• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po KET. Pridajte sa

16. júna 2016 
Taky ... mne sa snivalo ze mi dr na utz hovoril....pozrie sa ake krasne semenniky su tu :grinning: ..... :grinning: ... no kovbojka...uz mam nutkanie kupit aspon nejake ponozky pre bobika :sweat_smile:
14. aug 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale poobede by si už mohla vedieť čo to bude že?, tieto sny ja dobre poznám, a kúpiť niečo si už kludne môžeš, ja by som si tiež chcela , ale je to u mňa ešte príliš skoro, chcem sa ťa spýtať pobolievali ťa vaječníky občas?
14. aug 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani nevrav ...stale...ma nieco boli taha....uz chodim niekedy ako babka :sweat_smile: ....co ma taha podbrusko....dr mi naordinoval magne b6....a ked mam velke tlaky alebo krce tak si dam Nospu....tabletky na uvolnenie hladkeho svalstva.. mozu ho i tehule......
... poobede uz dufam ze uvidime pohlavie ale pravdepodobnost je 5O% :grinning: :grinning: ...ze to bude dievca :grinning: :grinning: ...ja by som uz asopn postielku aj chcela a ten baldachyn s paplonikmi a mantinelmi.... skusim draheho nalomit... stale v nas je nieco co nemozme zatial prelomit a vybrat sa na nakupy.....
14. aug 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tanitka riziko potratu sa od 13tt zníži na minimum dokiaľ má žena správnu životosprávu, tak snáď už bude dobre, nebojkaj sa :slight_smile: , takže baba vravíš?, dúfam, že sa ozveš na koníka, keď prídeš domov, som zvedavejšia snáď viac ako ty :grinning: tak sorry, ale sú to naše také bežkárske detičky tak to preto, mňa ukrutne tlačí v pravom vaječníku už dobré 3-4dni, mám aj strach, neviem spávať, ale moja doktorka má dovolenku tak musím nejako vydržať :dizzy_face:
14. aug 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj my ste taký istý, bojíme sa aj baviť na tému, kočík, postielka a iné, máme to ťažké prežili sme si svoje, ale neboj sa dobehneme to v 9mesiaci :wink:
14. aug 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jemine .. o zivotosprave radsej pomlcim :zipper_mouth: som rada ze neico zjem a nekukam ci je to zdrave alebo nie.... vies ked som bola v nemocke videla som kadeco... aj v neskorsom tt... :pensive: ....ja verim ze uz to bude len dobre.. ale to podvedomie si robi co chce so mnou :sweat_smile: ....
...bobik je same tajomstvo :dizzy_face: ... zacinam mat pochybnosti o odhaleni sa... ale sme tak strasne zvedavi ze najust sa to dozvieme az pri porode :grinning: ....
14. aug 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dieťatko si zoberie zo stravy čo potrebuje neboj, viem, že ťa kvári stále ten žalúdok, ani prejedanie nie je zdravé :grinning: , viem , že sa kadečo zlé stáva, ale my radšej na to ani nemyslime :dizzy_face: , o kolkej ideš na ULZ?
14. aug 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A ozaj aký typ kočíka sa ti páči?, poraď niečo :wink: na zimu :wink:
14. aug 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak o 2hodky cca + - ....sa zacnem chystat.. vyzdvihnem draheho a ide sa :dizzy_face: ... nakuknes poobede?? ak nie posli mi cislo do IP supmnem ti prvotnu info smskou....
14. aug 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nakuknem neboj, pošlem ti tel, cez IP
14. aug 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
máš t-mob, či orange?
14. aug 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
T.mobile....
14. aug 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najnovsie sa mi paci chicco...kocik.. 4kolesovy.... ale pokial som nevidela nazivo tak neviem aka je ta vanicka velka...
14. aug 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://chicco.dynatech.sk/chicco.php/produkt/na-prechadzku/0m-plus-1/trio-tour-4 nieco taketo....ale fakt neviem.... zalezi ake su tie kolieska...musim pozeraz aj na to ze viac budeme mimo mesto ako v meste...
14. aug 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja ti tiež potom pošlem čo sa páči mne, pá :slight_smile:
14. aug 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, teda vy ste sa dnes rozkecali :wink:
tanitka aj ja chcem vedieeeeeeeeeeeeeet :sunglasses:
tak rozluckova dopadla dobre sme ok srdiecko bilo ako zvon :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
v podstate sa rozluckova nekonala, lebo krajko mi navrhol sledovanie utz u nich/vraj sme specificky pripad/ takze sa vidime v 10tyzdni :sweat_smile: , ak nevydrzim mam prist aj skor :grinning: bol zlaty
14. aug 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani, pekny si si vybrala....ja mam podobny, len peg perego :wink: vanicka je sice len tak do 4-5 mes. ale my mame este jeden, klasika hlboky, kde sa mi mala zmesti aj v zime s fusakom :slight_smile: a na jar uz budeme len v sportovej verzii :dizzy_face:
14. aug 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka tak gratulacia k tlkotu srdieckovemu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. aug 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka dakujem :slight_smile:
a ty tu budes dokedy este strasit s tymi tt :grinning:
14. aug 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka ja som to nemyslela zle :pensive:
14. aug 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.
tanitta tak ako? viete či neviete? mená máme približne...
taky, dúfam, že fajn. teba minule vytočili doma, mňa včera moja polovička a parádne...
ale zvládame :wink:
pekný deň :dizzy_face:
14. aug 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havi, ja ta chapem.... :grinning: sak ja by som uz tiez radsej strasila v porodnici, ak uz nie doma, ale vidis...Hanke sa nejako nechce.. :sweat_smile: :grinning:
14. aug 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte tehulky :slight_smile: Havi supiš :wink: nebýva ti zle?, pipus nebojkaj sa zmení sa počasíčko a ty pôjdeš rodiť, Gabča to máš tak chlapi sú z Marsu a ženy z Venuše, :wink: :grinning: a okrem toho sú rodený sebci :dizzy_face: , len sa nerozčuluj, mysli na bábiky čo máš v sebe, ja som si to už tiež tak povedala, a mám zatiaľ pokoj :dizzy_face:
14. aug 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi.. a neprzradis ake?? :dizzy_face: ... ja mam nase male tajomstvo v pase :dizzy_face:
14. aug 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, tani, takze chlapcek? Supeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
bol to zazitok ten 3D, co? Aspon my sme si to vychutnali, a potom este raz v 31tt, kraaaasa :slight_smile: :slight_smile:
14. aug 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipka.. prepinal to z 2D na 3D takze sme videli tak i tak...dvd mame v 2D lebo tie crty neboli este az take viditelne... doporucuje 4D potom v 26-28tt.....hlavne nam odlahlo ze vsetko vizera dobre :wink:
14. aug 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak o to pri utz ide hlavne, ta kontrola...a ten dobry pocit, ked je vsetko ok :dizzy_face:
Ja som bola v stavoch, kedy by som chcela byt napojena na utz non-stop a sledovat bambulku vkuse :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved mat vlastny utz tak sa ultrazvukujem stale :grinning: .... drzkajte sa... ty uz pojdes po nevestu coskoro :dizzy_face: ...idem trosku odpocinut...dnes uz mam toho dost... na behanie....paaaaaaaa
14. aug 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte tehulky :wink: , ešte driemete?
15. aug 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.mimisk.sk/images/babyheaven_10.jpg
Tanitka mne sa takého typy kočíkov páčia na zimu :slight_smile:
15. aug 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok