Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tinucha
13. okt 2008

Fedra, Kvetka je v 22.týždni, tak nestraš. 😕

ell7
13. okt 2008

Takynka, aj ja ti prajem vela vela sily a ver, ze tvoja sanca naozaj PRIDE. Velmi velmi ti to prajem z celeho srdiecka.
Tu spomienkovu stranku si urcite pozriem. drz sa.

fedra
13. okt 2008

boze prepacte .... myslela som gabiku 😉

kvetka2
13. okt 2008

ahojte babulky 🙂
taky držkaj sa, myslíme na teba 🙂
fedra, teda, ešte ma nerod 😉 ja mám ešte čas- niekto to písal o Gabike, ale potom tuším Bianka písala, že je ešte 3v1 😎 inak, ja som bola včera na 3D/4D a bolo to krásne- dostali sme 18 fotiek a dvd. A budeme mať chlapciatko a dievcatko 😵 😵 😵 všetko je v norme, skontrolovali nám všetko máme fotky-detaily pipika a susky 😀 .Tak len nech vydržia pekne v brusku.
Baby, mne v noci stále trpnu prsty na rukách a pravá ruka aj cez den trochu a začala sa pridávať aj bolesť klbov na prstoch- cez den to rozchodím ale tie noci 😒
a fedri,blahoželám k dobrému triple výsledku, len si pekne vylihuj, ja vylihujem tiež 😉

fedra
13. okt 2008

kvetka, ja som to hovorila,ze bude parik 🙂
A prepac, myslela som gabiku, jasne ...
Prisli ti uz tie vecicky z kojeneckeoblecenie.eu ? Mne ano, asi za tri dni od platby a som spokojna, tie vecicky boli velmi chutne. Len mam pocit,ze foto tych dupaciek tam je len ilustracne. Mne prisli dupky s inym obrazkom ako som chcela, ale tiez chutne

katy2
13. okt 2008

ahojte 🙂
taky, strasne casto na vas mylsim, prajem vela sily a verim, ze raz sa vsetko na dobre obrati...
ja som dnes bola na krv, vysledky budu poobede... podla testov by to malo vyjst.... 🤐

kvetka2
13. okt 2008

fedri to nevadí, hlavne, že som ešte v kopke 😉
Ano, mne tie vecičky prišli tiež do 3 dní po objednaní, všetko ok aj tie bielučké dupky sú krásne, až na to, že som chcela biele čiapočky a poslali modré 😅 - , už máme 3 modré, ale znosíme ich 😉 Tak som bola včera hned po sone kúpiť niečo ružové aj pre dievcatko, aby nebolo smutné 😉

kvetka2
13. okt 2008

katy, ja si myslím ,že si jasná tehulka. Ale ked to budeš mať oficiálne, bude to isto nádherný pocit 🙂

fedra
13. okt 2008

katy ... aj ja som videla tie tvoje dve palicky na teste. myslim,ze poobede ti to len potvrdia, co ine ? 😀

katy2
13. okt 2008

uz len par chvil a budem oficialna tehulka 🤐

katy2
13. okt 2008

som tehu 😵 😵 😵 hcg 500 😵 😵 😵

fedra
13. okt 2008

katy .... strasne moc sa tesim s tebou.
Gratulujem 😀

katy2
13. okt 2008

fedra, dakujem... vy krasne rastiete.... 🙂

kvetka2
13. okt 2008

katy tehulka gratulujeme 🙂 krásne si to uzi, dávaj na seba pozor a pohladkaj brusko 😵 😵 😵

katy2
13. okt 2008

kvetka, dakujem 😵

pipka
13. okt 2008

katulik, tak je to tu! Supeeeer, ooooobrovska gratulaciaaaaaaaaa 😵 😵 😵
tak nasa Hanulka uz sa moze tesit na novu kamosku alebo kamosa 😀

katy2
13. okt 2008

pipka, dakujem 🙂 mozno na kamosov 🤐

taella
13. okt 2008

kvetka gratulujem k páriku 😉

fedra aj ja už každý deň rozmýšľam , žeby som sa dala vypísať , že asi do nepotiahnem dokonca roka ako som plánovala 😖

pipka
13. okt 2008

katy, berieme aj viac kamosov ci kamosiek 😀 😀 kamosov nikdy nie je dost 😀 😀 😵

pipka
13. okt 2008

kvetka, mala by si si zmenit aj pas na "cakame dvojvajecne dvojicky" zatial nevieme pohlavie....nech viem 😵 😀 😀 a mena ste uz vybrali? Vsetky kombinacie? 😕 😀

kvetka2
14. okt 2008

dobré ránko!
taella dakujem 😉 ja som s chodením do práce skončila v 21tt, bolo to náročné a tá únava 😝 aj ked som len v kancli za počítačom je velka. Nechcem nič podceniť a odporučila mi to aj lekárka. Síce robím z domu, ale je to úplne iné 😉
pipka, poslúchla som a zmenila som profil 🙂 v menách nemáme ešte jasno. Mne sa páči Tomáško a Terezka, ale moj drahý mi pred dvomi dňami navrhol, že by chcel Alexandru po mojej mamine, lebo je to super svokra 😀 no čo k tomu dodať 😀

juja
14. okt 2008

ahojte tehulky 🙂... tak ako sa mávate?
Kvetka jéééj vy budete mať párik 😵 😵 ...no super blahoželám 🙂
Pipka tá vaša Hanička rastie ako z vody....je krásna 😵
Katy blahoželám k tehu, dávaj na seba pozor....držím palce nech si tých 9 mesiacov užiješ v pohodičke 😉
Kočky chcela som sa opýtať či ste chodili v prvom trimestri na kozmetiku? V piatok som objednaná, ale myslím, že to asi odvolám...
Ozaj neviete čo je s Lenkou? Vravela, že bude mimo v septembri a už je október a ona sa nám nehlási....žeby sa už "niečo dialo" hmmmmm? Lenka halóóóó.... 😉
Tanitku prosím pozdravte, kto máte na ňu kontakt a aj Gabiku.

pipka
14. okt 2008

kvetka...ked ju miluje, nie je co riesit 😀 😀 😀

pipka
14. okt 2008

jujka dakujem, povedala by som...ako z mlieka 😀 😀 😀 o chvilku sa mi nezmesti do kocika 😅

dior
14. okt 2008

caute kocky Lenka ma 2 embryka v brusku uz uz bude robit test- drzte jej palceeeeeeeeee 😵

dracik1
14. okt 2008

katy, obrovska gratulacia 😀 , strasne sa tesim, ze Vam to konecne vyslo, opatrujte sa 🙂

Jujka, kludne mozes chodit na kozmetiku, oddychnes si , zrelaxujes....ja by som chodila na kozmetiku furt, ale som uz iba doma lezala 🙄

kvetka, gratulujem k pariku

lenke, nech sa blsky zahryznu....

dior ahoooj

baby, konecne dobre spravy po tych strasnych 🙂

katy2
14. okt 2008

dracik, dakujem 😵 😵 😵
lenke drzim strasne silno palce 😵 😵 😵 😵

juja
14. okt 2008

Diorka ďakujeme za správu o Lenke 😉 ..verím, že už budeme čítať len pozitívne správy...Lenka mooooc držím palce 🙂
Dráčik ďakujem za odpoveď...ešte si rozmyslím či pôjdem, mám trošku obavy, aby som nejako neublížila bábätku. Ja tiež super zrelaxujem, oddýchnem (niekedy aj pospím 😀 ) na kozmetike, len sa bojím tých kozmetických prípravkov... 😒 A inak ako sa mávate? Chlapci Vám robia radosť a nenudíte sa, však? 😉
Kvetka Alexandra je je teraz moderné meno a mamina by mala isto radosť, že ju zať má rád 😉 ....susedia dookola majú buď dievča Alexandru alebo chlapcov Alexov...je veľa pekných mien, len si treba vybať... . Kvetka a kde ste boli na 4D ? v Helíku?

fedra
14. okt 2008

jujka, my ideme 28.10 do helika na 4D .... tak uz sa tesime 🙂

juja
14. okt 2008

ferdi to je super, tak nech z toho máte krásny zážitok, nech sa drobci nehanbia a uvidíte všetky "detaily" 🙂 ..potom mi povieš, či vám dali fotečky a aj DVD 😉 ...my máme 20tt ešte hrozne ďalekoooooo ☹