• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po KET. Pridajte sa

16. júna 2016 
jej, takynka ahoj :slight_smile:
to su super spravy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem gabike k chlapcekom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj taky :wink:
vďaka za takú úžasnúúúú správičku :dizzy_face: ak sa dá, tak prosím odkáž pozdravy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk, ahojte.
Gabike srdecne blahozelam, ak ste niekto s nou v kontakte.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nadhera. Len tak dalej tehulky!
22. okt 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusch, ahoj :slight_smile: ako sa mas?
22. okt 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte gratulujem aj ja to v ktorom tt bola gabika?
22. okt 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je krasna sprava.....gabike gratulujem a zelam vela vela zdravicka chlapciatkam aj celej rodinke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmuk, v 36 :dizzy_face: uz jedno dievcatko po IVF ma.... :dizzy_face:
22. okt 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
úúúžasná správa...gratulujem Gabike k dvom chlapčekom :slight_smile:
22. okt 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super ze tak pockala v nemocnici statocna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja som cela stastna...
22. okt 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj to je krásna správička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: srdečne blahoželám Gabike a želám celej rodinke veľa veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky.... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, Gabika uz ma babatka... Moc gratulujem!!!
22. okt 2008 o 17:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze ako to leti, este nedavno sme s nou cakali na test po IVF a teraz su uz babatka na svete... Gabika gratulujem :slight_smile:
22. okt 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
gabi, prajem veľa šťastíčka a radosti s chlapčiatkami :slight_smile: gratulujeme
jej fedri, tak ty budeš mať tiež párik :wink:
jujka, neboj všetko bude ok, bambulka v brusku rastie o 106 :slight_smile:
22. okt 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééééj Gabika aj ja z celého srdiečka gratulujem ku krásnym chlapčekom a prajem nech ste zdravý a nech vám robia len a len radosť :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2008 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Takže Gabika už tomá za sebou? Tak gratulujem a prajem všetkým trom veľa zdravíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Chlapci majú pekné miery. :wink: :slight_smile:
Zuzlik ahooooj, ako sa máš? Chýbaš nám.

Kočky, neviem čím ste stimulovali, ale nemáte náhodou zvyšný menopur?
23. okt 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Dnes som bola na uzv, cakame dvojicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Boli dve dutinky, 9 a 7mm aj s embryjkami, vsetko bolo v poriadku... Dufam, ze 5.11. uz budeme pocut aj srdiecka.... :dizzy_face:
23. okt 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katušik, už som ti napísala do SPLNu. Gratulujem ešte raz a veeeeeeeeeeľmi sa teším. :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy :slight_smile: GRATULUJEM :slight_smile:
23. okt 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :dizzy_face:
len dufam, ze bude vsetko v poriadku aj nadalej :zipper_mouth:
23. okt 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééééj Katy z celého srdiečka gratulujeeeeeem. Vidíš oplatilo sa počkať a Pán Božko Vám to vynahradil dvojnásobne :dizzy_face: :dizzy_face:

Tinušik ahoj moja. No mám sa dobre, snažím sa byť v pohode a myslím, že sa mi to celkom darí, aj keď zabudnúť sa nedá :pensive: Od pondelka som už v práci, no a gyndoš ma poslal na hematológiu a zrejme, teda som rozhodnutá ísť na laparku. Ak sa mi to všetko podarí poriešiť do konca roka, tak možno v januári si pôjdeme po mrazáčikov uvidíme ako všetko dopadne.
Ako tak čítam, tak sa teším, že sa vám tak krásne všetkým darí - Jujíček moja som rada, že ste v poriadku.
Tak sa pekne držte :dizzy_face: :zipper_mouth:
23. okt 2008 o 09:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, len som nakukla, lebo nestíham ísť ani na WC :stuck_out_tongue_closed_eyes: tooolko roboty... :angry:
Katy, gratulujem, takže 2 bambulky :dizzy_face: :wink:

Zuzli, musíme popísať, sme na tom rovnako....hematológia, ja ešte genetika a rozmýšlam zase nad laparkou, neviem sa rozhodnúť či ísť alebo nie...študujem za a proti a neviem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Toľko operácii za 2 roky, nič moc :pensive: .
A pre mrazáčikov najskôr vo februári...to je doba zase :pensive:
23. okt 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
zuzla, zulka, strasne vam drzim palce, aby ste sa aj vy dockali.... velmi vam to prajem.... prajem vam, nech to cakanie rychlo uteka... :zipper_mouth:
23. okt 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, teda gabika ma riadnych valibukov :slight_smile: tak prajem z celeho srdiecka vseticko dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ale hlavne vela zdravicka pre vsetkych troch :slight_smile:

katy aj tebe velmi gratulujem k dvojciatkam :slight_smile: vidis ja som ti vravela ze budu drobci aspon dvaja :wink: ....je to super zasluzite si to po tom vsetkom co ste si vytrpeli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a este jedna spravicka .....my mame pipika :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: kuk pas :grinning:
teda tych pipikov tu riadne pribuda :wink: kocky vybavte dake dievky lebo nebudu nevesty pri takomto vyvine udalosti :grinning:
23. okt 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, tolko dobrych sprav.
Gabika ma 2 chlapcekov ... :grinning:
A katy, hroooozne moc gratulujem k dvojickam, super. Tesim sa s tebou :wink: . A vitaj v klube, teraz je tych dvojek fakt dost.
23. okt 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
katy gratulujem k dvom bambulkam, nech krásne rastú a ty sa pekne šetri, vychutnávaj si tehotenstvo a o pár mesiacov budeš dvojmamina :dizzy_face:
havka, teda dalsí chlop :slight_smile: aspon si tie nase baby budu mať z čoho vyberať :wink:
zuzlik, zulka vy ste na tom fakt podobne, ešte kopec behačiek... ale na jar príde slniečko a plodný čas a do budúcich vianoc vám obom narastú krásne bruská :slight_smile:
23. okt 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hava gratulujem k chlapciatku :slight_smile:
23. okt 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam :dizzy_face:
hava, gratulujem k adamkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za gratulacie, je to super pocit vediet co sa tam dnu skryva :sunglasses: vsak uvidite same :wink:
23. okt 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulík popíšeme :wink:
Havka gratulujem k pipiku :slight_smile:
23. okt 2008 o 11:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok