• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po KET. Pridajte sa

16. júna 2016 
havka, ja som od 9tt brala len 1x1, tak mi to napisali v sprave v Heliose a moj lekar usudil, ze to staci
A potom som cely 12tt brala uz len 1 vecer a po 12 tyzdni uz nic
19. sep 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,
bola som tu na zaciatku temy ale potom nejako isiel cas
tak vam nieco poviem o sebe - nastastie nas 1.KET bol uspesny a cakame dievcatko. Po 11 rokoch manzelstva to vyslo a ja prezivam jedno z najkrajsich obdobi, keby brusko nerastlo ani neviem ze som tehotna :slight_smile:
sledujem vas od zaciatku vsetky a velmi vam fandim aj vasim babatkam
19. sep 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Havka, ja som do 13.tt brala 2x2, potom cez 13.tt len 1x1 a v 14.tt už nič. Tešíš sa na to, že? :grinning:
19. sep 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka to si pis ze ano :slight_smile: uz si pomaly pripadam ako uchylna :grinning:
19. sep 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa na to tiež strašne tešila. :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ich jedla, nie vkladala, takze mne to az tak neprislo ... ale aj tak super. A mam pocit, ze aj z toho utrosu mi byvalo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevyhody ma aj to vkladanie a aj to papanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz sa veeeeeeelmi tesim ze s tym seknem :grinning:
19. sep 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zomata.. tak to je uzasne;).. a zvalst po tolkych rokoch....drzkajte sa :wink:
Tinus.. hej to je z obchodu...padol mi do oka.. a je taky makucky... :dizzy_face: ...
Kveti... niekedy mi napis do IP ten nazov tej restiky :sunglasses: ...
baby ja som zaspala cca od 10°°°som lahla a teraz vstala...
Havka.. ja som ho papala a vysadila naraz v 19tt.....
19. sep 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitta - dakujem pekne zatial sa dari a mimochodom vcera som si objednala casual play S6, viem ze aj tvoja srdcovka, a ja cely v ciernej farbe aj ked sa vela preberalo ci sa to hodi k babu ale mne sa to prevedenie paci najviac
19. sep 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak rozmyslam ze som asi prva s kocikom,nie? nastastie, odkedy sme malu videli na detailnou UTZ ma uz moj nebrzdi a v podstate ani ja sa
a inac dievcata bola som na vynikajucom UZV v BA v 20 tt u pana doktora ktory sa specializuje na srdiecka aj operuje takze podrobne pozeral vsetky organy, kto by mal zaujem dam kontakt, fakt fakt hodinovy zazitok
19. sep 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zomata....cierna sa asi najviac hodi ku casualu :sweat_smile: ... na nijaky iny kocik tak nejde :sunglasses: ..... my este trosku pockame ale ratam max len 3tyzdne potom uz chceme obj. postielku a aj kocik....
19. sep 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa uz tiez velmi tesim na 3D ... a hlavne som velmi zvedava co mame v brusku ale najma, ci su blsky v poriadku.
Teraz so citala, ze tripple testy su pri dvojkach nie moc presne ... je to tak ?

zomata ... velmi gratulujem k dievcatku :slight_smile: a tesim sa, ze sa vam to podarilo
tani az v 19tt to si ho brala riadne dlho :unamused: no dufam ze ja ho vysadim uz skor :wink:
autor
Ahojte tehulky, dnes ste sa rozpísali :slight_smile: , ja mám konečne nový strih na vlasoch :wink: úchylka ma stále drží :dizzy_face:
19. sep 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzlík tiež gratulujem k srdiečku :slight_smile:
19. sep 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky.. aku mas teraz farbu??...ci nefarbis vlasy ked si tehu?
19. sep 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Farbím Tanit, mám hnedo-bordové a v tom mám blond melír na postupne som ostihaná, už som bola skoro čistá blondína
19. sep 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zena viacerych tvari :sunglasses: .. ja si ta pamatam z heliku ako bordomelirovu fesandu...tak teraz asi by som ta asi nepoznala :grinning:
19. sep 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Chichi, tvár sa nemení len sa zagulacuje :slight_smile: , ale ideme na oslavu 80-tky celá rodina sa tam zo Slovenska zíde tak som musela niečo so sebou robiť, už som mala aj zničené vlasy :dizzy_face:
19. sep 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: .... chlapci na krase este aj pridavaju....
19. sep 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitta - ked to bude aktulane aj u vas tak ti poslem link, zohnala som 3 kombinaciu, kocik, vanicka a vajicko za 24 000
fedra - dakujem pekne ani som neverila ked som susku videla viem ze po IVF byvaju chlapci atk som bola nastavena na chalana abol to mily sok ked sme videli dievku a zasa iste to bude az ked sa vyliahne :slight_smile:
19. sep 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi na tom niečo bude, :wink: , vieš musím maskovať vek :wink: aby mi typovali menej, chichi :grinning: , ale robím si srandu, už mi šedivejú vlasy hlavne okolo hlavy tak musím navštíviť občas kaderníčku lebo mi to vadí :dizzy_face:
19. sep 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tanit zistila si ten poplatok za prevod zahran. úhrady? cez net?, a aká je dlhá doba doručenia cez net zásielky neviete?
19. sep 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zomata... mozes kludne aj teraz asopn si poziem;).. rada klikam na odkazy co tu ponachadzam obcasne nieco hodim do zaloziek ... chceme kupit co najciac veci pod jednou strechou...koli zlavam...
Taky...no ved jasne :wink: ....nie ze dopadneme tak potom ze sa nas ludia budu pytat ci je to vnucik :grinning: ...
.. baby musim ist.... rodina sa taha z prace :wink: .... paaaaaaaa
19. sep 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky nahodou som to zistila na poradni :sunglasses: ... zalezi od sumy...ale cez internetbaking je to o 1/2lacnejsie... takze nemalo by to presiahnut sumu 200sk....dobu dodania som este nekukala....
19. sep 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ok díkes Tanit, idem aj ja off, trošku kosti prehriať, brŕr tu v byte je taká zima, ešte , že mám hrejivého psíka :dizzy_face: cmuk
19. sep 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
link som nasla na mimibazare a potom som sa uz o cene a farbe bavila len e.mailom ale link je: www.bambini.sk
19. sep 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
ktora ste chodili do Heliosu a tam ste otehotneli po KET.
19. sep 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Ikuska, aj z fóra Tehulky z Heliosa sú kočky čo sú tehotné z Heliosa, a od nás je tiež väčšina dievčat :dizzy_face:
20. sep 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute tehulky :wink: ..
Zomata.. ja prave rozmyslam ktora autosedacka je lepsia.. ci ta zero alebo prima :confused: ...viac sa mi pozdava ta prima je velkostne taka ako zero? nevies?...
Ikuska...asi vsetky babulky v tejto teme su z heliosu.. ci uz po ket alebo ivf... uz je to "pomiesane" :sweat_smile: ...
...tak pekny vikendik;)... paaa
20. sep 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok