Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

zuzla80
16. dec 2008

Jujka musela 😀
Juji už vieš ako dopadla krvička? Ideš teraz niekedy do poradne však?
Lenik aj ja som strašne zvedavá ako sa cítiš a či si už náhodou netestovala? Ja ti tak strašne držím paľuchy 😉

juja
16. dec 2008

a nemusela, viešš? 😉 Na kontrolu a poradňu ideme teraz v piatok a asi budú už aj krvné výsledky, vôbec neviem koľko trvá pokiaľ urobia tie "tripláky", ale viem že ďalší odber krvi bude v 20tt. Sme už zvedaví, ako sa drobec drží a koľko narástol 😵 ... veď sme ho naposledy videli 18.11. v Olomouci 😝 čo sa nám zdá strááášne dlhooo, ale dúfame, že bude všetko OK . Ty ako? Už čakáš na mrchu? Ešte pôjdeš na hematológou, alebo už máš doma injekcie pripravené?

zuzla80
16. dec 2008

Chcela som viešš 🙂 😀
Drobec sa má určite k svetu, ale verím, že sa na neho tešíte, tak dúfam, že sa vám v piatok ukáže vo veľkej paráde a so všetkým čo k tomu patrí 🙂 Aby mužík uveril, že to je na 100% chlapec
Na hemato mám ísť ešte vo februári na krv, ale už mám injekcie doma, tak v ďalšom cykle chcem ísť na Ket. Juji ti poviem, že už chytám depky, najprv, či sliznica podrastie bez liekov, potom či sa drobci rozmrazia, či sa uchytia a či to všetko dopadne dobre - no hnusoba depka nedá pokoj ako vždy 😒 . Veď to poznáš, vlastne všetky viete o čom hovorím, tak vám fajne, že ste už v tom to za vodou - ale ja v dobrom, veď ma poznáte 😉

juja
16. dec 2008

Zuzlík máš IP

tanitta
16. dec 2008

ahojky kocky...
Jujka.. nam triple trvali 2tyzdne....pohyby som citila uz okolo 17t.. ale prvorodicky su v norme okolo aj 20t...je to take akoby bublinky v podbrusku...steklenie...ked uz sa budu zosilovat je to citit akoby keby si das rybicku dodlane;)...k dr ideme vo stvrtok na prevazenie aj na ocne a cakaju nas este utz klbikov....
Zuzla...je to taky kolotoc... ked sa clovek na nom dlho toci ma uz toho aj dost...ale raz z neho clovek vystupi len u niekoho tie jazdy trvaju dlhsie... ale uz viete ako na heprinove potvory;).. takze verim ze to tentoktrat klapne;)...
baby my sme dnes odsavali sopliky odsavackou na vysavac.. no uzasne fakt... maly sa mi uz dusil niekolkokrat mi dnes pipal monitor dychu bol to strasny pocit a je to dobra vec a tak dufam ze uz to bude ok...paa

fedra
17. dec 2008

ahojte ... ja len hlasim, ze dnesna kontrola dopadla ok, sme pokope, krcok sa neotvara /aj ked je stale svinucha makky/. Sice sa skratil zo 42mm na 39mm, ale vraj na stupen tehu je to v poriadku 😕
Predpisal mi magnezium, pre istotu a kludovy rezim, jasnacka
Tak snad si tieto vianoce uzijeme v klude 😉

tani, je ta odsavacka na vysavac dobra ? Ja spekulujem objednat tu na baterky, ale nejako sa neviem rozhodnut

tanitta
17. dec 2008

Fedri.. je fakt dobra znie to hrozivo ze na vysvac ...ale...sopliky odsaje velmi rychlo to je dolezite...a bezbolestne...neviem aka je ta na baterky... ale co som sa zvacsa stretla tak tu na vysavac vela kupuje mamiciek...stoiji cca 400,- .. urcite budes spokojna..

gabika24
17. dec 2008

ahojte.
fedra, to je super, že kontrola dopadla ok a magnezko je dobrá vec 😉
my máme odsávačku takú klasickú - že ty ťaháš - narobíš sa pri tom, ale ide to. tiež však špekulujem nad tou na vysávač. tanittka, dostať ju kúpiť v lekárni?

ináč sa máme fajn, noci sú už lepšie, nechcem to ale zakríknuť. čítam pravidelne, no vždy, keď chcem napísať, tak ma niečo vyruší.

jéj, jujka, ty už si 17tt😀

pekný deň všetkým želám 😵

tanitta
17. dec 2008

Gabi.. normalka v lekarni;)

gabika24
17. dec 2008

tanittka dík... 😉 aké máte noci? dúfam, že fajn...-teda aj dni, samozrejme... 😵

tanitta
17. dec 2008

Gabi.. maly je poklad...nexa nas vyspinkat ako v noci(zobudi sa raz) .... tak mam cas i cez den si porobit co treba....oziva navecer a je hore 2-3hodky kedy je s nami pozera vnima hlasy... mojkame sa.... a vy?? ide vam to? 😉

gabika24
17. dec 2008

tanitt, tak to máte super. my sme mali noci veľmi akčné, keď nie jeden, tak druhý, keď nie po sebe, tak naraz - plačkali, boli hore a vyžadovali pozornosť - tak sme fungovali na rukách a s pesničkami - už som ani nevedela, čo im spievať. teraz práve buvajú, no ide nám návšteva. ale už sú aj v noci v podstate ok 😵

gabika24
18. dec 2008

ahojte.
to tu dnes ešte nik nebol?

leni, len som chcela vedieť, či si už dnes pozitívne testovala? dúfam,že hej. moc na teba myslím, určite to vyšlo 😵

juja
18. dec 2008

Ahojky 🙂
Lenka veru aj ja na teba myslím od rána, len som nemala možnosť ísť na net, tak akoooooo? Testovala sai, alebo počkáš na krvičku, hm...? 😉 ...mooooc držím palce.... moooc... moooc... 🙂
Kvetka kde si sa stratila? Čakám na správu z 4D UTZ a nič.. ☹ ...dúfam, že ste OK a nie ste opäť v nemocke 😔
Havka ty sa ako cítiš?
Gabika no veru 17tt ...od soboty začíname 18tt...pomaličky tehuľkujeme, len dúfam, že do mája vydržím pokope 😉 Ozaj, ja ešte stále neviam ako sa vlastne drobci volajú, nejako mi to asi ušlo 😉
Maminy máte to "veselé" s tými drobcami, však? ....pokým sa zabehne nejaký režim trochu to trvá .... Gabika teba obdivujem, keďže vy to máte dvojnásobne 😀 ...ale na druhej strane, keď začnú hádzať prvé bezzubé úsmevy, tak na tie neprespaté noci sa rýchlo zabudne, však? 😉 🙂
Tak dobrú nocku všetkým, idem do hajan, dnes som mala nekonečný deň.... 😝

hava77
19. dec 2008

ahojte 🙂
lenka dufam ze test bol pozitivny a ze nas potesis 🙂
jujka ja som v pohode, len sa stale snazim polihovat tak ako nakazali dr., aj ked vcera som to trochu porusila a hned mi tvrdlo brusko 😝 . tak sa zase vratim pekne k lezkaniu, aby ma to nemrzelo...
jujka ak si pisala do hlohovca na 4d tak ani mne neodpisali odpoved na otazky, len tu automaticku spravu 😒

zuzla80
19. dec 2008

Lenik tak akoooooo? Ja tu stále nakukám, či niečo nenapíšeš. Ja len dúfam, že ak mlčíš, tak máš pre nás len a len pekné správičky. Ja chcem len pekné 🙂
AHojte osadenstvo 😀 . Už pádim konečne domov, tak vás aspoň pozdravím paaa

dracik1
19. dec 2008

leni, dufam, ze test bol pozitivny 🙂

jujka, tebe tie tt idu nejak zazracne rychlo

gabika, ved uvidis, ake to bude super za cvhilku, ja si to neviem vynachvalit, priznam sa, ale nechcela by som zazivat tie prve 2 mesiace, kedy stale len plakali kvoli bruskam 😖

gabika24
19. dec 2008

ahojte.
no tak naši dnes vôbec nechcú spať -teda ani včera - dracik, máš pravdu, asi je to fakt kvôli bruškám. ale neva, nejako to zvládneme, len nič neurobím - no robota neutečie 😉

lenkáááááááááááááááááááá - tak kde máme tú pozitívnu správičku????

juja
19. dec 2008

Ahojte 🙂
Tak ja hlásim, že sme dnes absolvovali ďalšiu kontolu.....malý je OK, len mamina má na meternici takú zvlášnu "hrču" - kŕč, tak sa pán doktor vyjadril. Mala som tento týždeň 2-3 dni večer také pichanie okolo pupka a žalúdka a pán doktor mi to hneď na sone ukázal - kŕč na maternici ☹ ...mám nariadený kľudový režim, nohy hore a megnézium tablety a ak to neprejde do 16.1. (vtedy máme poradňu),tak asi si pôjedeme poležať... 😢 No, tak sme dopadli....vraj sa to stáva a ak sa dodržiava kľudový režim zvykne sa to stratiť, ja som o tom ešte ani nepočula, manžel už dnes zrušil všetky oslavy, na ktoré sme mali ísť,nebude žiadne varenie, pečenie (a to som si chcela upiecť len linecké a vanilkové), návštevy a upratovanie.....no nedá sa nič robiť musíme vydržať, hlavne nech to prejde. Musím si niečo pozrieť o tom kŕči na maternici, ale neviem či niečo nájdem, keďže to pomenovanie asi nebude "odborné" 😖 😒
Lenka aspoň ty ma poteš dobrou správou, prosíííím 🙂
Havka ja pôjdem na 4D asi do Helíku, lebo môjmu gyn. 4D UTZ dnes priviezli, ale pokým nájde kvalifikovaného odborníka, ktorý by ho obsluhoval, tak to asi potrvá dlhšie ako jeden mesiac a začne možno od februára (aj to nie je isté).

dracik1
20. dec 2008

juji, tym krcom na maternici myslel tvrdnutie bruska, dobre , ze ste zrusili vsetko, naozaj vylozene nohy, TV, papucova kultura, spanok a magnezko.......

leniiii, no ako?

juja
20. dec 2008

Dracik neviem ci myslel tvrdnutie bruška, ja som vôbec nemala pocit žeby mi tvrdlo brucho 😒 vravel, že sa to zvykne stávať, že sa pri "preťažení" zvyknú na maternici urobiť malé bublinky, ktoré sa potom zlučia do jednej veľkej hrče a spôsobia ten tzv. kŕč. No uvidím, ale dúfam, že sa to stratí po tom magnézku, ale magnézko som brala už predtým, tak neviem..... 😖 veď ani doteraz som sa "nepretrhla" šetrila som sa ...do roboty 3x do týždňa max na 4 hod, potom rovno domov ležať nohy hore, aj predvianočné upratovanie sa udialo bez môjho pričinenia a aj tak .....normálne som z toho nešťastná... ☹

taella
20. dec 2008

ahojte , chcem sa opýtať , objednával niekto z vás veci zo stránky http://www.kojenecke-obleceni.eu/ ?
Lebo som si vytvorila objednávku , chcem poslať peniaze na účet a neviem , či variabilný symbol je to číslo objednávky čo mi došlo v potvrdení na mail .

zuzla80
20. dec 2008

Jujiček neboj moja všetko bude v poriadku uvidíš. Pevne verím, že ten kŕč zmizne - možno aj ta málo chodenie do práce nerobí dobre a keď budeš v maximálnom kľude, tak sa to dá určite do poriadku. Nebojkaj a nebuď smutná, všetko bude dobré, verím tomu. Neviem koľko zvykneš brať magnézia, ale možno by si si ho mohla zvýšiť hmmm? Tak veľmi by som ti chcela pomôcť, keby som vedela ako. Myslím na vás nech sa to dá všetko do poriadku.

Lenka takto nás naťahovať. Ja kvôli tebe dôjdem na internet cez víkend a ty takto. Halooooo Lenik kde siiiiii?

kvetka2
20. dec 2008

Ahojte babulky 🙂
ja sa hlásim skoro po týždni, sme ok, len už nemám doma notebook a internet, tak som odrezaná od sveta. Boli sme na tom 4D v Hlohovci, drobcekovia sú ok- dokonca chlapcek je o týžden väčší a dievcatko asi o 3 dni- už mali 1,6kg!!!! To sú už krásne váhy,však. Mne sa začalo teraz zväčšovať bruško zo dna na den - za týžden mi narástlo o 4cm 😕 do tváričky sme videli len chlapčeka, dievčatko je krížom cez brusko a ukázalo nám akurát chrbátik a ritku 😉 takže zábery nič extra,ale hlavne že sú ok. Ja som čím dalej ubolenejšia, už neviem ako mám sedieť či ležať......ale nevadí.
Som rada ,že sa máte dobre.
Jujka ,dúfam,že ten kŕč prejde , oddychuj a šetri sa - držím palčeky.
Zuzlík chápem tvoje obavy, ale teraz už všetko dobre dopadne 😉 a o chvílu budeš fučať ako my 😵
lenka, tak ako????
taella, ja som objednávala na tej adrese a variabilný symbol bolo číslo objednávky- ono je to aj niekde na tom potvrdení objednávky, čo ti príde e-mailom napísané.

tinucha
22. dec 2008

Ahojte.
Jujka aj ja si myslím, že doktor hovoril o tvrdnutí brucha, alebo teda o tonizácii maternice. Nenapísal ti to do tehu knižky? Ja som to mala tiež už tak skoro a stále sa držíme. Neboj sa, bude to OK. Koľko magnézia berieš? Ja som brala najskôr 3x1 a potom v 30.tt mi lekárka zvýšila dávku na 3x2 tablety a zdá sa mi, že je to lepšie. Ale ja som celý čas na PN-ke. Nechceš sa dať vypísať? Predsa len doma je doma, doma je kľud a pohoda. 😉 🙂 A hlavne sa nestresuj, drobcovi to určiet nepomôže. 🙂

Kvetka, som rada, že ste OK. Veru krásne rastiete. 😉 🙂

katy2
22. dec 2008

ahojte 🙂
dlho som sa neozvala.... mam za sebou 10-dnovy pobyt v nemocke - krvacala a spinila som.... znova to pokracovalo to aj po prepusteni...... mala som hematom, ktory ale zmizol a krvacanie zacalo znova... vraj odchadzala aj dvojicka.... teraz je vsetko v poriadku, tak dufam, ze to tak aj zostane.... 🤐
inak, krasne vam pribudaju tt, uz sa vam to krati 😵 drzim palce 😵

juja
22. dec 2008

Ahojte 🙂
Tinucha nie, nenapísal mi nič do knižky a magnezium beriem 3x1. Nie som PN, ale ako som už písala do práce chodím len 3x v týždni na 4 hodiny a potom som doma. V práci som sama, takže robotu si urobiť musím a neviem si ani predstaviť žeby som do práce nechodila vôbec, to by som asi doma zblbla (čístá diagnóza 😀 )ja mám pohodu aj v práci urobím si čo potrebujem, potom si idem domov poležať...ja sa do práce teším, aspoň mi tam čas a dni rýchlejšie ubehnú a hlavne na začiatku mi to pomohlo a až tak veľmi som sa nepozorovala a nesledovala keď ma niekde pichlo a zabolelo 😉 Ešte som rozmýšľala, či ten kŕč nemôže byť z toho, že som bola pred pár týždňami nachladnutá a takú nádchu som ešte nemala, ja som smrkala každú chviľu a do toho ešte kýchanie, tak rozmýšľam či sa mi tam tá hrča neurobila vtedy, lebo mňa už ku koncu bolelo aj brucho pri každom smrkaní a kýchaní... 😠 ..no uvidíme 16.1., ale dúfam, že "to" tam už nebude... 😉
Katy aj ja som mala hematóm, ale mne sa chvala bohu vstrebal a bolo to bez krvácania..... ale hlavne že už ste v poriadku ...držím palce a nech ti už tt pribúdajú bez akýchkoľvek problémov....držkate sa 🙂
Kvetka no ty si ma vystrašila, keď si sa neozývala....,ale máš odpustené 😉 😀 ....júúúj bábätenká krásne podrástli 😵 ...ani sa nenazdáš január ubehne a už budú drobci von 😉 ....ááách jáááj keď ten "náš" máj je ešte taaak ďaleko....
Zuzlík ahoj moja 🙂 ...tak ako koláče máš napečené? ja od piatku celé dni len ležím ako lazar, nič nerobím, koláče mi maminka napiekla (chudiatko do noci vypeká) muž dnes ozdobí stromček a zajtra ešte poupratuje a poumýva kúpeľňu ...k ničomu ma nechce pustiť pomaly by ma aj na posteli otáčal a nohy mi prekladal 😀
Nejako to do tej kontroly vydržím....magnézium som si predtý dávala 1x šumivý a večer 1x klasické magnézium a v priebehu dňa 1x maternu.
Lenkaaaaaa halooooo...

tanitta
22. dec 2008

Ahojte babulky....
Jujka...veru najdolezitejsi je kludovy rezim...ono to nemusi nic znamenat....ale netreba nic podcenovat..
Katy...ach jo:(....to cloveka riadne vystrasi ... ale psychika je mocna carodejka...
Kveti...teeda riadny valibuci.. len tak dalej....
... takze kocky nohy hore teply cajik a uzivajte si caro vianoc zatial s babetkami v brusku 😉 ... buduci rok uz budu drobci tahat zo stromceka vianocne gule 😅 ...
my sme boli na klbiky.. vsetko ok... nebalim ani nasiroko 😕 ... v BA nekazali vraj je to len zauzivane z cias socializmu 😕 ...
Tinuska... jeminenko ty uz budes aj coskoro rodit 😎 ... ubieha to... uz sa tesim na malickeho a fotecky 😉
.... paaaaa...

tinucha
22. dec 2008

Tanittka, somrada, že ste OK. 😉 🙂 No a veru,za chvíľku máme drobca doma aj my. 🙂

Katy, dávaj si na seba pozor, chvála bohu, že to dobre dopadlo a drobec je OK.

lenka20
22. dec 2008

caute babule, prepacte, ze som vas takto ponatahovala, mali sme cez vikend velku navstevu, nestihala som, testik vo stvrtok bol pozitivny, aj v piatok, aj v sobotu to uz bola poriadne tucna ciara, v piatok HCG 287, zajtra este idem na krv tu u nas ci to stupa, lebo stale krvacam a zda sa mi ze je to stale silnejsie, napriek ascorutinu aj piatkovej injekcii agolutinu... takze nevieme este ako to dopadne, ci to vydrzime alebo to bude dalsi nedobry koniec.....ak mam verit svojim snom, tak to druhe...zajtra napisem ci stupame alebo klesame.. paaa