• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po KET. Pridajte sa

16. júna 2016 
Ahojte tehuľky :slight_smile: ..ja som prišla len očkom mrknúť (keďže sem k vám ešte nepatrím :pensive: ), či už Zuzlík podala hlásenie o akcii srdiečka, ale ako vidím, tak ešte ništ :unamused: ...asi ešte nedorazili :wink:
Všetky Vás mooooc pozdravujem.... :dizzy_face:
18. sep 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jujka- ako môžeš povedať ,že nepatríš, ved sa ti už v brusku po KET niečo varí!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dúfam, že sa sem rýchlo pridáš, pre istotu ťa trošku oprskáme pppprrrrssssskkkkkk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ako sa cítiš
zuzla ešte asi nedorazila domov, ale tiež čakáme, verím že to bude ok :dizzy_face:
18. sep 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte tehulky, Jujka patríš k nám :slight_smile: ako sa cítiš? za chvílu máš krv, držím palce :slight_smile:
Inak k tej vode to je prirodzené pri tehotenstve , že sa zadržuje voda v tele, pre plodovú vodu na potrebné množstvo treba pravidelne piť, Tanitka to máš akurát tie kg, ja som 21tt a mám 7kg na vrch, a tiež sa nejako neprežieram, skôr jem iba v skrátených časoch :wink:
18. sep 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ešte som vám chcela povedať, že pri dcére som pribrala 20kg ako nič :slight_smile: takže sa to ľahko dá :grinning:
18. sep 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za veľmi milé privítanie :slight_smile: Mám sa ....hmmmm čo ja viem asi fajn...neviem :confounded: Poctivo som domka preležala celý predĺžený víkend a od utorku úplne normálne fungujem. Cítim sa úplne normálne, vôbec nemám žiadne "zvláštne" pocity (skôr také predmrchovské :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak neviem, ale stále dúfam, že sa mi tam aspoň jedna blška zapeleší. :wink: Dnes sa mi snívalo, že mi Krajko povedal a aj ukázal, že čakáme štvoričky, tak sme sa dnes ráno s manželom zasmiali :grinning:
18. sep 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jujka vsetky co sme tu sme mali tie predmrchovske popichovania :grinning: takze je to na dobrej ceste a nam to mozes verit :slight_smile:
18. sep 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jujka, štvoričky- ty si trúfaš :grinning: neboj, budú ti stačiť aj dvojky- tie sú teraz in :dizzy_face:
18. sep 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za povzbudenie, ja len že predtým som mala všelijaké pichania, ťahania, kŕče v podbrušku a teraz ma občas pichne, tak neviem ...akurát prsia ma ukrutne bolia , už sa mi do podprdy nezmestia :grinning: ...testnem sa budúci týždeň pred krvičou v Helíku, no ak samozrejme nepríde mrcha, ale snáď nie :wink:
kvetka to by bola inak sila štvoričky, to sa len tak nevidí :grinning: ...to by tie kilečká inak naskakovali :slight_smile:
18. sep 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jujka s tymi kileckami mas pravdu, ale vies ako rychlo by po porode isli dole :grinning:
18. sep 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jujka, držím palce, nech ťa mrcha obíde veľkým oblúkom, nech už začneš priberať s nami :wink:
18. sep 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jujka, ja sa tiez pridavam ... nech ti to dobre dopadne :slight_smile:
18. sep 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som dnes konecne nasla supravu do postielky co by sa mi pacila ... pekna izbicka :slight_smile:
kuk do albumu
18. sep 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem ešte raz, ja tiež stále dúfam, že tentokrát to vyjde :slight_smile:
fedrik tá izbička je úúúúžasnáááá :dizzy_face:
18. sep 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehule a budúca tehulka:slight_smile:
Tak mi sme práve dorazili domka. No a vyzerá to tak, že akcia srdiečka je tam :slight_smile: :slight_smile: Len veľa sme z toho nepočuli, iba skôr videli na utz ako drobčekovi srdiečko bije. Sme trošku - týždeň pozadu, ale to je z toho, že sa drobček zjavne neskôr usalašil. Takže teraz končíme "len" 7tt a začíname 8tt. O chvíľočku pridám foto.
No a aby sme to nemali ľahké, tak mám s mužíkom odlišné RH faktory - ja som 0neg. a on 0poz., dokina ma len upozornila, že ak by som náhodou začala krvácať, tak by sa mi mal podať prípravok Rluga (alebo nejako tak, mám to napísané na papieriku). No a už som sa objednala aj k svojmu dokimu v utorok, tak dúfam, že si toho srdiečka užijem viac :wink: a všetko sa ho povypytujem, hlavne s tými krvnými skupinami.

Tánička mrzí ma ta zvýšená hladina cukru - verím, že všetko bude oki doki :wink:
Jujíček ahoj moja, ako rada ťa opäť vidím. Aj keď si len čakacia tehuľka my ťa tu strašne radi vidíme :wink: :dizzy_face:
18. sep 2008 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlíííík no konečne :wink: ...tak to je super správička, že srdiečko bije ako má :dizzy_face: :dizzy_face: ...teším sa :dizzy_face:
Inak ja mám krvnú skupinu 0neg a manžel Apoz, ale protilátky zatieľ nevytváram aj tie trombofílne testy mi vyšli OK, môj gyn. vravel, že protilátky budeme sledovať v priebehu tehu, ale že u prvorodičiek nebýva problém, tak sa nebojkaj :wink: :slight_smile:
18. sep 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlík kukla som fotečku...no krásne ste podrástli :slight_smile: držkajte sa :wink:
18. sep 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jujka tak dúfam, že tie protilátky budú v poriadku.Niečo som už o tom zisťovala a ak sa náhodou tie protilátky vytvárajú, tak stačí podať AntiD vo vyššom štádiu tehotenstva, alebo po pôrode. Ja verím, že už nám nič stáť v ceste nebude,
Ako sa inak máš Jujka, tak vám držím paľuchy, aj môj polovičiak sa pripája. Už to musí výjsť a ja verím, že to výjde, veľmi ti to prajem a hlavne si to zaslúžiš :wink:
Inak pridala som fotečku :wink:
18. sep 2008 o 14:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zula... jej aky je pekny pravidelny ten vas drobcek :dizzy_face: ...tie protilatky ti budu brat krv na kazdej poradni preventivne...
Jujka...jasne ze dvojky to budu :sunglasses: z 2och blsiek=2krasne babatka;)....
18. sep 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fotečku som už kukla , nech len babátinko pekne aj naďalej rastie :slight_smile: Ďakujem za paľuchy, si zlatá, všetky si to zaslúžime, len každá si musíme nejaký čas počkať...hlavne nech sa všetky dočkajú a každej jednej žene želám , aby sa aspoň raz v živote stala maminou :slight_smile:
18. sep 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jujka aj vy sa držte a verím, že budeš nasledovať Kvetku:wink:
Táni ďakujem za pochvalu pravidelnosti :slight_smile: :grinning: - s dokim budem v utorok, tak sa ho na to povypytujem. Idem urobiť kuk, čo si dneska pokúpila. Dúfam, že nie ďalšie granule :grinning:
18. sep 2008 o 14:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tanitka ahooj :slight_smile: ...no dúfam, že ti prognóza vyjde :wink: Vyskúšam testnúť 25.09. vtedy máme s drahým 9 váročie svadby, tak buď sa opijeme od žiaľu, alebo od radosti :grinning: (ja sa opijem aj z nealkoholického piva) :wink:
18. sep 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlik....jeeeeeeeej.....blahozelam k srdiecku :dizzy_face:
a pozdravujem vsetky tehulky....nech sa vam dari :zipper_mouth:
jujka....tak nech sa to teraz podari a rychlo sa pridas do tejto nadhernej temy :wink: drzim palce
18. sep 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa mi držkajte a pekne sa tehuľkujte, ja sa občas stavím, v tej našej téme je nejako ticho...dúfam, že budúci týždeň Vás už budem môcť navštíviť ako začínajúca oficiálna tehuľka :wink: ...a dúfam, že aj Lenka keď sa najbižšie ozve, tak len s tými najlepšími správami :slight_smile: Majte sa krásne... :slight_smile:
18. sep 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, už som tu dávno nebola ale čítam si vás...my sa máme tiež fajn už kopkáme a v zač. októbra idem na veľký utz.
Všetkým tehuľkám prajem príjemné a krásne tehulkovanie :wink: :slight_smile: :slight_smile:
kukulik, ahoj už som ťa dávno nezaregistrovala, ako sa máte?
18. sep 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauky kukucky :wink:
vstavat ide sa cvicit :sweat_smile: ....i ked vam poviem ze ma chrbat teda neskutocne boli....a chodidla to je hruza....dala by som si aj reflexnu masaz ale tehulky nemozu...dnes rano som sa vazila a mam na vahe o 1kg menej ako vcera...ale to by asi dr nestacilo :dizzy_face:
19. sep 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko tehulky :slight_smile:
ako sa máte, ste sa všetky stratili? dnes som si konečne urobila zoznam aj s predbežnými nákladmi, čo všetko budem potrebovať pre detičky od oblečka po kočík a veru gúlam očami nad tou sumou :confused: ale moc sa teším, ked to budem nakupovať, ved peniaze boli aj budú :wink:
19. sep 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tanittka, tak ty si blesk- o 1kg nemenj ako včera :slight_smile: čo so sebou robíš? daj tip
19. sep 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kveti :grinning: ... :grinning: .. sak som skoro padla z tej vahy :grinning: ...co ja viem :wink: ...o 9°° ranajky 2rohliky caj...o 12°° len ryza.....okolo 15°° som zjedla normalny obed...o 20°° chlebik.... jablko.. a o 22°° som umierala od hladu tak som svacla banan... :sweat_smile: takto nejak vyzera moj den kazdy den....
... tie vecicky.. pokial vsetko clovek musi kupovat nanovo a nema po kom zdetit a este dvojky... no uff.. ale pokial nejaka ta korunka nechyba ide to lahsie...
:sunglasses:
19. sep 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, sorry ze vam skacem do temy... potrebujem radu...som po umelom oplodnenii...
OPU som mala 8.9 + 5dni PK.... ET bol v sobotu 13.9 ..... dnes som si robila tehu test a je nagativny :pensive:
dala som si ten test skoro? ci uz by to mohlo byt vidiet? dik moc
19. sep 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela.. si este len 6 po et.... je skoro skus tak na 8 po et ked bola PK... mohla by byt vidno slabulilinka druha uz.....ale stale nemusi.. zalezi aj od poctu embrii kolko s achytilo....
19. sep 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok