Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

katy2
10. okt 2008

ved to, az sa bojim tesit po tej vsetkej smole... a pritom si uvedomujem, ze sme len na zaciatku.... 🤐

hava77
10. okt 2008

katy neboj vsetko dobre dopadne.....dobre sa mi hovori, ale tie prve tyzdne boli aj pre mna hrozne.....pomaly som sa ukludnila az v 12tt a este aj teraz sa hrozne o babo bojim

katy2
10. okt 2008

bat sa budeme asi stale.... 🤐
kolko si mala hcg, ak si pamatas?

hava77
10. okt 2008

u nas v heliku sa robi betahcg a to je ine....., ale mne bolo uz na sone vidiet vacok, tak som sa na bhcg ani nepytala

katy2
10. okt 2008

hm, vy mate v heliku vyhodu... u nas sono nerobia... az po opakovanom potvrdeni hcg z krvi o nejake dva tyzdne.... 😒

kvetka2
10. okt 2008

ahojte tehulky 🙂
veru nám to tu viazne, ale verím, že sa všetko na dobré obráti.
katy moc gratulujem , testík vyzerá nádejne tehulkovsky 😵 😵 😵
havka, ako sa máš? My máme ísť na 3D teraz v nedelu, tak sa moc tešíme,že uvidíme babatka, len nech je všetko ok

hava77
10. okt 2008

to teda ano v podstate pri troske stastia je uz vidno vacok......ale zase o dva tyzdne uz budes vediet ci je ten vacok/vacky 🙂 aj plny 😉

katy2
10. okt 2008

kvetka, ahoj 🙂 vy uz vsetky tak krasne rastiete.....
hava, uz len cakat mi ostava.... ale to je take radostne cakanie 😵

hava77
10. okt 2008

kvetka dakujem som ok....dufam ze potom hodis foto babatiek do albumiku, mas ho dost tenky 😀

hava77
10. okt 2008

katy viem o com hovoris, prve dva tyzdne som nedokazala mysliet na nic ine iba na babo 😉 ...teraz mi preblisne aj nieco ine 😀 ale vacsinou aj tak myslim nan 😉

katy2
10. okt 2008

tak velmi sa tesim az sa toho bojim 🤐

hava77
10. okt 2008

neboj vsetko dobre dopadne.....a za 9 mesiacov 😀 budes mat doma 1 alebo 2 a mozno 3 slniecka

katy2
10. okt 2008

hava 😀
aj jedno staci ale dve by boli idealne... ale aj tri by sa vychovali 🙂

kvetka2
10. okt 2008

havka, pokúsim sa 😀 zatial tam svietim len ja 😀 😀 😀

hava77
10. okt 2008

kvetka pises ze sa vsetko na dobre obrati....uz sa obracia, ved katy je tehu 🙂 a viem este o jednej potvrdenej tehulke zo starej partie, ale pockam kym sa sama nevyzradi 😎

hava77
10. okt 2008

kveti ano, s historicky prvou fotkou 😀 😀 😀 dufam ze z toho spravis novodobe umenie, nie historiu 😀

hava77
10. okt 2008

katy 🙂 teraz uz budeme cakat s tebou na tu zahadu kolko v 1 budes 🙂

katy2
10. okt 2008

lenka? 😕 😵

hava77
10. okt 2008

katy 😎 🤐 nie a uz viac ani slovko 😝

kvetka2
10. okt 2008

havka popracujem na tom, len mi blbne notebook, nechce sa mi spájať s foťakom 😝 - tak sa mi nedajú stiahnuť. Ale v nedelu sa s tým pohrám.
Ty máš kedy kontrolu? Budeš mať aj triplle testy teraz niekedy?
fedra, taella ozvite sa, ako sa darí?

hava77
10. okt 2008

ozaj kocky vcera som si kupila stetoskop, vraj od 16 tt sa uz da pocut srdiecko....tak pocuvam, ale zatial je to len take zblnkanie ale aj tak su to krasne zvuky 🙂

hava77
10. okt 2008

kvetka triplaky mam vo stvrtok 😅

katy2
10. okt 2008

taella pise do splnaciek, ma sa dobre, uz citi aj babenka.... 😵

kvetka2
10. okt 2008

hava už som o tom počula, že sa dá takto počúvať brusko 🙂 a vraj od 30tt ked sa priloží ucho na brusko, tak je počuť srdiečko

katy2
10. okt 2008

to vazne sa da takto pocuvat? to musi byt nadherny pocit 😵

hava77
10. okt 2008

kvetka a teba uz deturence riadne kopu?
katy je to super, ale vravim zatial len take zblnkotanie.....ked zblnkoce menej tak asi spinka a ked viac tak asi tancuje a robi kotrmelce 🙂

katy2
10. okt 2008

to sa tesim s tebou, s vami... 😵 verim, ze aj mna to caka.... 🤐

taella
10. okt 2008

ahojte , kvetka už si ma zháňala ? 😉 V robote už nemám prístup na MK tak tu nie som tak často .
Zatiaľ som v pohode , v piatok ma čaká prvá návšteva v porodnici , kde budem rodiť , budú robiť aj USG , tak sa hádam už dozviem čo čakám . Ešte stále pracujem , zatiaľ vládzem 🙂

takyna
autor
13. okt 2008

Ahojte MOJE super baby, nedalo mi nereagovať na množstvo IP, a tiež odkazov, veľmi myslím na vás všetky a ešte raz vám z Celej hľbky mojej duše a srdca za všetky povzbudenia a vyjadrenia sústrasti ĎAKUJEM, život nikoho z nás nešetrí a dáva rany keď to najviac nečakáme, ale ideme ďalej a ja dúfam, že moja šanca ešte príde a nielen moja, ale aj všetkých vás ostatných!
Spravila som spomienkovú stránočku Bobáčikovi na www.anjeliky.sk, PROSÍM VÁS TEHULKY , ale aj všetky , ktoré sa necítite na takého stránočky, NEČÍTAJTE to, aby vás to NEROZRUŠOVALO, je tam množstvo smutných príbehov.
Verím, že vijde znova slniečko a dodá nám všetkým pozitívnu 🙂 energiu 🙂 , držte sa mi, myslím na vás, tehulkujte, a myslite pozitvíne, pá,,,,,,,,,,,,,,,,,,cmuk 😵

fedra
13. okt 2008

Ahojte babule,
konecne nam vcera do domceka napojili net, tak uz sem budem chodit opat nakukat pravidelne.
Vcera som sa pripojila a hladala som spravicku od Taky, ked som vsak docitala jej pribeh, nemohla som pisat dalej. Taky, to sa ani neda reagovat, iba plakat a hrozne moc ti drzat palceky. Myslela som na vas cele dva tyzdne a pevne verila,ze tam hore niekto podrzi nad vami ochrannu ruku ☹
Ta tvoja sanca este prist musi, urcite. Inak by tento svet bol az moc nespravodlivy.

Ja som stale na PN a do prace sa uz nevratim. V stredu sme boli opat na kontrole, tak krcok sa zatial drzi, je zavrety a neskracuje sa. Takze fajn, akurat mam stale nariadeny kludovy rezim.
Ale aj mi to vyhovuje. Brusko rastie (aj ked zatial sme pribrali ani nie 2 kg. A sem tam stale pocitujem trosku pobolievanie hlavne na pravej strane dolu. Ale ked lezim, tak to vobec necitim. tak som si nakupila knihy, pletenie a lenosim.

22.10 ideme na dalsiu poradnu a 28.10 na 4D utz.
Tak sa tesim, dufam ze drobciatka su v poriadku.
Inak tripple testy nam dopadli v uplnom poriadku.

Baby, citala som ze kvetka porodila 🙂
Neviete co ma ?