Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tanitta
14. aug 2008

Taky ... mne sa snivalo ze mi dr na utz hovoril....pozrie sa ake krasne semenniky su tu 😀 ..... 😀 ... no kovbojka...uz mam nutkanie kupit aspon nejake ponozky pre bobika 😅

takyna
autor
14. aug 2008

Ale poobede by si už mohla vedieť čo to bude že?, tieto sny ja dobre poznám, a kúpiť niečo si už kludne môžeš, ja by som si tiež chcela , ale je to u mňa ešte príliš skoro, chcem sa ťa spýtať pobolievali ťa vaječníky občas?

tanitta
14. aug 2008

Ani nevrav ...stale...ma nieco boli taha....uz chodim niekedy ako babka 😅 ....co ma taha podbrusko....dr mi naordinoval magne b6....a ked mam velke tlaky alebo krce tak si dam Nospu....tabletky na uvolnenie hladkeho svalstva.. mozu ho i tehule......
... poobede uz dufam ze uvidime pohlavie ale pravdepodobnost je 5O% 😀 😀 ...ze to bude dievca 😀 😀 ...ja by som uz asopn postielku aj chcela a ten baldachyn s paplonikmi a mantinelmi.... skusim draheho nalomit... stale v nas je nieco co nemozme zatial prelomit a vybrat sa na nakupy.....

takyna
autor
14. aug 2008

Tanitka riziko potratu sa od 13tt zníži na minimum dokiaľ má žena správnu životosprávu, tak snáď už bude dobre, nebojkaj sa 🙂 , takže baba vravíš?, dúfam, že sa ozveš na koníka, keď prídeš domov, som zvedavejšia snáď viac ako ty 😀 tak sorry, ale sú to naše také bežkárske detičky tak to preto, mňa ukrutne tlačí v pravom vaječníku už dobré 3-4dni, mám aj strach, neviem spávať, ale moja doktorka má dovolenku tak musím nejako vydržať 😵

takyna
autor
14. aug 2008

Aj my ste taký istý, bojíme sa aj baviť na tému, kočík, postielka a iné, máme to ťažké prežili sme si svoje, ale neboj sa dobehneme to v 9mesiaci 😉

tanitta
14. aug 2008

Jemine .. o zivotosprave radsej pomlcim 🤐 som rada ze neico zjem a nekukam ci je to zdrave alebo nie.... vies ked som bola v nemocke videla som kadeco... aj v neskorsom tt... 😔 ....ja verim ze uz to bude len dobre.. ale to podvedomie si robi co chce so mnou 😅 ....
...bobik je same tajomstvo 😵 ... zacinam mat pochybnosti o odhaleni sa... ale sme tak strasne zvedavi ze najust sa to dozvieme az pri porode 😀 ....

takyna
autor
14. aug 2008

Dieťatko si zoberie zo stravy čo potrebuje neboj, viem, že ťa kvári stále ten žalúdok, ani prejedanie nie je zdravé 😀 , viem , že sa kadečo zlé stáva, ale my radšej na to ani nemyslime 😵 , o kolkej ideš na ULZ?

takyna
autor
14. aug 2008

A ozaj aký typ kočíka sa ti páči?, poraď niečo 😉 na zimu 😉

tanitta
14. aug 2008

Tak o 2hodky cca + - ....sa zacnem chystat.. vyzdvihnem draheho a ide sa 😵 ... nakuknes poobede?? ak nie posli mi cislo do IP supmnem ti prvotnu info smskou....

takyna
autor
14. aug 2008

Nakuknem neboj, pošlem ti tel, cez IP

takyna
autor
14. aug 2008

máš t-mob, či orange?

tanitta
14. aug 2008

T.mobile....

tanitta
14. aug 2008

najnovsie sa mi paci chicco...kocik.. 4kolesovy.... ale pokial som nevidela nazivo tak neviem aka je ta vanicka velka...

tanitta
14. aug 2008

http://chicco.dynatech.sk/chicco.php/produkt/na... nieco taketo....ale fakt neviem.... zalezi ake su tie kolieska...musim pozeraz aj na to ze viac budeme mimo mesto ako v meste...

takyna
autor
14. aug 2008

ja ti tiež potom pošlem čo sa páči mne, pá 🙂

hava77
14. aug 2008

ahojte kocky, teda vy ste sa dnes rozkecali 😉
tanitka aj ja chcem vedieeeeeeeeeeeeeet 😎
tak rozluckova dopadla dobre sme ok srdiecko bilo ako zvon 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
v podstate sa rozluckova nekonala, lebo krajko mi navrhol sledovanie utz u nich/vraj sme specificky pripad/ takze sa vidime v 10tyzdni 😅 , ak nevydrzim mam prist aj skor 😀 bol zlaty

pipka
14. aug 2008

tani, pekny si si vybrala....ja mam podobny, len peg perego 😉 vanicka je sice len tak do 4-5 mes. ale my mame este jeden, klasika hlboky, kde sa mi mala zmesti aj v zime s fusakom 🙂 a na jar uz budeme len v sportovej verzii 😵

pipka
14. aug 2008

havka tak gratulacia k tlkotu srdieckovemu 😵 😵 😵

hava77
14. aug 2008

pipka dakujem 🙂
a ty tu budes dokedy este strasit s tymi tt 😀

hava77
14. aug 2008

pipka ja som to nemyslela zle 😔

gabika24
14. aug 2008

ahojte babulky.
tanitta tak ako? viete či neviete? mená máme približne...
taky, dúfam, že fajn. teba minule vytočili doma, mňa včera moja polovička a parádne...
ale zvládame 😉
pekný deň 😵

pipka
14. aug 2008

havi, ja ta chapem.... 😀 sak ja by som uz tiez radsej strasila v porodnici, ak uz nie doma, ale vidis...Hanke sa nejako nechce.. 😅 😀

takyna
autor
14. aug 2008

Ahojte tehulky 🙂 Havi supiš 😉 nebýva ti zle?, pipus nebojkaj sa zmení sa počasíčko a ty pôjdeš rodiť, Gabča to máš tak chlapi sú z Marsu a ženy z Venuše, 😉 😀 a okrem toho sú rodený sebci 😵 , len sa nerozčuluj, mysli na bábiky čo máš v sebe, ja som si to už tiež tak povedala, a mám zatiaľ pokoj 😵

tanitta
14. aug 2008

gabi.. a neprzradis ake?? 😵 ... ja mam nase male tajomstvo v pase 😵

pipka
14. aug 2008

jeeej, tani, takze chlapcek? Supeeeer 😵 😵 😵 😵
bol to zazitok ten 3D, co? Aspon my sme si to vychutnali, a potom este raz v 31tt, kraaaasa 🙂 🙂

tanitta
14. aug 2008

Pipka.. prepinal to z 2D na 3D takze sme videli tak i tak...dvd mame v 2D lebo tie crty neboli este az take viditelne... doporucuje 4D potom v 26-28tt.....hlavne nam odlahlo ze vsetko vizera dobre 😉

pipka
14. aug 2008

sak o to pri utz ide hlavne, ta kontrola...a ten dobry pocit, ked je vsetko ok 😵
Ja som bola v stavoch, kedy by som chcela byt napojena na utz non-stop a sledovat bambulku vkuse 😀 😀 😀

tanitta
14. aug 2008

no ved mat vlastny utz tak sa ultrazvukujem stale 😀 .... drzkajte sa... ty uz pojdes po nevestu coskoro 😵 ...idem trosku odpocinut...dnes uz mam toho dost... na behanie....paaaaaaaa

takyna
autor
15. aug 2008

Ahojte tehulky 😉 , ešte driemete?

takyna
autor
15. aug 2008

http://www.mimisk.sk/images/babyheaven_10.jpg
Tanitka mne sa takého typy kočíkov páčia na zimu 🙂