Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

ivanka0210
20. sep 2013

Ahojky ja som bola na vklade 19.09

danielafox
21. sep 2013

@ivanka0210 ahoj, vitaj 🙂 tak teraz to cakanie, snad nam to rychlo ubehne...

ivanka0210
21. sep 2013

@danielafox ahoj dakujem 🙂 dufam to cakanie je asi najhorsie ...ty si ako ma tom ktory den ?

danielafox
21. sep 2013

@ivanka0210 ja som mala vklad 16.9.

ivanka0210
21. sep 2013

@danielafox a ako sa citis ? Kolko ti vlozily?

danielafox
23. sep 2013

@ivanka0210 citim sa asi ako pred mrchou, kedze v stredu by som mala dostat, akurat prsia ma vobec nebolia... vlozili mi 2, a tebe?

ivanka0210
23. sep 2013

@danielafox mne vlozili iba jedno,ale velmi dufam ze sa mi aspon to jedno uhniexdi ja sa citim v pohode brucho ma neboli len sem tam sa citim jak balon brucho sa mi nafukne ale inac pohode

danielafox
25. sep 2013

@ivanka0210 tak ti drzim palce. aj si uz skusila testovat?

ivanka0210
25. sep 2013

@danielafox ahoj ..hej skusala na 5 den,ale negativny vysledok , ale baby mi pisali ze to je este skoro..takze uvidim a ty co ako testovala si?

danielafox
25. sep 2013

@ivanka0210 ahoj, no to bolo este skoro, tak urcite skus znovu. ja som skusila test po tyzdni a bola slaba ciarka, tak uz nebudem testovat, pockam az na krv,,,

ivanka0210
26. sep 2013

Ty kedy ides na krv utorok? Potom daj vediet drzim palce

viaven
26. sep 2013

Ahojte, mozem sa pridat? Vidim, ze tiez cakate na vysledok. Ja som bola na KET v piatok 20.9. a nervozne ocakavam vysledok. Navyse mi bol pichnuty po vklade pregnyl, takze nema zmysel testovat ☹

danielafox
26. sep 2013

@ivanka0210 v pondelok, ale vysledok bude asi az v utorok...ty kedy ides, v stredu? dakujem, tiez drzim palce. aj skusis este dovtedy test? @viaven ahoj, no tak si treba vyplnit kazdu chvilku, aby ti rychlejsie ubiehalo 😉 drzim palce

ivanka0210
26. sep 2013

@danielafox ja idem na krv vi stvrtok rano a povedali mi tam ze na obed by som mala mat vysledky ..skusim asi v nedelu test a uvidim
@viaven hej cakame a to cakanie je neuveritelne dlhe ja som den predtebou .kolko ti vkladali?

viaven
26. sep 2013

@ivanka0210 2 blastocysty, jedna uy hecovala. Prvy krat som ich videla pred vkladom na obrazovke a bola som z toho unesena aj s manzelom. Boli nadherne 😀 len aby sa zahniezdili... Uz si skusala testovat?

ivanka0210
26. sep 2013

@viaven skusala som testovat na 5 den ale negativny vysledok ,baby mi tu pisala ze to je moc skoro tak uvidim ..ze mam na 8-10 den tak uvidim..mne vlozili jedno embryo 8bunkove

viaven
26. sep 2013

@ivanka0210 uy som si vsimla vyssie, ze cakas do nedele 😀 ja by som na to nervy nemala ja by som najradsej kazdy den aj ked som potom sklamana... Pichali ti pregnyl pred vkladom?

viaven
26. sep 2013

@ivanka0210 uplne najhorsie je to cakanie... kolky krat si bola na vklade? ako sa inak citis?

ivanka0210
26. sep 2013

@viaven hej pockam do nedela aj ked kazdy den myslim nato ze by som si urobila ..pregnyl tusim nie ale vecer pred vkladom som si musela pichnut ovirtele tusim .som prvy krat tak velmi dufam ze sa podari na prvy krat .citim sa v pohode sem tam ma pobolieva brucho ako ked mrchou ale inac nic..a ty ako?

viaven
26. sep 2013

@ivanka0210 a na co sa pouziva ten ovirtele? To som ešte nepocula... Ja som uz bola na tolkych vkladoch ☹ prvy sa podaril ale babtko zomrelo v 9tt zial... Ten prvy krat som stale spala. Od dna vkladu az do toho 9tt som vlastne prespala 😀 pri inych ma bolelo brucho ako pred mrchou ale nikdy som nemala // a teraz sa mi stale kruti hlava, ale beriem tolko liekov, ze to bude asi z nich.. Brucho ma zatial nastastie nebolli, lebo u mna to nesignalizuje nic dobre, ale vela bab tak otehotneli, tak snad to aj tebe vyde ;-D

ivanka0210
26. sep 2013

@viaven to mi je luto tak silno drzim palce aby sa ti to podarilo ..ja si teraz este tri krat za den davam utrogestan...potom mi daj vediet vysledok.kam chodis do centra?

viaven
26. sep 2013

@ivanka0210 ja si davam utrogestan 4-0-4, k tomu picham fraxiparin, prednison, estrimax, bryophyllum a femibion... takze teraz neviem z coho mi je spatno ☹(( teraz som v reprofite v brne /zatial plna spokojnost/, predtym som bola v iscare a heliose, ale tam by som sa uy nevratila... ty kam chodis? lieky ti nedali uy ziadne? len ten utrogestan?

viaven
26. sep 2013

@viaven a to som nespomenula ešte dipherline / ktory ma ucinok 6 tyzdnov/ a ten pregnyl ☹

ivanka0210
26. sep 2013

Ja si davam iba ten utrogestan 2-2-2 a kyselinu listovu si davam nic viac ..ty to mas pestre.. ja chodim do ferticentu som prvy krat tak velmi dufam ze sa nam to podari sme iba kvoli mame zly spermiogram zevraj ja som uplne v poriadku tak teraz iba dufam a verit nam ostava

viaven
26. sep 2013

@ivanka0210 my sme zacinali s azoospermiou. Ja som bola uplne v poriadku. Boli sme na tese. Mala som 24 kvalitnych vajicok a z toho ostalo len 2 ktore sa dali vlozit. Potom nas prehovorili na to iste s tym ze uy boli vajicka velmi nekvalitne. Presli sme do Iscaru, kde mi povedali ze ja mam PCO a prestala mi chodit menstruacia. Podla mna mi tie 2 IVF velmi znicili zdravie a pokazili co sa da. Preto sme sa s manzleom rozhodli pre darovane embryjka, ze pri kete treba menej liekov, ale prirodzeny cyklus sa uy u mna neda. A tak som v iscare bola 2x ma ket so stimulaciou, ale nepacil sa mi pristup, ze dame vam vsetko ako ostatnym, lebo to davame standartne bez ohladu na hocco ine. Preto sa mi viac paci teraz v brne, lebo tam sa snazia liecit podla problemu a nie standartne... No uvidime ako sa podari tento vklad, ale clovek sa tam citil lepsie. Ferticent vobec nepoznam. Ako saa ti tam paci? mate nieco zmrazene? Neboj urcite sa to podari pokial si v poriadku ;-D nie je dovod aby sa nepodarilo ;-D

ivanka0210
26. sep 2013

No nezavidim ti ja som spokojna vo ferticente vsetko mi vysvetlili ..nemame nic zamrazene lebo mi vybrali iba 5 vajok a ztoho sa nam potom iba jedno podarilo to co mi vlozili ale zevraj to bolo dobre lebo ze to je 8 bunkove .co to znamena to PCO?

viaven
26. sep 2013

@ivanka0210 PCO su polycysticke vajecniky. Vraj to ma strasne vela zien ani o tom nevedia. Maju taku iny tvar, neviem to dobre vysvetlit, ale na povrchu nie su hladke ale take akoby z cyst, ktore tvoria vajicka, ktore nedozrievaju... Myslim. Tvoria trochu inak hormony a preto mi cyklus trva straaaasne dlho. Aj ked ešte pred rokom bol pravidelny ☹ A malokedy dochadza k ovulacii, len pomocou liekov. To si mala asi soft stimulaciu? Predlzenu kultivaciu ste si nedavali? A co sa stalo s tymi ostatnymi? Prestali sa vyvijat alebo sa zle oplodnili? Ak ti nevadi, ze sa na vsetko vypytujem, nemusis odpovedat na vsetko ;-D

anuci10
8. okt 2013

ahojte aj ja sa pridávam k vam som 11den po KETE robila som si na 9 den test a negativny.v nedeľu mi mala prist mrcha takze uz druhy den mi meska neviem vôbec na com som.v piatok krv som stoho strašne nervózna a este ked viem ze to bola naša posledná zmrzinka tak som stoho zufala.mali ste to niektorá ze vam testy neukazovali a boli ste v tom.

danielafox
8. okt 2013

@anuci10 ahoj, ja som si tiez robila na 9.den a bola ta ciarka velmi slabulinka, ono je to skoro, potom som testla znovu asi na 12.den a uz tmavla. hlavne nezufaj, pozitivne je, ze si nedostala mrchu, neboj, bude to ok, len musis verit 😉 drzim palce

danielafox
9. okt 2013

@anuci10 a aby som nezabudla, zalezi aj aky citlivy test mas, ja som mala jeden z najcitlivejsich Rapiclear taky zeleny a aj ked pisu ze moze byt celodenny moc, tak najlepsi je aj tak ranny, lebo hcg sa vylucuje z krvi do mocu pocas noci, tak v rannom moci ho je najviac a skor ti ho test ukaze...