Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

palculienkkka
30. okt 2008

ahoj tehulky... snáď vás budem nasledovať v páriku 😀

fedra
30. okt 2008

neboj ... teraz sa parikom dari 😀

juja
31. okt 2008

Ahojte babenky 🙂 ...ďakujem za palčeky, včera mi mooc pomohli...drobec je v poriadku má 3 cm,srdiečko má pravidelnú akciu, drobček sa aj trošku mrvil a dostali sme už tehu knižku 😵 ....tak sme sa včera trošku vytešovali ...ja sa stále bojím tomu uveriť 😉 ...ďalšia kontrola o 4 t (dlháááá doba) 😖 ..., ale 18.11. ideme do Olomouca na vyšetrenie - program Oskar (zisťovanie vývojových vád v prvom trimestri) ak ste o tom už počuli ( www.fnol.cz/news.jsp?id ) odporučila mi to kamoška, ktorá tam bola a bola spokojná a aj jej lekár (nemusela na amnio) .. urobia mi ultrazvuk a odber krvi a o cca 2 hod mám výsledky aj pravdepodobných pohlavým dieťatka

katy2
31. okt 2008

juja, gratulujem k tehuknizke 😵 a hlavne k tomu, ze je vsetko OK.... 😵 😵

takitak
31. okt 2008

môžem sa niečo spýtať?
môže byť PK aj pri KET? ja som nemohla na ET kvôli OHSS tak ma to teraz zaujíma ...vďaka a držte sa

katy2
31. okt 2008

takitak, PK sa robi pri cerstvych embryach... a ak je PK, tak tie sa potom davaju mrazit... ale mrazene uz PK mat nemozu.... aspon som o tom nikdy nepocula a to sa uz dost motam okolo problematiky IVF....

lilinka76
31. okt 2008

Baby tehulky, ak cakate dvojcatka - chlapcov, mozem Vam ponuknut chlapecku vybavicku za dobru cenu, ako nova. Bratislavcanky a z okolia mozu prist aj osobne pozriet a vybrat si. My sme narodeni v marci. Pofotim a poskytnem aj foto v bazari.

lenka20
31. okt 2008

ahojte zlaticka moje, prinasam pozdravy od tanicky, maju sa dobre, stale 2v1 😵 malicky si to asi rozmyslel a pocka pekne na svoj termin 😀 , kazdopadne su na tom dobre a pomalicky sa prehupuju do dalsieho a dalsieho tyzdna 😉
ahoooojte a pekne sa opatrujte, paaaaaaaaaaa

katy2
31. okt 2008

ahoj, lenka,
dakujeme za spravicky od Tanicky... to je fajn, ze sa este drzia pokope... ak s nou budes, tak ju pozdrav 🙂

lenka20
31. okt 2008

katuska len cez mobil, ale pozdravim ucite 😉

hava77
31. okt 2008

ahojte kocky,
jujka to je fajn pocit, vediet ze je vsetko s drobcom ok, vsak? 🙂
lenka ty ako pokracujes v snazilkovani 😉
to je super ze tanicka je este stale 2v1, nech sa len pekne drzia pokope 🙂 😉

lenka20
31. okt 2008

havka ja pokracujem, no musim si pohnut aby som stihla aspon par z vas este bruskatych, lebo vam tie tyzdne akosi rychlo nabiehajuuu 😀 😀 dalsi softik planujeme volakedy v novembri, uvidime po kontrole ci mi dovolia ist hned do dalsieho kola alebo az v decembri...

hava77
31. okt 2008

lenka tak ti budeme drzat palce na november...teda vlastne zaciname drzat uz od zajtra 😀
zo starej partie to pomaly vychazda skoro kazdej tak ste uz aj vy na rade 🙂 😉
ked budes tehotna ty, tak uvidis ako pomaly tie tyzdne nabiehaju 😉

katy2
31. okt 2008

lenka, strasne ti drzim palce... nech to konecne vyjde aj vam.... 😵 😵 😵

juja
31. okt 2008

Katy ďakujem 🙂
Havka je to super pocit vidieť to mrňa ako sa vrtí a bije mu srdiečko a želám všetkým zatiaľ ešte netehuľkám Zuzlíkovi, Lenke, Zulke,....aby sa aj oni už čoskoro dočkali 🙂
Tie tt fakt stráááášne pomaličky nabiehajú.... 😝
Kočky držkajte sa...pekný víkend "dušičkový" 😉
...a aj ja pozdravujem Taničku..

renusa
31. okt 2008

Ahojte tehuľky 😉 a aj o chvíľu tehuľka lenka 😎
Lenka, že aj ja pozdravujem Taničku 😵

juja
31. okt 2008

renuska takže zajtra ET? 😕 ...tak veľa šťastia, nech to konečne vyjde aj Vám ...držím palce 🙂

gabika24
31. okt 2008

ahojte. ja len, že sme doma a sme ok. len nestíham. gratulujem novým tehulkám - niektorým špeciálne moc 😀
držíme sa, chalani sú úžasní. neskôr kuknem, ani som si to nečítala. pekný večer...

juja
31. okt 2008

jééééj gabika ahooooj 🙂 ... tak už si chlapčiatka doma užívate 😵 ...a že nestíhaš ešte aj koníkovať sa vôbec nečudujem, dvojčiatka dajú zabrať ... takže máš odpustené 😉 Zatiaľ sa držkajte, budte zravučkí, pekne papajte a spinkajte 😵 ....a keď budeš mať trošku času napíš ako sa mávate a tešíme sa aj na fotečky chlapcov 😉

zuzla80
31. okt 2008

Jujíček ahojky 🙂 🙂 vieš aká som rada, že ste v poriadku - až mi padol kameň zo srdca keď som prečítala správičku od teba. Tak nech ultrazvuk dopadne ešte lepšie. Verím, že čoskoro ten pocit zažijeme všetky, však Lenik, Zulka .... 😉 Inak krásna fotečka 😵 😵

Gabika ahooooj a vitajte domka - verím, že chlapčekovia ťa zamestnávajú, tak nech krásne rastiete a ste zdravučký. Posielam cmuky. A ako sa vlastne volajú 🙂 A čo dcérka teší sa z nich 😉

juja
31. okt 2008

Zuzlík ahoj moja ja na teba myslím každý deň ....dúfam, že bude všetko už len v poriadku, aj keď ja sa stále bojím .... 😒 . Vy ako pokračujete? Už si bola na hematológii? ...bože, už sa to predsa musí podariť .... manžel kričí, že Vás mám pozdraviť, tak odovzdávam 🙂

zuzla80
1. nov 2008

Jujka aj my pozdravujeme mužíka 😀 😀 😀 a nech sa o vás pekné stará. Neboj určite už bude tentokrát všetko v poriadku uvidíš, ja to tak cítim 😵 😵 My zatiaľ neriešime nič keďže musíme mať 3mesačnú pauzu - teda mesiac už máme za sebou, ale plánujeme čo to poriešiť v decembri/januári ak nám do toho nič nepríde. Laparku mi mužík zamietol, že už tých operácii tento rok stačilo a na hematológiu idem teraz vo štvrtok, ale ako som počula na výsledky sa vraj čaká aj mesiac 😒 Stále len samé čakania 😠 Ale však my si počkáme, len nech sa dočkáme 🙂 🙂
Tak sa pekne držte a teším sa na správičky z ultrazvuku.

Lenik aj ja pozdravujem Táničku, nech je to v tej nemocnici rýchlo zbehne

juja
1. nov 2008

Zuzlík ďakujem za povzbudivé slová a aj mužíka pozdravím (stará sa o nás zatiaľ vzorne 😉 )....ja viem, že musíte počkať, aj my sme mali pauzu 3 mesiace a pred posledným KETkom sme si dali urobiť testy na hematológii v MT, ale my sme čakali na výsledok od júna do septembra 😖 😠 no otrasne dlhooo, ale dopadlo to dobre....tak dúfam, že aj Vám to dobre dopadne a ako píšeš aj keď si počkáte, isto sa aj dočkáte (aj keď ste sa už načakali až až) verím, že sa to podarí 😵

No, idem si poležať dnes som trochu pochodila po cintoríne a nejako ma to unavilo, tak pekný večer želám Vám všetkým 🙂

kvetka2
3. nov 2008

ahojte tehulky 😉
dúfam, že sa máte s babatkami dobre, musela som nás trochu zdvihnúť 🙂
ja som bola v piatok na tom glukózovom teste, chutilo to v pohode ako citronáda, len tie 2 hodiny sa strašne vliekli a chvílami sa mi motala hlava. Som zvedavá na výsledky, vo štvrtok mám poradnu, snád to bude ok... 😝

hava77
3. nov 2008

ahojte babulky, dnes sme tu mali nejak tichucko... 🙂
kvetka tak na stvrtok ti drzim palce nech mas dobre vysledky 🙂
ja som dnes mala poradnu...som pribrala az 2.5 kg 😎 😎 😎 podotykam aj s riflami 😀 ..no sama sa cudujem ked si este o 22,00 davam slaninu s cibulou 😀 😀 😀 .
inak mam vsetko ok a som vraj krasne zavreta 🙂

pointka
3. nov 2008

Ahojte.
Dnes sme boli v iscare, krpcek ma 5,1 mm presne ako ma byt a mame aj srdiecko bilo o stosest.
Dalsia kontrola az 18.11. uf, dokina je na dovolenke. Dufam, ze vydrzim 🙂

Hava to je super, aj ty mas dobre spravy, nech vam to vydrzi 🙂

hava77
3. nov 2008

pointka ahoj, uz som pozerala tvoj album 😉 , neboj do 18.11 to vydrzis 😉

inkak
3. nov 2008

Ahojte baby, prepacte, ze Vam skacem do rozhovorov, ale chcela by som Vas poprosit o info, kedze ste uz vo fore - tehotenstvo. V januari si chceme dat ziadost o IVF, snazime sa 4 roky. Okrem ineho mam nizku sliznicu - aj po estrimaxe. Mate niektora skusenost s otehotnenim aj pri nizkej sliznici? Pocas protokolu sa stimuluju len vajecniky alebo aj sliznica? Potesila by ma kazda Vasa odpoved, a drzim palce vsetkym tehulkam.

pointka
3. nov 2008

inkak, ja som prikladom uspesneho tehu a extra nizkou sliznicou. Nedorastala mi ani pri hranicnych davkach estrogenu, brala som 5x denne + este injekcne hrozilo krvacanie a sliznica len 7 mm. Trosku mi pomahal puregon pro ivf a merional pri dozrievani vajicka. Neviem ti povedat, co pomoze lebo to ani moja doki nevedela, len skusala rozne lieky, na co zareagujem. Brala som aj anopyrin,agapurin,vitamin e, viagru 100, udajne aj hysteriskopia pomaha, alchemilka alebo chilli. Bude ta musiet sledovat a vyslovene experimentovat. Drzim palce!

inkak
3. nov 2008

pointka, dakujem ani nevies ako si ma potesila. Mne uz robili LPK aj hystero, uzivala som aj puregon, teraz estrimax sem tam pijem aj alchimilku, objednala som si Femigard a moj rekord bol 6,4 mm. Dr sa zaoberaju len vajickami, ale ja sa bojim, ze mi nenarastie sliznica a nebude ani transfer. Ale aspon vidim, ze moznosti je este stale vela, dakujem este raz a velmi Ti drzim palceky 😉 🙂