Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

gabika24
25. sep 2008

ináč, neviem, či ste niekto už pozerali detské vecičky tu. sú tam aj zavinovačky a pod. tak mrknite
http://www.mimisk.sk/product_info.php?cPath=23_...

zomata
25. sep 2008

tanit diky za stranku...aj ja chcem tu z eminexu len sa mi tam nepaci velmi ten macko ja mam rada vsetko ciste, lebo potom je to dokopy velmi premackovane ale dufam ze nebude velmi vyrazny(ten maco)
zuzla, urcite budete pocut srdiecko znova, inac ja mam cca od 14 tt fonendoskop a pocujem ju
a dnes som zasa bola pred pracou cvicit a teraz zora kope jak diva, cvicenie ju vzdy nabudi 🙂

zomata
25. sep 2008

musim si aj ja urobit album, ale tajne, moj by nepochopil keby som si fotila veci 🙂

hava77
25. sep 2008

ahojte, citala som ze jujka je tehu 🙂 to je super 🙂 zo starej partie sme pomaly uz vsetky, no nie je
to pekne 🙂

kvetka2
25. sep 2008

zuzlí, neboj bude to ok, verím tomu a ty budeš šťastná ako blška 🙂 potom sa nám rýchlo ozvi 😵
tanitta, tá zavinovacka do sedacky vyzerá dobre a je praktická, asi ju tiež budem musieť kúpiť, lebo neviem, do čoho by som balila chrobáčikov v zime ,ked budú v sedačke 😒

takyna
autor
25. sep 2008

Tanitka skúšala, a zistila som ,že som horšia ako amatér 😠 , neviem si to spraviť

zomata
25. sep 2008

kvetka tu zavinovacku som mala aj v ruke je fakt dobra a v porovnani s fusakmi aj lacnejsia, a podla mna ked sa na kocik da ten vrchny kryt a hrubsia deka tak to babatka zvladnu aj v zime

kvetka2
25. sep 2008

zomata, dik za radu- lebo držať v ruke je predsa len rozdiel. Ja fusaky zatial nemám žiadne a ak by sa dali univerzálne použiť, bolo by to fajn. A musím povedať, že ťa obdivujem, že si taká aktívna, ja som sa bála aj rýchlejšie pohnúť , aby som neublížila drobcom- ale teraz som už začala pomaly cvičiť ( 5 minúť tehu aerobik zora baby a fučím ako slon 🙂 ). Mám vnútorný pocit lepší, ale nebudem to prehánať, aj ked som chodievala na step aerobik- už som vyšla z cviku.

annaanna
25. sep 2008

ahojte babule, vy už vlýbavičku pre detičky nakupujete... hmm... no nás to len čaká 🙂

annaanna
25. sep 2008

vy ste fakt dievčatá šikovnice, keď stíhate v tehu ešte aj cvičiť. Ja chodím len do práce a z práce domov a tam spím a zasa do práce. Už neviem čo mám robiť, ale stále spím.... vysvetľujem si to tak, že som tehu a že to treba, lebo inak by som sa až hanbila, koľko hodín prespím

zomata
25. sep 2008

pravdu povediac dievcata s tym cvicenim tak vsetci ma od toho odhovarali, ze ved si tak dlho cakala tak nech nieco nepo... ale isla som na to s kludom, pomaly a vravela som si ze telo je na to zvyknute, v podstate ked je uz babo chytene je to tehotenstvo ako kazde ine a tam vzdy radia cvicit...ale ak by sa nieco stalo velmi by som si to vycitala
anna... prve 3 mesiace som vkuse spala a doki mi hovorila ze maminy bud grckaju alebo su unavene, tak toto je ta lepsia moznost 🙂 grckanie nebolo ani raz

annaanna
25. sep 2008

zomata, takže ten spánok je v norme? 12 hodín denne?
grckanie bolo včera 🙂 aspoň je to cítiť, že som tehu.
v pondelok som objednaná na srdiečko, teším sa a bojím zároveň

gabika24
25. sep 2008

annaanna aj ja som na začiatku tehu stále spala - teda aj potom neskôr - poobede aspoň na hodinku... a sem-tam aj teraz 😀

fedra
25. sep 2008

zuzla ... mooooc drzim palceky a som si takmer ista, ze to bude vsetko v poriadku. tak nebojkaj 😉
Kvetka, tak super ... manzel ma v tatrab. ucet, tak to tam presnorim a asi by som objednala nieco aj ja. Su tam celkom pekne vecicky a lacne ... este pockam na kontrolu buduci tyzden a ak to bude OK, tak im nieco objednam.

tanitta
25. sep 2008

Taky.... napis mi texty do IP...skusim ti nieco na skusku...a poslem ti kody...a ty si to potom skopiruj a vloz do albumiku...hm??
....3D bolo perfis.. az na to ze maly sa moc nexcel ukazovat mal robotu s rucickami ;) ale na koniec sa ukazal na 20sek;)...
ale asopn vieme ze je ok a je strasne nadherny mame 880g...no a este nieco... otvaram otazku pohlavia~j~.. zeby dievcatko vynosilo modre???????

kvetka2
25. sep 2008

juj tanittka to musel byť zážitok 😉 ja sa už velmi teším , idem 12.10. 😵
možno mi to nedochádza, ale že by to nebol bobík 😨 ale bobíčka, alebo som zle pochopila 😉
zuzlík haló ozvi sa

hava77
25. sep 2008

tanitka teda si ma trosicku sokovala, ved vam naisto povedali jozko 🙂 🙂 🙂 zeby bola jozefka 😀
zuzli tak ako?

hava77
25. sep 2008

nehodis bobika 🙂 bobinku 🙂 do albumiku?

tanitta
25. sep 2008

😀 .. dobre ste to pochopili 😉 ... uvidime v 30tt...zatial teda zaciname kupovat neutralne farby 😵 .. dr nic medzi nozickami nevidel...nebol si isty.. ze by sa odstrelit koli tomu nedal teda 😅 ...
sfotim to a dam do albumiku.. ale trosku neskorsie..........je tak krasny ze fakt vyzera ako dievcatko 😵 .. ale ja si mylsim ze to asi bude ten chlap 😎

hava77
25. sep 2008

tanit sa mi vidi ze na tvojho bobika/u budeme uzatvarat stavky 😀
len aby si tie supris plavocky neponukala na predaj 😀

tanitta
25. sep 2008

ozaj plavky 😀 ....sak zozaciatku k tomu podprda nebude treba 😅

kvetka2
25. sep 2008

jej tanittka, to je sranda, kde sa stratil pindík 😉 ?. Ale keby to aj bolo dievcatko, ponosí aj modré 😀
havka, dobrý nápad, podme uzatvárať stávky 😎
neviete niežo o zuzle? ešte sa nikam neozvala? ale verím, že už počula to krásne ťukanie znova

zomata
25. sep 2008

no to je fajn tanitta 🙂
baba kludne ponosi modre horsie by to bolo naopak
mne sa inac velmi paci aj gabikina verzia, ze nechajme to na prekvapko ale ja to nezvladam
a nakoniec mozno mnohe z nas prekvapene aj tak budu 🙂
klasika..ale hlavne nech su zdrave

gabika24
25. sep 2008

zuzlik, ako? že je všetko ok?

tanittka, jožko sa hanbí a schováva pindíka? 😀

tanitta
25. sep 2008

Vykukam.. aj ja Zulku.. dufam ze sa coskoro objavi....
no dnes to vizeralo veru tak.... nohy pokrcene v tureckom sede a ukazal nam znacku VPN(verejnost proti nasiliu) prstami 😅

tanitta
25. sep 2008

fotka je pridana...

gabika24
25. sep 2008

jéééééééééééj, tanittka, super foto. 😀 - zlatulinké bábätko...

veru, dúfam, že Zulka o chvíľu prejde do tejto témičky medzi tehule 😵

gabika24
25. sep 2008

musím ísť robiť niečo užitočné, lebo celkom zleniviem... - len ešte sa musím rozhodnúť čo 😀 😀 😀 - teda, nie že by som nemala roboty dosť.
potom ešte kuknem, čo zuzla, zatiaľ sa majte všetky krááááásne 😵

tanitta
25. sep 2008

pa zatial.. idem na cajik;)

takyna
autor
25. sep 2008

Jéj vy ste pekný 🙂 , taký už gulatučký 🙂 ináč fakt do tváričky vyzerá na dievčatko Tanitka 😅