Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

takyna
autor
21. jan 2009

idem popracovať trošku, musím DPH dorobiť......držkaj sa

všetky pozdravujem,,,,,poobede vás kuknem,,,,,,,cmuk 🙂

katy2
21. jan 2009

pa pa.... 🙂

gabika24
21. jan 2009

ahojte.
no tedáááááááááááááááááá - toľko úžasných ľudí sa tu dnes stretlo 😵 😵 😵
eliiiiiiiiiii - hurááááááááááááááááááááááááááá - gratulujem

takynečka som rada, že ťa tu vidím, aj keď som sa dostala k pc až teraz, takže už tu nie si a zjavne tu ani ja nebudem dlho, keďže sa malí začínajú ozývať...

katy, krásne pribúdajú tt...

tanittka - nám tiež malí hučali ako diví, teraz už ok - dobre ti grgá - treba skúsiť trošku na bruško, príp. nájsť polohu v ktorej ešte viac odgrgne, mohlo by to pomôcť. našim - teda hlavne jednému škrekľúnikovi pomohlo nosenie na rukách a natriasanie do rytmu pesničky, ktorú som musela ale spievať ja 😉 - tak som niekedy prespievala aj dve hodiny, ale bol ticho 😵 no tá únava, keď spustil aj druhý... prvé mesiace sme sa skoro vôbec nevyspali - tak pol hodinku, potom 10 minút, potom zas pol hodinku, hodinku a pod. išli na striedačku. teraz spia dobre (v rámci možností 😀 )

pekný večer prajem všetkým 😵 😵 😵

takyna
autor
21. jan 2009

Gabika telepatia, myslela som na teba a ty si napísala 🙂 , ako sa máte? chlapci sú dobrý?, ak budeš stíhať napíš,
maj sa pekne, dúfam, že ste už zdravší....

gabika24
21. jan 2009

máme sa celkom fajn, chlapci sú zlatí a už sa máme lepšie aj čo sa choroby týka - našťastie... ináč, poslala som ti aj ip.
tanittka, dúfam, že už tak neplačete...

tanitta
21. jan 2009

Ahojky...
no my dnes celkom dobre sice sme hore od 17°° ale da sa 😀 😀 ... je pravda ze dnes som ani nist nejedla okrem graham rohlikov a vody...takze do mlieka sa nist "nebezpecne" nedostalo a tak hadam ani brusko neboli 😵 ...teraz vartuje mangel lebo tajtrlik etse neraci spinkat ked ho dam do postielky tak reve...dobru noc 😎

lenka20
22. jan 2009

caute kocky - heeeej, dufam, ze nechate par nadejnych zatkov aj mne, nieze sa vsetci pohrnu k malej katke - aj ked asi katy bude super svokra 😉 😵
musim sa vam zverit - niekolko rokov stretavam jednu babu vacsinou v buse, taka pekna, asi o par rokov starsia odo mna, ale nepozname sa... pred asi 3 rokmi som ju videla tehotnu a straaaasne som jej zavidela, ze ma take pekne brusko.. potom som ju nevidela dobre vyse roka, potom s kocikom a malym dietatkom - vsetko modrucke, chlapcek... vcera som ju zase stretla asi po dalsom roku aj s chlapcekom, moze mat teraz mozno 3 roky, mozno menej - a dawnik....strasne mi to prislo luto, naozaj neni co zavidiet...ale zas na druhej strane musim povedat, ze ten chlapcek bol kraaaasny, naozaj krasnucky, sladky a taky vysmiaty, maloktore dietatko vyzera tak stastne ako on... smial sa, rozpravali sa celou cestou...
tani - to je fajn, ze aj dokina ti potvrdila, ze je to normal, tak teraz uz len vydrzat 😅 😵
mirica - mozno budes prekvapena po prehliadke, ze tam predsa mimi bude 😉 ale ak aj nie - zadari sa inokedy a ak by si velmi velmi este babo chcela tak IVF to isti 😉

gabika24
22. jan 2009

dobré ránko...
no mňa dnes zobudil jeden zlatúšik, tak sa mi potom už nechcelo spať - povedala som si, že on už aj tak nezaspí, tak čo tam po tom, idem hore, tak som si ho preniesla do obývačky, položila ho na gauč, išla sa obliecť a on medzitým zaspal - to som mohla ostať v posteli... no aspoň niečo porobím, kým sa zobudí aj naša princezná 😉

tanittka, vy ste dosť často hore, čo? neboj, aj my... akurát tie noci sú už neporovnateľne lepšie 😵
malá bola v tomto poklad - už po nejakých 2-3 týždňoch prespala v noci 8 hodín - až som sa bála... zato cez deň bola skoro stále hore,no vysmiata, ale vyžadovala pozornosť... ľahko sa jej venovalo, keď sme mali len ju. teraz to delím medzi troch - vlastne násobím si lásku medzi troch (a môjho manželíka samozrejme) - "trochu viac" sa nabehám, ale je to super 😀 😀 😀

katy, už som zvedavá, či pribudne nejaké dievčatko

pekný deň všetkým

tanitta
22. jan 2009

caute kukucky...
Leni.. ked som bola ja mala tak nasim stale vraveli ze sa to zlepsi(nebola som tiez ziadny anjel) do 3mesiacov .. potom ze po pol roku potom po roku.. a koncilo to az ked som sla do skolky 😀
Gabi.. my ani nie ze by sme boli casto hore... ale ked sme hore tak dlho vkuse a s narekom.. ked spime tak spime...napr. vcera zaspal o 22°° boli sme hore od 17°°...papal v spanku o 2°° a 5°° a 9°°....a spi a spi este teraz 😅 ...ked si predstavim ako som tuzila po dvojkach 😎 ....ale asi sa este na jeden softik pustime... 😵 ...

gabika24
22. jan 2009

dvojky sú úžasné - aj keď je okolo nich kopeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec roboty...
tak nech vám ten softík vyjde - teda určite vám vyjde, neboj 😵

gabika24
22. jan 2009

vlastne psychika je lepšia asi vtedy, keď jedno mimi doma máš 😵

lenka20
22. jan 2009

tanicka tak to ma potom po tebe 😉 a dalsi softik celkom isto vyjde, sak nebude maly hadam jedinacik 😉 😵 teraz to uz ale pojde mozno aj prirodzene, vies, hlavne stresy opadli atd.. ste v podstate obaja zdravi, takze hura na to 😅
ahoj gabi - no, musis sa poriadne obracat, viem si predstavit 😉 mala neziarli na chlapcurikov 😕
ja este stale nemam MS 😠 😠 dufam, ze to nebude 60-dnovy cyklus 😠 ked som si akurat naplanovala, ze sa idem sledovat - bazalka, ovulka atd.... 😠

gabika24
22. jan 2009

leni, no nežiarli, len sa uisťuje, že ju ľúbime 😀 😀 😀 -stále by ich bozkávala 😵 😵 😵 - lebo že sú takí zlatí 😀

zulka29
22. jan 2009

Ahojte 😉

Lenik a testik si neskusala? 😕 😉 Možno bylinky pomohli 🙂

pipka
22. jan 2009

ajoooj zulik 😵

zuzla80
22. jan 2009

Ahooojte 🙂
Zulka tak teba tu vidím po 100rokoch. Ako sa máš? Čo plánuješ ďalej?
Počujte baby to o akých bylinkách sa tu bavíte 😕
Gabik ty vaši malí ale aj malá sú taký úžasný. A dosť sa na seba podobajú.
Lenka ahoj moja tak zase ta potvora naťahuje.
Táni vy to s malým máte veselo, ale ako si písala, že keď sa na neho pozeráte a poviete si 8rokov - tak to určite stojí za to aj napriek tomu plaču 🙂

lenka20
22. jan 2009

babyyyyy, mame novu temu v snazilkach, ja sice teraz o pol hodku musim ist prec, ale dufam, ze ju nenechate spadnut a upadnut na druhu stranu 😵 😵 tesim sa, paaaaaaaaa

hava77
22. jan 2009

ahojte 🙂
gabika az teraz som kukla tvoj album....mas kraaaaaasne deturence, urcite ti robia velku radost 🙂
lenka takze nova temicka 😀 a chystas sa odlakat babulky 😀 .....no budeme vas chodit poprskavat a neskor si priradime k menu "snz" aj my....vsak tanitka 😉

gabika24
22. jan 2009

na chvíľu som dala nové foto, kuknite. z určitých dôvodov nenechám dlho... niektoré viete prečo... 😉

hava77
22. jan 2009

gabi su zlatucki 🙂 uz sa tesim ked budem mat na svete svojho chrobacika 🙂

zulka29
22. jan 2009

Sranda, ste tu všetky Raketky....jeeeeej 😵

Pipiška, ahoooj,
Zuzlik no ja už pestujem rozmrazené embryjka v brusku, tak čakám na zázrak 😵
Gabi, Havka, Takynka a všetky ahojtééé 🙂

Lenik, no idem sa kuk no nevej témy 😉 , dnes som si povedala, že aj ja mám nárok na voľnješí deň, kašlem na robotu...apoň pol hodku 😀

katy2
22. jan 2009

Ahojte 🙂
ale nas tu je 😵 😵 😵 zasa sa stretava stara partia....
zulka 😵 drzim palce 🤐

gabika24
22. jan 2009

havka, neboj, už čoskoro 😵 - teda myslím tým, že pekne načas, ale že to rýchlo ubehne 😉

zulka29
22. jan 2009

Ahoj Katy 🙂 , ty už máš veľa tt...jeeej, to letí 😵

hava77
22. jan 2009

zulka ahoj 🙂 no ty si taky nas partizan 😀 vzdy sa prezradis iba na natlak 😀
ale paci sa mi ze si zmenila pas 😎

katy2
22. jan 2009

gabika, deticky su nadherne 😵
zulka, leti... sice trochu s komplikaciami ale ide to.... 🤐

hava77
22. jan 2009

katy ahoj 🙂 aj ekd s komplikaciami ale so stastnym koncom 🙂

teraz aby som sa stale preklikavala do smaziliek 😀 kocky snazilky lepsie bude ked cim skor "skocite" k tehulam 😉

hava77
22. jan 2009

to ekd je ked 😝

gabika24
22. jan 2009

katy, dík...
zulka, super pas 😉 určite budeš 😵 vlastne si - až teraz som si to riadne prečítala, že už pestuješ v brušku. kedy testuješ (to len ako potvrdenie) 😵 moooooooooooooooooooooc držím palce, zázraky sa dejú - som toho príklad a naše dvojky si veštila ty 😵 😵 😵

hava77
22. jan 2009

gabi mas pravdu ved vlastne zulka tam vestila viacerym v starej teme 🙂

a mne predpovedala chlapceka tanitka.....povedala vraj viac sa ku mne hodi chlapcek 😀