Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
3. okt 2008

ahojte, kocky.....panuje tu nejaka "zla doba".....ja stale myslim na takynku a jej drobca...proste sa z toho nejdem spamatat......silno drzim malemu palce nech zabojuje a modlim sa za nich....
ja som uz tri dni citila take stale popichovanie a pobolievanie cez den aj v noci na lavej strane akokeby vajecnik alebo co, tak som sla dnes k dr......
mam krv v moci a zapal moc. mechura....tot tie bolesti....ale popritom nemam ziadne bolesti pri cikani 😅 tak musim vypit jednorazove antibiotikum.....v pribalovom letaku su pisane take veci ze sa dost bojim 😨 😔 ....stale dufam ze hadam gynekologicka vie co moze predpisat tehotnej.......
ten liek sa vola monural...nemala ho niektora z vas? inak ma aj pozerala a vsetko je ok, povedala iba ze pekne rastieme a je to zavrete...no aspon to ma potesila 😅

hava77
3. okt 2008

tinka gabika mala ist dnes k doktorovi 😉 tak asi tak na to prisla

tinucha
3. okt 2008

havka, podľa mňa by to bolo horšie s antibiotikami v prvom trimestri a te nuž máš za sebou. Neboj. radšej sa skoro vylieč, aby neboli komplikácie. 😉

kvetka2
3. okt 2008

ahoj tinu, no ved to. Nemyslieť je pekné, ale snád ak sa to včas rozozná je nádej, že sa to dá zastaviť. Bolesti mávam občas-slabé, ale to je asi normálne- na kontrole bolo všetko ok. Ved Gabika bola nedávno na kontrole a tiež všetko bolo ok.
Jaj, som trochu oplašená. Ale musíme to prekonať nejako.

tinucha
3. okt 2008

Aha jasné, to ma nenapadlo. Ale zároveň ma to ani nepotešilo, ja idem k lekárke zase až o mesiac. Ak by som sa medzi tým začala otvárať, tak o tom ani neviem?

kvetka2
3. okt 2008

ahoj havka, veru, pekne sa vylieč. Neboj, isto nie si prvá tehulka,čo to pije 😉 ved s mechúrom bývajú problémy často.

hava77
3. okt 2008

baby asi by sme nemali mysliet na take veci.....aj ked po tychto vsetkych spravach uz clovek nevie co so sebou...ja sa sledujem uz treti den, ale asi mi to prave pomohlo vcas zachytit ten zapal.....

kvetka2
3. okt 2008

tinu, ty nemáš poradnu každé 3 týždne, lebo ja áno 😕 Ale tiež ma čaká kontrola až 20.10. 🙄 najradsej by som tam bola každý týžden 😉

zulka29
3. okt 2008

tak trošku pozitív 😅

tinucha
3. okt 2008

Zulka si tehu?

hava77
3. okt 2008

kvetka ved to mi povedala aj doktorka.....kym nemala od sestricky tie vysledky mocu tak ma chcela poslat s klbom na ortopediu....ze vraj je to casty problem u tehuliek a do toho bac sestricka ze krv v moci 😝
.....no proste jedno lepsie akéo druhe 😝

kvetka2
3. okt 2008

zulka no konečne dobré správy, niekto to tu musí otočiť. Takže si tehulka? Si ma trosku zmiatla s trosko pozitívnym 😕

tinucha
3. okt 2008

Kvetka doteraz som mala poradňu každé 3 týždne ale teraz am objednala až o mesiac. Neviem prečo.

hava77
3. okt 2008

zulka gratulujeeeeeeem, mam pocit ze toto sme tu potrebovali pocut 😉

kvetka2
3. okt 2008

havka- apropo klby- ked som na dlhšej prechádzke tak si bedrové pekne cítim, ale dá sa to vydržať prejde to samé...s tým by sa mi nechcelo behať po doktoroch 😝

tinucha
3. okt 2008

Zulka, už som si ťa našla. Tak sa teším,že konečne niečo pozitívne. Gratulujem a drž sa tehuľka. 😀 😀 😀 Pôjdeš ešte na nejaký kontrolný odber? Alebo rovno na uzv?

zulka29
3. okt 2008

ano, taká nesmelá tehulka 😅 😵

kvetka2
3. okt 2008

tinu, že by sa pomýlila teta doktorka 🤐
zulkááááááá

zulka29
3. okt 2008

toto bol len 1 vy test na 9 den od ET po predĺženej kultivácii HCG 68, v utorok kontrolný test 😅

kvetka2
3. okt 2008

no konečne si sa vymáčkla ty naša nesmelá tehulka, blahoželám zo srdiečka 🙂 😵 😵 😵 krásne bezproblémové tehulkovanie. Takže spinenie bolo dobré znamenie 😉

zulka29
3. okt 2008

Kveti, asi áno, bolo to presne také ako vtedy....

hava77
3. okt 2008

kvetka, ani mne...ale uz som sa nemohla ani zohnut natiahnut si ponozku na tej lavej strane pri chodzi ma pichalo, v noci ma pichalo....no hroza....tak som nechcela nic zanedbat, ide vikend a kde budem potom behat...este som aj sama lebo drahy je na sluz.ceste az do pondelka tak nic moc.

kvetka2
3. okt 2008

lebo ja som trosku zašpinila na 9 den 🙂 a vidíš 😵

tinucha
3. okt 2008

Zulka, tak držím palce aj v utorok, aby hcg kráááááásne narástlo. 😉 🙂

Kvetka, nepomýlila, lebo som počula, na kedy dala termín tej predo mnou a tiež až 28.10. 😒

kvetka2
3. okt 2008

jasne havka toto chápem a schvalujem, tiež by som to tak urobila. Hlavne ve+a pi a oddychuj v teplucku. A daj si brusnice- kompot, tie sú výborné na mechúrik 🙂

hava77
3. okt 2008

zulka kazda z nas zacinala nesmelou myslienkou na tehulkovstvo 😉

ozaj kocky neviete co je s fedrou ta sa tiez uz dlhsie neozvala....len pisala ze je doma PN....no mozno nema doma net

beke
3. okt 2008

zulka, gratulujem...konečne dobré správy 🙂

kvetka2
3. okt 2008

tinu, tak musíme vydržať do dalsej kontroly 😒 ale ved bude všetko ok, tak žiadne strachy. Teraz neviem, či presviedčam mna alebo teba 😀 😀

hava77
3. okt 2008

kveti dakujem za radu, ja denne vypijem 2,5 l caju....neviem ci sa bude dat viac 😀 , ale tie brusnice je dobry napad 😉
tinka ja mam teraz tiez termin poradne za viac ako 5 tyzdnov, lebo dokina ma dovcu....idem az v novembri...no medzitym este 16 triplaky 😝

hava77
3. okt 2008

kveti kedze sme na koni tak sa presviedcame navzajom ze to bude ok 😀