Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

fedra
19. sep 2008

havka, ja som od 9tt brala len 1x1, tak mi to napisali v sprave v Heliose a moj lekar usudil, ze to staci
A potom som cely 12tt brala uz len 1 vecer a po 12 tyzdni uz nic

zomata
19. sep 2008

ahojte dievcata,
bola som tu na zaciatku temy ale potom nejako isiel cas
tak vam nieco poviem o sebe - nastastie nas 1.KET bol uspesny a cakame dievcatko. Po 11 rokoch manzelstva to vyslo a ja prezivam jedno z najkrajsich obdobi, keby brusko nerastlo ani neviem ze som tehotna 🙂
sledujem vas od zaciatku vsetky a velmi vam fandim aj vasim babatkam

tinucha
19. sep 2008

Havka, ja som do 13.tt brala 2x2, potom cez 13.tt len 1x1 a v 14.tt už nič. Tešíš sa na to, že? 😀

hava77
19. sep 2008

tinka to si pis ze ano 🙂 uz si pomaly pripadam ako uchylna 😀

tinucha
19. sep 2008

Ja som sa na to tiež strašne tešila. 😀 😀 😀

fedra
19. sep 2008

ja som ich jedla, nie vkladala, takze mne to az tak neprislo ... ale aj tak super. A mam pocit, ze aj z toho utrosu mi byvalo zle 😝

hava77
19. sep 2008

no nevyhody ma aj to vkladanie a aj to papanie 😝 ale uz sa veeeeeeelmi tesim ze s tym seknem 😀

tanitta
19. sep 2008

Zomata.. tak to je uzasne;).. a zvalst po tolkych rokoch....drzkajte sa 😉
Tinus.. hej to je z obchodu...padol mi do oka.. a je taky makucky... 😵 ...
Kveti... niekedy mi napis do IP ten nazov tej restiky 😎 ...
baby ja som zaspala cca od 10°°°som lahla a teraz vstala...
Havka.. ja som ho papala a vysadila naraz v 19tt.....

zomata
19. sep 2008

tanitta - dakujem pekne zatial sa dari a mimochodom vcera som si objednala casual play S6, viem ze aj tvoja srdcovka, a ja cely v ciernej farbe aj ked sa vela preberalo ci sa to hodi k babu ale mne sa to prevedenie paci najviac

zomata
19. sep 2008

a tak rozmyslam ze som asi prva s kocikom,nie? nastastie, odkedy sme malu videli na detailnou UTZ ma uz moj nebrzdi a v podstate ani ja sa
a inac dievcata bola som na vynikajucom UZV v BA v 20 tt u pana doktora ktory sa specializuje na srdiecka aj operuje takze podrobne pozeral vsetky organy, kto by mal zaujem dam kontakt, fakt fakt hodinovy zazitok

tanitta
19. sep 2008

Zomata....cierna sa asi najviac hodi ku casualu 😅 ... na nijaky iny kocik tak nejde 😎 ..... my este trosku pockame ale ratam max len 3tyzdne potom uz chceme obj. postielku a aj kocik....

fedra
19. sep 2008

ja sa uz tiez velmi tesim na 3D ... a hlavne som velmi zvedava co mame v brusku ale najma, ci su blsky v poriadku.
Teraz so citala, ze tripple testy su pri dvojkach nie moc presne ... je to tak ?

zomata ... velmi gratulujem k dievcatku 🙂 a tesim sa, ze sa vam to podarilo

hava77
19. sep 2008

tani az v 19tt to si ho brala riadne dlho 😒 no dufam ze ja ho vysadim uz skor 😉

takyna
autor
19. sep 2008

Ahojte tehulky, dnes ste sa rozpísali 🙂 , ja mám konečne nový strih na vlasoch 😉 úchylka ma stále drží 😵

takyna
autor
19. sep 2008

Zuzlík tiež gratulujem k srdiečku 🙂

tanitta
19. sep 2008

Taky.. aku mas teraz farbu??...ci nefarbis vlasy ked si tehu?

takyna
autor
19. sep 2008

Farbím Tanit, mám hnedo-bordové a v tom mám blond melír na postupne som ostihaná, už som bola skoro čistá blondína

tanitta
19. sep 2008

Zena viacerych tvari 😎 .. ja si ta pamatam z heliku ako bordomelirovu fesandu...tak teraz asi by som ta asi nepoznala 😀

takyna
autor
19. sep 2008

Chichi, tvár sa nemení len sa zagulacuje 🙂 , ale ideme na oslavu 80-tky celá rodina sa tam zo Slovenska zíde tak som musela niečo so sebou robiť, už som mala aj zničené vlasy 😵

tanitta
19. sep 2008

😉 .... chlapci na krase este aj pridavaju....

zomata
19. sep 2008

tanitta - ked to bude aktulane aj u vas tak ti poslem link, zohnala som 3 kombinaciu, kocik, vanicka a vajicko za 24 000
fedra - dakujem pekne ani som neverila ked som susku videla viem ze po IVF byvaju chlapci atk som bola nastavena na chalana abol to mily sok ked sme videli dievku a zasa iste to bude az ked sa vyliahne 🙂

takyna
autor
19. sep 2008

asi na tom niečo bude, 😉 , vieš musím maskovať vek 😉 aby mi typovali menej, chichi 😀 , ale robím si srandu, už mi šedivejú vlasy hlavne okolo hlavy tak musím navštíviť občas kaderníčku lebo mi to vadí 😵

takyna
autor
19. sep 2008

Tanit zistila si ten poplatok za prevod zahran. úhrady? cez net?, a aká je dlhá doba doručenia cez net zásielky neviete?

tanitta
19. sep 2008

Zomata... mozes kludne aj teraz asopn si poziem;).. rada klikam na odkazy co tu ponachadzam obcasne nieco hodim do zaloziek ... chceme kupit co najciac veci pod jednou strechou...koli zlavam...
Taky...no ved jasne 😉 ....nie ze dopadneme tak potom ze sa nas ludia budu pytat ci je to vnucik 😀 ...
.. baby musim ist.... rodina sa taha z prace 😉 .... paaaaaaaa

tanitta
19. sep 2008

Taky nahodou som to zistila na poradni 😎 ... zalezi od sumy...ale cez internetbaking je to o 1/2lacnejsie... takze nemalo by to presiahnut sumu 200sk....dobu dodania som este nekukala....

takyna
autor
19. sep 2008

Ok díkes Tanit, idem aj ja off, trošku kosti prehriať, brŕr tu v byte je taká zima, ešte , že mám hrejivého psíka 😵 cmuk

zomata
19. sep 2008

link som nasla na mimibazare a potom som sa uz o cene a farbe bavila len e.mailom ale link je: www.bambini.sk

ikuska
19. sep 2008

Ahojte babulky,
ktora ste chodili do Heliosu a tam ste otehotneli po KET.

takyna
autor
20. sep 2008

Ahoj Ikuska, aj z fóra Tehulky z Heliosa sú kočky čo sú tehotné z Heliosa, a od nás je tiež väčšina dievčat 😵

tanitta
20. sep 2008

Caute tehulky 😉 ..
Zomata.. ja prave rozmyslam ktora autosedacka je lepsia.. ci ta zero alebo prima 😕 ...viac sa mi pozdava ta prima je velkostne taka ako zero? nevies?...
Ikuska...asi vsetky babulky v tejto teme su z heliosu.. ci uz po ket alebo ivf... uz je to "pomiesane" 😅 ...
...tak pekny vikendik;)... paaa