Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

kukulik30
29. dec 2008

Lenka 😔 ...to ma mrzi, verila som, ze to hcg nakoniec porastie..... ☹ .....ale moc drzim palceky, nech to uz v tom Heliku bude naposledy a s drobcekom v naruci 🙂

dievcata drzkajte sa 😵

tanitta
29. dec 2008

Ahojte babulky;)
ako sa mate po sviatkoch? 😵 ....
Leni...fakt uz mas vsetko vysetrene... ☹ ... este stitna zlaza hm?... ked si to tak clovek vezme kazda jedna z nas si tu to dietatko "kupuje" 😕 ... najviac ma stve ked niekto nexce a ma 😠
... my zase sme mali nocnu sluzbu resp. mangel mal a mna nechali chlapi vyspat 😎 ...maly vstal opolnoci (prespal cely den)a venuj sa mi do 3:3O... ale rastie nam pred ocami a v podstate je velmi dobry 😵 ....

afrika
29. dec 2008

ahojte, som tu prvý krát. je tu niekto?

katy2
29. dec 2008

ahojte 🙂
tanitka, maly rastie ako z vody.... ved uz taha druhy mesiac 😵 snad sa mu ten rezim trosku upravi a necha vas aj v noci vyspat 😉
lenka, strasne drzim palce do dalsieho pokusu 🤐
afrika, vitaj 🙂

tanitta
29. dec 2008

Katy...to ma este rytmus s bruska 😀 ... ved som ho ani necitila ako "pohyby"... vela krat som sla za sestrickou v nemocke nech mi ho popcuva ci je tam 😎 ..
Afrika...ahoj... caka ta ketko alebo ivf?

alisia
29. dec 2008

Lenka, hmm... no je to ozaj veľmi ťažké, ale naozaj sa oplatí bojovať, Tiež som myslela že to vzdám, no nejako ma tie neúspechy hnali vždy dopredu. Už ma tiež žiadne iné vyšetrenie nenapadá, v podstate máš všetko za sebou. Ja som bola ešte na reumatologii, tam ma v podstate odporučili z Iscare keď som tam ešte chodila. To bolo hneď po prvom alebo druhom potrate.
Zuzka a čo sa nepridáš niekedy k nám na rodinu? Radi ťa tam uvidíme a pokecáme. Možno tam niekoho ešte niečo napadne. Sú tam kočky, ktoré majú tiež toho veľa za sebou. A ďakujem za povzbudenie 🙂
Tanitka a ako čo si cítila malého keď nie ako pohyby? Inak som si všimla, že môj malý má 1-2 dni také kľudnejšie a potom 1-2 dni teda kopká riadne, až sa mi celé brucho nadvíha a prevaľuje. Ale to musím sedieť alebo ležať, resp. byť v kľude.

lenka20
30. dec 2008

caute babule, tak som bola v heliku, mcgyver zlatucky ko vzdy 😉 chuda tak si lamal hlavu, ze co este by sa dalo spravit, niekedy mam pocit, ze ho to mrzi viac ako mna 😀 ale samozrejme uz sa nic robit viac neda, dame poslednu stimulku s maximom hormonov na udrzanie po ET a ak to nezafunguje tak asi fakt nie sme kompatibilni a budeme musiet zobrat tie darcovske...takze v podstate presne to co som si aj ja myslela...
alisia - mozno neuveris, ale aj mna to stale zenie, neznasam tie mesiace ked musim pauzovat, uz to beriem tak, ze fajn, nevyslo, ideme dalej 😉
tanicka stitnu zlazu si mozem dat este skontrolovat ale dala som si vysetrit hormony stitnej zlazy pred IVFkovanim a boli OK, tak neviem.. tam asi pes zakopany nebude...
ak by som naaahodou zajtra nestihla nakuknut tak vam vsetkym prajem, aby r.2009 bol ten najkrajsi rok vo vasich zivotoch, zle nech vas zdaleka obchadza a dobre veci nech sa na vas sypu kazdy den 😵 😵 😵
mangel mi kupil diar a tam je ,, moj bajecny rok 2009 ,, tak hadam bude naozaj bajecny 😉 😅

zuzla80
30. dec 2008

Lenik ahoj moja - vidím, že to berieš zrýchlika, keď ty si už aj v Helíku stihla konzultovať 🙂 Škoda, že Krajka ešte čo to nenapadlo, čo by sa dalo poriešiť prípadne v čom by mohla byť príčina, že to takto dopadlo. Tak len veriť, že to teraz už bude konečne to pravé orechové. Inak Leni je pravda, že Krajko nebude celý Január v Helíku?

Aliska zatiaľ si vás rada čítam, ste tam super partiovka, tak nebude tam liezť (aj keď viem, že by ste ma tam radi prijali) 😉 A práve to, že ste tam baby, ktoré mali tŕnistu cestu za babätkami, práve preto si vás rada prečítam. Veď aj vďaka vám som uprosovala svojho dokiho, aby ma poslal na rôzne vyšetrenia. Tak ja tiež verím, že tak ako vy na fóre a aj ako Lenka aj my sa raz dočkáme šťastného konca 😉 😵 😵 Takéto baby mi dávajú chuť bojovať a nevzdávať 🙂

lenka20
30. dec 2008

zuzlik ahojky moja - ved ma poznas, som motorova mys ked sa nastartujem tak vsetko musi byt okamzite 😀 😀 😀 , pytala som sa krajka ze preco cely januar a kam ide - ja som fakt strasne zvedava 😀 to by mi nedalo spavat keby som nevedela co sa to deje 😀 - takze mcgyver ide na cely mesiac na kramare do BA, musi si tam odbudnut nejaku speci prax, kvoli atestacii....takze tam bude zasity...

tanitta
30. dec 2008

Caute kukucky...
uz Silvestrujete??...
... maly spinka a vyzera to na nocnu zase 😕 ...
Leni...uplne ta chapem ze s tebou vrti ked sa nist nedeje...ja som bola taka ista.... 😕 .... hlavne to chce pevne nervy na to vsteko... dufam ze mcgyver prinesie z velkeho sveta nejake nove grify na // 😉 ..
Zuzla..urcite sa docka kazda jedna babulka ... nikdy som tomu neverila resp. verila.... vies ako to myslim...ze vzdy sa to o nieco lahsie pisalo ako sa tomu verilo... 😵 .... a hnacim motorom boli taktiez pribehy x neuspesnych ivfiek inych kociek....ked mi bolo najhorsie tak som si pomyslela ze to ide...aj ked nie lahko ...
...stale na vas myslim kocky a keby sa dalo a na novy rok sa plnili zelania tak do roka kazdej jednej by som nadelila aspon jedno krasne mimi v postielke;)....

lenka20
30. dec 2008

huraaa, tanicka, konecne sme sa nasli aj na koniku, po dlllhej dobe, stale sa akosi obchadzame v poslednej dobe - no ale kedze ty teraz makas na smeny, tak je to normalne 😀 😀 😀
obavam sa, ze mcgyver z velkeho sveta asi nic noveho nedonesie ale nevadi, aj tak to od neho nezalezi, ked pride ten spravny cas tak to vyjde 😉 pockam si, aj ked cakanie neznasam najviac na svete 😠 ale ak budem mat v postielke takeho maleho fesacika ako je tvoj adamko tak sa to cakanie oplati - je fakt krasny bobacik a rastie asi ako z vody 😉

tanitta
30. dec 2008

Leni.. povodne som isla si rychlo pospat 😀 .. skoncila som tu...mala som to poceste dopostele 😎 .... tato je na lyzach v neprozretelne slabej chvilke som mu navrhla tento plan takze caka ma nocna...dnes....no prsniky ma volaju...a maly uz pojde papat ak ho zase dobudim... 😵 .....
...leni ked to pride tak ty sa budes tesit dvojnasobne;).....uvidis.. 2postielky 😵 .... paaaaa letim..

lenka20
30. dec 2008

tani, nabuduce si v slabej chvilke zahryzni do jazyka 😀 😀 😀
a mas stale dost mliecka pre maleho, ci uz dokrmujete 😕 segra uz nema ziadne 😒 a mala dost casto grcka 😕

tanitta
30. dec 2008

Ja stiham mliecne zatial....aj prikladam k prsniku ale to len pozuje nieco cucne a aj tak potom ho musim dokrmit odsatym materskym mliekom...to je taky spachtos a lenivec...takze taha ako z chlpatej deky... 😖 ...

lenka20
30. dec 2008

no on uz to pochopil, sikulka je to, naco sa ma namahat, ked sa to da aj inak 😝 😵

gabika24
31. dec 2008

ahojte.
tanittka váš malý je výmyselník ako tí naši 😉

babulky želám krásny záver roka a ešte krajší rok nasledujúci, plný detského smiechu a splnených prianí 😵

zuzla80
31. dec 2008

Tánička úplne presne chápem čo tým verila/neverila myslíš. A tak krásne želaníčko - bodaj by sa splnilo 😉 Práve som si pozrela fotky malinkého Adamka - no Táni vidno, že fajne papká, lebo už je z neho riadny šuľačik - taký je zlatučký a taký blonďatý 🙂 a cumlík väčší ako on 😀
Leni takže je pravda, že McGajver nebude, v podstate mi to nejako nevadí, len som chcela vedieť, či tie informácie čo sa šírili po nete sú pravdivé.
Gabika ahooj
A inak Jujiček sa dlho neozvala, dúfam, že sú s drobcom v poriadku.

BABULKY JA VÁM Z CELÉHO SRDIEČKA PRAJEM V ROKU 2009 VEĽA, VEĽA ZDRAVIA, LÁSKY, MAMINKÁM, ABY IM DETIČKY ROBILI LEN A LEN RADOSŤ, TEHULKÁM KRÁSNE A ZDRAVÉ BABETKA A NÁM EŠTE ČAKATEĽKÁM ČOSKORO FAZUĽKU (AJ DVE) DO BRUŠKA - HLAVNE S ÚSPEŠNÝM KONCOM. CMUKY 🤐 😵

takyna
autor
31. dec 2008

Ahojte kočky 🙂

Do Nového Roku 2009 Vám prajem, veľa lásky , šťastia , veľa,veľa ZDRAVIA, chuti do života, aby sa našim koníčkovým detičkám darilo, tehuľkám bezbolestné pôrody a zdravé detičky, Snažilkám veľa pozitívnej energie do nasledujúceho snaženia len a len z úspešným koncom.

Často na vás všetky myslím, nezanevrela som, len potrebujem ešte čas...

Zápalila som sviečku na cintorína za môjho anjelika aj za všetkých ostatných a poprosila som ich, aby nad nami
držali ochrannú ruku.

Krásne SILVESTRA ...........CMUK,..............Pá 🙂 😵 🙂

hava77
31. dec 2008

akojte kocandy 🙂 do Noveho roku Vam prajem splnenie vsetkych naj naj naj tuzob.....snazilkam aby cim skor otehulkovali a tehulkam vydrz az do terminu....... a nam vsetkym tie najzdravsie najkrajsie a najlepsie mimi 🙂

juja
1. jan 2009

...želám Vám všetkým šťastný a úspešný nový rok 2009, veľa veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky, rodinnej pohodičky ,božieho požehnania, .........všetkým tehuľkám želám, aby sa im narodili krásne a zdravé bábätká 🙂 ....všetkým maminám, aby im detičky robili len radosť a boli zdravunké.....a snažilkám zo srdca želám, aby im tento rok "priniesol" vytúžené bábätenká 😵
PF 2009

steva
1. jan 2009

Ahojte.Prajem vsetkym vela stastia do noveho roku,aby sa vsetkym splnilo vsetko co si prajete,hlavne zdrave babatka. 😵 a snazilkam // 😵

savia
1. jan 2009

Veľa štedrosti, veľa pokory a veľa ticha, ktoré hovorí, že ak v duši sú ťažké závory, vždy príde niekto, kto ich otvorí. PRAJEM VÁM ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2009 A SPLNENIE VŠETKÝCH TÚŽOB A ŽELANÍ... 😉 😉 😵

veracruz
1. jan 2009

caute 😵 prajem vam, nech sa vam v novom roku splnia aj tie najtajnejsie sny...

hava77
2. jan 2009

caute kocky...nejak nam to tu viazne, ved uz je po sviatkoch tak ziadne absencie 😀
chcem sa spytat ci niekto neobjednaval z kojenecke obleceni.eu 6dielnu supravu s hniezdom.....pacii sa mi ta cena 😀 ale chcela by som to vidiet aj rozbalene 🙂

fedra
2. jan 2009

havka ... ja som objednavala 6 dielnu aj so zavinovackou z rajdeti.sk
kuk do albumu, tam su tie co mame

fedra
2. jan 2009

inak ja mam problem najst v obchodoch nieco vo velkosti 50.
Bojim sa, ze v tej 56 budu nase blsky v nemocnici plavat 😢
Kupovali ste niektora aj vel.50, a kde ?

gabika24
3. jan 2009

ahojte.
jeej, fedra, to je telepatia, myslela som na teba, že čo je s tebou...
ináč, naši myslím ani nemali veľkosť 50 a v pohode... ináč, niektoré veľkosti sú blbo číslované, keď to prirovnáš, tak to väčšie číslo inej značky je menšie než druhá (no neviem, či som to napísala zrozumiteľne). skrátka, stalo sa mi, že napr. dupačky 62 sú menšie ako 58 a pod... 😀
pekný deň babulky, drobcovia volajú, v noci sme nespali, resp. oni spali na striedačku, ja vôbec 😀 😀 😀

juja
4. jan 2009

Ahojte kočky.....sme na druhej strane, tak nás trošku podvihnem 😉 ..... čo všetky ešte "silvestrujete", keď sem poriadne neprišla ani noha v novom roku hmmmm?

My sa máme dobre, drobec sa už "hýbe" o 106 😵 ...nekedy viac cez deň, inokedy zase večer keď si ľahnem spať 🙂 ....objednali sme sa 21.1. na 4D do Heliosu, tak uvidíme či sa nám ukáže už ako 100% chlapec 😀 ...a inak ten kŕč mi už zmizol, v piatok bola už sliznica maternice pekná hladká bez "hrče", tak som rada, že magnézium a aj ležanie pomohlo 🙂 ...zatiaľ sa držkajte a hlavne píšte ako sa máte ....čo nevidieť sa nám to tu "rozrodí" ....Kvetka nám to tu rozbehne... 🙂 ....držte sa kočky 🙂

fedra
4. jan 2009

Ahojte ... tak najskor vsetkym vam len to naj, naj, naj do noveho roku a splnenie vseeetkym zelani a snov ...

juja ... tak to je fajn, ze je to lepsie a hrca zmizla 🙂
uzite si 4D a nech sa chlapciatko pekne ukaze 😉

my sa mame fajn, az na fakt, ze uz tyzden som skoro nespala ... priserne ma vsetko zacalo svrbiet. Cele telo, hlavne ruky,chodidla a prsia ... vobec nedokazem pre to zaspat a ak aj zaspim, tak sa budim pre to svrbenie 😝
Najhorsie je, ze moj doktor ma dovolenku az do 12.1, tak asi skocim aspon za obvodakom

tanitta
4. jan 2009

Ahojky...
Jujka.. som rada ze si tehotenstvo uzivas plnymi duskami;)
Fedra.. obavam sa a nexcem ta strasit ale.. toto je typicky priznak toho ze budes mat zle krvne vysledky na pecenove testy....je mozne ze ta uz nechaju v nemocke az do porodu.... 😕 ....stretla som sa s tym v nemocnici a aj u nas v rodine.... cim skor tym lepsie skoc k dr. na krv....drzkaj sa...