• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po KET. Pridajte sa

16. júna 2016 
Babule, ono teraz je ten "najnevhodnejší čas" :slight_smile: v práci sa mi darí, že by som možno aj kariéru vybudovala, a ono sa to vždy podarí práve vtedy...no uvidíme, ešte máme jeden párik v mrazáku prinajhoršom.... :sweat_smile:

Tak vás rada vidím :dizzy_face:
22. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac mam za sebou ďaľšiu laparku, kde mi vzali aj druhý vajcovod, mala som tam saktosalpinga - hnusobu jednu :angry:
22. jan 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, ty si si toho uz riadne vytrpela.... :confounded: prajem ti, aby to teraz prebehlo vsetko bez komplikacii a hlavne uspesne.... :zipper_mouth:
22. jan 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy, laparku som už brala v pohode a som aj rada, že tam bol ten sakto, lebo už viem, prečo sa nedarilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka v tom najnevhodnejsom case sa prave tym nasim deturencom velmi chce :slight_smile:
22. jan 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, takže teraz je to jasné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
22. jan 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, takze teraz to ani inak ako uspesne dopadnut nemoze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
22. jan 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka to ti teraz vestime my a nie ty nam ako dakedy :grinning:
22. jan 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baule, tak teraz sa to podarí, toľko tehuliek a maminiek mi drží palce :dizzy_face: ďakujem :dizzy_face:
22. jan 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už som si aj veľké auto kúpila na kočík :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, ani nevies, ako strasne ti to prajem... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: po tom vsetkom, co mas za sebou.....
22. jan 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy, ďakujem, ja viem že mi to praješ :dizzy_face: už sme boli skoro v tom spolu :sweat_smile: .
22. jan 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to....
22. jan 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pracovať zlatíčka :slight_smile: paaaaaa a držte sa tehulky a maminky pevné nervičky s drobcami :dizzy_face:
22. jan 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si odbehla na obed a vy ste sa tu rozdebatili. Asi som vás už nestihla - Gabči ani tvoje fotečky som nestihla :unamused:
Zulka takže ty už pestuješ embryšteky v brušku a už aj laparku si stihla - no teeeda, si toho postíhala, ty tajnostkárka jedna - a kedy to vlastne testuješ ? A Zulik aj ja ti z celého srdiečka prajem, aby ti už tentokrát nič nestálo v ceste, aby sme sa už všetky my netehuľky stali tehuľkami :wink: A keď už máte to veľké auto tak to už musí výjsť. Ja som na tú laparku nakoniec nešla - mužík ma od toho odhovoril, vraj tých operácií už bolo tak akurát dosť, tak som sa na to vybodla :wink:
Baby ja sa tak teším, že vás tu všetky opäť vidím. Mne už bolo za vami všetkými smutno :dizzy_face:
22. jan 2009 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej aj ja som presvihla gabikine fotecky...tak snad nabuduce :dizzy_face: ....
Zulka...nieco som presvihla?? :sunglasses: ....ty si teraz cakatelka?? na vysledok?...
...no a mne zase predpovedala Lenka teodora :grinning: ,..... :zipper_mouth: :dizzy_face: ... utekam nieco dobnut sice neviem co... asi len suchy 3dnovy chlieb :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....paa
22. jan 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanittka, tak s tým ďobnutím suchého trojdňového chleba sme na tom rovnako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - až na to, že ja som si ho už dala :wink:
22. jan 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlik, teraz v pondelok som si pre nich bola :wink:
Tannitka, nič si neprešvihla :wink:

Baby, no vy máte teda životosprávu, že suchý chleba :grinning:
22. jan 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka takže to si čerstvá tehuľka :slight_smile: No dúfam, že to tu rozbehneš :wink: Ešte vám ostali nejaké zmrzlinky, či to sú posledné? A koľko embryštekov ti vkladali- dvoch?
Toľko otázok na teba - ale musím ťa vyspovedať, lebo kto vie kedy ťa opäť uvidíme :grinning:
22. jan 2009 o 14:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzla.. kedy ides do mT?
22. jan 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlik, mám zase trojku v brušku :wink: . Tak dve by boli akurát :wink:
22. jan 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Táni v stredu 28.1. ale zatiaľ len na ultrazvuk, skontrolovať perinku :slight_smile:
Zulka, neboj minimálne dve budú :wink:
22. jan 2009 o 15:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky kočule, konečne som dofrčala z Hlavného mesta.... :wink:
mám dosť, ste sa rozpísali, dúfam, že budeme pokračovaj v Novo, starej téme :dizzy_face:
22. jan 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile: ....fííííha vy ste sa tu nejako rozkecali :grinning: ....ale to je fajn a som veľmi rada, že tu opäť vidím aj "staré" známe mená :wink:
Takynka som veľmi, veľmi rada, že si naspäť medzi nami...často som na teba myslela...chýbala si nám tu...
Zulka aj teba rada vidím a verím, že ty tu úspešne odštartuješ novoročnú tehu vlnu a ostané kočky- čakateľky sa úspešne pridajú :slight_smile: ...opatruj fazuľky...držím palce ... :slight_smile: ...a všetkým čakateľkám-snažilkám to úprimne prajem, lebo kočky vy ste už poriadne vytrvalkyne a verím, že budete v tomto roku úspešné tehulky a aj maminky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zuzlík dúfam, že si pripravuješ perinku podľa osvedčených receptov starých raketiek :wink: :grinning:
Tanittka ten váš drobec vás poriadne "cvičí"...inak to je na nervy, keď tak dlho plače a nevieš prečo, čo mu môže byť :unamused: ...no ja som zvedavá na toho nášho...dúfam, že nebude vystrájať, tak ako vystrája v brušku, no to si potom užijeme :grinning: :wink: ...ale nakoniec hlavne, nech sú drobci zdravunkí, veď niečo vydržíme....
Katy jéééj konečne dievčatko :dizzy_face: :dizzy_face: ...blahoželám :slight_smile:
Lenka takže čakáš na mrchu a idete na "to"?
Kvetka ešte si 3v1?...ozvi sa, sme zvedavé :wink:
22. jan 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jujka, no že sa aj ozveš - už som sa bála, či nie si tiež niekde v nemocnici - poctivo ležíš?
No ja dúfam, že recepty starých raketiek zaberú :grinning: - veď uvidíme v stredu.
Taky čauko :slight_smile:
23. jan 2009 o 08:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym :slight_smile:
Prajem krasny den :slight_smile:
23. jan 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute tehulky - zuzliiiik - sme v snazilkach v nasej starej IVF teme stara parta aj tehulky chodia, tak prid :wink:
jujinka ahoj moja - este nezacinam, nie, az v marci, toto bude este len prva mrcha po potrate, zacnem az po tej druhej s proverou a potom este po dalsej s gonalom....ale vies, ja uz mam vsetko zase vyratane na chlp takze meskanie mi narusa moje plany :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenik, ale veď ja som tam už bola, aj včera :astonished:
Al musím pozdraviť aj naše tehulky :wink:
23. jan 2009 o 08:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocandy :slight_smile: teda dufam ze nebudeme zanedbavat nasu temu :sunglasses: ked vsetky nakukujeme do
snaziliek :sunglasses: ....ale ani mne to dnes nedalo a najprv som bola pozriet tam :grinning: teda to je nasa stara dobra partia, no aj tak dufam ze vsetky zakotvia v tehulkach a to uz coskoro :slight_smile:
dlho sa neozvala kvetka ani fedra dufam ze su ok :sweat_smile: aj ked kvetka uz ma mozno drobcov na svete :slight_smile:
23. jan 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka kuk - ja som aj tu aj tam, musime udrziavat obidve temicky, lebo coskoro sa presupneme my sem a vy do maminkovskej :wink: a tak budeme pendlovat uz stale :wink:
23. jan 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok