Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

zuzla80
20. jan 2009

Ahoj Takynečka 😀 - rada ťa tu vidím. No chcem ísť na Ket, ale idem v prirodzenom cykle, takže mi musí najskôr perinka narásť - tak uvidíme, či sa tento cyklus Ket poštastí. A ty sa ako máš?

takyna
autor
20. jan 2009

Ahoj Zuzlík, aj ja vás rada vidím 🙂 , mám sa pracovne , uzávierky , máme účtovnú sezónu 😎
zdravotne je to o chlp lepšie, duševne ani nie...
Prajem ti nech perinka krásne narastie, nech ti vyjde tentokrát KETko, do konca, treba riadne rozbehnúť nový rok.
Neviem či máš skúsenosti s Gynexom, Femigardom, ak nie skús ich pri KETku.
Budem myslieť na teba aj s anjelikom
🙂

zuzla80
20. jan 2009

Taky cmuky 🤐 😵 - ďakujem moja. Neboj raz bude dobre, uvidíš - aj keď maličkými krôčikmi, ale bude dobre.
Femigrad som si naordinovala, tak snáď bude mať ten správny účinok.
Taky budeme radi ak sa ozveš častejšie - často krát na teba myslím a určite nie som sama 😉
Tak nech tá uzávierková sezóna rýchlo zbehne

takyna
autor
20. jan 2009

Zuzlík už je to lepšie, koník už môžem, ozvem sa , len robím , robím, na zblbnutie 😒 ,
ale prečítam si vás pravidelne už 😉 🙂

ja na vás tiež často myslím, ako vidím, väčšina má hory nohe 🙂 , ale čo by sme neurobili pre detičky 😀

však sa ešte nabehajú.... 🙂

Ja momentálne Gynexujem, predtým som Clomasolovala, brusnicovala atd...
Musím si preliečiť rany...
Ozvi sa mi aj na meil, budem veľmi rada pošlem ti ho cez IP 😵

takyna
autor
20. jan 2009

Chcela som napísať nohy ...hore 🙂 chichi, šibe mi už

gabika24
20. jan 2009

ahoj taky.
moooooooooc na teba myslím - veď vieš... ináč ja som prečítala nohy hore - až potom, keď si sa opravila, som sa k tomu vrátila.
my sme chorí, tak sa liečime (všetci- zjavne reťazová reakcia 🙄 )
pekný zvyšok dňa😵

lenka20
20. jan 2009

halooo je tu niekto 😕 😅 😕 gabika ahojky, pekne sa poliecte, to je mrzute, ze decka su tiez chorucke, tak prajem rychle uzdravenie vsetkym... inak - mas kraaasne deticky, malicka je celkom po tebe a chlapci sa mi zdaju na manzela, pekne ste si to podelili 😵 😵 😵 😵 😵
ahoj takyyyy, tak tu si sa ulievala 😀 😉
pozdravujem vsetky tehulky 😉

takyna
autor
20. jan 2009

Ahojte , áno Leni tu sa ulievam 😉 občas kuknem lebo mi už s tých čísel zašibáva

Gabika aj ja na teba myslím, ale viem, že máš čo robkať s detičkami, dvojíčky sú dvojíčky a ešte malá lásočka k nim, skutočne nádherné detičky máš, po maminke aj tatíkovi 😉
júj prajem len čo najskôr rýchle vyzdravenie, už aby bolo teplučko hneď bude lepšie, zdravšie

inak už málo píšete , kedysi sme lámali rekordy na koníkovi

niektoré sú aj nezvestné, neozvú sa jjjjájjjj, upadá to tu..... 😒

takyna
autor
20. jan 2009

a ešte Leni čakám na otvorenie Novej Témy 😉

lenka20
20. jan 2009

taky - vyzera to, ze sme tu len my dve, ale vystacime si, nie 😉
ja viem, nova temicka, chystam sa uz dlho, ale ked z prace nemozem moc vypisovat a vacsinou poobede tiez nestiham ked som doma, tak neviem, ci by nam nova temicka nezapadla prachom... tak preto sa nejak neponahlam... ale ked nam zatvoria job a budem nezamestnana tak hned som tu s novou temickou, kam na nas povinne vsetky tehule musia chodit prskat virusy a maminky nam musia chodit radit 😉 😵
zatial sa budeme ohrievat tu u kociek ketaciek 😉 😵 hadam nas nevyhodia 😵 ale chystame sa sem tak ci tak, takze by nemuseli.. 😎

takyna
autor
20. jan 2009

jasné som stále tu

takyna
autor
20. jan 2009

aj tak by sme mali niečo propagačné založiť, lebo mi to pripomína veľa pekného, ale aj veľa smutného 😔

tanitta
20. jan 2009

cauky baby 😀 ....my mame zase peklo.... 😔 maly reveeeeeeeeeeeeeeeeeee... a nie a nie prestat.. prchla som sem....mangel sa stara

takyna
autor
20. jan 2009

Ahoj Tanitka, plakáva kedy? po jedle? alebo len tak ?

tanitta
20. jan 2009

Taky.. ja som uz z toho zufala...takto navecer.. minule to trvalo 6hodin vkuse nie anie prestat.. vtedy pomohla cistulienka... vcera to bolo 3hodiny... a dnes to boli 3 hodiny...a este nas dalsie min 3 cakaju....ja neviem....

takyna
autor
20. jan 2009

Tanitka mala by si ho dať riadne pozrieť, predsa ste trošku skorej narodený, bezdôvodne by neplakal to sa mi nezdá, hlavne nie tak dlho....
papá riadne?

tanitta
20. jan 2009

praveze sa tvari zeby stale len xcel jest ale ved mu davame stale ked pyta... ale uz to vypluva jeduje sa.... uz je z toho az vycerpany...

takyna
autor
20. jan 2009

mala by si ho dať riadne pozrieť detskému odborníkovi, ja ťa ale nestraším len pre istotu, hlavne keď je taký uplakaný...

tanitta
20. jan 2009

asi behnem zajtra k dr s nim poobede.. lebo doobeda bude cele spinkat.....teraz je klud zaspinkal huraaaaaaaa....len ja neviem tu u nas kde nas poslu k jakemu odbornikovi?... 😠

takyna
autor
20. jan 2009

najlepšie by bol primár detského oddelenia, nech ti detská obvodná niekoho odporučí, aké vyšetrenia vás čakajú? niečo si písala...
aj cumlík máte?

tanitta
20. jan 2009

kardio, ocne, endokrinolog, klbiky...

beke
20. jan 2009

Ahojte,
všetky vás pozdravujem...už sa mi to kráti 🙂

ellianka
20. jan 2009

ahojte kočky 🙂 nachvíľku vás tu vyruším
taky som rada, že ťa vidím...krásna fotečka 😵

tanitta
20. jan 2009

mame cumle.. ale ked reve vypluva....nechce nic ....ani prso ani flasku ani culik.. neplati kolisanie ...nosenie.. prihovaranie proste nic....

lenka20
20. jan 2009

ahoj tanicka 😵 no to zas mate za vecer 😖 co ja viem, aj segra spomina, ze mala hocikedy place dlho bez dovodu, pozri, najistejsie bude ked s nim skocite k tete dokine, nech sa kukne, ved predsa je to absolutny poklad dlho ocakavany tak nech sa mu vsetci venuju 😉 ale ja osobne si myslim, ze je iba unaveny, uz viac dni po sebe nemal tolko spanku ako bol predtym zvyknuty, tak je z toho asi mrzuty... ale istota je istota.. ked papa, kaka a prdka tak brusko to asi nebude, mozno ho boli hlavicka, teraz je taky zly tlak posledne dni, skusala si odsat hlieniky? mozno sa mu neda dobre dychat... alebo je skratka ako ja, ja som vraj vrestala kazdu noc, museli ma hompalat celu noc v kociku, len tak som zaspala a ked prestali spustila som zase, nic mi nebolo, len som bola taka.. po par mesiacoch isla mamina vypytat k dokine nejake kvapky pre mna na ukludnenie, tak mi to davali do mlieka, no uznajte 😀 😀 to boli rodicia 😀 😀 😀 a takto som vystrajala do 3 rokov, a este kadeco ine, no bola som postrach 😝 😎
tani -teraz ma napadlo - skus popatrat, ci nedostat nejake detske cajiky na ukludnenie co by si mu mohla dat... myslim, ze ked sa dobre vyspinka, tak bude potom uz ok.....

takyna
autor
20. jan 2009

No Ahoj Eli, Beke, myslím na vás , že sa tu nikto ani neozve, všetky doma štrikujete 😎

ellianka
20. jan 2009

taky ja sem len tak letmo občas nakuknem ako pekne žienkam rastú tt alebo ich bábenká 😵

zulka29
20. jan 2009

Jeej, koho to tu nevidím? 😵 Takynka a Lenka 🙂
Musím sa priznať, že aj ja čítam pravidelne ako sa naše maminky majú 🙂

ellianka
20. jan 2009

leni, ahoj 😉

zulka29
20. jan 2009

Elianka, jeej, aj ty si už tehulka? 😵