Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

gabika24
8. aug 2008

ahojte.
taky, ako sa cítiš? už by mali byť aj väčšie nevoľnosti za tebou, čo? čo doma, už posllúchajú? ja mám v pondelok poradňu, tak držkaj palce. chystám sa variť, žehliť, upratať - skrátka jeden kolotoč. ale už mám dosť veľké brucho,tak nejako nestíham tak ako predtým a ani by som nemala.
pekný deň 😵

gabika24
8. aug 2008

ludmila007 zabudla som - srdečne gratulujem k tehu 😵

takyna
autor
8. aug 2008

Ahoj Gabika telepatia funguje 😉 akurát som na teba myslela, že tiež ťa stále nezastihujem, ja sa mám vcelku ok, až na výkyvy nálad a to dosť krušné, ako sa mi ty máš?, ttuž máš veľmi pekné 😵

hava77
8. aug 2008

ahojte kocky, takze kontrola v heliku ok, poculi sme srdiecko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , ale este pojdeme raz lebo sme mali hranicny tyzden. a bol to ten najkrajsi zvuk na svete 🙂 🙂
sme 6tt

takynka, budeme sa musiet dohodnut na case 😀 😀 😀 😀 stretnutia v teme 😀

gabika24
8. aug 2008

havka, mooooooooooooc gratulujem.
taky, ja na teba myslím každý deň, len sa mi ešte nezadarilo prezvoniť ti, aby si brnkla 😉
ináč, výkyvy nálad som mala aj ja, ale dalo sa. len sem-tam som bola nervóznejšia na malú, než som mala byť, čo mi bolo ľúto - ale nebolo to nič strašné a ona si to našťastie príliš neuvedomovala. ináč, aj ty máš už pekné tt - sa mi vidí, že ti to pribúda rýchlejšie ako mne 😀
havka, kedy ideš na ďalšiu kontrolu?

takyna
autor
8. aug 2008

Gabča, Hava veru musíme sa dohodnúť na stretnutí v čase v tejto téme navrhujem 10/30? 😎 , myslím na vás, dnes mi je nejako čudne z počasia, tak len tak idem polihávať

gabika24
8. aug 2008

dúfam, že na to nezabudnem - teda na ten čas, ale môže byť 😵
aj ja si idem ľahnúť, to som si myslela ráno, že ako mi je dobre... a už mi je tiež čudne 😉

hava77
8. aug 2008

dalsia kontrola vo stvrtok 🙂 rozluckova 😉
takynka súhlasim 10,30 mi vyhovuje

ludmila007
8. aug 2008

dakujem vam! Snazim sa to vychutnavat, i ked mi je obcas dost blbo. Ale snazim sa to predychat...

gabika24
8. aug 2008

ludmila007 neboj, to po čase prejde - teda myslím to, že ti je zle...
tak si užívaj chvíle, keď ti zle nie je. 😉

gabika24
9. aug 2008

ahojte babule.
taky, havka, dnes tu nebudem môcť byť o 10.30hod., ideme vymieňať okná, tak tu bude prachuuuuuuuuuuuuuu, musím zakryť počítač, lebo jedno mám priamo za počítačom...
škoda. snáď zajtra, ak tu budete. prajem pekný víkend 😵

takyna
autor
9. aug 2008

Ahojte tehulky, ja som tiež len teraz dorazila s Tesca 😝 , akonáhle začne pršať ľudia sa doma nudia a svorne nakupujú v hypermarketoch 😒 brrr, neznášam to , ale jesť treba 😵 , prajem vám príjemný víkedník a v pondelok kukučkujem na vás pá 🙂

takyna
autor
10. aug 2008

Havka krásny albumík, rastiete 🙂 tesím sa 😀

gabika24
10. aug 2008

ahoj taky 😵
veru, havka, pekne rastiete 😵 😵
zajtra mám poradňu, tak držte palce, nech je všetko ok 😉
pekný víkendík

takyna
autor
11. aug 2008

Ahoj Gabika, držím palce, ale neboj budete ok 😉 , potom napíš a nedá sa ti nejaká fotečka dať do albumu?

takyna
autor
11. aug 2008

Halóo Hava?

tanitta
11. aug 2008

Caute tehulky 😉 ...
Taky...uz sa gulaties?...

takyna
autor
11. aug 2008

Ahoj Tanitka 🙂 júj veru gulatiem, a čo ty?, kde ti idú robiť ULZ4D?

tanitta
11. aug 2008

Ja mam + 15cm v pase 😀 ....teraz vo stvtok idem na velky utz a zaroven aj 3/4D....moj obvodny gyn u nas v ambulancii...

takyna
autor
11. aug 2008

Tanitka ja si pás nemeriam, lebo pri stimulke som riadne pribrala, ale nosím len tehotenstké veci a gate, sukne na gumičky 😀 moje 38smičky ani rifle ani gate nehrozí aby som zapla, a ešte mi aj začalo chutiť papkať, slastné toto obdobie, 😉 , tak ti vo štvrtok budeš vedieť či máš pod srdiečkom chlapčoka alebo babu, super 😀 potom šuchni hneď obrázočky do albumu please 😉 🙂

tanitta
11. aug 2008

😀 len ci bobik nozky roztiahne 😅 ....mne nechuti stale az tak jest a ked zjem tak mi je potom vecer zle...a vrti ma....zatial som +4,5kg

takyna
autor
11. aug 2008

Tak to si pekne pribrala , správne ideš podla knižky 😉 , u mňa zatiaľ 2,7 kg, uvidíme pri dcére som pribrala 20kg 😅 , ale východisková váha bola 54kg a teraz 84kg po stimulke tak si vieš prestaviť aká basa by zo mňa bola 😵 , a kopkáte riadne už?

tanitta
11. aug 2008

Kopkame.. tak potroske.. cez den skor nie... bobik uraduje okolo 23°° ked si ponatieram brucho....je to len take trosku mrvenie zatial nic velmi vyrazne.....ja mam teraz 68 ... ja som nastaste moc nepribrala po tych umelinach...mozno max 3kg...

takyna
autor
11. aug 2008

Aj môj bobáčik bude asi úradovať po večeroch, lebo pravidelne okolo 23/30, a 02/30 v noci sa budím a rozmýšlam a nedá sa mi späť, mne tie hormóny išli hlavne do pŕs veľmi som pribrala ale čo už narobím, len nech to dotiahneme do úspešného konca a budem potom myslieť ako zhodiť 😉 , potom sa nezastavíme 😵 , už si v polke tehotenstva, ale ti to riadne ubieha ešte pred nedávnom sme stresíkovali za výsledky testíkov 😵

tanitta
11. aug 2008

Taky... ved aj tebe to pekne ubieha 😵 ....ja spim v noci jak zabita.....cez den sa nabeham na wc 300krat 😕 ...
citala som nieco na maratone ze ides na afp?

takyna
autor
11. aug 2008

Veď už celkom sa to aj mne začína rozbiehať 😉 , cez noc ja zase makám na wc 300krát 😀 , afp? myslíš krv? áno idem 25.augusta

tanitta
11. aug 2008

fijha to dako neskoro ides nie?.. afp sa robi cca v 16tt...potom mozu byt vysledky skreslene...

takyna
autor
11. aug 2008

tak mi doktorka napísala , snáď vie čo robí 😒

takyna
autor
11. aug 2008

ja som dnes len 15/3 skresluje profil tie tt

tanitta
11. aug 2008

ale ved urcite ze hej ved ma uz nejaku prax;).....ja sa v tom moc nevyznam ... ja len co kocky pisali tak povacsine chodili v tom 16tt...
si stale domka?? na pn?... ja hej.. este mam aj prazdninarov 😀 ....