Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
25. sep 2008

tak vidis, budeme sa o dietatko bat az do konca zivota.....najprv aby som vydrzala 1 trimester, potom dalise a dalsie a ked sa to narodi tak sa budes bat stale....

annaanna
25. sep 2008

havka, držím ti palčoky, aby to všetko dobre dopadlo. Chodíš aj do práce a ako sa citiš ako tehu? Ty už máš za sebou 1.trimester

hava77
25. sep 2008

anna dakujem, ja som na pn, lebo moja dr. ma nechce pustit 😒 dost mi je doma dlho ale povedala ze uvidime po triple testoch....oficialne mam az zajtra za sebou 1 trim. lebo budem 13+1tt
neboj aj ty za chvilu budes 🙂 😉

annaanna
25. sep 2008

havka tiež zvažujem pn, mám dosť stresujúcu prácu, len sa neviem rozhodnúť. Bojím sa, že to doma po týždni nezvládnem a vrátim sa do práce... môj chlap vraví, nech som doma, ale on to zasa z praktického hľadiska, vieš upratané, nakúpené, navarené - takto nie je nič, lebo len spím

zomata
25. sep 2008

zuzla ... ja neviem co povedat
v podstate som sa predto doteraz ani nezapajala lebo sa ma tieto veci velmi dotykaju...ano isty alibizmus
myslim na vas na oboch

hava77
25. sep 2008

anna, mne je dlho ale zase je to fajn......ja mam este stale bolesti maternice a niekedy je fajn ked sa mozem cez den natiahnut 😉

takyna
autor
25. sep 2008

Havka písala som ti do témy amniocentéza

tanitta
25. sep 2008

Anna... ako Taky pisala tie cysty zabezpecuju aj vyzivu embrijka.. potvrdil mi to aj moj dr... oni casom zmiznu... netreba nic odsavat 😉 ....

hava77
25. sep 2008

taky 😉

tanitta
26. sep 2008

Dobre ranko ....
ako sme sa vyspali dnes?......ja uz 4dni som zmenila polohu a vymenila anatomicky vankus za ine dva obycajne......takze skoro sedim ked spim a je to parada.....prestali boliet krize a do tela sa dostava viac kysliku ...ked sa spi na chrbte...

gabika24
26. sep 2008

ahojte babulky.
tanitta ja už spím horko ťažko 😉 - ale s tým mojím bruchom sa ani nečudujem - no hlavne, že bobátka vystrájajú 😵
neviem, či budem mať niekoľko dní prístup na net, takže ak sa neozvem, nič sa nedeje (dúfam), len sa ozvať proste nemôžem. tak sa všetky držkajte, budem otravovať takynku o info o vás 😉
pekný deň 😵 😵 😵

fedra
26. sep 2008

zuzla ... skutocne neviem co povedat, velmi ma to mrzi
Ale aj tak este stale dufam, ze drobcek nakoniec srdiecko rozbucha a snad to este dobre dopadne. Velmi budem drzat palceky.

havka,
tie bolesti pocitujem aj ja ... niekedy je to az take neprijemne tahanie. A to, ze si mozes polezat, tak to je super

Tani... vcera mi nedalo a po Kvetke som aj ja nieco objednala z tej ceskej net stranky co si sem hodila. Cena bola super, postovne 40 SK a v banke poplatok ako za klasicky prevod. Este som zvedava aka kvalita to bude, budem referovat

tanitta
26. sep 2008

Gabi.., tak ak ides na oddych pekne si oddychni ak ides pracovne tak sa moc nenamahaj 😵 .. paa
Fedra...pocakam co preferujete... 😎 ... platila si bezhotovostne?

takyna
autor
26. sep 2008

Ahojte tehulky, Gabika len sa nám držkaj a ozvi sa 🙂 cez mobil

gabika24
26. sep 2008

tanittka, pracovne??? už nevládzem 😀 😀 😀 - ani nemám záujem. 😉 - to len doma nebudem mať prístup na net...
taky, určite sa ozvem 🙂

juja
26. sep 2008

Ahojte tehuľky 🙂 ....ja podávam oficiálne hlásenie z Helíka : sliznica 21 mm, zatiaľ bolo vidieť jednu 2 mm dutinku, podľa výšky bHCG, ktorú sa dnes dozviem nám určia ďalší termín v Helíku 🙂

fedra
26. sep 2008

tani ... oni maju ucet v tatrabanke na SK tak som platila cez internetbanging

gabika24
26. sep 2008

jujka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - a to som ti predchvíľou písala do Bežíme ivf maratón.
z celého srdiečka gratulujem. 😵 😵 😵

tinucha
26. sep 2008

Ahojte.
Zuzlik, už som ti písala inde, veľmi ma to mrzí. ☹ ☹ ☹ ☹ Neviem, či je to možné a aká je nádej ale stále dúfam, že sa to ešte v pondelok zmení.

Jujka skvelé, gratulujem. 🙂 🙂 🙂

Fedra, Tanitta o ktorej českej stránke hovoríte? To je super, keď majú účet v slovenskej banke, to je potom úplne niečo iné. 🙂

tanitta
26. sep 2008

Jujka... fiijha... 😉 ....uz mozne gratulovat 😵 😵 ....
Tinus...http://www.kojenecke-obleceni.eu/ tie cenu su fakt dobre...

juja
26. sep 2008

Ďakujem babulky 🙂 ....ešte nás čaká dlhá cesta, ale dúfam, že to dobre dopadne....som smutná zo Zuzlíka, stále na ňu myslím, čo všetko si musia vytrpieť...je to ťažké 😔
Idem trošku pracovať, ozvem sa neskôr.

tinucha
26. sep 2008

Ďakujem Táni, majú tam pekné vecičky. 😉 🙂

takyna
autor
26. sep 2008

Juji gratulírujem, ja som ti tiež písala na bežkyne 🙂

keď si tak zoberiem ja som tehotenstvo s bobáčikom začínala pri KETe s 9mm sliznicou 😉

no pošlite aj mne tú stránočku, díkes 😵

takyna
autor
26. sep 2008

prečítm, A B mi unikne, už mám tú stránku 😉

kvetka2
26. sep 2008

Ahojte tehulky! Zuzlik, stale tomu neviem uverit... Snad je este nadej. Drzkaj sa
Jujka blahozelam oficialne z celeho srdiecka. Krasne tehulkovanie!

dicinka1
26. sep 2008

baby..moze sa baby uchytit aj so sliznicou maternice 9 mm?taku som mala pri transfery..ako ty takyna..

takyna
autor
26. sep 2008

Ahoj Dici, môže najnižšie rozpätie je od 7mm do 9mm 😉

dicinka1
26. sep 2008

tak dufam,ze sa uchytilo..drzkajte mi prosim palceky..cmukyyyyyyy 🤐

takyna
autor
26. sep 2008

Dici jasné , že ti držíme palce 🙂

hava77
26. sep 2008

ahojte kocky tak ja mam uspesne za sebou dalsiu poradnu 🙂 . ja sa tam len porozpravam s dr. co a kedy dalej, ale ma este ani raz nepozerala, povedala ze ak krajko povedal ze je vsetko ok a pozeral mi krcok tak ma nema ona preco zas pozerat......vas zvykne pozerat aj na koze? 😅

jujka tak gratulirujem este raz 🙂