Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

gabika24
27. nov 2008

kvetka2 to ju super, že si doma, tak sa držkajte... aj ja som bola v nemocke najskôr v 28tt, trochu mi tvrdlo bruško, tiež som brala antibiotiká, lebo mi našli nejakého bacila.
doma pekne oddychuj, nepodceňuj to (ono sa to dobre hovorí, keď sa ma to netýka, ale tiež som mala ležať, možno by som nejaký týždeň ešte potiahla - ale už to je jedno)

fedry, neboj, bude to ok... - síce báť sa budeš vždy. a neskúšali ti brať moč - teda nie na tie klasické kultivácie, ale hneď do sterilnej nádoby + krv - mne to zistili tak. a nasadili lieky - to bol ten 28tt. určite to bude dobré, neboj, hlavne veľa polihuj, nohy hore, nech bábence tak netlačia na krčok... (viem o čom hovorím 😵 )
držkajte sa.

havka, tak pekne ber infuzky a hlavne vydrž čo najdlhšie.

pekný deň všetkým... 😵

annaanna
1. dec 2008

ahojte, pekný dník prajem
gabika neviem ani či som ti poblahoželala k synčekom.... nech sú zdraví, šťastní a krásni 🙂
jujka, to už vieš pohlavie? Z ulz či nejakého iného rozboru?
veracruz - boooože, šak ty už ideš rodiť, preboha, to tak ubehlo. Keby sa mi vydarilo 1.IVF, tak už som hádam mamina...
havka, drž sa v nemocke

fedra
1. dec 2008

havka ... este stale v nemocnici ???

gabika24
1. dec 2008

fedra, myslím,že si sa pýtala v inej témičke, či niekoho nebolela lonová kosť - mňa a poriadne. v nemocnici bola tiež so mnou jedna na izbe, dávali jej aj lieky proti bolesti, ale veľmi jej nezaberali. teraz ma už nebolí, aj keď niekedy sa to vráti - ale to sa nedá porovnať s tým, ako ma to bolelo v tehotenstve a hlavne ku koncu.
tak sa držkaj.

annaanna, ďakujem pekne. už si 15tt, ale to letí - o chvíľu už budeš mamina 😀

pekný deň všetkým 😵

fedra
1. dec 2008

dakujem gabika,
niekedy to boli tak, ze mam pocit ze to uz ani nerozchodim. inokedy zas menej ... teraz sa vsak snazim co najviac lezat, bojim sa pre ten makky krcok, tak je to lepsie 😉
A vy sa mate ako ? Chlapciatka rastu ?

kvetka2
1. dec 2008

ahojte 🙂
fedra, tá lonová kosť ma začala pobolievať tiež- asi pred 2 týždňami pri chodení, ale našťastie je to mierne. Babatka sa nám rozťahujú o 106.
Zajtra mám 1.poradnu pre rizikovky- tak dúfam, že krčok drží 😕
Havka je isto ešte v nemocnici, oni si tam nechávajú tehulky minimálne 2 týždne- havka ozvi sa nám ak to pojde 😉

fedra
1. dec 2008

kvetka ... urcite drzi 😉
ja som taka preplasena, ze len lezim.

dracik1
1. dec 2008

fedri, zasa nemusis len lezat 🙂 , mne lekar povvedal, ze nech preboha cely den nelezim, lebo uplne ochabnem.... 🙂 , mozes navarit, prejst sa po byte a hlavne sa nebat, lebo si nieo privolas...viem, ze sa mi pise dobre, ked uz mam za tym, aj ja som mala strasne obavy aby som dokoncila aspon 30tt, potom 35tt....

a boliet ta bude vsetko, ja som napr. mohla lezat iba na 1 boku a tam som mala taku prelezaninu, ze ma bedrova kost bolievala az som plakala 😲 , jedna kocka v nemocnici co cakala dvojciatka mala strasne bolesti, lebo deti jej tlacili na oblicky, nemohla v noci spavat....no pisat by som mohla do aleluja, fedri, neboj sa, babatka krasne donosis a budu Vam robit len a len radost ako nam nasi dvaja krpcekovia 🙂

dracik1
1. dec 2008

kveti a drzim palce na zajtrasiu poradnu 🙂

kvetka2
1. dec 2008

fedri, dracik, dakujem 😉
dracik tí tvoji chalani tak krásne rastú, sú to také bambulky na spapanie 🙂
inak aj ja sa snažím vylihovať, ale pomalicky sa aj trochu šmotím po byte, trosku navarím, opláchnem riad, hodím do prácky, ale delím si to na menšie úseky, aby som sa moc neunavila 😀 😀 😀 . Najviac zboznujem ked ležím a brusko sa mi vlní a poskakuje, ked sa tí dvaja vrtia ako vrtulky.

fedra
1. dec 2008

dracik ... ja som na tom tak isto ako kvetka. Kazdy den varim, pomotam sa po byte, trosku popracem ... no a medzitym lezim. Ved take tie zakladne domace prace ako varenie,pranie,zehlenie ... nema kto za mna porobit. Len uz sa bojim chodit moc von, na prechadzky ci do obchodu 😝

kvetka, aj nase blsky poriadne poskakuju ked lezim 🙂

dracik1
1. dec 2008

fedri, ja som chodila do obchodu ked bolo pekne , mame to 10 min pesi, ale tak 1-2 x tyzdenne...ale ku koncu ani tam 😀 , len tak ako pises, navarit, trosku posmolit prach v byte a koniec 😀

tanitta
1. dec 2008

Ahojte kukucky 😉 ... pametate si na mna? 😀 ...

tinucha
1. dec 2008

Jeeeej Tanittka ahoooooj mamička. Ako sa máte? 😀

tanitta
1. dec 2008

Tinus...no v ramci moznosti 😢 ... mrkni pls januar....boze ty uz 33?waw??? ako sa citis?

kvetka2
1. dec 2008

tanittka to vieš,že pamätáme 🙂 vitaj, Blahoželám ti k Adamkovi 😵 😵 😵 , nech rýchlo rastie a je zdravučký 😉 a nech ste už čoskoro zase spolu. Držkaj sa 🙂

tinucha
1. dec 2008

Hej Tanittka videla som. 😒 tak sa len daj pekne rýchlo doporiadku, verím, že čoskoro budeš zase fit. No a čosa mňa týka,na poslednej poradnimi lekárka vravela, že mám už len ležať, že malý mi tlačí hlavičkou na kŕčok a ten mal už len 1cm. ale zatiaľ sa neotváral, tak snáď to vydržíme čo najdlhšie. Ináč som videla fotku Adamka,je prekrásny. Takého blonďáčika vlasatého som snáď ešte ani nevidela. 🙂

fedra
1. dec 2008

tanitta ... vitaj
ako sa mate ?

gabika24
1. dec 2008

jééééééééj tanittka, srdečne blahoželám 😵 😵 😵

fedri, máme sa fajn, drobci rastú, tak sa vytešujeme 🙂 . pekne oddychuj, ale sem-tam niečo urobiť môžeš...

tinucha, neboj, vydržíš 😉

dobrú nôcku babulky - teda my máme noci trochu akčné - vlastne včera bola po dlhšom čase konečne lepšia. ale nesťažujem sa, len konštatujem - som rada, že drobcov máme 😵

kvetka2
2. dec 2008

ahojte tehulky 🙂
poslušne hlásim 😉 , že prvá poradna v rizikovkách dopadla dobre , krčok ok, akurát obe deticky sú už otočené dole hlavickou. Tak ma teta doktorka upozornila, že v tejto polohe budú viac tlačiť na krčok,mám veľa oddychovať 🙂 dalsiu poradnu mám 15.12.2008.
a ešte som sa rozhodla, že ten posledný velký ultrazvuk v 30tt absolvujem v Hlohovci, kde robia aj 3D/4D, tak snád budú aj nejaké zábery babatiek, už som ich 2 mesiace nevidela 😵

fedra
2. dec 2008

jeeej kvetka ... tak to som rada,ze ste vsetci traja v poriadku 😉
Ja idem zajtra na 4D utz do Heliosu, tak sa tesim,ze ich uvidim. No a kontrolu mam az 17.12.
Inak v poslednej dobe mi trosku tvrdne brusko ... nie je to sprevadzane ani tlakom ani bolestami, len sa mi to brusko zda tvrde, teda niekedy 😝

taella
2. dec 2008

fedra aj mne tak tvrdne brucho , nebolí to , len je to taký pocit nepohody a brucho mám ako kameň .

tinucha
2. dec 2008

To tvrdnutie brucha je OK, kým to nebolí a nie je to pravidelné. maternica sa takto precvičuje a pripravuje na pôrod. Na to sa berie magnézium.

juja
2. dec 2008

Ahojte babule - tehule - maminky 🙂
Tanittka ešte raz zo srdca gratulujem a želám celej rodinke veľa, veľa zdravíčka a šťastíčka 🙂 Kukla som malého Adamka je prekráááásny, naozaj krásne bábatenko blonďavučké, tak nech je len zdravunký a pekne priberá a rastie a robí mamine a tatinovi radosť. 😵
Kvetka som rada, že je všetko v poriadku a bábatenká sa držkajú dobre, tak sa pekne len šetri, aby si si už tej nemocke vyhla až do februára (do pôrodu) 😉 🙂
Dráčik ahoooj...ako sa máte? Pozerám, že chlapci rastú ako z vody..už majú 5 mesiacov no super...ako to strašne letí....ty si už aj zabudla, že si rodila, nie? 😀
Veracruz je ešte 2v1 a čaká na Mikulášsku nádielku? 😵
...a pozdravujem Havku do nemocky, nech ju čím skôr pustia domkov . doma je len doma, ale hlavne nech sú aj s drobcom v poriadku 🙂

tanitta
2. dec 2008

Ahojte tehulky... 😉 ...a este raz dakujem 😵 ...
babulky.. to tvrdnutie bruska nepodcenujte...ked som lezala tych 8t v nemocke tak 99% zenam tvrdlo...najlepsie su na to magnezka ako Tinus pisala aj to ze su to tzv"falosne kontrakcie"....tabl. konkretne Magnesia Lecity500mg v takej modrej krabicke...3x po 2tabl ...bolo bezne davkovanie co davali na rizikovej gravidite....nemusi to nic znamenat ale ak by boli castejsie treba ist k dr.... nemali by byt castejsie ako 4x do hodiny....nehladkat bruska... drazdi sa maternica....ja som vybrala na to infuzie asi 190 za ten cely cas....
Havka je v nemocnici??.. fuha... pozdravujem je to o nervy a nech vydrzi...aj ked je to dost vsetko tazke.....
... este som sa chcela spytat na tie vecicky z kojenecke.obleceni.eu...... babulky prisli vam?? ake su? ste spokojne? ja som nestihla absolutne nic kupit.. vsetko ostalo na mangelovi tak som zvedava co pride vsetko domov....
... funguju este tie tabulky co robi Mirus???...
Jujka... dalsi partak?? super....chlapci zda sa vedu po umelinkovani;)...
Fedra... mam sa v ramci moznosti... 😒 ... nie je to bohvie co.. ale dolezite je aby sa dal maly cim skor dokopy... a boli uz vsetci doma.......
.

dracik1
2. dec 2008

tanitka, gratulujem k Adamkovi, nech ste obaja zdravi a coskoro doma, Adamko je krasny blondavy chlapcek a vyzera velmi spokojne 🙂
Jujka, takze cakate chlapceka 🙂 a ake meno mate pripravene, juuuj baby, ja som taka rada, ze sa Vam to vsetkym dari, este keby sa k nam pridala Lenka a Zulka zo starej partie tak by to bolo najsamlepsie 🙂

kocky, taella, nepodcenujte to tvrdnutie brucha, presne ako pise Tanita, aj ja som bola taka gerojka a skoro som o bubakov v 24tt prisla, od mojej gyndosky som este v ten den skoncila v nemocke na infuzkach a na rizikovom a mala som presno co ty Taella, brucho ako kamen, nechcem ta vystrasit, ale chod radsej k dokimu a magnezko urcite ber 🙂 a neboj sa, urcite vsetko dobre dopadne 🙂

juja
2. dec 2008

Tanittka no veru chlapci vedú...Krajko mi to predpovedal už na začiatku, že to bude chlapec, že dvojka embryo to bude "prispatý" chlapec 😀 ...veď ešte uvidíme, či mu ten čvirik neodpadne 😉
Tani, veľmi držím palce, nech sa Adamko dobre zotavuje, aby ste sa z neho domka už čím skôr tešili a aj ty sa rýchlo zotav a keď bude maličký domka, aj s mliečkom sa to upraví, neboj 🙂 ....držkajte sa...
Dráčik, no meno ešte nemáme, lebo čo sa páči mne, tak to sa nepáči nastávajúcemu tatinovi 😒 ...no uvidíme...
veru už aby sa pridala Lenka - verím, že ona už čoskoro a Zuzlík najbližšie tak o pár mesiacov, ale verím a moooc si želám, aby sa to obom už podarilo.. 😉

gabika24
2. dec 2008

ahojte

dracik foto poslem zajtra.

babule, presne ako to tu píšu maminky, nepodceňujte to tvrdnutie bruška - tiež viem o čom hovorím. žiadne hrdinstvo, ani to, že čo si pomyslia v nemocke, ak to nie je ono... radšej v nemocnici a s bábom v brušku čo najdlhšie...

tanittka, kráááááááásny chlapček - blonďavý ako jeden náš drobček... ešte ste v nemocke? my sme mali to šťastie, že sme išli domov už po týždni. ináč, išli sme do nemocky rovnako..., len ja som bola tehu dlhšie a porodila v 36tt. držkajte sa... 😵

tinucha
3. dec 2008

Tanittka, mne prišli veci z tej stránky v pohode a som s nimi spokojná. 😉 🙂

fedra
3. dec 2008

tanittka ... moc drzim palceky aj tebe aj Adamkovi. Ale drobcek je velky bojovnik uz od sameho zaciatku, takze nepochybujem, ze coskoro uz budete vsetci spolu domka 🙂
a toho oblecenia ... ja mam 3 druhy dupaciek, ponozky,ciapocky aj body s kosielkami z tej stranky a vsetko prislo tak do tyzdna od platby a som spokojna ... vecicky su fakt pekne

a to tvrdnutie je u mna tak 2-3 krat za den, nie castejsie ... no je to nieco nove, tak ma to zas prekvapilo