Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

katy2
22. okt 2008

jej, takynka ahoj 🙂
to su super spravy 😵 😵 😵 gratulujem gabike k chlapcekom 😵 😵 😵 😵

ellianka
22. okt 2008

ahoj taky 😉
vďaka za takú úžasnúúúú správičku 😵 ak sa dá, tak prosím odkáž pozdravy 😵 😵 😵

mirusch
22. okt 2008

Kuk, ahojte.
Gabike srdecne blahozelam, ak ste niekto s nou v kontakte.... 😵 😵 😵 Nadhera. Len tak dalej tehulky!

katy2
22. okt 2008

mirusch, ahoj 🙂 ako sa mas?

cmuk05
22. okt 2008

ahojte gratulujem aj ja to v ktorom tt bola gabika?

kukulik30
22. okt 2008

no to je krasna sprava.....gabike gratulujem a zelam vela vela zdravicka chlapciatkam aj celej rodinke 😵 😵 😵 😵 😵

katy2
22. okt 2008

cmuk, v 36 😵 uz jedno dievcatko po IVF ma.... 😵

beke
22. okt 2008

úúúžasná správa...gratulujem Gabike k dvom chlapčekom 🙂

cmuk05
22. okt 2008

tak to je super ze tak pockala v nemocnici statocna... 😵 😵 😵 😵 aj ja som cela stastna...

juja
22. okt 2008

jéééj to je krásna správička 🙂 🙂 🙂 srdečne blahoželám Gabike a želám celej rodinke veľa veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky.... 😵 😵

delina
22. okt 2008

Jeeej, Gabika uz ma babatka... Moc gratulujem!!!

pointka
22. okt 2008

Boze ako to leti, este nedavno sme s nou cakali na test po IVF a teraz su uz babatka na svete... Gabika gratulujem 🙂

kvetka2
22. okt 2008

ahojte 🙂
gabi, prajem veľa šťastíčka a radosti s chlapčiatkami 🙂 gratulujeme
jej fedri, tak ty budeš mať tiež párik 😉
jujka, neboj všetko bude ok, bambulka v brusku rastie o 106 🙂

zuzla80
22. okt 2008

Jééééj Gabika aj ja z celého srdiečka gratulujem ku krásnym chlapčekom a prajem nech ste zdravý a nech vám robia len a len radosť 😵 😵

tinucha
23. okt 2008

Ahojte.
Takže Gabika už tomá za sebou? Tak gratulujem a prajem všetkým trom veľa zdravíčka. 🙂 🙂 🙂 Chlapci majú pekné miery. 😉 🙂
Zuzlik ahooooj, ako sa máš? Chýbaš nám.

Kočky, neviem čím ste stimulovali, ale nemáte náhodou zvyšný menopur?

katy2
23. okt 2008

Ahojte 🙂
Dnes som bola na uzv, cakame dvojicky 😵 😵 😵 Boli dve dutinky, 9 a 7mm aj s embryjkami, vsetko bolo v poriadku... Dufam, ze 5.11. uz budeme pocut aj srdiecka.... 😵

ajka23
23. okt 2008

gratulujeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinucha
23. okt 2008

Katušik, už som ti napísala do SPLNu. Gratulujem ešte raz a veeeeeeeeeeľmi sa teším. 😀 😀 😀

pointka
23. okt 2008

Katy 🙂 GRATULUJEM 🙂

katy2
23. okt 2008

dakujem 😵
len dufam, ze bude vsetko v poriadku aj nadalej 🤐

zuzla80
23. okt 2008

Jééééj Katy z celého srdiečka gratulujeeeeeem. Vidíš oplatilo sa počkať a Pán Božko Vám to vynahradil dvojnásobne 😵 😵

Tinušik ahoj moja. No mám sa dobre, snažím sa byť v pohode a myslím, že sa mi to celkom darí, aj keď zabudnúť sa nedá 😔 Od pondelka som už v práci, no a gyndoš ma poslal na hematológiu a zrejme, teda som rozhodnutá ísť na laparku. Ak sa mi to všetko podarí poriešiť do konca roka, tak možno v januári si pôjdeme po mrazáčikov uvidíme ako všetko dopadne.
Ako tak čítam, tak sa teším, že sa vám tak krásne všetkým darí - Jujíček moja som rada, že ste v poriadku.
Tak sa pekne držte 😵 🤐

zulka29
23. okt 2008

Ahojte, len som nakukla, lebo nestíham ísť ani na WC 😝 tooolko roboty... 😠
Katy, gratulujem, takže 2 bambulky 😵 😉

Zuzli, musíme popísať, sme na tom rovnako....hematológia, ja ešte genetika a rozmýšlam zase nad laparkou, neviem sa rozhodnúť či ísť alebo nie...študujem za a proti a neviem... 😝 . Toľko operácii za 2 roky, nič moc 😔 .
A pre mrazáčikov najskôr vo februári...to je doba zase 😔

katy2
23. okt 2008

dakujem 🙂
zuzla, zulka, strasne vam drzim palce, aby ste sa aj vy dockali.... velmi vam to prajem.... prajem vam, nech to cakanie rychlo uteka... 🤐

hava77
23. okt 2008

ahojte, teda gabika ma riadnych valibukov 🙂 tak prajem z celeho srdiecka vseticko dobre 🙂 🙂 🙂 , ale hlavne vela zdravicka pre vsetkych troch 🙂

katy aj tebe velmi gratulujem k dvojciatkam 🙂 vidis ja som ti vravela ze budu drobci aspon dvaja 😉 ....je to super zasluzite si to po tom vsetkom co ste si vytrpeli 🙂 🙂 🙂 🙂

a este jedna spravicka .....my mame pipika 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 kuk pas 😀
teda tych pipikov tu riadne pribuda 😉 kocky vybavte dake dievky lebo nebudu nevesty pri takomto vyvine udalosti 😀

fedra
23. okt 2008

jeeeej, tolko dobrych sprav.
Gabika ma 2 chlapcekov ... 😀
A katy, hroooozne moc gratulujem k dvojickam, super. Tesim sa s tebou 😉 . A vitaj v klube, teraz je tych dvojek fakt dost.

kvetka2
23. okt 2008

ahojte 🙂
katy gratulujem k dvom bambulkam, nech krásne rastú a ty sa pekne šetri, vychutnávaj si tehotenstvo a o pár mesiacov budeš dvojmamina 😵
havka, teda dalsí chlop 🙂 aspon si tie nase baby budu mať z čoho vyberať 😉
zuzlik, zulka vy ste na tom fakt podobne, ešte kopec behačiek... ale na jar príde slniečko a plodný čas a do budúcich vianoc vám obom narastú krásne bruská 🙂

pointka
23. okt 2008

Hava gratulujem k chlapciatku 🙂

katy2
23. okt 2008

dakujem vam 😵
hava, gratulujem k adamkovi 😵 😵 😵

hava77
23. okt 2008

dakujem za gratulacie, je to super pocit vediet co sa tam dnu skryva 😎 vsak uvidite same 😉

zuzla80
23. okt 2008

Zulík popíšeme 😉
Havka gratulujem k pipiku 🙂