Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

veracruz
4. feb 2009

ahojte 🙂
tinus, gratulujem k Filipkovi... prajem vam, nech ste zdravi, Filipko rastie ako z vody a robi samu radost 😵
kvetka, rozkosne deticky 😵
dracik, vam uz to leti... krasne vam rastu zubky 🙂
ahoj taky 😉

veracruz
4. feb 2009

zulka, gratulujem!!!! 😵

zulka29
4. feb 2009

Tinučka, rýchlo sem s fotečkami nech sa pokocháme 🙂 gratulujem ! 🙂

Veri, dakujem 🙂

fedra
4. feb 2009

zulka .... jeej, gratulujem. Nech ti tie tt pekne pribudaju 🙂

zulka29
4. feb 2009

dakujem Fedri 🙂

Baby, pocujte ten krcok má byť tvrdý a nízko položený celé tehu? S ami zdá že nejak mi vyskočil hore 😨

tanitta
4. feb 2009

Zulka... ja veru neviem 😕 ... davas utros a preto to smatras? 😎 ...ja som mala tvrdy zozaciatku a potom uz neviem utros som papala 😨 ... len dr vzdy na poradni vravel ze je pevny...potom uz bol presiaknuty a nakoniec uplne spracovany...

zulka29
4. feb 2009

Tanitka, presne, davam utros, tak ho cítim...sa mi zdal že je akosi hore...hmm...ja sa asi zblaznim kym porodim 😝

juja
4. feb 2009

Ahojte kočky.....ja som nemala net, 😒 tak som si skoro nechty obhrýzla, čo som bola zvedavá či už Tinucha konečne porodila a ako Zuzlík dopadla na KET.....ale už všetko viem... 😵
Tinuš gratulujem k Filipkovi 🙂 ....to je iný valibuk... 😕 ....želám Vám všetko len to naj naj najlepšie 😵
Zuzlík moja, myslela som na teba celý čas a som rada, že KET-ko vyšlo a embryšteky sa už v brušku zabývavajú... 😵 ...ja my sme mali 2 posledné dvojkovej kvality a keď sme volali ráno, že ako to vyzerá, tak moc optimisticky pani embryologička nerozprávala 😒 ...jedno bolo na 2, a druhé nič moc, že uvidí do poobedia ako sa "vystrie"...no a poobede bolo to jedno medzi 1-2 a druhé s biedou 2-3...a vidíš.... 😉 ....Krajko sa potom na sone vyjadril, že to bude isto chlapec, že dvojkári sú "zaspatí" chalani... 😀 😉 ...tak sa len pekne opatruj, oddychuj, skús nestresovať....Zulka to tu v tomto novom roku naštartovala a hreje ti tu (aj ostatným 😉 ) miesto, takže ťa tu čakáme o pár dní ako oficiálnu tehuľku .... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Zuzlík a chodíš do práce, alebo si domka?
Zulka ahojky...ja som stále vkladala utroš a tiež sa mi zdalo, že krčok je raz vyššie, potom nižšie...raz sa mi zdal tvrdý, potom mäkký 😝 ....len čo som sa zbytočne sledovala, tak som prestala a vravela si všetko je v poriadku a OK ....nestresuj sa tým, všetko je v poriadku, neboj 😉
Fedri vydržkajte ešte čo najdlhšie....držím palce 🙂

juja
4. feb 2009

Taky mne to vôbec nechce ísť... 😠

takyna
autor
4. feb 2009

Jujka teraz ti to pojde už 🙂

takyna
autor
4. feb 2009

Takto vraj šoférujú a parkujú ženy......... a KTORÉ?????????

juja
4. feb 2009

júúúj to bolo dobréééé...sme sa s drahým zasmiali a mne až slzy tečú... 😀 😀 ....no stane sa....ale aj chlapom! 😉

zuzla80
5. feb 2009

No Taky dobre som sa pobavila, to fakt, ktoré ženy takto parkujú 😕
Jujiček moja, tak ty si taká zlatá, že na nás takto myslíš, aj nám tak isto oznmakovala teta embryologička embryjka 1-2 a 2-3, tak dúfam, že zabojujú, tak ako vaše. Lebo mňa chytá nejaký smútok z toho, že to nevýjde, ale ja viem, už si mi niekoľkokrát povedala, že mám myslieť optimisticky, ja si to aj vravím, ale neviem prečo 😔 Takže Krajko vám už vtedy predpovedal chlapca 😀 Vidíš, jemu ani 3D netreba a už vie pohlavie.
Inak Jujka chodím do práce, doma som bola len v deň transferu a potom som už šla do práce. V podstate aj tak nič nerobím, viac sedím na zadku za počítačom, takže je to v pohode. Tak mi držte palce, lebo aj tiež nechcem odíjsť z tejto témičky 😉
Zulik aj ja ťa tu vítam a verím, že už odtiaľ neodíjdeš nikam.
Fedri, Havka pozdravujem vás

zulka29
5. feb 2009

Zuzlik, no no, no, musíš veriť, dohodnuté 😉

Jujka, kaslem na krcok, mas pravdu, ale dakujem povzbudila si ma 🙂

A Takyna ma rozosmiala i ked ja by som za seba ruku do ohna nedala, že sa nedostanem do takej situacie 😀 🤐

A ja som chora,fnuk, boli ma hrdlo a priedušky, tak sa kurirujem 😒

hava77
5. feb 2009

caute kocky 🙂
zuzli gratulujem k drobcom, nech vam to tentoraz vyjde 😉
a tinuske gratulujem k filipkovi, teda miery ma krasne....riadny valibuk 😉
ja sa citim nejak cudne tak pre istotu polihujem.....ked bude lepsie tak sa este ozvem....pa

ufko
5. feb 2009

ahoj zulka

GRATULUJEM k tehu, strasne sa tesim 🙂))
spolu sme cakali po transfere v sept., pamatas ??? som velmi rada, ze sa zadarilo..
pekne sa lieckaj, nech ste aj babatkom rychlo zdravi..

si doma na PN ??

zulka29
5. feb 2009

Ufko, jasne pamatam 🙂 A ty ako? Akurat mi pisala aj misik, nasa spolucakatelka z oktobra 🙂

ufko
5. feb 2009

Viem, ona mi posunula tuto info, ze si tehu 🙂
sme v kontakte mailovom odvtedy..
no ja prave stimulujemna 2ivf 🙂 tak za par dni ta nasledujem..a misik pojde asi zaciatkom aprila..takze tento rok to rozbalime vsetky tri 🙂 napis ako to cele bolo..samoska v skratke 🙂)

zulka29
5. feb 2009

Ufko, držím palčeky nech je to úspešné 🙂

No ja som hned po potrate naklusala k dokimu a požiadala o vyšetrenia-zrazanlivost,genetika a hlavne som povedala, že dalej bez laparky nejdem, že nech ma len pozrie či tam je saktosalpint. Nebol nadšený, že ďalšia operácia, ale ja som to chcela. Pred Vianocami som nastúpila do nemocky, urobili laparku a zobrali vajcovod c.2. Hned ako som isla na stehy, vypýtala som aj recept na lieky na KET. No a potom to už bolo šup, šup 🙂

juja
5. feb 2009

Čauko..
Zuzlík dostaneš po riti, keď budeš mať čierne myšlienky 😀 😉 ..nemáš byť náhodou v pohode??....jasné, že to vyjde, veď ti tu všetky držíme palce.... ozaj, a tie injekcie už picháš? 😕
Zulka tehulky mávajú oslabenú imunitu -hlavne na začiatku, tak preto si choručká...tak len ležkať a čajíkovať a naparovať. 😉 Veru, je lepšie sa nesledovať (aspoň mne to pomohlo) či je všetko podľa "knižky" a OK a byť v jednom kŕči , to je na "palicu"...jasné, že je všetko v poriadku 🙂 .... ja som si povedala, že žiadne múdre knižky čítať nebudem, budem tehotná - nie chorá takže fungujem primerane stavu 😉
Tanitka už sa stalo 😉 ....používaš lovelu? ja som si kúpila silan - senzitiv prach a mám aj lovelu tekutú a aviváž používam lenor senzitív....jo, Adamko je celá maminka 🙂

juja
5. feb 2009

Zuzlík a ty máš za domácu raz denne prečítať IP čo som ti naposledy posielala... 😉

ufko
6. feb 2009

ahoj zulka

dakujem za objasnenie..no vidis ako rychlo to islo 🙂 velmi sa tesim, ze z nasej trojky sa z teba stala tehu..a teraz som na rade ja a potom misik 🙂)) pekne sa drzkaj, vychutnavaj si to a hlavne sa setri 🙂))
budem ta tu obcas sledovat ...ako sa ti vodi, papa

zuzla80
6. feb 2009

Jujka rozkaz, dnešná domáca splnená 🙂 Včera ma pochytil nejaký smútok a potrebovala som to niekde napísať. A keďže vy ste také moje terapeutky, tak som si vyliala srdiečko vám.
Jujka ak si pamätám, aj v mailiku si mi napísala, že si mala úplne iné pocity resp. iné ako predtým, však. Lebo akosi nemám žiadne "pocity" a preto ma včera chytil ten smútok. Ale asi to čo sa má stať asi nezmením. Tak mi ostáva sa s tým len zmieriť a veriť.
Inak heparinky pichám, už mám 7ks za sebou a k tomu modriny jak svet. Radšej som ich začala resp. mužík mi ich začal pichať do pleca a je to omnoho lepšie.
A ty sa ako máš Jujíček? Kedy máte najbližšie poradňu alebo ultrazvuk?

Havka tak len pekne oddychuj, čoskoro sa blíži aj tvoj deň D, tak musíš byť do vtedy fit 😉
Zulik a ty sa pekne kuríruj, nech tie zlé bacili rýchlo odíjdu a ostanú len tehuľkovské 🙂
Pozdravujem vás všetučky 😵

tanitta
6. feb 2009

Ahojky kukucky;)
Zuzla... nebojkaj potom tie modrinky budu uplne zanedbatelnou sucastou vasho zivota 😵 uz si si omnoho horsie vytrpela a raz ta odmena v podobe bobacika alebo bobacikov??bude 😉
Jujka.. ja zatial periem v Batole tekutom nepouzivam ziadnu avivaz...krasne to vonia tak babatkovsky 😵 ... mam kupenu aj lovelu na biele aj color...
my sme boli vcera na poradni mame 4850gr ale ze vraj slabo dvihame hlavku 😕 ...ma picne... 😔

takyna
autor
6. feb 2009

Ahojte tehulo-maminy 🙂
Tanitka CVIČ S NÍM, barančeky , nožičkami, za ručíčky nech sa k tebe tahá....atd., prevracaj ho na bruško, masíruj mu chrbátik, musíte makať, aby ste hlavičku začali dvíhať, ale bude dobre nebojkaj sa, ja som ako 7 mesačná behala sama bez pomoci, tak si vieš ako ma trápila 😖 moja mamina, mimochodom bola detská sestrička 😝 , moja Dida bola nápodobne na tom..držkám palce

Držte sa Hava nohy hore, vydrž máš to za málo...

Jujka, Zuzlík všetky vás pozdravujem 😵

takyna
autor
6. feb 2009

Zuzlík žiadne depky, si nepripustaj, modrinky zmiznu, myslím na teba a držím palce aj na nohách 🤐

juja
6. feb 2009

Ahojky kočky 😉
Zuzlík presne tak...prvýkrát ma pichalo, ťahalo v brušku aj sa zadarilo len potom sa to po..... a druhýkrát vôbec nič, žiadne "príznaky" a zatiaľ držíme pokope, tak sa nebojkaj ani ty a šetri sa 🙂 😉
Kontrolu aj poradňu máme budúci týždeň v piatok,ale vidím to to tak, že dostaneme papať železo, lebo som mala krvičku "hraničnú" a sestrička sa vyjadrila v telefóne, že mi predpíšu železo....inak dúfam bude všetko OK. Zatiaľ som pribrala cca 5 kg v tehu, ale to nepočítam tie čo sa nalepili pri stimulke na IVF a KET, ale doktor nevraví nič, zatiaľ je spokojný 😉 ...musíme ešte vydržať do mája aj keby sa neviem čo dialo.. 😀
Tanitka nooo pekne Adamko priberá 🙂 ...to pasenie barančekov a masírovanie ako Taky píše pomáha, tak poskúšajte.... aj keď chlapci sú lenivý, treba ich viac rozhýbavať, ale ono sa to spraví, nestresuj sa.Kamoška má dvoch chalanov a neboli to ani "umelinky" ako tie naše a tiež musela cvičiť s obomi, lebo boli ako valibuci a nechcelo sa im hýbať a teraz behajú jedna radosť 🙂
Taky ahojky. Ako sa máš? stále zavalená prácou? ...ja som tiež od januára zahrabaná v papieroch 😝 ...robím si potroške niečo v robote a niečo doma, tak zatiaľ je to v pohode a stíham 😉

takyna
autor
6. feb 2009

Juji ahojky, pracujem no, ekonómky máme sezónu 😉 však poznáš...
Kope malý?, ako sa cítiš?
Kilogramy ti málo pribudli, nebudeš musieť zhadzovať, ja mám stále tých 15 kg na vrch... 😖 😠