Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

monka88
30. aug 2010

ahojteee,tehulky po KET.Dufam,ze nevadi,ze sa tu medzi vas vtierkujeeem 🙂
My sme akurat dnes zacali s nasim KET,aby mal nas drobec braceka,alebo sestricku 😉 a chcela by som sa Vas tooolko veci povypytovat,kedze ste po niecom take boli uspesnee 🙂
Hlavne co vsetko ste pre uspech urobili? Aj nejake babske recepty ste pouzili?
Co ja viem,a matne si pamatam,uz som mam enjake KET za sebou,ale to uz bolo davno,pila sa Alchemilka pre rast sliznice,ze.Papa sa aj kyselina listova?A co chilli pouziva sa aj pri KET?Ja som ho pri IVF pouzila a ktovie mozno aj to zabralo 😀
Tak ak mate akekolvek rady prosim pisteee,budem vam moc povdacnaa 😉

katkabg
25. okt 2010

@takyna Aj ked ta nepoznam a tvoj prispevok citam az teraz...hrozne som sa rozplakala...ked si predstavim ze aj ja aj malicka sme skoro o zivot prisli po porode 😅

takyna
autor
25. okt 2010

@katkabg veru sme si prežili svoje 😢 , prajem vám všetko dobré 🙂

boska74
5. mar 2012

Ahojte, pridavam sa medzi vas, tiez ma caka ket, absolvovala som ivf icsi podarilo sa na 1 x , ale mala som spontanny potrat. Zbieram sily na ket, a pravdupovediac, neviem ci ist, neist. Mame zmrazenych 9 statocnych🙂 nechcem ich tam nechat, aj ked strach, obava je velka a bolest z neuspechu. A do toho to cakanie. Co poradite?

kati777
7. mar 2012

@boska74 Ahoj,ja som na tejto stranke tiež nova...toto je moj prvy prispevok...ja sa chystam na svoje prve KET začiatkom aprila...podla mna nevahaj a chod aj ty,nemaš nad tym rozmyšlat,ja viem,že maš z toho strach...každa z nas ma,ale ked inak to nejde tak si musime pretrpiet svoje 😠

boska74
7. mar 2012

@kati777 tak sme na tom priblizne rovnako🙂 myslim tym mesiacom, a kde chodis ak sa smiem spytat

kati777
7. mar 2012

@boska74 do Martina...helios a ty maš už dietatko ?

kati777
7. mar 2012

@boska74 vy kde chodite???

kati777
7. mar 2012

ako pozeram dievčata,ktore sem chodili už sem nechodia,posledy prispevok pred tvojim bol pridany ešte v roku 2010 😒

boska74
7. mar 2012

Tiez tam, kde ty🙂))) nie dietatko nemam, snazim sa teraz cez ivf, vzhladom aj na moj vek, 37🙂)) pozerala som tvoj album, ty si cakala dvojicky? Prepac, len sa pytam

kati777
8. mar 2012

Ano dvojičky...porodila som predčasne 😢 na stranke...zomrelo mi dieta...na strane 210 mam prispevok 😔

boska74
8. mar 2012

Ano, precitala som si☹(((( je to velmi smutne, a neviem, co k tomu povedat, snad dufam, ze si v pohode..........?

cuculik1
8. aug 2012

Ahojte, tak som zabludila do tejto "starej temy" len ma zaujimalo, ci je tu niekto "aktualny" kto ma pred sebou KET po neuspesnom fresh..... nas to co chvila caka...., trosku sa toho obavam pri fresh sme mali zavedene dve ukazkove blastocysty a nevyslo to, nedoslo ani k implantacii.... este mame tri zmrazene tak dufame ze sa pekne rozmrazia ....

tessy2121
12. sep 2012

@cuculik1 ahoj,uz si asi po KET,ja mam pred nim.Akosi dopadla?

kada
13. sep 2012

Ahojte baby mohli by ste mi povedat som po ket 8.dem myslite ze by som mohla urobit test alebo to je velmi skoro

kada
14. sep 2012

Zase tu nikto neni

tetajaja
15. aug 2013

Ahojte, je tu aj nejaká aktuálna babenka ktorá je po neuspešnom IVF a caka na KET alebo taka ,ktorej následné KET vyšlo? Nejako sa mi nechce veriť , že z čerstvého to nevyšlo a z mrazeného ano? ☹

kathrin17
1. sep 2013

@tetajaja ahojcek v nedelu idem na kontrolu pred KETkom....tak pevne verim a dufam,ze to vyjde....na IVF sme boli vo februari....bohuzial o babo sme prisli v piatom tyzdni.....takze som zvedavaaaa 🙂 plna nadeje....

tetajaja
1. sep 2013

@kathrin17, prosím daj vedieť, ja som tak isto dopadla ako Ty v 5 týždni koniec teraz na začiatku augusta, čakam na prirodzeny MC a potom pojdem vyskúšať. Držím Ti palce!

kathrin17
8. sep 2013

@tetajaja takze som nebola sama.....uz od zaciatku to neslo tak ako malo...mala som strasne nizke HCG....v piatok tyzdni len 27 jednotiek....tak som bola potom rada, ze to samo odislo...inak ja som dostala len tu ms hned co bolo v podstate potratova ms a potom som bola tri mesiace bez ms.....som rada, ze nakoniec prisla....urcite dam vediet....vklad mame v piatok 13teho 😀

tetajaja
9. sep 2013

@kathrin17 ahojky , ja idem na kontrolu sliznice v utorok 17 steho... Prajem Ti aby si piatok 13 steho mala štastný!!!ale vsak je to len číslo, ako všetky ostatne🙂 Daj vediet ako a čo! Som napata! Držím palce aj na nohách!

kathrin17
9. sep 2013

@tetajaja dakujem moja.....aj ja ti budem potom drzat palceky 😀 mozno, ked ty pojdes na vklad, tak ja budem mat akurat prve pozitivne testiky 😀

danielafox
19. sep 2013

@kathrin17 @tetajaja ahojte dievcata, ja som bola na vklad v pondelok 16.9. vy co mate nove?

kathrin17
19. sep 2013

@danielafox ahojcek....tak u mna asi takto.....ja som bola na vklad minuly piatok a teraz som robila testik.....aaaa baby co na to hovorite, mohlo by z toho nieco byt?Pregnyl som nemala

danielafox
19. sep 2013

@kathrin17 jeej, no tak na to, ze si si robila test tak skoro, podla mna to vyzera velmi nadejne 😉 drzim palceky nech druha ciarka tmavne 🙂 ja mam v plane testovat az buducu stredu

danielafox
20. sep 2013

@kathrin17 @tetajaja inak baby kam chodite do centra? a @kathrin17 aky mas po vklade rezim, bezny alebo kludovy? @tetajaja ty co mas nove, kedy mas vklad?

tetajaja
20. sep 2013

@danielafox , Ahojky, no ja na vklad teraz nejdem mala som ist v nedelu 22.9. a zial beriem antibiotika, som bez hlasiviek , odporucali mi odložiť vklad:( @kathrin17 , mne sa to páci ta druha ciarocka sa tam črtá aj ked je to skoro dufam a verim ze bude len silniet!

tetajaja
20. sep 2013

@danielafox Ja chodim do sanatoria Helios🙂

tetajaja
20. sep 2013

@danielafox a ty ako po vklade ?Pocity a tak....

danielafox
20. sep 2013

@tetajaja no tak lepsie ze sa ti to stalo este pred vkladom, vzdy sa vsetko deje pre nieco a aj to zle je na nieco dobre, tak skore uzdravenie prajem a drzim palce nech ti to cim skor vyjde. pocity mam zmiesane, tak uz len dufam, ze sa to podari a ze vsetko bude tak ako ma byt