Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tanitta
22. sep 2008

😉 Taky...su to linky co nechaju kocky na roznych diskusiach a ja to kuknem a ked sa mi to paci hodim si to do zaloziek aby som potom vedela kde to bolo.... 😎 ... videla si tu postielku?? je uzasna...nevadila by mi ani cena.. ale vyuzije sa mozno 4mesiace.. ma 80cm na lezanie....je to skoro ako kosik po tom som tuzila tiez... toto by bolo rozumnejsie mozno ...ale chyba mi tam ta jedna bocnica na jednej strane od mamicky....

takyna
autor
22. sep 2008

Ja sa veľmi teším čo nakoniec pre Jožka vyberieš 🙂

jahu348
22. sep 2008

dievcatka roboila som si testik a ciarkocka bola veeeelmi slabucka...nemali ste to aj vy?????

takyna
autor
22. sep 2008

Jahu neviem ktorý si deň po , ale na 8-den, 9-deň je čiaročka slabá, potom to tmavne 😵

kvetka2
23. sep 2008

dobré ránko 🙂
fedri, ved ti brusko raz vyskočiť muselo, drobci rastú ako z vody 😉 a ked ti tak rýchlo vyhuplo, tak to ťahanie a popichávanie je úplne normálne, mna jeden čas dosť nepríjemne pichalo v podkoží akolo pupka- takú som mala napätú pokožku 😅
tanittka, tá mini postielka je krásna 😉 , asi fakt nepraktická, lebo je len na krátky čas,ale vyzerá moc pekne 🙂 mne sa páčia aj tie košíky, len sú drahé a pri dvoch si taký špás už vôbec nemôžem dovoliť- kvôli pár mesiacom.... 😔 ale chcela by som, aby mi ocino urobil drevené postielky- on je stolár- podľa nejakého vzoru z internetu a chcem ich nafarbiť na bledomodro, ružovo- neviem podľa toho čo to bude 😉 a trošku pomalovať - možno zvieratkami 🙂

tanitta
23. sep 2008

Ahojky kukucky.. 😉
Kveti.... nam by sa jedna postielka zisla naviac...ale skor mensia ale zase nie uplne pidi....este skusim sa popytat znamych ci nemaju nieco...aj 2kociky nam treba...jeden stary len tak na terasu...
baby budete kupovat aj monitor dychu?...inak mna celkom slusne do rana seklo v krcnej takze som jak robocop...je to hrozna bolest a ani otocit ani predlkonit....ledva pisem toto 😖 v noci ked som od bolesti nemohla spat tak som zistila ze maly sa mrvi aj v noci 😅 ...

tanitta
23. sep 2008

baby toto si odlozte mozno sa to hodi http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-po-poro...

kvetka2
23. sep 2008

ahoj tanitta, no ten starý kočík chcem aj ja- na chalupu, aby som ich mohla natriasať po dvore 😀
a monitor dychu by som chcela. Aj keď som už počula rôzne názory,vraj robia falošné poplachy, myslím ,že by som bola kludnejšia. Preto aj chcem od začiatku 2 postielky ,lebo by som musela mať 2 monitory.

hava77
23. sep 2008

ahojte kocandy 🙂 tak ja sa uz vytesujem lebo screening dopadol ok dnes sme 12+5 ale podla velkosti maleho 13+4 tak sa krajko smial ze dvaja velikani nebudu mat hadam male dieta 🙂 ma 7,3 cm bol zlaty/a skrabal sa na brusku a kyval 🙂 🙂 🙂
tak sa strasne vytesujeeeeeeme 🙂 🙂 🙂

tanitta
23. sep 2008

Havka... 😉 ...vyborne....este stale budes do heliku chodit?......
Kveti...asi zalezi ale aj od znacky a kvality tych monitorov.. dost si chvalia nanny

tanitta
23. sep 2008

baby ja musim ist sa nahriat...neskor nakuknem ... nemozem ani pisat od bolesti... paa zatial....

hava77
23. sep 2008

tanitka teraz mam ist uz len v 20tt a do vtedy si rozmyslim 😎 mozno sa mi to uz nebude chciet absolvovat v MT
ale ked krajko je taky zlaty aj dnes povedal ze ak sa mi daco nebude zdat tak mozem kedykolvek prist a spravi mi utz
kvetka ja by som tiez chcela tu podlozku, myslim ze je to dobra vec, aspon budeme kludnejsie

kvetka2
23. sep 2008

ahoj hava, to je super- blahoželám k dobrému výsledku 🙂 je to fantastický pocit, ked vidíš takého tvojho malého človiečika, ako si tam žije u teba v brusku 😵 😵
tanittka, ja tiež uvažujem o nanny, na 80% som rozhodnutá že ich kúpime

kvetka2
23. sep 2008

máš pravdu hava, isto budeme kludnejšie. V mojom okolí to nikto nemal, ale zase nikto ani tak nemusel bojovať o detičky, asi aj preto sú tie naše obavy trosku väčšie ...

takyna
autor
23. sep 2008

Ahojte tehulky, no vidíš Havka vravela som , že budete ok, máš aj fotečku?

hava77
23. sep 2008

ja som sa rozhodla vtedy ked mi kolega porozpraval ako jeho zena isla k postielke a dieta modre 😲 nastastie je zdravotna sestra a dala mu umele dychanie a zavolala sanitku....mala je ok, ale hned na druhy den kupily nanny a piskala im este 2 krat... rozpraval mi to 2 roky dozadu a uz vtedy som sa rozhodla

takyna
autor
23. sep 2008

Tanitka a čo ča bolí bruško?, tak sa riadne prehrej

hava77
23. sep 2008

baulky dakujem za gratulacie, mam aj fotku hodim ju neskor do albumu, ale nie je taka pekna ako od gatovej ta sa vyhra kym male odfoti, krajko stisol a bolo 😉 ale pre nas je to naj fotka 🙂
ja som si myslela ze mi povie daco zle, ked sa mi stratil ten krcok a este ma aj brucho riadne bolelo, ked ukazal maleho tak hned povedal " pocul som ako spadol kamen" 😀 bol zlaty zmeral mi aj krcok 😝

takyna
autor
23. sep 2008

Havi koľko si mala screening?

hava77
23. sep 2008

myslis tu hodnotu NT? 1,2

takyna
autor
23. sep 2008

Hej tú hodnotu, tak super, myslím , že do 3-može byť 🙂 , ste to ale dosť rýchlo obehli

takyna
autor
23. sep 2008

Konečne som si vás prečítala, v krčnej chrbtici Tanit , to dobre poznám to musíš riadne premastiť a nahriať poležať si, ja používam THERMAL KRÉM to môžu tehotné ženy celkom mi zaberá, teraz máme svalstvo dosť uvolnené , a počasie nám tiež nepraje

hava77
23. sep 2008

boli sme prvi 😀 krajko nebol este ani prezleceni ale potom mal na nas dost casu, ked sme vychadzali tak uz bola plna cakaren
a novinka, rozsiruju helik vchod je zo zadu a predok idu pristavat vraj cakaren chcu vacsiu ....no asi je uz fakt nacase 😉 ved sme si tam toho uzili 😀 telo na telo 😀

takyna
autor
23. sep 2008

aj my sme sa vždy snažili prísť medzi prvými, no chvalabohu, že to tam idú rozširovať veď už naozaj bolo načase, stále majú viacej žien, aj Gaťová robí každé ráno sono? nevieš?

hava77
23. sep 2008

zatial ked som bola tak vzdy boli 2 rady jeden ku nej a jeden ku krajkovi, ale dnes som videla iba mikulovu ako chysta tu druhu vysetrovnu takze asi ano. gatova ma male dieta ona chodi na 7, nie ako krajko ten tam bol uz o 6,30

takyna
autor
23. sep 2008

Chlapi nemôžu spávať 😉 🙂 , najviac sa mi Krajko páčil, cez leto ako vybehol s toho jeho tátoša v kraťasíkoch 😵 a šup na sono

fedra
23. sep 2008

havka, super .... inak vysledok mas taky isty ako nase blsky.
A dokonca ja som bola 12tt+1 a potvorky mali 7 cm, cize 13tt+2 ... aj hodnoty NT sme mali 1,2 🙂

Inak ked hovorite o tych pidi postielkach, su nadherne.
Ja by som chcela kupit 2 kose /mam presnoreny cely e/bay a tie veci su tam fakt nadherne/, tie dam do spalne k nasim posteliam kym budu blchy malicke 😉

hava77
23. sep 2008

fedri ahoj, tak to sme boli skoro narovnako 🙂 ja som nesmierne stastna ze je to ok 🙂

kvetka2
23. sep 2008

ahoj fedra, tiež som pozerala na e-bay ,len som z toho trochu jeleň... lebo ten tovar je väčšinou z Rakúska a Nemecka- teda ak som dobre pozerala. Nie je problém so zásielkou? Si tam zaregistrovaná? Ja nemecky viem, ale aj tak neviem,ako to presne funguje... Porad prosím 🙂

fedra
23. sep 2008

😀
ja sa teraz bojim na tripple testy