• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po KET. Pridajte sa

16. júna 2016 
mirica ako pokracujes v 4.tehu - dufajme, ze to uz tentokrat bude dievcatko :wink:
21. jan 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Táni a ten tvoj chrústik je na zjedenie. Neuveriteľné, že už bude mať dva mesiace. :slight_smile:
teda opravujem - v 3.tehu :grinning: so 4.mimcom :wink:
Ahoooojte :grinning: juuuj ako fajne sa mi čítalo - vidieť našu starú partiu takto po kope, tak to je už ojedinelý prípad. Škoda, že teraz nemám doma net, hneď by som si s vami poklábosila. Všetučky vás pozdravujem - Rakeťáčky :grinning: :grinning:
21. jan 2009 o 08:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka , ak bolo - tak to dnes zrejme vzdalo :frowning2: ......silno krvácam , doki tam dude až o 13,00....tak že tak :cry:
21. jan 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: teda vzera ste sa riadne rozpisali.....takynka vitaj spat, som rada ze si s nami....
a teda aj ostatne zo starej partie ivf......uz chyba iba mirusch......halo kde si? ozvi sa!!!!!!!! :wink:
mirica, ved este nehadz flintu do zita.....vela kociek krvacalo a bolo predsa tehu....ver ze ked vsetko
prekonal/a/ mozno je to poriadny bojovnik a aj teraz zabojuje....
21. jan 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky este sa chcem spytat...myslim ze si pisala ze aj mapa je tehu....to je nasa mapa73? zo starej partie?
21. jan 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica dofrasa, ale nie si jedina, vela kociek krvacalo, uz to u teba nie je take celkom vcasne stadium, tak mozno je to len hematom a bude vsetko ok, drzim palce a sup sup do nemocky :wink:
21. jan 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka tiež ma ako prvé napadlo, či to nemôže byť hematóm - ešte nezúfaj, ver, že sa všetko na dobre obráti. Držím palce.
Lenulka čáves, oki máš? :grinning:
21. jan 2009 o 11:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ďakujem vám, ja som mala hematóm počas tehu s dvojkami a veľký(aj som kvôli tomu ležala v nemocke)......je to teraz iné ...počkám kým to skončí a skočím k doki , či nebude treba ešte dočistiť.....
možno mali v centre pravdu .....nemôžeme mať prirodzene fazulku .....možno bolo toto vajko nejaké poškodené a preto sa oplodnilo ........tak je lepšie ak odišlo takto skoro , než keby to zistili v nejakom 20tt pri amnio... prebolí to .....
21. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka - práve že by to bolo včasné štádium (6tt) ..ja som to len vykvákala , hneď ako som sa to dozvedela :sweat_smile: ...teda bola som len 27DC - keď som testy robila...a hneď som ich od radosti na net zavesila........ale vy ma pochopíte ,,no nie :sweat_smile:
21. jan 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica, to mi je luto :pensive:
ale je lepsie, ked si to priroda riadi sama, akoby mali byt potom neskor komplikacie.... prajem vela sily a radosti z deticiek :dizzy_face:
21. jan 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kočky :slight_smile:
Mirica je mi luto verím, že sa ešte zadarí, deťurence máte krásne aj s Dracikom :dizzy_face:
Havka nie MAPA 73 iná...to som len tak spomenula...
O mapke nič neviem, ako sa jej darí, čo nového...

Mirica ja som tiež krváca a riadne a udržal sa malý...
21. jan 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, ahoj :slight_smile:
som rada, ze ta tu uz vidat castejsie..... :dizzy_face:
21. jan 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Katy :slight_smile: ako sa cítiš? kopete? riane? :slight_smile:
21. jan 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
Mirica...asi to tak malo byt je to smutne... a je mi to luto..mozno etse niekedy motyka vystreli :wink:
21. jan 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, nekopeme, vobec, ani nebublinkujeme zatial..... ale vcera som videla drobca na uzv, ma sa k svetu :dizzy_face: akurat mi vysli pozitivne tripplaky a ja som odmietla amnio..... som uz jednoducho stara na ich tabulky, tak mam riziko na downa 1:200.... ale verim, ze po vsetkych doterajsich vysetreniach je babo v poriadku.... nezistili ziadnu anomaliu.... :zipper_mouth:
21. jan 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitka, ahoj :slight_smile: aku ste mali nakoniec noc? maly sa utisil?
21. jan 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Katy máme svoj vek, mna tiež stresovali s triplákmi, nakoniec negatívne, ale ani ja by som nešla aj keby to bolo pozitívne, ináč ja som mala aj downa 1/150 a malý bol krásny a zdravučký

to je nepresné , si po umelom oplodnení, nerob si s toho žiadne stresy, určite budete v poriadku :dizzy_face:
21. jan 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj katy...noc bola dobra len to predzaspavanie nam dava zabrat.. zaciname maraton okolo17°° a koncime cca o 2°°v noci...ale boli sme u dr vraj je to normalne :sweat_smile: :sweat_smile: ....idem rychlo do hajan.. zaspal.. treba to vyuzit :grinning: ... nakuknem neskor... :dizzy_face: ... a som rada ze tie triplaky neberies tak "tabulkovo" :dizzy_face: ....podla utzu sa da uz vela zistit... paaa
21. jan 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, ved ja to tak beriem... dr. sa na mna pozera cudne, ale ja som radikalne amnio odmietla..... verim a citim, ze babo je v poriadku.... aj na uzv sa to tak javi....
21. jan 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanit, dobru nocku :wink: :dizzy_face:
21. jan 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak Katy môžeš sa pripraviť na riadnu kopačku nadránom, my sme tak začali kopať, 1-rana riadna, a potom to už išlo.... :dizzy_face:
taky, uz sa tesim :dizzy_face: a na 70% to vazera na babu..... :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
Aj na mňa sa čudne pozerali, majú to v náplni práce, ver mi budete ok, po umelom opladnení je ešte menšie riziko ako keď je to prirodzené otehotnenie.. :wink:
21. jan 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka za povzbudenie :dizzy_face:
21. jan 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jáj tak copíky budete zapletať :slight_smile: , nádejných zaťkov v tejto téme máš požehnane :dizzy_face:
21. jan 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, zatial su tu takmer sami chlapi :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dufam, ze to potvrdi na 100% morfologicky uzv 6.2. :slight_smile:
21. jan 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čítala som u teba v profile, už sa teším na fotečky :slight_smile:
21. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked budu fotky, urcite pridam :slight_smile:
21. jan 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok