Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

fedra
17. okt 2008

katy, kludne mozu byt aj dvojky. Ja som tiez na zaciatku mala hcg skor na jedno. Lebo druhy drobcek sa nam uhniezdil az 4 dni neskor 😀

Hava, je to velmi jednoduche, len musis mat kreditnu kartu.
Ak pojdes na na ebay.de ... tak tam su ceny v EUR, na anglickej stranke su v GBP. Len z UK je o nieco drahsie postovne, no stale je to lacnejsie ako u nas. Ten kos na plienky co mame v albume stal necelych 1500 SKK aj s nahradnymi kazetami, co je asi o polovicu menej ako ho mali v Quelle. A mame uz vybrate lehatka pre drobcov tiez za super cenu. Len este cakam na 4D utu co je v brusku a potom vyberieme farbu.
Ked si nieco vyberies, kliknes na nakup a potom sa ta to bude pytat na adresu a cislo kreditky. kupuj od predajcov, kde sa da pouzit paypal, to je najlacnejsi prevod, sumu ti automaticky stiahnu pri potvrdeni z kreditky. Skus na najskor zaregistrovat, cele sa to potom zjednodusi. Ak este nieco budes potrebovat vediet, pytaj sa 😀

fedra
17. okt 2008

kvetka ... nestipe ani nesvrbi, len ma rozculuje 😝
Najhorsie je to doobedu 😝
Skoda, ze je to tak daleko, no mozno si aj urobime vylet. Tu v okoli nemaju na predajni ani jeden dvojkovy kocik vystaveny, vsade mi daju do ruky len katalog 😠

hava77
17. okt 2008

fedri a da sa platit len cez kreditku, alebo aj cez tu embosovanu kartu k uctu, ktora je na platbycez net 😕

fedra
17. okt 2008

asi aj cez tu .... neviem, ja platim kreditkou. Ale zrejme sa bude dat pouzit aj ta

kvetka2
17. okt 2008

to verím, ja musím mať tiež stále intimku 😝 ale vraj to súvisí s prekrvením a tým väčšou tvorbou sekrétov 😅 ale som múdra 😀 😀 😀
Ved ani u nás nikde nemajú, majú tam aj dvojkové hlboké, aj dvojkový vedla seba babywelt a majú ešte niečo dostať. Jaby som sa bála kúpiť len podľa katalógu, napr, ten jane som zavrhovala, ale je taký kompaktný, dobre sa s ním manipuluje a ked som sa s ním pošpacírovala 🙂 bolo viac menej rozhodnuté. Jane matrix vaničky majú výhodu, že sa ako sedačky do auta dajú dať vodorovne a bambulkam hlavne malým, nebude lietať hlavicka hore dole.

hava77
17. okt 2008

fedri este otazocka k tomu ebay....to je zaroven aj bazar? lebo nie vsetky veci su tam nove

babulka123
17. okt 2008

babulky neviete nahodou ako je na tom gabika a skybay? sledujem ich a dlhooo som nic nepocula a tak ma to zaujima.. dakujem

fedra
17. okt 2008

ano ... ak chces len nove veci, tak na lavej strane si vyfiltruj iba nur neue Art. ... a vacsina veci sa drazi. Ak nechces drazbu, tak si daj veci iba Sofort and New Artikel ... teda ak si na DE.

annaanna
17. okt 2008

ahojte babule, ja vás tu občas čítavam a držím palce. no rozdvojičkovali ste to tu parádne... kedy ste sa dozvedeli, že budú dve babatka?

hava77
17. okt 2008

anna ja v 9 tt a v 10 tt sme mali uz syndrom miznuceho dvojcata takze nic z toho....ale tesime sa na jedneho drobca 🙂

taella
17. okt 2008

pri prvom ultrzvuku to bolo ešte neisté , bolo tam niečo , ale naisto nám to potvrdili dr. v 8 tt.

nice7
17. okt 2008

baby mozem skocit do temy: mozno som tehu ale dnes som objavila taky hnedy vytok neviete co to bude? vadi to alebo nie? ☹ vdaka

annaanna
17. okt 2008

nám vložili dve embryjká, tak len sa zaujímam, či nááááhodou nebudú dve 🙂 🙂
🙂 havka, na teba si pamatam, že najprv dve a potom jedno.... a ako sa citite? ste doma?

taella
17. okt 2008

nice skoč pre istotu na pohotovosť , nech ťa pozrú , niekedy to nie je vážne , ale lepšie , keď to zachytia čo najskôr a nasadia lieky napr. duphaston .

kvetka25
17. okt 2008

no v pondelok idem urcite

fedra
17. okt 2008

havka,
chcela som sa sytat na kt mieste prikladas stetoskop ked pocuvas drobca ? manzel mi ho dnes priniesol, no poculi sme iba hucanie, vobec nic. Tak ja som zacala panikarit este viac a muz mi nadal ze som paranoidna a ze ked sa takto budem spravat dalsie 4 mesiace, skoncim na psychiatrii 😖

dracik1
17. okt 2008

baby caute, vidim, ze riesite kociky....nechcem byt mudra...ale nekupujte velmi drahe kociky a to z dovodu, ze dvojkove kociky maju strasne malicke vanicky / resp. fusakotasky/.......my mame 4 mesiace a vanicky musime zrusit lebo su nam male 🙄 , takze od vikendu sa vozime v sportaku....... 😎 ...skor si treba vybrat taky kocik, co bude pouzitrelny hlavne na sportovo.....a to mame tie vanicky jedny z najvacsich 😠

hava77
18. okt 2008

fedri ja prikladam stetoskop pod pupikom, a nepocujem klasicke bum - bum, ale take hucanie 😉 ....ale ty si uz v 20tt tak ked ti budu spat a nebudu bublinkovat tak mozno budes pocut aj buch buch....a to zblnkotanie su pohyby tak sa neboj 😉

u nas napravo ma maly/a asi nozicky tam vzdycky pocut najviac a na opacnej strane zas viac hucanie 🙂

taella
19. okt 2008

my sme priložili stetoskop viac na pravú stranu v podbrušku a potom druhé mám tiež na pravo už skoro pod rebrami , v piatok tak boli keď som bola na ultrazvuku . A bolo pekne počuť bublinky aj srdiečka .

tinucha
20. okt 2008

Fedra, nič si z toho nerob. Ja som tiež počúvala bábätko stetoskopom od 18.tt a ani raz som nepočula srdiečko a Filipko je v poriadku. Podľa mňa to počuť skôr výnimočne. Ja mám napr. placentu vpredu, tak možno preto nepočujem ani teraz a to už som v 27.tt. Tak kľud pohoda, všetko je v poriadku. 🙂

pointka
20. okt 2008

Ahojte.
Tak tu ste vsetky odstahovane 🙂
Uz sa konecne mozem pridat k Vam aj ja, sice IVF a KETy nam nevysli, ale podarilo sa prirodzene, teda s pomocou merionalu a dnes 17DPO mi potvrdili HCG 710. Este krpca nevidno, tak dufam, ze bude tam kde ma byt 🙂

hava77
20. okt 2008

pointka gratulujeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tak nech sa krpcovi u teba paci a zostane tam 9 mesiacov 😉 😉 😉

pointka
20. okt 2008

Hava dakujem 🙂
este mi to celkom nedochadza, teraz vsak nastava dalsi stres, aby bol krpec v maternici, kedze ho este nebolo vidno no a prezit bez missedu 12tyzdnov 🙂 Ach jaj, kolotoc stresu 🙂 ten tvoj 1.UTZ bol robeny kedy?
Ty si uz pomaly v polke 🙂 Pekne to leti

tinucha
20. okt 2008

Jeeej Pointka, tak to je super, že sa to nakoniec podarilo takto. Veeeeeeeeeeeeeeľmi držím palce, aby ste to dobojovali do úspešného konca. 😉 🙂

pointka
20. okt 2008

tinucha dakujem, budem vas tu musiet precitat nech sa priucim co ma caka 🙂

hava77
20. okt 2008

pointka prvy utz bol 14 dni po ket, ale embryjko bolo vkladane 6 dnove 🙂
s tym stresom to mas pravdu, tych 12 tyzdnov ale prejde ako voda.....neboj vsetko dobre dopadne,ked vam uz Pan Boh dal taky zazrak 😉

pointka
20. okt 2008

tak ak dobre ratam, nasu dutinku by malo byt vidno v piatok, ano uz som si uvedomila,ze pri prirodzenom tehu je to neskor ako ivf a ket 🙂

hava77
21. okt 2008

ahojte kocky, chcem sa vas opytat na prve pohyby....dnes rano som citila take bublinky, bolo to strasne jemne....len neviem ci to neboli creva 😀 lebo bol k tomu aj taky zvuk ako keby sa tam daco prelievalo, alebo take skvrkoty. bolo to stale na jednom mieste v podbrusku...potom som sa skusila otacat na posteli a bolo to aj na druhej strane, aj ked najviac na lavom boku 🙂 🙂 🙂 tak sa vytesujem....dufam ze mi nepoviete ze to boli creva 😀

tinucha
21. okt 2008

Havka, ja som to cítila presne tak isto. Dokonca som mala pocit, že z toho čo sa deje v brušku ma len preženie. Ale neprehnalo a bolo to ono. Takže gratulujem k pohybom. 😀 😀 😀 Uvidíš o chvíľu začnu aj buchnáty. 😀

katy2
21. okt 2008

ahojte 🙂
hava, gratulujem k prvym bublinkam... zapamateaj si datum 😵
teraz som si len tak mimochodom merala telesnu teplotu a mam 37,5... 😕 nic mi nie je, chora nie som.... byva to v tehu? 😕