Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
11. jan 2009

kveti ja som bola v nemocke s kockou, ktora bola otvorena na 2 cm od 33 tyzdna a vydrzala to do 38tt, takze sa neboj....urcite to vydrzite 🙂
ja som si az dnes vsimla, ze ma dokina posiela na sono v 30tt, ale ja som zajtra len 28+4 tak neviem ci sa nepomylila 😕 neviem ci nemam este tyzden pockat..... kedy ste boli vy?

tanitta
11. jan 2009

ahojky..
Kveti.. nebojkaj.. uz ste v podstate "za vodou" 😉 .. nemusime ist daleko...od 27tt som bola na 4cm 😕 ... uz to dotiahnete... drzte sa...

zuzla80
12. jan 2009

Kvetka, asi si to už nestihneš prečítať, ale veľmi vám držím palce, nech tie 3tt ubehnú ako voda a nech všetko dopadne najlepšie ako môže a vy budete s drobcami čoskoro spolu. Držkajte sa

lenka20
12. jan 2009

ahojte babule,
kvetka - drzim palceky, pekne sa este drzte pokope, nech ti to rychlo ubehne a potom uz len poreferujes o krasnych zdravuckych detickach 😵 😵 😵 😵 nemocka nic moc ale aspon budes pod dohladom 😉 tak sa drzkajte 😵 😵 😵
zuzlik - moja rada - pockala by som este par dni na mrchu - mne tiez parkrat meskala aj 10 dni, vzdy som sa zaobisla bez vyvolavacky a ked pride potvora tak skus v prirodzenom cykle - podla sona sa zariadis, ak bude sliznica OK tak sup na KET, ak nie, tak pockas este ten mesiacik - ako vravi havka...

zuzla80
12. jan 2009

Lenik ahoj - ďakjem vám za rady, tie mi vždy tak veľmi pomôžu, nasmerujú ma jedným smerom - ja som totiž dosť nerozhodná. Ale už som sa rozhodla - vyskúšam to najskôr v prirodzenom cykle a ak sliznica nenarastie, tak možno skúsim v ďalšom cykle s liekmi - jedna zlatá kočka mi ich darovala. No najskôr musí madam doraziť, špinenie už prestalo a vyvolávačku už mám pichnutú 😒 - nechcelo sa mi už čakať, dnes som 52DC a kto vie dokedy by som čakala 😒

hava77
12. jan 2009

ahojte 🙂 zuzli tak teraz uz mas hadam mrsku istu 🙂
tanitka chcem sa ta spytat ci ste spokojny s x-landerom.....presne tento mame vyhliadnuty aj my 🙂 . kupovali ste ho cez net ci v obchode?

tanitta
12. jan 2009

Ahojky..
Zuzli.. a to ta zvykne takto ms natahovat?? ...toto cakanie je o hnervy... ☹ hlavne ked sa nieco ma diat
Havka.. zatial sme spokojny...lahka manipulacia mame sice "len" 4kg vmestime sa tam naobliekany v overale aj s fusakom a vmestime sa tam aj v perovej perinke aj s dekou...len bacha na vytah.. vraj sa tam nevmesti do tych malych...do kufra auta musie dat dole kolieska...rozmyslam este nad isofixom....do auta na autosedacku... to motanie pasmi je o nervy....len neviem co isofixi si tiez len do obmedzenych kg....stoji asi 4tis... a investovat zase len na zopar mesiacov...neviem.. vy neviete???
... no a my nemame stale dobru tu krv.. takze pokracujeme v papani liecikov....... 😢 ... pa

hava77
12. jan 2009

a ten isofix je nejaky spec. pas na autosedacku? 😕 ...ozaj a ten kocik ste kupovali komplet vsak?
a co ma maly s krvickou?
tani, este som sa chcela spytat raz si sem davala stranku na kojenecky vankus s tymi gulickami, nemas ju este?
kocky co ste objednavali z kojenecke oblecenie.eu ste s tovarom spokojne? chystam sa objednavat ale najprv by som chcela vediet ci su to kvalitne veci

tanitta
12. jan 2009

Havka.. to je taka pevna vec co sa da na sedacku v aute a autosedacku uz len na to nakliknes a mas pokoj...
my sme kupovali komplet v obchode...len nemame fusak origos ale emitex...origos vydrzi len rok potom je uz maly...
...chrobacik je chudokrvny... 😢 ... tak papame zelezo.......
baby pisali ze su spokojne s tymi vecickami.....
myslis toto??http://www.noseniedeti.sk/obchod/vankuse

tanitta
12. jan 2009

ja mam este vyhliednute toto... dufam ze to kupim a maly tam nebude xcet byt potom 😅 http://www.nosime.sk/kategoria300-manduca

hava77
12. jan 2009

ano tieto vankuse som myslela dakujem...
my ten isofix asi mame v aute uz zabudovany, lebo mangel spominal ze nam sa len naklikuje autosedacka...
ja chcem objednat tiez ten fusak emitex zda sa mi fajn ze je to 3v1 🙂
bola som na stranke malvik.cz a tam ho maju za 42 eur...len neviem kolko je postovne, lae zistim 🙂

hava77
12. jan 2009

no toto v aute nemame, ale mangel tvrdi ze sa nam to tam nejak zaklikuje 😕 na pevno

hava77
13. jan 2009

ahojte, musela som nas vytiahnut 🙂 🙂 🙂
haloooooo kde ste 😎

fedra
13. jan 2009

havka ... postovne cez Malvik je cca. 300 SKK ak neobjednavas veci nad 10.000 .... v tom pripade je zadarmo

katy2
13. jan 2009

ahojte 🙂

fedra
13. jan 2009

tak presne 360 KC .... male veci sa cez nich objednavat neoplati .... my sme cez ich stranku objednavali kocik a to bola super cena. My sme usetrili viac ako 6tis od ceny tu.

fedra
13. jan 2009

ahoj katy ... ako sa dari ?

katy2
13. jan 2009

vidim, ze vy uz objednavate vo velkom..... my sme este nic ani nekupili.....
teraz sa mam celkom fajn, drobec pekne rastie..... tebe tie tt pekne pribudaju.... uz sa blizis do finale... 😵

hava77
13. jan 2009

no konecne ze ste sa ukazali 😉
neviem ci budem objednavat ten kocik cez nich, lebo som sa rozpravala so znamou a vravela ze teraz sa viac oplati kupit ten kocik v polsku, ze je dobry kurz. chceme xc-lander ako ma tanitka 🙂 . a este som chcela ten fusak 3v1, ktory na malviku stoji 42 eur. ale len ten sa mi neoplati kupit lebo s postovnym je to tak ako u nas

hava77
13. jan 2009

katy ja som zacala kupovat len pred 2 tyzdnami, lebo som sa stale bala. ale teraz sa mi vidi ze som mohla zacat aj skor

fedra
13. jan 2009

no poviem ti, tajne som si zelala, nech sa dostaneme aspon cez 30tt ... tak hadam vydrzime este aspon mesiac. Vo stvtok idem opat na kontrolu, tak dufam, ze blsky pekne rastu a vsetko je OK. Inak som od zaciatku pribrala len 6 kg a od poslednej poradne som teraz dokonca kg schudla 😕

my uz mame kupene takmer vsetko, aj izbicka je zariadena 😎
Zbuchli sme to vsetko v priebehu par dni. Ja som sa bala, ze ak budu nejake komplikacie a budem musiet do nemocnice, tak mi moc nema kto pomoct. Maminu uz nemam a svokra je daleko od nas .... takze uz mam vsetko nachystane, poprate, vyzehlene ....

katy2
13. jan 2009

my sme sa spoliehali, ze vela zdedime po sestrinych detickach (aj kocik) ale oni sa velmi snazia o dalsie babo, a u nich to ide tak, ze si spomenu, a uz je sestra tehu..... tak ma asi coskoro dobehne.....
preto zacinam mat hrozu, co vsetko mi vlastne treba pozhanat.... ale este sa bojim kupovat....

hava77
13. jan 2009

fedri izbicku mate peknu 🙂 a maly nebudu zo zaciatku spavat s vami v spalni?

fedra
13. jan 2009

havka ... ak ho v PL zozenies, tak urcite ano. Ved teraz je zl cca. 7,4 SKK co je fakt dobry kurz. Aj my sme boli v PL pozerat kociky, no vyber moc nemali. Ale je pravda, ze na jedno dietatko urcite skor nieco najdes.
My sme nakoniec kupili JanePowertwin s autosedackami a este by som chcela kupit nejaky pouzity /asi Tako/ na prve mesiace a potom tak na terasu, nech maju kde hajat 🙂

fedra
13. jan 2009

jasne ze budu s nami .... ale izba bola prazdna, tak som ju takto zapratala. Ale kupili sme postielku pre dvojicky, taku co sa da aj zlozit, takze v noci budu hajat tam. Bala by som sa dake drobciatka nechat same ....

fedra
13. jan 2009

katy ... no ja som nezdedila ani jednu kosielku. Vsetko som pekne kupovala od zaciatku sama ...

hava77
13. jan 2009

ved prave, ja ako sa poznam tak budem stale chodit v noci pozerat ci dycha. neviem ci budem verit aj monitoru dychu 😀

tanitta
13. jan 2009

Ahojky...
vidim ze nakupujete;)... len nakupujte ja som si to neuzila.. stale som to odkladala az to potom vsetko ostalo na mangelovi aj vecicky... dokonca aj kocik sam vybral .. ja som chcela casual....ten sa mu ale nepozdaval technicky u nas mame hrozne podmienky na kocikovanie 😲 ....

hava77
13. jan 2009

katy ved ti to mozu vecicky mozu pozicat, ved 4 mesiace uz rozdiel bude isto....a sestra bude mat vyhodu ze jej vsetko operes a pozehlis 😀 . ved mali/a/ oblecie vsetko iba par krat