Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tinucha
10. sep 2008

Taky, ja mám Dôveru a som spokojná. 😉 🙂

takyna
autor
10. sep 2008

Zuzlík to poznáme všetky, najprv srdiečko, potom koniec 3-mesiaca, potom triplle testy 😠 a stále dačo , bože len nejako musíme vydržať tých dlhých 9-mesiacov 😒 🙂

takyna
autor
10. sep 2008

Tinus díkes zmenila som poisťovnu zo VšZP na Dôveru, VšZP nič neprepláca poistencom idú mi už hore krkom, tak snáď dôvera bude lepšia 🙂

tanitta
10. sep 2008

Uf uz som doma........
Taky... ja neviem ja som v zivote s vszp problem nemala az na papierove problemy a dokladovanie rokov tym ma stvali teda riadne... nikdy som necakala ani na ziadne zakroky ... neviem co ine by mi mali este preplatit 😕 ...lieky... vykony.. pobyty v nemocke, zubar.... nikde ziadny problem....len na SPZ som nepocula nic dobre... 😒

... no a uz som pevne rozhodnuta pre kocik.....bude to casupalplay...sportova cast ma viac presvedcila o prakticnosti....kupila som nejake drobnosti pre mimi.. ale uz nebudem... uz si napisem len zoznam a pojdem len do jedneho obchodu a tam kupim vsetko od dudlov, odsavacky... az po kocik.... da sa dohodnut aj cena potom...
postielku a hniezdo objednam z netu to uz mam vybrane... 😵

takyna
autor
10. sep 2008

Tanitka napr. v amniocentéze zrýchlenej vo Všzp platíš 8000, v Dôvere 2600sk ale sú aj iné poplatky, ani ja som problém nemala iba nič v podstate nepreplácajú

Daj do albumíka vecičky, ...nech sa poteším 😉 🙂

tanitta
10. sep 2008

ved skus zmenit.... rok ubehne rychlo 😉 .. vszp je aj samy dochodca to je fakt...
idem to odfotit a pridam.....za 10min🙂)....

fedra
10. sep 2008

ahojte ... ako sa dnes mate ?
Baby mna tak pobolieva brusko, je to take tahanie az pichanie 😕 Trva to niekolko dni, niekedy je to silnejsie inokedy menej. Akurat ked lezim boli to menej ... je to normalne ?

takyna
autor
10. sep 2008

Ahoj Fedri, neskúsiš navštíviť tvojho gynekológa? pre istotu, ale myslím si , že je to úplne normálne, ale istota je gulomet, aj keď zbytočný poplach tiež nie je dobrý., Ešte pracuješ? či si PN-?

tinucha
10. sep 2008

Fedra a berieš niečo. Myslím magnézium alebo tak? To je určite rast maternice, neboj. Len je to také nepríjemné.

Táni, mne sa veľmi páči CasualPlay, ale odrádza ma veľkosť vaničky. Je malinká. Tuším má len 70cm, keď si dobre pamätám. 😒

dior
10. sep 2008

ahojte kocky- vsetky vas srdecne zdraviiiiiiiiiiim 🙂

vam tak krasne pribudaju tie tt- tesim sa s vami, ako sa mate??? takynka, fedra, tanitta, tinucha,zuzla????

tanita, prosim ta, ako sa vola to car v brne?
vidim, ze je tu muzska prevaha 😵

fedra
10. sep 2008

No ja este stale pracujem ... bwe.
Bola som u lekara minuly tyzden a vsetko bolo OK. Povedal len,ze jemne pobolievanie je normalne. Bolka to najma ak dlhsie sedim a potom vstanem, a vcera som bola v meste tak som sa dost nachodila 😠
Davam si magnezium, ale len to sumive ... rano si dam jednu tabletku, inak nic.

takyna
autor
10. sep 2008

Ahoj Diorka moja, že sa aj ukážeš na koníku 🙂
čo nového máš?
Fedruška mala by si sa dať vypísať na PN-ku , aj mňa pri sedení a dlhšom chodení pichá riadne brucho

pridala som album pre Bobáčika

tinucha
10. sep 2008

Fedra, môžeš skúsiť magne B6, to môžeš aj viac krát denne. A šetri sa, už si tehuľa a aj keď to nie je choroba, my vieme, čo všetko nás to stálo, tak si dopraj viac oddychu.

Ahoj Dior. Ďakujeme za opýtanie. My sa máme dobre (musím poklopať), zatiaľ je všetko v poriadku a dúfam, že to tak aj ostane. A ty ako?

gabika24
10. sep 2008

ahojte babule.
diorka ahoj 🙂 - takže pôjdete do Brna?
ináč, baby, zo žehlenia bolo ležanie - tak neviem, či sa k žehleniu vôbec dostanem. a to s tým hladením poznám dôverne aj ja 😀 😀 😀
taky - vidíš, som ťa poslúchla a oddychovala som. ale malá chce palacinky, tak idem na to... - teda už ich chcem aj ja... 😵

tanitta
10. sep 2008

Dior... v brne je viacero car...myslis to kde som bola ja?....reprofit
Tinus.. praveze ta vanicka sa mi zdala dost...narozdiel od quinny...vyhoda je ze budeme mat zimne babo takze nemusime mat strach kukat aj po kocikoch s mensimi vanami 🙂 .... na jar uz fusak netreba....
Taky.. tak uz nech sa len pekne zaplna ten albumik 😉 ..
Federa.. pokial nie su to dlhotrvajuce celodenne krce tak y to malo byt ok....mna stale boli....a v noci ledva vstanem....
.. uz som pridala.. 😀

fedra
10. sep 2008

Dik za radu. Dnes si ho pojdem kupit do lekarne.
Ja som sa uz o PN bavila s mojim doktorom a povedal,ze to necha na mne, za ak chcem, tak ma vypise aj hned. No ja som povedala, ze este tento mesiac to v praci skusim a zas na dalsej kontrole 1/10 si povieme ako sa citim. Chcela som byt v praci este pre tu korunku navyse, ved ta PN je platena fakt mizerne. Ale uvidim ako sa budem citit, ak sa to bude zhorsovat, zostanem doma.
Zajtra este idem na kontrolu s mocom, minule mi tam objavi ketony, ale vraj to je zrejme z toho vracania, tak dufam,ze zajtra to uz bude negativne

takyna
autor
10. sep 2008

Gabika len si daj palacinky, aj ja sa na ne chystám , ale len cez víkend 😉 , treba vela odychovať, dobre že si si poležkala 😵 , Tanitka pekné jéj 🙂

fedra
10. sep 2008

jeej tani ... ake krasne male pidi vecicky 🙂
Ja sa uz tak tesim ked take budem kupovat ja 😵
Inak ale priznam sa vam,vcera som na e/bay objavila krasnu supravicku a neodolala som. Ale ak budu dvaja chalani, tak smola ... potom ju niektorej z vas podarujem 🙂 ... len ktorej ked mate vsetky pinduratka

idem dat tu supravku do albumu 😉

takyna
autor
10. sep 2008

Fedrus ja mám rozdiel na PN-ke oproti platu 4000, Sk keď nemáme prémie takže v podstate sa celkom aj dá

fedra
10. sep 2008

no tak u mna je to vyrazny rozdiel. Ja mam plat velmi dobry, dokonca takmer o 10tis viac ako manzel, takze stratu mojho prijmu bude nasa rodina dost citit 😒
Ale nejako si poradime, hlavne nech su blchy zdrave 🙂

tanitta
10. sep 2008

ono je to smutne s tymi PNkami....no popravde ja som na to teraz financne lepsie...na PN.....takze si to ako tak"vychtnavam" 😎

kvetka2
10. sep 2008

jééj baby , nepíšte tu o palacinkách, lebo ich budem musieť robiť aj ja 😀 mnam ste mi narobili chute
fedra, ja si myslím, že sa ti naťahuje maternica- a to magne B6 odporučila pri kŕčoch aj moja doktorka- aj ked to neberem- lebo to zatial nie je nutné. Ale pre pokoj duše radšej chod, nech ťa popozerá, aspon budes kludná. Ja som tam tiež bola so silnými kŕčami vpravo dole- vyšetrila ma- síce na nič neprišla- ale bola som kludnejšia a za pár dní bolo po bolesti- ako prišla tak odišla 🙂

kvetka2
10. sep 2008

ked sa bavíte o peniažkoch- ja som zamestnaná na plný úväzok, ale mám aj živnosť- ako je to s PN na živnosti? nemám šajnu, PN som nebola asi 8 rokov 😲

fedra
10. sep 2008

ahoj kvetka 😉
ja ani krce nemam ... je to skor take pobolievanie, niekedy popichavanie. Ale take krce,ze by som sa musela predklonit alebo co, to nie. Len ma rozculuje,ze to citim ... aha teraz potvorky citia ze ich hresim a su uplne v klude 😀

kvetka2
10. sep 2008

fedri no vidíš, treba im dohovoriť, nech sekajú dobrotu,lebo dostanú po holej,ked budú z bruska von 😀

fedra
10. sep 2008

kvetka, ja som tiez nebola na PN od kedy som nastupila do prace, co je 9 rokov 😖
Ja som sa bola pytat uctovnicky, kolko dostanem ak budem na PN cely mesiac tak ked mi povedala tu sumu, no hroza. Asi 1/3 z mojho terajsieho platu 😝

kvetka2
10. sep 2008

to je strašne málo... nemalo by to byť 50% z hrubého príjmu?

tanitta
10. sep 2008

Kveti.. tak to neviem ako to je....ale teoreticky ak si platis 2odvody mohla by si cerpat 2x nie?...ja si uplatnujem PNky zo zanestnania z povinneho poistenia a z dobrovolneho nemocenskeho poistenia...

dior
10. sep 2008

jeeeeej, vy ste take rychle, inak ste mi vsetky usli z nase temy a ja tam teraz nikoho nemam 😀 -ale ze ste tehulky, tak vam to odpustam 😉 😵

tanitta-to som myslela-dakujem

ideme na 3 ivf- do iscaru , ak nevyde tak pojdeme do reprofitu- je lacne a ma skusenosti s PiGD-a vyborne vysledky 😉 😎 ze tanitta 🙂

kocky -davajte si na seba pozor- setrite sa a pohladkajte za mna bruska od tety diorky 😎

fedra
10. sep 2008

no tak 50% to nie je urcite ... ale zalezi od vysky prijmu. Mam pocit,ze cin je vyssi, tym si na tom pri PN horsie