:
16. sep 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi... ty uz aspon vies co a ako :sunglasses: ... ako drobcov chytit do ruky...co ako funguje... :sweat_smile: ...paanecku ale vy to teraz budete mat tiez vesele :grinning:
16. sep 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka, ešte ho ucíti, neboj :dizzy_face:
tanit, vieme, ale ako to bude s dvomi :grinning: :grinning: :grinning: - teda plus táto naša malá pomocníčka, ktorá musí pri všetkom byť :dizzy_face: ... ale tešíme sa na to... hlavne, nech ešte drobátka pár týždňov čušia v brušku, aby bolo všetko ok :slight_smile:
16. sep 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Gabika ináč ako sa cítiš?
16. sep 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, celkom ok - len veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľká.... :grinning: :grinning: :grinning:
ale dá sa... snažím sa aj dosť oddychovať - aj keď je to pri malej trochu problematické. tá sa už nevie dočkať dvojičiek, vypytuje sa, kedy sa už narodia - koľko je to, keď jej poviem niekoľko týždňov a pod.
teraz ma volá kresliť (čo ja "strašne rada" :sweat_smile: - lebo to neviem), tak sa jej idem chvíľu povenovať. potom ešte kuknem.
taky, ty ako? okrem toho,že ste všetci chorí
16. sep 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky, Tánička ti už napísala, čo všetko sa meria na veľkom uzv. Od halvičky, mozgu, mozgovej tekutiny, miechy, vez vnútorné orgány, stehenná kostička a tak ďalej. Taky a vy ste neboli teraz niekedy na 3D? Či si to zase s niekym pletiem. Ja nové veci pre bábo ani nemám, všetko, čo zatiaľ mám mám z mimibazaru a od švagrinej. včera som si vylepšovala depkovskú náladu, tak som kúpila z mimibazaru také zlaté vecičky pre Filipka. A za výbornú cenu. A vyzerajú ako nové. :slight_smile:
16. sep 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Gabi tak sa mi len držkaj, veď sa ti to kráti, ja tiež celkom ok, až na pichanie, kŕče a cikanie celú noc každú hodinku :grinning:
16. sep 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Boli sme individuálne na 3D čku v Hlohovci nemýliš sa :slight_smile: , ale som objednaná na ULZ k mojej doktorke asi je to povinné, ale aj ho chem vidieť malého tak idem :dizzy_face: , Prečo depkovská nálada Tinus?
16. sep 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky, tak to bude niečo podobné ako keď ste boli v Hlohovci. Mňa na 3D teraz v 20.tt poslala gynekologička, takže tým pádom mi už ona veľký uzv nerobila.
Depkovskú náladu som mala určite aj vďaka hormónom a počasiu. Doplatila som na to, že priveľa čítam na nete. Keď som bola minulý týždeň v poradni, lekárka mi povedala, že mám skrátený ale zatvorený kŕčok. Do tehu knižky napísala hrdlo 2,5cm. A viac k tomu nepovedala nič, len že je všetko v poriadku. No a v sobotu som čítala januárovky a jedna tehuľa mala skrátený kŕčok na 3,5cm a už je v nemocnici. Lenže ona dostala k tomu ešte kŕče a tvrdnutie brucha. To našťastie nemám, ináč by som sa asi zbláznila od strachu. Ale bojím sa stále, aj keď sa snažím myslieť pozitívne. :unamused:
16. sep 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tinuska keby to bolo niečo nie v poriadku už by ťa na to gynek.upozornila som si tým istá, ak sa neotváraš je to v poriadku, pri malej ma zašívali v 5mesiaci lebo sa mi otváral krčok, a rodila som ju 18-hodín čo som sa nešla otvoriť, takže žiadne depky, ja som tiež čítala kadečo na nete a nerobí to ani mne dobre, niekedy lutujem , že tolko kukučkujem lebo sa človek dozvie aj to čo nechce vedieť
16. sep 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Taky. Máš pravdu. :wink: :slight_smile: Idem si urobiť album s Filipkovými vecičkami, tak tam prihodím, čo som mu včera kúpila. :slight_smile:
16. sep 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No vidíš Tinuska to je už lepšie :slight_smile: , aspoň budem mať znova inšpiráciu, idem aj ja trošku makať a potom idem na ULZ ozvem sa poobede páčko :dizzy_face:
16. sep 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ahoj a teším sa na dobré správičky.
16. sep 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulkovské raketky :grinning:
Ako sa máte? Vy ste tu vtedy kedy ja nie :unamused: Hmmm škoda. Len vás všetky pozdravujem.
Tinka a nebojaj - musíš myslieť pozitívne. Ja verím, že to dobre dopadne a Filipko je múdry chlapček a maminku strašiť určite nebude :wink:
Inak ste sa bavili o bruškách, tak už aj mne trošku vykúka. Dnes som sa ešte ako tak vtesnala do nohavíc. A ako skoro všetky večer mám teda riadne brušisko :grinning: Ale tie kŕče ma trošku trápia - predvčerom nič a včera som mala celý deň dosť intenzívne kŕče, dnes už je to kľudnejšie. A ešte som k tomu večer spozorovala dosť žltý hlien a mala som ho aj ráno. Až som sa zľakla či to nieje náhodou špinenie, našťastie to bolo len žltej farby. Vy ste to babule náhodou nemali.
16. sep 2008 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzla...to je vytok.. v tehu uplne normalny...na intimku :dizzy_face: ...ak sa vyluci mykoza tiez normalne v tehu...
ja som bola v meste a zistila som ze mam v satniku super bundu :grinning: ...
16. sep 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš Táni to je super objav - sem tam treba kuknúť aj do šatníka:grinning: . A čo si fajne nakúpila :grinning:
Tiež ma napdlo, že je to len zvýšený výtok, tak radšej tomu verím :wink:
16. sep 2008 o 15:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzla... pre psa zradlo :sweat_smile: .. som kupila... hrozila mu hladovka....uz neplanujem nejak rozsirovat satnik.. iba bobikovi :dizzy_face: ....neblinkas zatial? :sunglasses:
16. sep 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neblikám :unamused: iba sem tam mám taký žalúdok ako navode, ale neblikala som ani raz.
No dúfam, že granule budú psíkovi chutiť. No ja som myslela, že si bola zase skúšať kočíky :sweat_smile: A vlastne ste sa rozhodli pre ten Casual Play však?
16. sep 2008 o 15:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kociky uz nie... uz som sa rozhodla... vitaz Casualplay...este som ho sice neskusala narvat do kufra :confused: ale asi by sa na veci nic nemenilo...
...a chuti ti vsetko papat?.....cola, pizza :grinning:
16. sep 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok