Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

takyna
autor
15. feb 2009

Uvidíš Zuzlík, ale myslím si , že nádej tam stále je, 🙂 budem ti držať palce, zajtra ideš na krv?

Havka tupilány sú moje oblúbené kvety, manzel ma dobrý vkus 🙂

A my včera na Valentína sme boli na cintoríne, malému som kupila srdiečko a ešte jedného anjelička, a potom bolo romantično 😉 🙂

v piatok bolo kina NESTYDA celkom sa to dá vidieť, pohodovo odychový filmík

Modra je mi luto tiež, ale netreba to brať ako beznádej , ide sa dalej , vela nás je takých ale jedno nas spojovalo vždY, že sa len tak lahko nevzdávame........no nie kočky 🙂

príjemný zvyšok víkendíku 🙂

tanitta
15. feb 2009

Takynecka.. pekne si to napisala 😉 .... ta navsteva plati inak 😎 ..
maly spinka.. ale ked zdrhnem tak uz je hore 😅 uz by mal...

zuzla80
15. feb 2009

Táni bol to HCG test a sfotené nemám, neviem, či by sa dalo niečo vidieť, ak by som to odfotila.
Ja rozmýšľam, že na krv už ani nepôjdem, ale asi ma vyhrešíte 😕 však? Tak možno skočím zajtra, ale nejdem do Helíku, len k nám do nejakého súkromného labáku. Aj keď sa mi moc nechce, veď po tých všetkých skúsenostiach baby, asi vieme ako to dopadne. Čo si budeme nahovárať.

Taky aj my sme boli včera na Nestydu, trochu som od toho čakala viac humoru, ale ako píšeš, taký pohoďák film.
Táni napíšem ti ešte do IP

takyna
autor
15. feb 2009

Tanit to sa fakt velmi tesím 😀 , inac tie fotky maleho a ten komentar tie macicky , super si to napisala 😀 , zlaty je aj pri tych barancekoch 🙂

takyna
autor
15. feb 2009

Zuzlík , ano nahovarat si uz nic nemusime, ale zase nikdy nevies, a zvlast pri KETku predsa ako Havka napisala, su to zmrazene embrya a nasledne rozmrazovane, a to nie je presne take iste ako pri IVFku, ale ak by to nebolo pozitivne nevzdavas sa , nikdy nevies ci aj prirodzene sa nezadari, napr. Elianka a ostatné...
šikla by sa ti dovolenka v lete také Bulharsko 😉 🙂 na teba to má zázračné učinky 😉 čo ty na to?

zuzla80
15. feb 2009

Veru Taky - myslím, že tá dovolenka mala veeeľmi veľký a hlavne blahodárny účinok 😀 Joooj len škoda, že to neskončilo inak 😖
Ale vieš Takynečka, že sa nevzdám, len už mám niekedy pocit, že je toho na mňa veľa a nevládzem. Toto bol už 7mi transfer a fakt ma to niekedy veeeľmi ubíja. Ale túžba po bábätku je aj tak omnoho silnejšia 🙂

takyna
autor
15. feb 2009

verím tomu, že toho mas už niekedy až nad hlavu, ale zase ste vylucili priciny, presli ste si vsetkymi vysetreniami, cize ste aj v podstate dosť pokročili, možno by bolo na case skusit to Brno, aj ked sa nacestujes , ale veru tuzba po babetku je silná 🙂

zuzla80
15. feb 2009

Musím prepustiť počítač mužíkovi, tak sa maj pekne Taky - a ostáva len veriť, že raz ten boj vyhráme, ak skôr neskončíme na psychiatrii😀 😀 😀
Paaa a pekný zvyšok víkendu 😵

takyna
autor
15. feb 2009

Ahoj Zuzlík, neskončíme neboj sa 🙂
Pekný zvyšok víkendíku

ináč u nás sme ako v internetovej kaviarni, dcéra má hlavný počítač , kde momentálne četuje na nete, ja mám vlastný notebook kde tiež brázdim internetové stránky, a muž v spálni na vlastnom notebooku tiež pozerá nejaké filmy
proste život je internet........ 😀 čavesko

tanitta
15. feb 2009

Zuzla... to bolo ketko po 3ivf?...
Taky...ked sa dostanem(dufam ze este dnes) k foteckam poslem ti na mailik nejake aktualne...aj nejaku teplakovu 😵
tak pa babulky...

zuzla80
15. feb 2009

No veru Táni - Ket po 3IVF 😒 - v Brne nás čaká 4.IVF 😖

zulka29
15. feb 2009

Zuzlik, je mi to luto ☹ ale...z vlastnej a čerstvej skusenosti radsej vobec ako neskor...krvacam zase, asi sa zblaznim...prsia prestali boliet a nevolnosti su fuc...zase koncim... ☹ je to nespravodlive ☹
ahoje kočky, nasleduje odmlka...ako vždy...čaká ma kyret a 3 mesiace pauza 😔 zajtra idem k dr....paaaa....

fedra
15. feb 2009

ahojte babenky

zuzla, modra ... je mi to luto, ze sa to nepodarilo teraz. Ale urcite to bude lepsie nabuduce 😉 Budem velmi drzat palceky, nech sa vam obom uz konecne objavia na testoch //.

beke 🙂 .... GRATULUJEM a obom vam vela stastia a hlavne zdravicka.

nuz, ja zajtra idem na tu kontrolu, tak dam vediet ako som dopadla. Som fakt zvedava, ci si ma tam uz nechaju alebo sa este pojdem potrapit domov 😨
Uz si aj zelam, nech to mame za sebou, kazdy pohyb ma uz boli, blsky si robia v brusku disco /co som ale rada,ked ich citim, len je to uz dost bolestive ked kopu .../ a to brucho stale rastie ... o stiach ani nehovorim. Som ako by ma doskriabal tiger 😀

fedra
15. feb 2009

zulka ... boze co sa stalo ????

tanitta
15. feb 2009

Zulcek...no mna porazi ☹ to snad nie 😔 ...nemam slov moja...mozno len jeden bobik to vzdal...ale viem ze tazko tomu verit.. fnuky... ozvi sa pls..pa

modra
15. feb 2009

Dakujem baby ste zlate 🙂 ja momentalne musim toto predychavat lebo som fakt verila ze to vyslo. Nevieme co bude dalej lebo nemame uz mrazacikov a na 3 IVF ma tak skoro nikto nedostane... Som z toho cela nejaka rozcitlivena lebo uz mam toho vsetkeho plne zuby...
Myslite ze by bolo rozumne skusit niekedy neskorsie IUI? Lebo ked nad tym tak rozmyslam tak mne sa v pohode oplodnili sami vajicka s embriami nepotrebovali ani ICSI tak predpokladam ze cisto teoreticky nebude problem v oplodneni ako takom samotnom.. tak neviem este by sme skusili mozna to.. Co si o tom myslite??

fedra
15. feb 2009

modra ... a aky mate problem ked skusate IVF ?

modra
15. feb 2009

Ja mam PCO takze velmi velmi nepravidelnu menzes. A o nicom inom neviem muz je tiez ok len sa nam proste nedari..vsetky vysetrenia mam zasebou a nic... tak neviem

fedra
15. feb 2009

no, ak by sa im snad podarilo nastimulovat vajecniky, tak snad by ste mohli skusit aj IUI, nie ?

mirica
16. feb 2009

zuzla - ak je tam duch , tak je dobre - bolo pár báb čo nemali čiaročku a boli tehu (napr. ja)

zulka - že krvácaš vôbec nič neznamená - môže to byť hematóm - ja som mala dokonca aj tie chumáčiky , tiež som sa bola potom dať vyšetriť , len preto , či náhodou netreba čistiť.....a bolo bábo

zuzla80
16. feb 2009

Zulka čoooooo??? Moja to nemyslíš vážne - a to už máš potvrdené, že ideš na kyret, dúfam, že nie. Prečo toľko nespravodlivosti, ja tomu nerozumiem ☹ ☹ Daj nám prosím vedieť ako si dopadla. Bože, kiež by to bol len nejaký hematóm 😔
Miri proste ja viem, že to nevyšlo a už ma prosím nesnažte presvedčiť o opaku, dobre. Prepáč, mi za tieto slová, ale proste to tak cítim, dobre moja 🤐

katy2
16. feb 2009

ahojte,
zulka, posielam ti vela pozitivnej energie a strasne ti drzim palce.... nech to napriek vsetkemu dobre dopadne..... myslim na teba....
zutzla, drzim palce.....
beke, gratulujem...... prajem hodne zdravicka pre oboch 😵
pozdravujem vsetky....

tanitta
16. feb 2009

ahojky...
babulky.. mne je to tak fakt luto ze je tu taka pocierna atmoska 😔
modra.. ... no snad casom ked preboli pojdes aj do toho 3ivf... skoda by bolo to nechat tak...
nas tajtrlik spi... sak bol cely den hore uz 2dni minispanok cez den a dost... nexapem.. nevyznam sa v nom 😅

zulka29
16. feb 2009

Babule, tak mame srdiecko, ale uvidime co to krvacanie, je slabe, ale jasna krv ☹. Tak cakame a lezime a uvidime. Hematom tam nie je.
Zuzlicek, drz sa.
Pa kocky.

zuzla80
16. feb 2009

Joooj Zulik - chvála Bohu, že to takto dopadlo. Moja len pekne lež, možno tam fakt boli dve a jedno odišlo. Veľmi, z úprimného srdiečka ti to fakt veľmi želám a strašne silno verím, že to dotiahnete ďaleko 🤐 😵

katy2
16. feb 2009

zulka, to srdiecko je dobre znamenie.... velmi na teba myslim, aby to vsetko dobre dopadlo..... hlavne len lez a nic nerob.... drzim palce 🤐

tinucha
16. feb 2009

Ahojte.
Zulka, držím palce!!!!!!! Musí to dobre dopadnúť.

Zuzlik, strašne silno držím palce na krvičku. 🙂

Ďakujem kočky za všetky gratulácie, malý je už v albume. 🙂

katy2
16. feb 2009

tinus, ahoj 🙂
este raz srdecna gratulacia 😵 😵 😵 ako sa mavate? daj si maleho aj do pasu 😉 drzte sa 🙂

tanitta
16. feb 2009

Tinuska.. ahoj... pls ake mal Filipko apgare po porode??....
Zulka..fuha.. tak toto paanecku je to bojovnik;)....len odpocivaj... ono sa to ustali...aj ked to nie je lahke na psychiku ver tomu bobikovi;)...

tinucha
16. feb 2009

ahoj Katy, už som to opravila. Máme sa celkom dobre, pomaly si na seba zvykáme. 🙂 Musím povedať,že malý je väčšinou zlatučký, nemôžem sa sťažovať. 🙂