Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

zuzla80
2. feb 2009

Kvetka detičky sú nádherné, juuuj ako by som ich vystískala 🙂 A si zlatá, že aj napriek mamičkovským povinnostiam si si na mňa spomenula. Vieš ako veľmi rada by som šla v tvojich šľapajách 😵 😉
Tinuška dnes na teba všetci silno myslíme 😉

modra
2. feb 2009

Baby mam na vas otazocku... Spinili ste niektora po KET? A kolko? Ja som 7 den po trochu spinila potom to prestalo a dnes uz len fakt trosilinku.. Myslite ze by to mohlo byt uhniezdovanie? Alebo neviem preco tak skoro by som dostavala menzes? To je asi blbost? Viete mi niektora poradit?
Dakujem

hava77
2. feb 2009

kvetka deturence su krasnucke, nech vam robia len a len radost...... 🙂 🙂 🙂
modra ja som tiez trosku spinila takym ako svetla kava, potom to preslo a potom uz po potvrdeni krvi som spinila tiez takym svetlo hnedym asi 3 tyzdne 😝 ale vsetko dobre dopadlo 😉

fedra, dnes som na teba myslela, pekne sa drzis 🙂 len tak dalej 😉

inak ahojte 🙂

fedra
2. feb 2009

cau havka .... no este sa drzime, ale uz je to tazke. Brusko je hrooozne velke, neda sa mi poriadne dychat a ani jest nemozem poriadne. Len tak zobkam a ked sa najem viac, hned je mi zle a vraciam 😝
Drobcekovia su proste roztiahnuty vsade 🙂
Ale snazime sa potiahnut co najdlhsie .... ale ved pozri na seba, aj ty uz si v 32tt 🙂
Pred par mesiacmi som sa modlila aby sme to dotiahli aspon takto ... a je to tu 😉

hava77
2. feb 2009

fedri mas pravdu, ratala som kazdy jeden den, ked sme to vydrzali 🙂 vzdy sme s manzelom odratavali tyzdne....bolo to narocne obdobie na psychiku, kazdy den sme si lihali do postele a dakovali Bohu za drobca a zato ze sa drzi 🙂 teraz sme kludnejsi, lebo vieme ze keby sa mali narodil tak uz prezije.....ale chceme to dotiahnut dalej 🙂 😉
ja brusko nemam az take velke ale neda sa mi spat a ked sa trosku viac najem tak ma tlaci pod pravym rebrom zlcnik.....

zulka29
2. feb 2009

a už ma odtiaľto nikto nedostane!!!! 😀 😀 😀

zulka29
2. feb 2009

Kvetka, vaše detičky sú božské 😵

katy2
2. feb 2009

zulka, oficialne vitaj v tehulkach 😵 😵 😵 😵
kvetka, andherne deturence 😵

renusa
2. feb 2009

Zulka, takže vitaj a my Ťa nepustíme odtiaľto 😀

Kvetka, krásne detičky 😵

hava77
2. feb 2009

zulka vitaj medzi ketulkami-tehulkami 🙂

zulka29
2. feb 2009

ani za svet odtialto nepojdem! 😅

juja
2. feb 2009

Ahojte kočky 🙂
Jéééj Zulka je tehulka 😵 😵 ..no to je supeeeeeeer správička 😵 😵 ..sa teším a blahoželám...ja som vravela, že to tu rozbehneš prvá v tomto novom roku ....tak a ostatné kočky - čakateľky poprosím nasledovať Zulku a šup otehotnieť....a zajtra hneď je na rade Zuzlík 😵 😉 Zulka aké bolo HCG? Koľko drobcov sa chytilo? ...ježiš, až mi zimomravky prebehli....držím mooc, mooc, mooc palce, nech prežiješ krásne bezproblémové tehulkovanie 🙂
Zuzlík, tak zajtra nachystaj poriadu perinu pre drobcov nech sa im pekne búva tých 9 mesiacov 😉 ...budem na Vás myslieť a siiiilno držať palčiaky 😵
Kvetka ahoj mamina....deťuše sú krásáásnučké len ich vybozkávať také pokladíky malinké 😵 😵
Tinucha myslíme na teba a držíme palce, nech to máš rýchlo a bezbolestne za sebou... držkajte sa
Tanitka halóóó kdeže si ? 😕

dracik1
2. feb 2009

zulka, veeeelmi gratulujem, to je jasne, ze odtialto ani za svet nepojdes prec 🙂

kvetka, mate krasne babatka 🙂

tanitta
2. feb 2009

Ahojky...
Jujcek .. tu som nesiel mi net.. a aj tak dospavame 😎 .....
Zulku uz tu priklincujeme 😵 a potom sup o 40t dalsia mamicka 😉

juja
2. feb 2009

Veru dnes tu Zulku priklincujeme a o 2 týždne Zuzlíka a takto budeme pokračovať pokým tu nebudú všetky staré známe snažilky 😉
Tani tak dospávate a chystáte sa opäť na nočnú?...ja sa tiež už poberiem do postele, dnes som nejaká unavená...a bolí ma konečník , cítim tam taký nepríjemný tlak 😝
Tinucha už má možno aj po tom....
Dobrú nocku všetkým, zajtra kuknem .....

beke
2. feb 2009

Kvetka, nádherné detičky.
Tinucha, myslím na vás a určite si to zvládla 🙂

tanitta
2. feb 2009

Kveti.. konecne som kukla tych tvojich drobcekov;).. fakt zazrak ze sa take "cosi" moze zrodit 😵 ...
jujcek... dufam ze dnes to bude v noci len 2x napapanie.. este sme hore ale uz klipka ocami 😎 ... drobec uz moze tlacit naspodok... pockaj ake to este len budu tlaky na konecnik pri porode 😉🤐
.. baby a mam asi laktacnu krizu sakra.... 😕 ....

zulka29
3. feb 2009

Dracik, ahoj...a dakujem
Tani, Jujka, ja tu budem zohrievať pre našu babule miestečko aby ste sa vy mohli venovať vaším drobcom.. 🙂
A

katy2
3. feb 2009

Babulky s velkou radostou vam oznamujem, ze dnes 03.02.2009 o 5,55 hod. sa Tinuchke narodil Filipko s mierami 3850 g a 52 cm

takyna
autor
3. feb 2009

G R A T U L Í R U J E M a prajem Tinuske aj Filipkovi, len veľa zdravia, šťastia a samé krásne chvílky,
Katy pozdravuj ju od nás všetky ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😀

tanitta
3. feb 2009

Velka gratulacia Tinuske a celej rodinke 😉 jupiii konece je tu 😵
my sme boli na kardio.. dopadli sme dobre ...je zdravy ako buk 🙂 ,,, ale mame kontrolu o 4mesiace preistotu... aj na RTG sme boli chudatko...same muciace nastroje...pricucky na hrudioň... remence aby sa nemykal na rengene... ☹ ... este ze si taketo veci nebude pamatat 😵

syl80
3. feb 2009

Ahojte, kolko dni po KET ste mali pozitivny test?
preco sa na krv chodi po KET az na 14den? (ET je 10)
a stalo sa vam ze bol test negativny a krv aj napriek tomu vysla pozitivna? ktory den je najlepsie testovat po KET?

katy2
3. feb 2009

syl, u nas sa ide na krv aj po KET aj po ET na 14.den..... Testik uz na nejaky 10.den by mohol byt //, ale nie je to pravidlom.... Niekedy sa stava, ze testik je neg. a krv pozitivna..... drzim palce 😵

tanitta
3. feb 2009

Sy80... chodi sa preto lebo sa rata aj cas embrijka jeho delenie...ono sa este nejaky cas deli ked nie je PK...tak preto na ten 14 😉 ... je to istejsie.. ale kludne uz testni na 10 😎 ... mozno uz nieco vycikas... drzim paluchy

syl80
3. feb 2009

dakujem pekne ;)

beke
3. feb 2009

tinucha, gratulujem k Filipkovi, pekné miery 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabika24
3. feb 2009

tinucha z celého srdiečka gratulujem... 😵 😵 😵

modra ja som špinila, aj krvácala

zulik,som strááááááááááááááááááááásne rada, že ťa tu vidím - veď vieš 😉

fedra, je super, že ešte držíte

tanittka, aj my ponocujeme 😠 (včera a dnes a aj niečo predtým)

beke, o chvíľu už budete viacerí, ako pozerám 😀 😀 😀

zuzlik, určite tu bude aj ty "oficiálne" ako tehuľka ketuľka

katy, taky, jujka, dracik,havka, zuzlik ahojte 🙂 😀 😀 😀

havka, krásne ti pribúdajú tt
dobrú nôcku babulky 🙂

takyna
autor
4. feb 2009

Gabika ahoj moja, daj pusičku tvojim trom zlatíčkam za mňa 🙂

zuzla80
4. feb 2009

Ahojte babulky, podávam vám infošku,
Takže od včera máme v brušku 2embryšteky - jedno je peknučké, ale to druhé nám veľmi embryologička nechcela vložiť, lebo je vraj slabučké, a vravela, že pokiaľ v ňom neuvidí nejaké embryonálne štruktúry, tak ho ani nevloží, ale nakoniec vložila, dostalo však známku 2-3 . Mrazáčika už nemáme ani jedného, museli rozmraziť všetkých troch, lebo jedno sa úplne zastavilo vo vývoji. Ale to nevadí, nech sa uchytí aspoň ten jeden peknučký drobček. Transfer mi robila Gaťová a robila mi ho na dva krát, lebo jedenému z drobčekov sa nechcelo z pipety Takže už len čakať a veriť, že to tentorkát dopadne dobre.

Ďakujem, že ste na mňa mysleli a držali nám palce, už chcem veriť, že to dopadne dobre.

beke
4. feb 2009

Gabika, už sa mi to kráti 🙂 ale sa už teším na malý batôžtek