Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

takyna
autor
17. aug 2008

Ahojte tehulky moje 🙂

RECEPT posielam, je to ľahké , jedlé rýchle a chutné 😉

1-celý karfiol, uvaríš do mäka v slanej vode, potom precedíš, a pretlačíš ako fučku, pridáš do neho 2-celé vajcia, 2--dcl mlieka, soľ podla chuti, múku hladkú podla potreby ako pri haruli, korenie mleté čierne a pozor: petržlenovú vňať/ja dávam mletú sušenú/, urobíš cestíčko a vyprážaš , nie je treba ani veľa oleja 😵

PRAJEM vám DOBRÚ CHUŤ, pá , cmuk zajtra sa ozvem 😵 🙂 😵

takyna
autor
17. aug 2008

a ešte som zabudla doplniť, že lyžicou polievkovou robíš tie placky na vyprážanie 😎 😀

mysiatko
18. aug 2008

super Takynka recept som si opisala dnes alebo zajtra urobim...som nemasozravec tak som vdacna za taketo recepty...som sice zatial netehulka ale citam si vas pravidelne...som stastna s vami ze vam tak krasne pribudaju tt.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 pozdravujem vsetky

pipka
18. aug 2008

taky, mnam, hned sa idem do toho pustit 😝 😀 😀

tanitta
18. aug 2008

Taky .. este jedna drobnost.....co je to fucka??? 😎 ... 😅 ... ale predpkladam ze sa to pomacka uplne na kasu?
baby hrozne sa mi paci tato postielka...http://www.bocianbaby.sk/index.php?idvyrb=90&ak... asi si ju aj objedname ... myslim si ze v obchode nebude nic krajsie.... 😕

pipka
18. aug 2008

tani pekna je, my mame podobnu, ale mame aj ulozny suplik dole 😉 v akej farbe ju chces?

tanitta
18. aug 2008

Pipka..v tej bledej.. mame borovicovu spalnu .. ten suflik bude vyuzitelny? lebo tato je aj so suflikom.. je o tisicku drahsia...tak neviem...

pipka
18. aug 2008

tani, my ho mame a je super vec, mam tam vsetky mimosezonne veci, fusak, overaly, a asi 3 bal. plienok, igelity na kocik, spacie vaky...no kopec miesta na vyuzitie...vrelo odporucam. ja mam z mimisk.sk, tusim kacper sa vola a stala aj so suplikom 3290.- 😉

vikitino
18. aug 2008

baby prepacte al celkom nerozumiem co je to KET????

pipka
18. aug 2008

viki, KET je kryoembryotransfer, cize transfer zmrazenych embrii 😉 ak sa nepodari prvy transfer po IVF, tak obvykle sa ostatne embryjka zamrazia a ked sa potom rozmrazia a nanovo vkladaju, to je KET 😉

fedra
19. aug 2008

Ahojte babulky,
nie som sice po KET ale aj tak vam sem na chvilku vleziem.
Baby, aj vas trapil vytok ? Posledne dni je to silnejsie. Sice bezfarebne a bez zapachu .... ale je to neprijemne. A niekedy to je ako zrazeny bielok /pardon za vyraz/ 😝
Zas ma chyta panika ci je vsetko OK

tanitta
19. aug 2008

Ahojky...
Fedra... je to uplne bezne v tehu..nemusis sa obavat ja pouzivam intimky.... moze sa objavit aj mykoza ale to by si citila ze je to mykoza... ja tiez nie som po ket ale su tu kocky co poznam 😵
Pipka... no tiez je pekna ... takze dalsi favorit je suplik;)...vidis to ma ani nenapadlo ze na fusaky sietky...vaky...dik za tip uz je v zalozkach 😉

hava77
19. aug 2008

ahojte kocky,
taky dakujem za super recept 🙂 aj ked teraz ho asi robit nebudem 😒 momentalne je u mna favorit toast so syrom 😉 a to na ranajky obed aj veceru 😀 ostatne je ble 🙄
kocky vam tie tt tak rychlo pribudaju 🙂

pipka
19. aug 2008

tani, rado sa stalo 😵

fedri, ja som mala takyto tehu vytok skoro cele tehu, je to uplne normalne, ma to vacsina zien, tak pokoj 😉 tiez to riesim intimkami, akurat teraz pouzivam uz vacsie vlozky, lebo cakam kazdu chvilku odtok plodovej vody 😅 tam by mi asi intimka nepomohla... 😨 😀

fedra
19. aug 2008

karfiolik ja mam raaaad ... mne je momentalne uplne jedno co zjem. Aj tak uplne vsetko skonci na WC.
Ale ja zas moc n emusim sladke ... a to niekedy by som ani den neprezila bez sladkosti.
Havka ... ved aj tebe pribudaju tt. Kedy ides na dalsiu kontrolu ?

takyna
autor
19. aug 2008

Ahojte tehulky, Mysiatko nemáš za čo aj na budúce napíšem nejaký receptík 😉 , baby ak to budete robiť tak napíšte či vám to chutilo budem rada, 🙂

Tanitka krásne postielky, ja som tiež kukučkovala včera po meste niečo také , majú nádherné kadečo kedysi to nebývalo 😵

dnes som bola na vyšetrení zo štítnou žľazou tak mi povedala doktorka , že je to v poriadku sú lepšie výsledky ako pred tehotnosťou tak mi menší balvan zatiaľ padol zo srdca

ináč čo máte nové?

Pipuska ešte nerodíme? 🙂

hava77
19. aug 2008

fedri, na odbery idem 2.9. a na sono do heliku o tyzden vo stvrtok 😉

tanitta
19. aug 2008

Taky... zda sa ze sa teda asi riadne vysantime po obchodoch 😀 ... len este neviem co presne sa hodi a co je zbytocne.....ale ved to potom postupne clopvek na to pride.. hlavny je zakladvybavicky... to ostatne sa doladi...
baby mozu tehotne kuracie pecienky???? strasne mi chutia asi pojdem daco spravit takeho...na omacke.......
taky tie placky sa obaluju v cesticku? ci aj v struhanke sa mozu??...som rada ze stitna je ok...no tehu hormony robia svoje ;)
Havka... takze sa uz naozaj rozlucis s helikom? 😉 .....

pipka
19. aug 2008

taky este nieeeeee 😅 ale uz by som rada 🙄 uvidime, co bude dnes na poradni 😉

fedri, vyzera to tak, ze budes mat babu, ja som sladke nemusela asi do 30tt, normalne som zavislak na sladkom a hlavne cokolade, ale skoro cele tehu som sladke nejedla 😅 😀 😝

tanitta
19. aug 2008

babulky.. ono to s tymi chutami je take divne.... vacsinou v tehu chuti to co nechutilo pred tehu 😵 ....ja som bola maskova....nemusim teraz....zato sladke papam stale.. len bobik si vynutil dnes kuracie pecienky...uff aj ma prejde chut zakedy ich spravim 😕

hava77
19. aug 2008

tanitka ja som som sa dohodla s krajkom ze sono mi bude robit on stale/teda navrhol to on, vraj sme specificky pripad/ 😅

fedra
19. aug 2008

tani ... ja som v svojej mudrej knizke citala, ze pecienkam by sme sa mali vyhybat, lebo vraj tam je zoskupenych najviac skodlivych latok a tie sa potom dostavaju k drobcovi.
Ale asi raz za cas to nejako uskodit nemoze ... si myslim

Havka, ja mam odber uz za sebou, len je mi teraz dlho cakat do dalsej kontrolky.
Inak baby ja cele doobeda nemozem nic zobrat do ust ... bwe zacinam jest tak okolo stvrtej. Snazim sa v robote spapat aspon jogurt a nejaku cerealnu tycinky, no su to muky. Jogurt jem aj dve hodiny po jednej lyzicke 😝

Pipka ... dievcatko beriem 😀 Aj dve 😀
Ale ako som si vsimla, tu sa dvojkam rodia iba chalani

gabika24
19. aug 2008

ahojte kočky.
ináč, pipka, keď sa ti pustí plodová voda ako mne, tak ti nepomôžu ani hrubé vložky 😉 daj potom vedieť, čo bolo na poradni. ináč už sa ti to poriadne kráti... 😵
takynka, super, že štítna je ok.
ja práve robím koláč, tak som zvedavá, či sa mi podarí, lebo som túto plnku ešte nerobila. a tí moji dvaja miláčikovia tu okolo mňa obiehajú, že či to už je... 😵 už som nejaká pomalá a čo bude o pár týždňov 😀 😀 😀
pekný deň 😵

hava77
19. aug 2008

fedri aku mas mudru knizku? 😕

fedra
19. aug 2008

havka ... kupila som si minuly tyzden "Nova velka kniha o dietatku"
Je tam cele tehu + potom podrobne prvy,druhy a treti rok po narodeni.
Tak teraz studujem 🙂

takyna
autor
19. aug 2008

Tanitka to je už celé cesto, v ničom to neobaluješ, je to vlasne ako na spôsob haruly, Pipka asi aj u mňa bude dievčatko, lebo ja sladké nemôžem ani cítiť 😉 a pritom mám tiež rada aj čokoládu, no necháme sa prekvapiť 😵 Gabi mužíčka si neprehovorila, že by dal ten súhlas čo to bude? ja som taká zvedavá 🤐 aj za neho 😵 , Tú knižku o dieťatku mám aj ja od švagrinej, je to dosť veru pútavé aj poučné 😵 , tam sa Tanitka aj dočítaš , že pečienku môžeš neboj sa 😵 , bývalo mi už dobre a zase začínam mať po určitých jedlách problém s pálením záhy, bolieva ma často hlava je to aj u niektorej z vás?, Pipka tak daj vedieť po poradni ako si na tom

takyna
autor
19. aug 2008

Baby ja keď som na nete, tu nikdy nie je ani noha 😖 bože mi je s toho smutno ☹

tanitta
19. aug 2008

Taky ja sa motam okolo vnutornosti 😀 .... ale zistila som ze mi chuti z toho len ta stava.... 😅 ....ja pecienky moc nemusim a vlastne toto je prvy krat a asi aj posledny co ich budem akoze jest 😅 ...
zaha palieva aj mna.. kupila som si anacid mliecko ale nic nepomaha to.... vraj su dobre mandle na to....ale to tusim nasa Pipka vie....jaj dnes som ani nelezala nohy uz jak papuce su.. este musim na paradajky do zahradky na salatik pozbierat.......
Havka.. to akoze cele tehu sa krajka nezbavis??? 😵 ....ale hlavne budes pekne pod dozorom....aj normalu poradnu len tam budete mavat?? ...

takyna
autor
19. aug 2008

Tanitka nepreháňaj to so záhradkou 😉 , ja som tento rok nenasadila žiadnu zeleninku iba kvety letničky, takže na záhradke rozložím lehátko a relaxujem 😉
Havi nebude pre teba únavné cestovať do Martina stále?, ja na tvojom mieste by som si to ešte zvážila, možno do 1-trimestra a potom by som išla k obvodnej svojej doktorke, budeš to mať po ruke 🙂