Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tanitta
29. sep 2008

usudili sme ze to bude chlap... podoba sa podla fotky na mna 😵 😵... 😀 ....a chlapci su vraj vyzorovo na mamky 😵

zomata
29. sep 2008

hava gratulujem, parik by bol uplen super 🙂
tanitta ja sommala tak pri mne vsetky tie nafukopvacie kolesa su velke a okrem toho nam ten pan vravel ze s Sč sa neda mykat kocik dopredu dozadu , ked napr, stojis a uspavas lebo sa nejak zasekavaju
a inac ideme aj my na dedinu ..stahujeme sa ale zasa cesty su tam normalne, pravda je ze na hron s nim chodit v tomto kocari nebudem

fedra
29. sep 2008

kvetka ... ja som ti hovorila, ze budes mat parik 😀
tak velmi sa tesim spolu s tebou 😉

kvetka2
29. sep 2008

tanittka, havka, fedri dakujem 😉
no dúfam, že to druhé bábo bude dievčatko, aby som mala z každého trošku 🙂 doktorka, si nebola úplne istá, lebo sa jej motal pupočník medzi nozkami 😉 . Uvidíme 12.10. v Hlohovci na 3D, snád sa už nebude okúňať a ukáže sa nám 😀 . A chlapčiatku som hned od radosti kúpila teplý modrý pasikový plyšový overalček aj s čiapočkou. A už mám vyhliadnutý podobný ružovom 😉

takyna
autor
29. sep 2008

Ahojte tehulky, Kveti tak to by bolo super duo 🙂 , som zvedavá čo bude v Hlohovci 😵

fedra
29. sep 2008

kvetka, ale hlavne ze je vsetko v poriadku 😉
Ja sa tak zas bojkam na stredu na kontrolu .... jaaaj. Uz ma opat chyta panika 😨

mirusch
29. sep 2008

Ahojte, ja robim len kuk. Obcas vas spehujem, ako ste na tom 😕 😀
Havka, vsetko najlepsie k narodeninkam!
Prajem prijemne tehulkovanie vsetkym 😵

hava77
29. sep 2008

ahoj mirusch, ze sa trosicku aj ukazes 🙂 dakujem za gratuliren 🙂

mirusch
29. sep 2008

Ahoj Havka, nuz, vies, co ja tu uz medzi vami 😅 Ale rada vas kuknem, ako vam rastu tt 😵 Ked budem zase v SR, tak tentokrat si ta najdem, aj Takynku 😀

hava77
29. sep 2008

neboj urcite sa dogulame 😀
a ty ako uz si hladas pracu? mas uz nieco vyhliadnute?

kvetka2
29. sep 2008

fedra, samozrejme, najdôležitejšie, nech sú detičky zdravé- no v kútiku duše asi každý túži po dievčatku alebo chlapčekovi. Tvoju nervozitu chápem, už týždeň pred touto poradňou som nerozmýšlala nad ničím iným. A keď som šla dovnútra k doktorke, až sa mi zrýchlil pulz 😅 . A na to, že to mal byť veľký uzv, nezdalo sa mi, že by to nejako dlho trvalo- 5-7 minút pozerala obe bába mmmm. Som preto aj rada, že ideme na 3D do Hlohovca, kde všetko pozrú detailne. A zatial sa mi ani nijak nevyjadrovala ku krčku - tak snád je to ok.
ahoj mirusch, ako sa mávaš? som rada, že ťa tu vidím.

fedra
29. sep 2008

Kvetka, ved to je jasne ... ja by som tiez chcela parik 🙂
Ale budem vdacna za akukolvek kombinaciu

Havka ... vsetko naj naj naj k narodkam.
Ozaj, chcela som sa opytat, ci ti aj nieco doktor poradil brat na tie krce a bolesti podbruska

mirusch
29. sep 2008

Havka, nuz, nejako brutalne este pracu nehladam, ale ujasnila som si, co chcem, vytlacila adresy a info, zivotopis je hotovy, este napisat sprievodne listy a mozem zacat 😉 Bude to na dlhsie, ale tentokrat nezoberiem hocico. A planujeme uz aj dovolenku v USA na buduci rok 😉

Ahoj Kvetka, vcelku ok som. Z casu na cas oblacno a dazd 😖 , ale inak v pohode. Chodim do zahranicnej temy, nasla som tu par babeniek v okoli, tak som rada.

hava77
29. sep 2008

fedri len to magne b6, uz som sa potom na to nepytala. ale zabera mi to
mirusch do ameriky by som sa sla aj ja rada pozriet, asi sa tesis 😉
baby mne uz vrtaju v hlave tie triple...to len vezmu krv a za dva tyzdne je vysledok a to je vsetko? a potom bud odporucia amnio alebo nie?

fedra
29. sep 2008

havka, ja ho mam tiez, ked to pobolieva, tak si jednu dam ... niekedy len obycajne sumive magnezium. Ale mam dni ked to skoro vobec neboli
A tripple trapia aj mna ... a uz pekne dlho. To sa 2 tyzdne caka na vysledok ? Ved to zajdem do tej doby strachom 😒

hava77
29. sep 2008

fedri zda sa mi ze niekto pisal ze dva tyzdne....starsie tehulky nam povedia 😉

tinucha
29. sep 2008

Ahojte.
Havka, ja som mala výsledky za týždeň. 😉 🙂
Dionova, blahoželám a prajem krásne a bezproblémové tehotenstvo. 😉 🙂
Kvetka jeeeej, to by bolo krásne,keby ste mali párik. 😀 V každom prípade som rada, že ste OK. 🙂

hava77
29. sep 2008

tinka a potom ti volali vysledok, alebo si mala akurat kontrolu?

kvetka2
29. sep 2008

babulky ja som bola na tripple, vzali len krv- sono nerobili. A výsledky som mala za 4 dni- dosť rýchlo. Nebojajte, ak nemáte v blízkej rodine vyslovene problém s vrodenými vadami, tak je riziko , že bude bábo choré mizivé. sa mi to hovorí, ked to mám za sebou 😉

hava77
29. sep 2008

kveti dakujeme za ukludnenie 😉 .....ale aj tak si to zialbohu budeme musiet preskakta .....vsak fedri? ty ides na krv kedy?

kvetka2
29. sep 2008

ahoj tinucha, ako sa máte s Filipkom?
a ešte som zabudla, dionova krásne tehulkovanie - je super,že sa vám takto prirodzene zadarilo.
hava -dodatočne všetko naj k naordkám, nech tie budúce už oslavuješ s malým vreštiačikom 🙂

tinucha
29. sep 2008

Havka, ja som akurát po týždni išla znovu k lekárke kvôli PN-ke, tak som sa an vásledky pýtala. Ale podľa mňa skús tak po pír dňoch zavolať, možno už výsledky budú. 😉 🙂

Kvetka, ďakujeme za opýtanie, máme sa dobre, tak dúfam, že nám to zajtra aj potvrdí lekárka v poradni. 🙂 A v stredu idem na glukózový test a vôbec sa mi tam nechce. Keď si predstavím, že mám v lekárni stráviť dve hodiny. 😒

tanitta
29. sep 2008

Mirus.. rada ta vidim;).. aj ked by som bola najrdasej keby aj u teba uz svietili tie magicke tt 😉
Tinus...ubehne to... my sme cele 2hodky preklebetili s kockami co tiez boli v cakarni takze to uslo;)...
...ja som cakala na tripple vysledky asi 2tyzdne... no na maslu fakt... 😝 ...

fedra
29. sep 2008

kvetka ja idem na krv v stredu a vravel, ze ma aj prehliadne ... len neviem, ci mi urobi aj utz 😨
Ale asi ho poprosim, nech len tak nakukne, ci su blsky OK

mirusch
29. sep 2008

Tanittka, my babatko mat nebudeme 😔 Ale uz som zmierena 😉

Vidim, ze udrzujete paniku 😵 Bude dobre, nebojte.

takyna
autor
29. sep 2008

Ahojtky Mirus 🙂 , ako sa mávaš? rada ťa tu vidím 🙂

Triplle mám v malíčku 😉 , podla správnosti by ti mali urobiť ULZ, a k tomu krv sa berie, výsledky sú do 1-týždňa presne, napr. utorok berú krv, utorok naspled. týždeň by mal byť výsledok

takyna
autor
29. sep 2008

K triplle testu sa po správnosti nahlasuje aj týždeň tt podľa ultrazvuku 😉

takyna
autor
29. sep 2008

Neviete ako naše Zuzliatko dopadlo?

takyna
autor
29. sep 2008

A ešte som zabudla, Gabika vás všetky pozdravuje 🙂

ellianka
29. sep 2008

ahojte tehulky 🙂 😵
musela som vás sem prísť kuknúť a trochu sa potešiť z vaších pekne rastúcich bobáčikov 😵