Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

zomata
23. sep 2008

a ano do posilky chodim lebo stale si hovorim ze ked cvicim nohy, ruky, prsia tak brusko nezatazujem a babu to nevadi...hlavne je to o tom ze som s tym nezacinala pocas tehotenstva ale cvicila som casto predtym

hava77
23. sep 2008

zuzlik daj nam potom vediet 😉

gabika24
23. sep 2008

zuzlik, určite to bude v poriadku. fakt to môže byť starším prístrojom. veď keby mal tvoj doktor nejaké podozrenie, že je to zlé, určite ťa pošle aspoň do nemocky alebo znova na kontrolu. ale tiež by som nečakala dva týždne do ďalšieho sona a niečo poriešila.
držkaj sa 😵

annaanna
23. sep 2008

ahoj zomata, ako tehulkuješ? čo sa tej práce týka, ja by som chcela pracovať, ale nie v tak veľa ako doteraz... no uvidím ako to dopadne. Okrem toho denne cestujem 40 km tam a späť (presťohovali sme sa z ba do sc) a niekedy to spolu trvá aj dve hodky (autom myslím) a to je teda dosť. to sa mi nechce

zomata
23. sep 2008

annaanna...tehulkujeme v pohode, kopeme a dufam ze aj rastieme 🙂
tiez mam na plane len pracu z domu a sem tam do firmy na den alebo tak zatial sme takto dohodnuti so sefom, uvidime aka bude realita
a aj nas caka stahovanie ...na dedinu...snad to bude pred prichodom zorky

kvetka2
24. sep 2008

dobré ránko 🙂
zuzlík, no to ti poviem, to je na porazenie. Neboj, verím tomu, že to bola bud neschopnosť lekára alebo jeho prístroja na uzv ( alebo ich oboch 😝 ). Ale pre pokoj duše sa daj pozreť aj niekomu inému, isto budeš počuť krásne tuk-tuk-tuk 😵 😵 .

dicinka1
24. sep 2008

ajojte...citili ste nieco po ketku?tak 3 dni?kedy ste zacali nieco tusit,ze sa to podarilo..ake ste mali pocity?

hava77
24. sep 2008

ahojte,
dicinka ja som nic necitila iba take potahovanie posklbkavanie v podbrusku presne ako "par minut" pre mrchou....
ale skusila som testnut na 9 den 🙂

dicinka1
24. sep 2008

hava...kedy si to zacala citit? 😕

hava77
24. sep 2008

asi od 5 dna, ja si to uz ani moc nepamatam, ale viem ze ked som mala tieto bolesti tak to vyslo 😉
myslim ze to pisali vsetky kocky

zuzla80
24. sep 2008

Ahojte, podarilo sa mi na zajtra vybaviť ultrazvuk k Dr. Dankovčíkovi o 13.30. Tak mi držte palce, mám z toho dosť veľký strach.

Dicinka mne sa to striedalo, niekedy som cítila také popichávanie buď vpravo alebo vľavo, niekedy nič a inokedy zas také akoby mrchokŕče, ale tie boli skôr ku koncu. Zozačiatku skôr to popichávanie okolo cca 7dňa

hava77
24. sep 2008

zuzli ahoj, vobec sa neboj a bud uplne v pohode......uvidis ze vsetko bude ok ......
ten tvoj doky ma na prd utz 😉

dicinka1
24. sep 2008

dakujem baby..ste zlateeeeeee

tanitta
24. sep 2008

Ahojte kukucky....
Zuzla....no perfektne.. nebol problem??...
Dicinka...ja by som to skor nazvala ze tehu priznaky od ms sa dost tazko odlisuju... je to nieco podobne...no nieco naviac co som odpozorovala je to ze ma pri sprchovani tvare teplejsou vodou strasne rozbolela hlava v strede medzi ocami a to trva dodnes... a pocity v nohach ako keby si mala svalovicu....

dicinka1
24. sep 2008

tanitta...to fakt?a ty si kedy testovala?

tanitta
24. sep 2008

na 9 po et ....bez PK...(resp.3dnova)...

zuzla80
24. sep 2008

Táni nebol problém - zaplatíme 300Sk, ale to mi vôbec nevadí. Aspoň budem zajtra vedieť na čom som, lebo tá nevedomosť a bezmocnosť - niečo hrozné.

Dicinka tú svalovicu som mala aj ja, ale nie vkuse, tak na mňa sem tam prišla a aj koleno ma bolelo.

takyna
autor
24. sep 2008

Zuzlík držím palce Dr, Dankovič je super odborník, neskôr sa môžeš k nemu objednať aj na 3D/ULZ robí aj morfológiu, verím, že ste ok obidvaja a ide iba o platný poplach 🙂

dicinka1
24. sep 2008

kedy sa robi prvy ultrazvuk po et?neviete nahodou?

takyna
autor
24. sep 2008

Dici ideš na krv na potvrdenie tehotenstva a v Heliose robia aj ultrazvuk aká je výška sliznice, ak ti potvrdia tehotenstvo ideš na ultrazvuk myslím do týždňa a hladajú váčok s embrijkom 🙂
len sa nestresuj, skús testnúť od ET na 9-deň ráno nalačno, najlepšie je mamatest a mne sa páči aj rapid clear
držím ti palce

takyna
autor
24. sep 2008

Tanit pekné bruško 🙂 😵 narástli ste už veru 😵

tanitta
24. sep 2008

dicinka.. ako kde...je ti zbytocne pisat o heliku tam sa hned v den krvneho testu...ale taky prvy oficialny som mala 18 od et...ci je plod v maternici....

baby.. kuk dnesnu foto....v albume...."zaciname"

tanitta
24. sep 2008

jej Taky ty si rychla🙂.... +9kg....

takyna
autor
24. sep 2008

Som rýchlejšia ako tvoja myšlienka, 😀 to robí ten 10-prstový prstoklad 😉 ja zatiaľ 7-kg

Tanit ale zhruba dobre som jej napísala nie? neuvedomila som si , že nie je z Heliosu 😕

tanitta
24. sep 2008

No jasne Taky ze dobre;)....si vezmi ze som uz schudla... 😀 3cm v pase...a 1,2kg...alebo ma asi len odfuklo 😅 ...
ja mam dvojprstoklad ale mam na to papier ze mam 10prstov aj klady 😀 ... zajtra idem na 3d...

fedra
24. sep 2008

tani ... jej chutne brusinko 😉

dicinka1
24. sep 2008

ok..tak ja skusim testnut na 9- den po et..dufam,ze to vydrzim,... 😉

fedra
24. sep 2008

dicinka... a ty si aj po PK ?

dicinka1
24. sep 2008

ano..mala som aj pk..davali mi embrijko na 6 den... 😵 😵

fedra
24. sep 2008

my sme mali transfer na treti den bez PK .... a na 7 den som nasla prve slabucke //