Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

takyna
autor
10. feb 2009

Hlavne, že už su v poriadku, jeden den ako sa hovorí hore dole 🙂 , Lenka nemá asi možnosť ísť na net ináč by sa ozvala...

fedra
10. feb 2009

no, ja som bola na kontrole pred 2t, mala som ist teraz opat a to som si uz myslela, ze ma posle do nemocnice. No posunulo sa to. Necitim sa nejako zle, brusko obcas tvrdne ale to asi v tomto tt je uz normalne. Naposledy som sa ani neotvarala a blsky v brusku poriadne tancuju.
Ale mam strach zostat bez kontroly, koncom tyzdna skocim k nam do nemocnice 😒

takyna
autor
10. feb 2009

Ale tvoj gynekolog je tiez exprert, automaticky by mal mat na zastupovanie za seba niekoho, 😒 , prepac nechcem strasit, ale po mojich osobnych skusenostiach a tragedii, som uz opatrna, mam tak net zmapovany roznymi pripadmi, ze by som mohla napisat o tom knihu

zuzla80
10. feb 2009

Fedri určite skoč, aspoň budeš kľudnejšia. Asi by som fakt nepodceňovala situácia a pri dvojkách obzvlášť.

fedra
10. feb 2009

ved jasne ... ja to chapem, ved ja sa tiez bojim 😠
blsky uz maju cez 2kg a poriadne tlacia dole, takze stat sa moze vselico .... ved ani neviem ci vydrzim do konca 37tt

takyna
autor
10. feb 2009

Ved to , že už ste vo finále , maly su uz pomerne velky, aj to musi byt pre teba unavne, môze sa to zmenit a môzes rodit coby dup, a my sa už tak všetky tešíme na fotečky 😀

tanitta
10. feb 2009

aj vcera som varila byliny 😀 .... ja som taka bosorka 😉 ...dakujeme za pochvali blondaka 🙂..
fedra...nebojkaj... vsetko bude dobre... len pekne chodkaj 😉
idem dojkat... pa kocky

hava77
10. feb 2009

fedri ja mam tiez kontrolu az po mesiaci, co som sa tiez cudovala...aj ked s dvojkami je to ine...
kocky ale uz sa nechodi na kontroly v deviatom mesiaci na porodnicu ako dakedy. teraz sa chodi k svojmu dokimu...a kocky co nemali problemy idu aj v deviatom mesiaci len raz na KO....to mi je tiez divne 😕
fedri ked som lezala v nemocke tak dvojickarky v 36tt si tam uz nechavali a pre istotu im nasadili lieky, aby este potiahli nejaky ten tyzden....tak asi rataj s tym ze ak tam pojdes mozno si ta tam uz nechaju.....

hava77
10. feb 2009

tani adamko je krasnucky 🙂 🙂 🙂

takyna
autor
10. feb 2009

Ahoj Hava, áno chodí sa raz za mesiac, ale aj keď sa to nezdá , my sme podla mna všetky rizikovky, ale ked mas doktora čo ťa bude rodiť vybaveného tak chodiš priamo už k nemu a podla dohody aj častejšie aj podla potreby, ved nakoniec on to zadarmo Nerobí 😖

takyna
autor
10. feb 2009

Tanitka sa ti chudne 🙂 pri tom tvojom blondáčikovi..... 😉 aj ja chcem......

tanitta
10. feb 2009

uz dojkam 😎 ....
taky...sak ma riadne vycvicil.. vypadne dudel a je ho plny dom... som ako na gumicke 😀 .. uz som vytiahla teplaky co mi boli pred tehu male... teraz som typicka zienka domaca v teplakoch a strapatom hare 😵

zuzla80
10. feb 2009

Táni a ja, že si už dodojkala. Ta ty si iná raketa keď stíhaš aj písať aj dojkať 😀
Takynka neboj o chvíľku budeš aj ty moja na rade 😉 🤐

tanitta
10. feb 2009

dojkam.. jednnym prstom mam elektrickuuuuuuuuuu... staci jedna ruka 😵 len shift nemozem 😀

takyna
autor
10. feb 2009

juj moderne žienky domace 🙂 😉

Dobre mi je tu s vami , ale musim makat............este to neschvalili ty nami vladny cinitelia

pá.........cmuk 🙂

fedra
10. feb 2009

tani ... aku elektricku mas ?
Ja si chcem tiez kupit elektricku odsavacku, len sa neviem akosi rozhybat. A si s nou spokojna ?

Dakujem za radu babenky ... keby som ja nebol taky panikar ako som 😅
Ja som si tiez myslela, ze o takomto case uz budem davno v nemocnici a ja stale cucim doma ... no nie ze by mi to vadilo 😅

hava77
10. feb 2009

fedri panikar - nepanikar ale pozri ako si to pekne dotiahla.... 🙂 🙂 🙂 mozes byt na seba hrda 😉
ja som bola v nemocnici 3 tyzdne a poviem ti nic moc...no nemas co banovat 😒

tanitta
10. feb 2009

taakze 140ml 😀 ... to ma na 1,5krat 😉 ....
fedra.. odsavacku este nekupuj uvidis poporode keby si mala moznost v nemocke si vyskusat ja som si vyskusala tam aventku..a potom kupit ...lebo niekomu elektricka vobec nepasuje a radsej volia manualnu(inak ta taha vraj silnejsie)........ja mam aventku el. je super pre mna a vytiahne pekne a nemam ten pocit ze by netahala🙂)) .....ale niekomu ze aj lepsie medela....ale zase o tej som citala ze dost taha bradavky... aventka ma aj tu masaznu vlozku na bradavku a da sa prerobit aj na manualnu....

tanitta
10. feb 2009

Taky.. tak to uz nejak dopracuj.. a prezi prijemny vecer s vylozenymi nohami a v pohodlnych teplakoch 😵 ... cmuky.. pa

ferda... inak pri dvojkach ked budes odsavat tak elekrticka je dalsia ruka naviac;)...

fedra
10. feb 2009

ja som tiez rozmyslala nad avent .... ale asi dam na tvoju radu a pockam
A kupovala si aj sterilizator na flasky ?

tanitta
10. feb 2009

fedra.. nie nekupovala.. mame parny hrniec na zeleninu.... 😉 tam to dam a necham nejakych 20min raz za 24hod aj odsavacku... tak kazali v nemocke. ze staci.. no niekto vyvyra flasky po kazdom jedeni.. mne sa to vidi uplne zbytocne...pokial nei su ziadne zrdavotne potiaze u mimi...

tanitta
11. feb 2009

No teda baby takto sa prepadnut 😎 ....tak dobre ranko 😉

zulka29
11. feb 2009

Ahojte babule, len som vas prisla pozdravit, som total chora, chripkujem aj teplotujem 😒 tak som na PN, Dufam že to chrobacikovia preziju 😔
pa

fedra
11. feb 2009

zulka .... nebojkaj ... ved su to poriadny bojovnickovia 😉

tani ... aka bola dnes noc ?

tanitta
11. feb 2009

Zulka... papas parleny? tie sa mozu....resp. skor cipok je dobry...paralenovy...
Fedra... maly spinka od vcerajsku od 22°°... s prestavkami na papanie a spi este teraz 😀 ...no anjelik 😵 ...ale uz pomrnkava uz budeme asi hore... sak bodaj by nie uz je vyspaty na vsteky strany 😉
.. prislo mi nositko pre maleho Reda casle sport tak dufam ze sa mu tam bude pacit....v nom 😵
iank babay prisiel mi vypis z poistovne pobyt za pobyt nemocke 😎 ... to sa poistovna buchla po vacku 😅 ....

hava77
11. feb 2009

ahojte kocky,
zulka len pekne lezkaj aby si cim skor bola fit 🙂 ....a drobci su bojovnici, ti to urcite vydrzia 🙂 .......mozno sa po tej mraznicke teplu aj potesia 😀

tani a preco ti prisiel ten vypis domov? to akoze aby si si uvedomila ze uz stacilo s nemockou 😉 ?

fedri ahoj, tak ako si sa rozhodla s tym doktorom? bola si na pohotovosti?

fedra
11. feb 2009

havka, dnes volam znamemu doktorovi a chcem nech mi dohodne kontrolu v nemocnici. Aj sa s nim poradit, pri kom rodit. Nevyhodou u nas je, ze nie je mozne si zazmluvnit doktora na porod, takze tak ...

hava77
11. feb 2009

fedri takze ides rodit prirodzene? u nas vo zvolene je mozne dohodnut si doktora, stoji to 7 tisic, ale malokto to robi lebo v porodnici su vsetci doktori dobri. az na jedneho ale vraj ten uz ma porody zakazane....tak neviem

tanitta
11. feb 2009

Havka... nie postou.. cez elektronicku postu;) na vlastnu ziadost... aspon mam prehlad o vsetkom 😉
Fedra... ja som mala zazmulvneneho neviem ci som spravila dobre ale snad ano.. mozno keby som nemala zazmluvneneho dopadlo by to horsie 😔

fedra
11. feb 2009

no havka to teda neviem ci bude porod prirodzeny ... ja skor myslim, ze cisarsky 😕
Moj doky vravel, ze kedze som prvorodicka a su to dvojky, tak na 95% cisarsky