• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po KET. Pridajte sa

7. decembra 2017 
Zuzulik, teším sa, že sa máš už dobre. A január je tu co by dup. :wink: :slight_smile:

Havka, gratulujem k Adamkovi. :slight_smile:
23. okt 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj preklep, jedno "u" mi ušlo Zuzlik. :wink:
23. okt 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hava, ze je to super pocit .... :grinning:
uz to nie je take anonymne, ja som tiez vcera chodila poriadne vyskerena :grinning:
23. okt 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedri ahoj, je to nadherny pocit...proste uz je to niekto konkretny...mozem ho oslovit menom a nie "drobec a piskotka" :slight_smile:
fedri ked pojdes na to 4D do heliku tak potom das podrobne info, dobre? ja som sa dnes rozpravala s krajkom, aj ukazal kusok v 4D, ale len chrbticu maleho....uz mohol ist kusok vysie na hlavicku... a ze 4D robia dalsi
4 doktori :confused: v heliku, co som bola prekvapena :confused:
23. okt 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ked som tam volala, tak mi povedali, ze Krajko sa snazi na 4D si pacientky neobjednavat. Vraj tam maju na to doktorov z martinskej nemocnice. Lebo vraj ti maju specializaciu na morfologicky utz. ta pani z recepcie mi hovorila, ze mam stastie, ze na termine co som sa objednala, je vraj ten najlepsi - potom ti dam vediet meno, z telefonu som si to nezapametala. Vraj si robit skusky v USA a je fakt dobry na odhalovanie nejakych vad pri utz. Tak uvidim :wink:
ja som zvedava, ci nam potvrdia parik. Chlapcek je jasny, pindurika mu bolo vidno jasne. A dievcatko sa mi zdalo tiez, lebo doktor nam krasne medzi nozickami ukazal "kavove zrnko" :slight_smile:
Ale do knizky zatial poznacil tu chudinku s ? :confused:
23. okt 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedri to o dievcatku si napisala velmi pekne :slight_smile:
toho doktora mi potom bonznes, pojdem k tomu istemu :wink:
23. okt 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy, veeelmi gratulujem a tesim sa s tebou...kocky, tolko dvojiciek....tak ako minuly rok mirica, lumah a ja cca o takomto case.....aj ked teraz je Vas tusim viac.... :slight_smile:

fedri, takze chlapceka a dievcatko, krasne :slight_smile:

babule, dvojickarky, je to nadherne mat 2 pokladiky v brusku, prve 2 mesiace budu zaberak ale potom si to budete vychutnavat....keby som mala byt este raz tehu, tak by som znova chcela len dvojcky

inak my mame uz prve 2 zuby :grinning: a to mame iba 4 mesiace :grinning:
23. okt 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracik, ale su krasni ti tvoji zbojnici zubati :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracik, vy krasne rastiete.... a uz aj zubky... gratulujem :dizzy_face:
23. okt 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby mali ste niektora len 1 mrazacika a ten sa v poho rozmrazil a zahniezdil? alebo dvoch a obaja sa chytili...dik...potrebujem nejake info, nech zhruba viem na com som, kedze mam 1....
23. okt 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misik hava mala jedneho mrazacika a ten sa jej uchytil a co viem, bolo viac babeniek, co sa im uchytili vsetky transferovane embryjka
23. okt 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik pointka z "egypta" ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. okt 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misik :slight_smile:
23. okt 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misik pointka ma pravdu, my sme sli do toho s 1 mrazacikom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. okt 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hava vidim ze sa mu dari...tak len tak dalej....ale asi z toho ketu este nic nebude, podvecer mi volali, ze sa potvrdila slabo listerioza, budeme o tyzden opakovat testy....asi budem musiet najprv preliecit...
23. okt 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika, gratulujem ku chlapciatkam!!!!!
havka, tebe ku chlapciatku, nech ti to rychlo odsypa :dizzy_face:
katy, moc gratulujem k dvojickam! dufam, ze sa nechavas obskakovat, obsluhovat a rozmaznavat :grinning:
24. okt 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dracik, to nemyslis vazne, ze uz mate zuby :slight_smile: Ktory sa tak poponahlal?alebo obidvaja?
24. okt 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vera, dakujem :dizzy_face: ano, davam na seba velky pozor, bojim sa, aby sa nieco nestalo... az mam vycitky, ze zanedbavam domacnost.... :frowning2:
24. okt 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy, vycitky bokom... tiez som mala na zaciatku vycitky, ale rychlo to preslo... este budes mat casu dost na domacnost...
24. okt 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracik, este jedny dvojicky? sa ti to tusim nejak zapacilo :grinning:
24. okt 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, aj muz ma upokojuje, ze nech to necham tak, ze teraz su babenka prvorade.... :dizzy_face:
24. okt 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy, manzel dobre hovori... :slight_smile:
24. okt 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hovorim, ze radsej byt prehnane opatrna, ako potom nieco zanedbat...
24. okt 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, a v mojom pokrocilom veku a dvojicky a prvorodicka... organizmus asi dostane riadne zabrat....
24. okt 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez chcela dvojicky:slight_smile: a teraz tu ledva fucim pri jednej :sweat_smile:
24. okt 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som mala asi 10 rokov, tak na mna prisla taka faza, ze som bola nahnevana na maminu, ze nemam dvojicku :grinning:
24. okt 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, pozeram, ze mi dnes naskocil 35tt... to to ale leti...
24. okt 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, ja som v minulosti nad dvojkami nikdy neuvazovala, az teraz pri IVF... strasne som si priala, aby bolo aspon jedno, ale dve by boli uplne super... a su :dizzy_face: :dizzy_face: a dufam, ze aj zostanu :zipper_mouth: :zipper_mouth:
24. okt 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby sme mali dvojicky my, tak by som sa tesila, ze to vybavime vsetko jednym vrzom :sweat_smile: este je asi skoro to riesit, ale chceme este skusit dalsie ivf na dalsie babenko...
24. okt 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze zostanu!!!
24. okt 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok