Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

katy2
5. nov 2008

babenky, ako sa to dobre cita, ze uz nakupujete 😵 pevne verim, ze aj my sa k tejto faze uspesne dopracujeme.... 🤐

tinucha
5. nov 2008

Katy, určite áno. 😉 🙂

kvetka2
5. nov 2008

fedra,ja fusaky kupovať teraz nebudem. Ja mám termín 19.2. ale budem šťastná, ak vydržíme 3v1 do konca januára,to bude 37tt a bambulky môžu ísť von 😉 A vo februári von hned nepojdeme-resp až v druhej polovici a to už bude pomaly jar -asi 😕 Až budúci rok,ako povedala tinucha. A vecičky máš krásne 😉

kvetka2
6. nov 2008

ahojte 🙂
zase ste sa stratili? 😉
dnes som mala poradňu všetko je ok, krčok drží, teta doktorka skontrolovala drobcom srdiecka na uzv, lebo ich dopplerom nemohla vypátrať- chlapček je hlavičkou dole a dievcatko má zase dole ritku 😵 a všetko vyzerá ok. Mám začať brať magne B 6 aj kvoli tým mojim opuchnutým a trpnucim rukám a aby maternica nereagovala dráždivo na kopance drobcov a nezačali kontrakcie. A na glukozovom teste mi vyšiel po záťaži zvýšený cukor 😝 . Takže idem budúci týžden aj diabetologicke a budem držať nejakú diétu 😝 😝 😝 Ale myslím, že to isto vydržím, ved sme prekonali aj horšie 😉 .
tak takto sa máme 🙂

palculienkkka
6. nov 2008

fedra, kvetka2 ... pridávam sa k vám .. párikom 🙂
ZIMA ešte nezačala, aby neprišla v decembri a trvala do konca apríla... takže fusaky bude treba, ale tie sa dajú dokúpiť neskôr... ja som dnes bola pozrieť kočíky v jednom obchode v MA ... predstavte si,že kočík pre dvojičky ani nepredávajú ... no budem musieť skočiť do BA 🙂

kvetka2
6. nov 2008

palculienka, vitaj medzi nami, párikovými 🙂
čo sa týka kočíkov ,u nás v TO tiež dvojičkovské nie sú 😝 Aspon že som našla dobrý obchod v Partizánskom, inak neviem...Potom daj vedieť, pre ktorý si sa rozhodla

fedra
7. nov 2008

palculienka, tesim sa s tebou, super 😀
Kvetka, to je fajn, ze sa drzite ... ty aj babulky. A ako mas brat magne ?

hava77
7. nov 2008

ahojte 🙂 fedri chcem sa ta spytat, ked si mala to svrbenie a palenie zo spodu, tak to ta vo vnutri? lebo mna tak trosku svrbi okolie 😅 sorry za popis 😎

fedra
7. nov 2008

havka, len tak okolo aj u mna ... a citila som to aj ked som cikala. Vo vnutri na nepalilo nic.
Dala som si opat ten Floragyn, co mi poradil moj lekar a klop,klop ... uz je to lepsie 😅

kvetka2
7. nov 2008

ahojte 🙂
fedra, to mi vôbec nepovedala, že ako 😕 ,ale začnem s jednou večer- vtedy aj občas cítim napnuté brusko a hlavne mi ruky najviac trpnu v noci.
havka- ja ked som mala svrbenie tak tiež len "vonku okolo" 😝

hava77
7. nov 2008

dakujem, skocim k dokine asi v pondelok
ja beriem magne jednu rano a jednu vecer, ale aj tak mi trpnu ruky v noci 😒

kvetka2
7. nov 2008

havka, to som nevedela,že aj ty trpnes-aspon nie som sama 😉 a pravá ruka mi trpne aj cez den a mam ich obe na striedacku pripuchnuté 😒
hava, kup si pre istotu floragyn a daj si na noc- tým si neublížiš a zabrániš tomu, aby sa ti vytvoril alebo rozšíril zápal. Akurát v nedelu si nedaj, ked ti bude brať kultiváciu, aby to neskreslilo výsledky. 🙂

hava77
7. nov 2008

tak volala som sestricke a dr. je tam len do 12,00 a buduci tyzden ma dovcu, ale necha mi recept tak si pon pojdem 🙂 dakujem kocky za rady 🙂 .....bala som sa ze co bude do pondelka 😅

hava77
7. nov 2008

kveti ja som si myslela ze to trpnutie nesuvisi s tehotenstvom 😕 tak som to dr. ani nevravela...
to magne je super dost mi to pomaha 😉

katy2
7. nov 2008

ahojte,
chcem spytat, ze co to moze byt, ked ma zacina tak tupo pobolievat vzadu vlavo v oblasti ladvin... 😕 to som nemala ani vtedy, ked som mala oblickove kamene, vtedy ma to bolelo inak.... 🙄

hava77
7. nov 2008

katy ahoj a nemas problemy s mocenim? ci nemozes mat zapal.....
ja som take bolesti mala v 14 tt asi tyzden po mocovych problemoch, ale preslo to samo tak neviem ci to bolo z toho 😕

kvetka2
7. nov 2008

hava, to je dobre, že ti niečo dala.Teraz už môžeme vkladať veselo 😉 nie ako v prvom trimestri.
A to trpnutie je v tehu časté, deticky tlačia na nervy a my trpneme 🙂 ale vraj to po porode rýchlo prejde- dokonca je tu tomu venované celá téma 😉
katy, to ti neporadím,mna bolelo už všelikde, ale tam ešte nie 😕 nemôže to bať s prechladnutia?

katy2
7. nov 2008

ja tomu nerozumiem.... teraz to preslo 😕

tinucha
7. nov 2008

Katy, možno to súvisí so zväčšovaním maternice. Mňa tam bolievalo trochu neskôr a pomáhalmi na to termofór alebo masáž alpovou masťou. 😉

Kvetka, som rada, že ste OK. Mne predpísala dokina magne B6 3xdenne. 😉

gabika24
7. nov 2008

ahojte.
pekný deň želám všetkým.
katy, moja kolegyňa to má stále - teda s tou bolesťou pri ladvinách, že to môže byť - tiež že to má skoro od zač. tehu a všetko je ok. skús to potom spomenúť dokyne.
papa, utekám 😵

kvetka2
7. nov 2008

ahoj tinu, máš už krásne tt 😉 mne k tomu magneB6 nepovedala presne, kolko mám brať -ona mi to len doporučila...a nejako som sa zabudla spýtať 😅 . Ale isto nič nepokazím,ak začnem s 1x večer a podla potreby zvýšim na 2x1.
katy, mne sa občas tiež stalo,že ma prepadla neznáma bolesť- ak ked nie nejaká silná- a postupne to samé prešlo. Holt, všetko sa nám naťahuje, mení, tak to občas zabolí 😉

cilka2
7. nov 2008

ahojte som tu prvý krát , nie som ešte tehulka len chcem od vás poradiť.
v prvom rade vám všetkým z celého srdca gratulujem
ja som po dvoch neúspešných IVF, teraz mi som bola na KET vložili mi v utorok 2 embryá a veľmi ma bolí od včera večera brucho ako na menzes , je to normálne?
môže byť , aby som krvácala a napriek tomu tam aspoň jedno embryjko prežilo?
poraďte ak viete ďakujem
ahojte 😉

fedra
7. nov 2008

kvetka, mna stale nieco pobolieva, ale aj ked to spomeniem doktorovi, tak sa zda, ze je vsetko v poriadku 😅
Mna najnovsie pobolieva uplne dole, raz napravo, raz nalavo ... ale len chvilkami a niekedy okolo lonovej kosti 😝

taella
7. nov 2008

tie všelijaké bolesti si užívam aj ja . Momentálne už asi týždeň ma tiež pobolieva tam dole , presne ako píšeš fedra okolo lonovej kosti . Spomenula som to dokymu , dala som si vyšetriť aj moč , ale je to negatívne .

Magne B6 užívam už 3 týždne a to 3x denne , lebo ma už chytali kŕče do lýtok a kupila som už aj magnéziu , ktorú poctivo pijem .

Neviete mi povedať , ako si doplniť železo , lebo ho mám už dosť málo .

fedra
7. nov 2008

aj mne vysetroval moc a tiez negativne

fedra
7. nov 2008

taella ... a nepapas nejake vitaminy, napr. Centrum ci Calibrum pre tehotne ?
Tak je aj zelezo.
Ozaj a este neviete co budete mat ?

taella
8. nov 2008

beriem centrum , síce nie každý deň 😅

a ešte stále nevieme čo budeme mať , keď som bola naposledy na usg , tak vraj jedno vyzerá na dievča a druhé a nechcelo ukázať . O týždeň pôjdem na ďalší usg , tak uvidíme , či to už budeme vedieť , alebo nám to ostane ako prekvapenie do konca 😕

hava77
8. nov 2008

ahojte, tak mne vcera nepredpisala ten floragyn, ale gonazol to je na jedno pouzitie s aplikatorom dovnutra a este na vonkajsok fugicidin....no myslim ze to uz aj trosku pomohlo 😅
tak pekne vikendujte 🙂 🙂 🙂

hava77
10. nov 2008

ahojte, kde ste vsetky? 😎
aky bol vikend? 🙂

fedra
10. nov 2008

ahoj 🙂
no my sme boli cez vikend na svadbe, vydavala sa manzelova sestra 😀
Vydrzala som do 0.30, potom sme uz isli spinkat ... inak pri tej hlasnej hudbe sa blsky tak mrvili, chudatka 😨
a ty ako ?
Inak Floragyn nie je na predpis, je to cisto prirodny produkt.