• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po KET. Pridajte sa

16. júna 2016 
tani ... a ty si aj nieco objednavala cez to kojenecke oblecenie. eu ?
Celkom chutne vecicky su tam a nie drahe ...
24. sep 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..ale to preto ti uz ukazalo lebo cakas dvojky,vsak?mne by malo ukazat uz na 7 den,ked som mala pk,ci nie?
24. sep 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tanit tak sa tešíš na 3DULZ :slight_smile: bude fotečka, ja idem 8.10 a tiež sa neviem dočkať :dizzy_face:
24. sep 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky to 3D vam zavidim, aj ja chceeeeem :wink: no ale este si budem musiet pockat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka, my sme na zaciatku mali HCG len na jedno babatko, to druhe sa chytilo az o 4/5 dni neskor ako prvy drobec. Na prvom utz bolo vidno iba jednu dutinku a potom o 4 dni na dalsom utz boli uz dve :slight_smile:
No ak zvladnes pockat dlhsie, radsej pockaj a vysledok budes mat presnejsi ... ja som taky nedockavec a dlhsie com cakat nedokazala :grinning:
24. sep 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka ... aj ja uz chcem 3D :dizzy_face:
24. sep 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky...ono to ubehne .. a pojdete na 3decko aj vy... :wink: ... ja som bola aj v 12tt...videli sme len take male cudo s dvomi ockami... mini rucickami.... teraz to uz bude nieco ine :dizzy_face:
Fedra....nie neobjednavala som...zistovala som ceny platieb cez ucet... teta z vub mi povedala ze je to poplatok cca 200sk...takze to by bolo v pohode ked aj viac veciciek by si obj. naraz... no ale zase Tinuska pisala ze ju pokutovali sumou 800,- za prevod a nevieme z akeho dvovodu....takze aby to nevyslo ten prevod tu tisicku nakoniec :angry: (cez internetbaking)....
24. sep 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafffte tehule
fedra, kedy si bola na 1. ulz?
24. sep 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14 den po ET sme boli na krv a utz, to este nebolo vidno nic ... potom 17 den po ET jedna bublinka a 21 den po ET sme na utz objavili bublinky dve :grinning: ... a tyzden na to sme mali uz aj srdiecka potvrdene
24. sep 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra, od začiatku vieš že budú dve, to je milé. si po ivf?
24. sep 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ja k vam sice zatial nepatrim, ale rada vas aspon citam, pretoze mam vo vas aspon psychicku podporu a nadej ze aj KETko moze vyjst, aj ked su take mizerne statistiky.

Viete mi prosim zo skusenosti povedat ci sa stava ze sa embrijka nerozmrazia? nam dnes mali rozmrazovat a zajtra mam volat do CARu. Mam z toho stres ako pred skuskami..
24. sep 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata mam otazku, co ste robili s liekmi co vam zostali - darovali ci predavali ste ?
24. sep 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julietka stáva sa to, že sa embryjka nerozmrazia, resp. neprežijú rozmrazovanie, ale neboj - teba sa to týkať nebude :wink:
držím palce :dizzy_face:
24. sep 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julietka.. ano stava sa to...mne sa to stalo 2*...ale nemysli na to...daj si trosku cerveneho vinka na uvolnenie a sladke snicky :wink: ... drzim drobatkam palce nech zabojuju...
Zomata....zalezi ake...ale ja som vsetko darovala....napr. original balenia napr. gonalu alebo puregonu,menopur....atd.... by som zvazila na predaj (za doplatok co som zaplatila v lekarni).. aspon aby sa vratilo to co som dala..... predsa nie su to male ciastky..
24. sep 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika, tanittka ste uzasne babeny, moc vam dakujem za povzbudenie :dizzy_face:
mame iba 3 embrijka z toho jedno po PK, takze nerada by som absolvovala cely ten cirkus odznova

Vidim babulky ze vam krasne pribudaju v "pase" tyzdne tt. :slight_smile: :dizzy_face: len tak dalej
gabika ty to mas uz len za par :sweat_smile:
24. sep 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julietka...mne sa krasne rozmrazili dve embrijka a urcite to tak bude aj u teba :slight_smile: potom daj vediet ako sa chytili
24. sep 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitta..a este som sa chcela pytat aj ostatne dievcata co ideme do zimy..planujete kupovat normalny fusak alebo len tu zavinovacku?
24. sep 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zomata...ja kupim origos co je ku kociku fusak pravdepodobne..... a + zavinovacku do autosedacky....to na prevoz vystaci....nebudem kocikovat v autosedacke :confused: ....sak hadam takto... to bude ok... pri druhom uz budeme vediet potom :grinning:
24. sep 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zomata, ozaj, ja som lieky predala za 1000,- - len tak symbolicky, doplatok za ne v lekárni bol oveľa vyšší - teda bolo tých injekcií viac... som rada, že som mohla niekomu pomôcť. nejaké injekcie som aj darovala...
24. sep 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko tehulky :slight_smile: ako sa máte? U nás svieti slniečko, tak sa teším, len neviem ako dlho mu to vydrží :sunglasses:
tanitta, fedra -včera ste sa tu bavili o oblečení na stránke www.kojeneckeobleceni.cz, ja som sa tam včera mrvila a zaregistrovala som sa. Zistila som, že sa dá v pohode platiť cez účet v Sk do Tatrabanky ( zhodou okolností tu mám účet) - takže sa platia len bežné poplatky ze prevod, pri objednávke do 1000Sk je poštovné na Slovensko 40sk, nad 1000Sk je to zdarma. Tak som to hned testla a objednala som dupky bielučké, k tomu čiapočky a plienky bavlnené- boli v akcii :grinning: som hrozná, ale nedalo sa odolať :slight_smile:
25. sep 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...
Kveti.. potom pofotis a napises presnu cenu toho prevodu....hej citala som ze to nie je vela za prevod ale zmiatli ma tie poplatky z vub... zase ked vlozis hotovostne cez tatra tak zase je to ina suma vyssia ...bezhotovostne tam ucet nemam :confounded: ...asi sa idem zase pokochat tam na tie vecicky... ochvilu pojdem na utz.. ozvem sa az poobede... paaaaa
25. sep 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved tak nejak som to myslela s tymi injekciami...nechcem na tom zarabat, dakujem
aj mne sa paci ten origos fusak ..stale neviem, zavinovacku kupim iste
25. sep 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julietka.. daj vediet co noveho :wink: ...
Zomata... tu zavinovacku aku? ja asi od toho emitexu okolo 700sk,-
25. sep 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte tehule, ešte počkáme na Lenku, Dior, Zuzlu, Betianku, Elianka, Renusu, a ostatné....a ideme meniť tému
na " bývalé bežkyne teraz TEHULE :grinning:
vidím, že naša JUJA testovala a je tam dialnica :grinning:
25. sep 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. sep 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej vidim jujku.. to je uzasne ze sa to tak pekne dvojpalickuje :wink: ... tesim sa... sup za nami :dizzy_face:
25. sep 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Tanit, všetky tvoje stránky si poctivo zakladám do záložiek :wink:
25. sep 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky.. skusala si uz tie ticeriky?
25. sep 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Táni pekný zážítok z 3D ultrazvuku :wink:
Baby myslíte aj na mňa o 13.30 ja mám žalúdok niekde v krku, čo mám taký strach :unamused:
25. sep 2008 o 09:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlik, teraz som sa ťa chcela spýtať, o koľkej máš ten ultr. - už si medzitým odpovedala :grinning: neboj, všetko bude ok. držkaj sa. a hneď daj vedieť :dizzy_face:
25. sep 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok