Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

kvetka2
6. dec 2008

ahojte 🙂
tanittka, super ,že sa malý rozpapkal, to je dobré znamenie. Verím,že pod stromčekom budete už všetci traja doma 😵 .
tinu, tebe sa to ale kráti 😉 už pomaly strháš meter? Máš krásnu výbavičku
zuzlík, ako písala jujka chilli v akejkolvek tebe príjemnjej forme a občas pohár vínka- červeného ( ale vidíš aj ružové zaberá) to istí, Neboj perinka narastie- mám pocit ,že KET má oveľa väčšiu úspešnosť v prirodzenom cykle a ISTO TO Už DOTIAHNETE DO VíťAZNéHO KONCA 😉
lenka, čo robia vajka? ale určite sa krásne dalej delia 🙂
jujka, ako sa cítiš?

zuzla80
6. dec 2008

Jujka to budeme veeeľmi rada, ak mi tie chilli pošleš, práve som rozmýšľala, že si ich doobjednám, lebo čo mi ostali doma, tak mi stačiť asi nebudú. Ja som skúšala hoc akú štipľavú formu, a pre zmenu mne vyhovovali tie kapsule najviac. Tak ja ti pošlem do ip adresu. Fakt ti budem veľmi povďačná
Kveti dúfam, že to ten prirodzený cyklus istí - snáď sa to konečne podarí aj nám - hlavne to dotiahnúť až do konca 😉 .
Tak nám baby silno držte palce, lebo my už s Lenkou moc chceme tie krásne TT pri mene 🙂 😉 😵

juja
6. dec 2008

Kvetka ahoj 🙂 Ty sa pochvál ako sa mávate...dúfam, že nemocnicu najbižšie navštívite vo februári pri pôrode 😉 ...a to je už čo nevidieť ty brďo tebe to tak letí a tie tt ti nejako rýchlejšie pribúdajú 😉 a mne sa zdá, že sa mi to nekonečne vlečie.. 😝 Mená ste už vybrali, alebo sa nemôžete dohodnúť ako my s manželom? 😀
Inak sa mám celkom fajn, len momentálne som trochu prechladnutá - dutiny a trošku hrdlo, ale teplotu nemám cmúľam homeopatiká, kloktám šalviu, tak snáď to čím skôr prejde. Vo štvrtok idem na krv a 19. na kontrolu, tak konečne uvidíme drobca po 4 nekonečných týždňoch 😵 Takže tak, .... pomaličky sa tehuľkujeme a čakáme tu ďalšie tehule Lenku a Zuzlíka, takže Zuzlík my Vám tie tt pri mene mooc želáme 😵
Zuzlík neboj sa v prirodzenom cykle Vám to vyjde a tt budú pekne pribúdať 😉 Tie kapsule Ti pošlem budúci týždeň, ak stihnem tak už v pondelok, verím, že spoľahlivo zaberú 😉 😵

veracruz
7. dec 2008

ahojte tehulky... ako sa mavate? ja dost busy, lebo kinderko uz je vonku 😵

veracruz
7. dec 2008

nasa babulka sa narodila 01.12. cisarskym rezom, lebo bola otocena ritkou a mala vysoku odhadovanu hmotnost... meria 50centi a vazi 3500gramov... je rozkosna, ked sa usmieva alebo spinka 😵, ale aj ten plac ma svoje caro 😀

juja
8. dec 2008

Dobré ránko všetkým 🙂

Veracruz jééééj 😅 srdečne blahoželám k dcérke a želám všetko len to najlepšie celej rodinke 😵 ..krásne miery má babulka 😉 a ako sa volá ?

zuzla80
8. dec 2008

Pekné ránko
Veri aj ja gratulujem k dcérenke a prajem vám veľa veľa zdravíčka, nech vám malá robí veľkú radosť. Musí to byť úžasný pocit. A ako sa cítiš po cisárskom?

Jujka v pohode mi to stačí poslať aj po sviatkoch, ešte nejaké zásoby mám, takže nič sa nedeje ak to nestihneš poslať do konca roka 🙂 A držím palce na kontrole.

kvetka2
8. dec 2008

dobré ránko 🙂
jééééj veracruz blahoželám k babulke, má super miery. Musí to byť krásny pocit 😵 mať svojho vlastného malého človiečika 😉
jujka, inak aj mne sa zdá,že to letí, ale aj tebe- ved si už 16tt a to už pekné číslo 🙂 My sa máme celkom fajn, fučíme, začínam byť nemotorná- jednoducho som taký menší vorvaň 😀 .Ohnúť sa je zážitok, tak ked mi niečo padne, tak to zdvíham veľmi zaujímavými spôsobmi... Ale moc sa z toho tešíme aj s drahým a smejeme sa z toho, ved sme práve na všetky tieto vedlajsie "radosti" tiež čakali. Minule sa ma kolegyna pýtala (čaká druhé bábo), že: pravda nie je tehotenstvo nejkrajšie obdobie". A ja na ňu pozerám ako puk, ved ja si to užívam se vším všudy 😵 . Ale to pochopí len niekto, kto nemá bábo, ked si povie...A už vobec nie , ak naň čaká 10 rokov 😅
zuzlík, o chvílku sa aj ty tých tt dočkáš, aj s Lenkou- verím tomu.
Inak Lenka by mala mať dnes asi ET? 🙂 Ak áno držíme všetky päste!!!!!

gabika24
8. dec 2008

ahojte babulky.
kvetka, ale ti to letí, o chvíľu sa už aj vy dočkáte voňavých balíčkov šťastia - tie naše sa nám vyvaľujú v našej posteli - dospávajú, čo nedospali v noci...- teda, čo nás budili - to asi preto, aby mohli aj dnes 😀 😀 😀 - ale veď to sme chceli. ináč, s tým, že kto sa snaží tak dlho si aj tehu užíva - mňa sa tiež viaceré pýtali, či neľutujem, že máme dvojičky, aj v tehotenstve, že to je strašné a pod. a ja som si to užívala... - kto nezažil to čo my, nepochopí, že?

vera, moooooooooooooooc gratulujem 😵 😵 😵

Jujka, aj my sme chceli Martina, ale to by mal narodeniny a meniny pri sebe a potom hneď Vianoce... pekné mená obe...

Leni, veľmi držkám palce, určite to vyjde 😵 😵 😵 - potom budeme sledovať, ako pribúdajú tt aj tebe - Zuzlik aj tebe, samozrejme - to už beriem ako tutovku 😉

pekný dníček všetkým 🙂

fedra
8. dec 2008

veri ... tak srdecne gratulujem k dievcatku 😀

kvetka, gabika ... ahojte 🙂
kvetka, ja som ako vorvan tiez, a neda sa povedat ze maly 😀 . Tiez sa z toho smejeme, ved co ine nam zostava. Ale aj ked je tehu krasne obdobie, ja si to teda moc neuzivam ... som taky strachopud. Stale sa niecoho bojim, stale kontrolujem ... hrozne. Viem, ze to je to najhorsie, no nedokazem si pomoct 😝
A ako, vybavicku uz mas komplet ?

kvetka2
8. dec 2008

gabi, veru nepochopí 😉
fedra ahoj 🙂 to vieš, ja sa bojím tiež. Ale môj drahý ma podporuje, že to bude ok, tak sa tomu snažím veriť. Ved ja už tehotná asi nebudem, tak aby som potom neľutovala, že som si brusko poriadne neužila 🙂
Výbavičku mám na 90% komplet ( do tých 3 mesiacov, potom budeme dokupovať), už len drobnosti chýbajú.
A hlavné je, že v sobotu sme konečne kúpili kočík -Jané twin two- veľmi zachovalý, kupovaný v januári 2008- športová časť je úplne nová.Hodím fotky do albumu. Dali sme ho k svokre, potom ho vyzdvihneme 😉

fedra
8. dec 2008

no tak super .... 😉
ja mam nakupene oblecenie -tiez tak na 3 mesiace, deky, zavinovacky, perinky ... no este chyba kocik a nabytok
chceli sme ist do Ikea teraz cez vikend, no ja mam z tej cesty strach. tak pojde manzelicek sam alebo to nechame na januar, to uz budem tak 31tt a mozno budem pokojnejsia. A kocik objednavame cez net Jane Powertwin a kupime starsi Tako na tie prve mesiace ako hlboky. Ale to hadam este ma trosku casu 😉

Daj foto do albumu, pokukam 😀

hava77
8. dec 2008

caute kocky dnes ma konecne pustili po 22 dní na tvrdo z nemocky. 🙂 Mam iba polihovať z nohami hore, jesť a chodiť na WC. Idem si precítat co sa udialo a potom sa ozvem.

fedra
8. dec 2008

havka ... no to je super, ze ste uz domka 😉
A preco si bola hospitalizovana ?

hava77
8. dec 2008

mala som bolesti a tvrdnutie brucha anakoniec mi zistili aj placentu trochu nižšie a preto musim lezat s nohami hore kým trocha nepoprastieme a dúfam, že potom tu placetu trocha zdvihne.
Podla posledného sona sa to trosicku zlepsilo.

fedra
8. dec 2008

to je dobre ze si na tom lepsie ... inak brusko tvrdne aj mne, no nemam ziadne bolesti, krce, tlak ... len taky neprijemny pocit 😝

gabika24
8. dec 2008

ahoj havka, to je super, že si už domka... tak sa držkaj a pekne oddychuj 😵

fedra kuk ip

zuzla80
9. dec 2008

Havka vitaj domka a dávajte na seba pozor.
Gabika, že samozrejmosť 🙂 ja sa skôr obávam, že to taká samozrejmosť nebude. Ale nechcem negatívne myslieť, radšej sa naladím na pozitívnu nôtu 🙂 ˇ
Lenik tak ako si dopadla? Nedáš vedieť? Ale verím, že si už drobčekami a tie sa pekne zohrievajú v tvojom brušku 🙂

veracruz
9. dec 2008

Ahojte, dakujeme za gratulacie, odovzdala som pozdravy aj nasej babulke 😵 Inak sa mame dobre, papame, spinkame, usmievame sa na seba... no uzasny pocit 😵 😵 😵

Zuzli, prve dva dni po cisarskom boli hrozne, ale zlepsovalo sa to kazdym dnom a dnes uz ani neviem, co to je cisarsky 😀

lenka20
9. dec 2008

ahojte babulky, tak ja hlasim 2 bobikov v brusku, obidve jednotkove krasne embrijka, jedna hatchujuca blastocysta a jedna expandovana... podla toho ako ma v noci bolelo brusko pocitam, ze uz su aj zahryznute 😀 😀 😀 jedno embrijko nam este zostalo, budem volat, ci ho zmrazia alebo sa zastavilo... takze babule coskoro sa k vam dufam pridam oficialne 😵 😵

lenka20
9. dec 2008

veracruzinka gratulujem ku krasnej dcerke, teda ta ma miery, poriadne si jej davala papat 😵 hlavne, ze ste obe v poriadku a zdravucke 😵

veracruz
9. dec 2008

leni, budem moc drzat palceky...

fedra
9. dec 2008

lenka ... taaaaakto silno drzim palceky 😀

zuzla80
9. dec 2008

Lenik juuuuj aj ja taaaaaaaaaak hrooooooozne silnooooooooo držííííííííííííím placeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

gabika24
9. dec 2008

leni, to je fajn, mooooooooooooooooooooocccccccccc ti držíme palce - aj naši chlapi 😀 aj všetci možní aj nemožní 😀 😀 😀 určite to vyjde... kedy pozitívne testuješ? 😉

juja
9. dec 2008

Ahojte kočenky 😉
Lenka moooooc silnoooo držím palce 😵 😵 .... tfujky, tfujky, tfuj, nech to tentokrát už vyjde.....a ako som ti už raz želala , krásny darček pod stromček v podobe // 😉 🙂
Zuzlí včera som ti to poslala, tak asi zajtra by si to mohla mať. Poslala som to doporučene (len dúfam, že sa to cestou nerozbije) ako list 😀 Tak nech ti zaberú ako majú, veď vieš sko to myslím.. 😉

zuzla80
9. dec 2008

Jujiček ďakujem ti moja - snáď to padne na úrodnú pôdu 😉 . Dám ti vedieť keď mi to dôjde - a keď sa to rozbije nevadí, však mne stačia len tie tabletky, sklo moc nemusím 🙂

lenka20
10. dec 2008

caute zlaticka dakujem za palceky, drzteeee silnoooooooo 😵 😵 😵 😵 oprskajte ma celuuuuuu 😀 😀
chcem pozitivne testnut buduci stvrtok a v piatok ideme na HCG - zistit, ci bude jeden alebo dvaja bobikovia 😉 vcera som cely den lezkala, dnes poobede by som sa chcela ist troska prejst s mangelikom, brusko uz neboli, len z pondelka na utorok v noci, teraz sa vlastne citim velmi dobre 😉 uzivam posledne negrckacie dni 😀

gabika24
10. dec 2008

leni, to je správny prístup... ja ťa prskám prskancami našich chlapcov (majú trošku nádchu) - lebo tehu vírusy už nemám. ale veď tie tiež zaberú, neboj 😀 😀 😀
dobrú nôcku babenky 😵

kvetka2
11. dec 2008

ahojte 🙂
lenka, blahoželám k drobčekom v brusku a prajem krásne dialnice pod stromček 😵 a špeciálne pre teba pppprrrrrsssssssssskkkk tehu vírusy 😀 😀 😀 😀 😀 dobre to dopadne!!!!!!!!!!!!!!!!!