Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

zomata
4. dec 2008

tanittka
ja sa drzim, este stale v praci, je mi dobre ale uz sa velmi tesim na matersku, stahujeme sa do domu tak ani nemam cas mysliet na to co mam caka ale som si povedala ze od vianoc je zo mna vzorova mamina 🙂))
a velmi sa tesim ze ste to zvladli, velmi...si priklad pre ine zeny v tom ze ked sa velmi chce vsetko sa da

taella
4. dec 2008

calcium mi poradil lekár na posilnenie kosti , lebo som sa mu sťažovala , že ma bolí lonová kosť .

fedra
4. dec 2008

taella ... tak aky bol 3D ?
Ukazali sa uz konecne babulky obe ?

taella
4. dec 2008

idem až na siedmu , takže potom zahlásim .

lenka20
4. dec 2008

ahojte zlaticka - dakujem vsetkym za palceky, na vas bolo vzdy spolahnutie 🙂
hlasim 4 oplodnene vajka, zajtra budem vediet ako sa delia, tych 8 vajok boli 2 nezrele... skoda, ale vravim, ze mi staci aj jedno embrijko len nech je to to prave sikovnucke co sa narodi 🙂

fedra
4. dec 2008

bude Lenka, urcite ... pozri na nasich bojovnickov 😉
Boli to take malicke chudatka sestbunkove a teraz maju uz skoro 1 kg 😀
Takze ty tie 4, to mas dost aj na trojicky 🙂

kvetka2
4. dec 2008

ahojte tehulky a nádejné tehulky 🙂
lenka 4 vajka oplodnené sú super držíme palce, nech sa pekne delia. Budeš mať aj PK?
Tanittka, ja som už od včera oficiálne na PN a ca. 26.12. mám nástup na MD- to je 8 týždňov pred termínom pôrodu. A vylihujem , oddychujem, sem tam sa idem s drahým vyvetrať na nákup.
Baby, pri užívaní magnézia sa vraj 2 hod pred a po nemajú jesť mliečne výrobky 😒 - vraj vápnik sťažuje vstrebávanie Mg, snažím sa to dodržiavať, ale dosť ma to obmedzuje lebo my teraz mliečne práveže chutí😝 . Dodržiavate to?

fedra
4. dec 2008

Kvetka ... ake velke davky magne beries ?

kvetka2
4. dec 2008

fedra ja beriem 3x1 magneB6, a ty?

fedra
4. dec 2008

ja zatial magne vobec neberiem ... lekar mi ho brat nekazal.
Akurat si obcas dam vecer jednu tabletku a niekedy sumive magnezko ... no a beriem Centrum Maternu.

taella
4. dec 2008

fedra takže aj u nás bude párik , dnes sa pekne ukázali 😉

fedra
5. dec 2008

taella .... no tak to je super 😀
Ale nam to pekne vsetkym namiesali, vsak ?

taella
5. dec 2008

veru pekne to namiešali 😀

kvetka2
5. dec 2008

ahojte 😉
fedra, mne ho lekárka naordinovala s tým, ´že treba babatkam pomocť pri rozťahovaní bruška, lebo Mg uvoľnuje svaly a aby maternica nebola citlivá na ich pohyby, aby nedošlo ku kontrakciám.
taella, blahoželám k páriku- no to je fakt sila, aké je to párikové obdobie 😵 😵 😵

lenka20
5. dec 2008

ahojte zlaticka, takze nase 4 embrijka sa delia, zajtra budem zas volat ako sa maju, drzte palce 😉

katy2
5. dec 2008

ahojte 🙂
lenka, gratulujem a strasne drzim palce 😵 😵 😵 😵

lenka20
5. dec 2008

diky katuska 🙂
kvetka - PK bude ak budu embrijka takto pokracovat, v podstate bude transfer bud v nedelu - to by bol 4.den alebo pondelok, to by bol 5.den, takze myslim, ze to sa uz moze pocitat za PK... lebo zajtra budem len telefonovat, pochybujem, ze by mi povedali, aby som prisla uz zajtra...no ved uvidime, to je vlastne jedno, vsak
inak - veru ste to tu poriadne zladili do parikov 😵 😵 😵 krasa, to je najlepsia kombinacia 😉

fedra
5. dec 2008

lenka ... tak nech sa len pekne delia 😀
A sup do bruska, nech este stihnes "parikovsku" vlnu ...

tinucha
5. dec 2008

Taella, gratulujem k páriku! 😀 😀 😀

Lenka, držém palce tvojim drobcom, nech sa im darí. 😉 🙂

zuzla80
5. dec 2008

Lenik držím paľuchy 🙂
Jéééj Taella ďalšia páriková - blahoželám 🙂

tanitta
5. dec 2008

Caute kukucky... 😉
Taela...a je vystarane 😵 gratulujem 😉 ..
Leni...to su 2 pariky 😎 ...
babulky od zajtra nastupujem maly vraj sa trosku rozpala a chce to uz len trenovat a trpezlivost.....
no a chcem pochvalit mangela ako skvele zvladol sam nakupit celu vybavicku... sama by som to lepsie ani nezvladla 😅 .... pa

lenka20
5. dec 2008

ozaj tanicka a si spokojna s vyberom vybavicky? 😉 moja segra sa zlosti, ze jej nakupil kazdy kopec ruzoveho a oni nie su moc nakloneni trendu - dievcatko-ruzova, chlapcek-modra, no podla mna je to jedno, tie vecicky su vsetky krasne a babo je krasne urcite v hocijakej farbe...tak sa v tej nemocke drz a nech tam uz nie ste dlho, len chvilocku a potom sup obaja domov do teplucka, do detskej izbicky
😵 😵

juja
5. dec 2008

Ahojte 😉
Lenka takže aj ty si pôjdeš pre párik 😵 - konečne prišli na to ako správne namiešať ten správny pomer 1:1 😀 ...držím palce a o pár dní - pod stromček želám krásny darček v podbobe // 😉 🙂 ...tfuj, tfuj, tfuj....
Tanitka, tak nech ste čím skôr domka a celá rodinka je pokope. Držkajte sa a malého bočkávam 😵
Zuzlík ahoj, tak ako ste dopadli na tej hematológii? Dúfam, že je všetko v poriadku 😉
Taella blahoželám k páriku. Aj ja som túžila po dvojkách a po páriku, ale pán boh zaplať aj za jedno babatenko zdravunké 🙂
Ozaj kočky neviete či už Veracruz porodila?

tanitta
5. dec 2008

Leni... uplne super nakupil 😉 to skor ja som vela veci kupovala v bielej a modrej a mangel to doplnil inymi farbami kombinaciami...vraj ze uz sa na tie modre nemoze pozerat 😎 .... ked sam kupil bezomna kocik a mne sa pacil 😵 (kuk album)... posielka... hniezdo...su tiez pekne...deky(jedna ladi ku kociku) ...fusak... osusky... ako pre deti.. tam sa nepokazi nic... blondavemu sa hodi vsetko 😉 ... dakujem priebezne sa ozveme ratam este 2t ze pobudneme.... paaaa

lenka20
5. dec 2008

teda tak je potom sikovny tvoj chlap, ja veru neviem, ci by to moj zvladol, ale asi ano, no dufam, ze si stihnem pokupovat sama, ja som taka maniacka na taketo veci, vsetko musi byt presne po mojom, tip top, no som chora, co vam budem vraviet, ale ved ma uz poznate 😀 alebo poslem mojho na skolenie k tomu tvojmu, hmmm 😀 😀
jujka ahoj, ty uz si riadne pokrocila, mne sa tiez paci meno oliver, musis manzela spracovat nech je po tvojom 😉

avaka
5. dec 2008

Ahojte 🙂 Lenka velmi drzim palceky.. 😉
A Tanitke zo srdca gratulujem k drobcekovi.

dicinka1
5. dec 2008

tanitta..kocik je krasny 😉

zuzla80
5. dec 2008

Tánička tak to máš šikovného chlopa 😀 Takže z kočíkov to nakoniec nevyhral CasualPlay🙂 Zajtra od nás maličkého pozdravuj a prajem, aby ste čoskoro boli spolu domka, všetci traja.
Jujka výsledky už síce sú, ale sestrička mi ich nechcela povedať po telefóne, vraj mi ich povie až lekárka, tak ma objednala a teraz vo štvrtok idem pre ortieľ. Ale rozhodla som sa, že ideme v januári Ketovať a už ma nič od toho neodradí - no iba ak by výsledky z hemošky boli katastrofálne, ale to myslím nebudú. A vy sa ako máte? Inak ty mi nedáš nejaký tip, čo okrem chilli, vína a alchemilky piť na podporu sliznice - asi už nič čo😀 😀 . Idem totiž aj ja v prirodzenom cykle, tak sa trošku obávam, či mi tam bude mať čo dorásť 🙂 🙂
Lenik ahoooj 😵 😵

tinucha
6. dec 2008

Tanittka, tak sa držte, to je super, že sa Adamko rozpapal. 🙂 A kočík teda manžel vybral super 😀 😀 😀 , keďže máme taký istýl en v inej farbe. 😀 Tebe sa páči?

juja
6. dec 2008

Ahojte kočky, tak aká bola Mikulášska nádielka, hmm? Poslúchali ste 😉 🙂
Zuzlík aj ja som išla v prirodzenom cykle a Krajko povedal, že ani tabletkami by mi sliznica krajšie nenarástla, tak sa neboj a vyskúšaj 😉 Ja som si objenala tie chilli kapsule, ale zjedla som asi len 5 ...hrozne ma z nich pálil žalúdok, tak som uprednostnila "prírodné" chilli papričky a tie som si dávala skoro do všetkého, ale najviac mi chutili v kotlíkovom guláši (ten som jedla asi 2 dni pred KETkom) a potom ešte mi chutila feferónová drť na pizzu 😀 Inak ak ti tie chilli kapsule nerobia zle, tak Ti ich s radosťou darujem, je to fakt skoro celé balenie a ja ich jesť určite nebudem, takže ak chceš tak ti ich pošlem. Alchemilku som nepila, len večer som si dala 1 dcl ružového vínka - suchého od Matyšáka, také vychladené bolo super, mňam 😀 Dobré je aj červené vínko, len to mi bolo ťažké na žalúdok a biele nemám rada (z toho som mala kyselinu, to nepijem vôbec). To ružové bolo také medzitými dvomi, ale fakt som ho len cuckala - ešte mi zostalo v chladničke 😉 Takže tak, a neboj určite sliznica dorastie tak ako má a podarí sa to 🙂
Tanittka máš skvelého manžela, takto všetko pekne zariadiť, kúpiť ....naozaj si zaslúži pochvalu 😉 Kočík je peknučký, hlavne nech v ňom už čoskoro povozíte malého Adamka 😉
Moja suseda, ktorá čaká chlapčeka teraz v decembri má vybratý kočík Bebe confort - High trek, ukazovala mi ho len na obrázku a tiež sa mi páčil, ešte k nemu dokupujú vaničku - ako hlboký kočík lebo základ je športový a k tomu sa dokupuje hlboká vanička. Som zvedavá ako bude vyzerať v skutočnosti a ako s ním bude spokojná ja mám do mája ešte časuuuu, takže ešte kočíky neobzerám.