Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

fedra
20. feb 2009

tani ... no to je super, ze uz takto pekne hajkate 😉

tanitta
20. feb 2009

no fedri.. len dokedy to vydrzi 😀 ....zahajal v kociku teraz...idem si daco poupratovat a uvarit brokolicovu kremovu, a marinovane masko...

katy2
20. feb 2009

ahojky 🙂
takyna, je to o vas, vsak? 😔
http://www.cas.sk/clanok/106952/nestastni-rodic...
prajem vela sily, a hlavne, nech sa to dotiahne k nejakemu zaveru 😠

gabika24
20. feb 2009

ahojte.
takynečka, čítala som to, tiež veľa sily želám...

zulik, tak už grckáme, no super - tak si to uži, veď po tomto si túžila 😀 😀 😀 - teda je to len sprievodný jav toho, po čom si túžila.

pekný deň všetkým, my sme všetci chorí 😠

ellianka
20. feb 2009

ahojte žienky 😵

taky, čítala som o pár strán späť stanovisko z ÚDZS...nemám slov 😔 😢
veľmi ma vždy dorazí a zarazí stanovisko kompetentných 😠
ale verím, že raz sa krásne vyčasí 😵 z celého srdca vám to želám

takyna
autor
20. feb 2009

ďakujem všetkým

aspon keby mala doktorka tu guras a ospravedlnila sa za chybu, ale čosi, svedčí to o jej charaktere...

pozdravujem tehulky, maminky, pekne grckajte, Tánit som, rada, že začínate pekne spávať, Eli rastiete mám radosť, Gabička pekne sa liečkajte , skoré uzdravenie vám prajem 😵

mirusch
21. feb 2009

Ahojte babulky. Sledujem vas, ale nemala som silu pisat. Najprv ma dorazila sprava od Zulky, ze krvaca, potom od Zuzly, ze sa nepodarilo a teraz Takynka. Ta odpoved je na .... 😠 😔 Na to sa neda nic povedat. Kukla som aj ten link, co sem dala Katy. To je dobre, ze bojujes. Aj ked ti to Romanka nevrati. 😔 Ale nezabudni, ze zivot ide dalej. Ok? Verim, ze tebe, aj ostatnym babulkam, co su teraz nestastne, coskoro zasvieti do srdiecka slniecko. Velmi vam to prajem.
Myslim na vas na vsetky.

takyna
autor
21. feb 2009

Ahoj Miruska, ja viem, že mi ho nikto už nevráti 😔 ..., cítila som to ako potrebu , pre neho to aj urobiť, lebo verím tomu, že bol bojovníček a chcel žiť...

Uvidíme čo život dalej prinesie, ideme dalej , život nám bol daný do daru iba raz...

držkaj sa aj ty v tom vzdialenom svete, dúfam, že prídeš na jar kuknut na toto naše mini Slovenko 🙂 a dáme stretko, zatial krásny zvyšok víkendu ti prajem aj ostatným..........cmuk 😵

tanitta
21. feb 2009

ahojky.. v krasnom porane 🙂 ...
Takynecka...a ta dr odmietla sa k tomu vyjdrit?.. bola i z nou ta reporteka?...dufam ze aspon trosku prisla ulava...i ked srdiecko sa nezahoji asi nikdy 😔 .....
nam robi starost papanie...zajtra mame 3mesiace a papame ako 3tyzdnove babetko ☹ zacne vypluvat trepat sa pri cumli.. dame odgrnut .. ale pokracovat uz ani za svet.....maax 90ml...niekedy len 60ml-80ml...spi pekne v noci dnes napr od 23°°- 7.15 aj to som ho uz zobudila...
.. rysuje sa krasne pocasie.. tajtlik spinka...cakam... neviem ci zobudit ci nie... 😕 ...zacinam mat starosti ci spravne bude priberat 😕 ...
Mirus...som rada ze si mrkla i sem 😵 ... paaaaaaa

takyna
autor
21. feb 2009

Ahojky

Tanit a ako v poradni? , pribral? mal dobrú váhu? ak áno tak by som sa strikne nedržala tabuliek, každé dieťa je iné...kojíš ho? či aj niečo iné papká?

doktorka sa vyjadrila, že ona si nie je vedomá žeby pochybila, ani nezodpovedá za predčasný pôrod...asi takto to berie , lavou zadnou 😠 😖

takyna
autor
21. feb 2009

a ešte ako často papkáte? každé 3 hodiny? či ste to už predĺžili?

mirusch
21. feb 2009

Takynka, jasne, ze si Dr. neprizna...Co si cakala, ze si bude sypat popol na hlavu? 😠 Proste nestiha, tak to odflakne. Ale kaslat na to. Cim viac sa s nou budes zaoberat, tym viac negativnej energie si budes v sebe hromadit. Bozie mlyny melu pomaly, ale isto 🙄
Inak, dobehnem do SR o 2 tyzdne, len tak na skok, ale mozno stihneme stretnut, ozvem sa. Mozme dat spicha aj s Havkou, pravda, ak nebude tentokrat prave v nemocnici rodit 😕 😀
Pa.

takyna
autor
21. feb 2009

Veru to Mirush asi moc pozerám Amerických filmov ☹ v nich si dokážu sipať popol na hlavu 😖 majú to v scenári...

Mirusch skus prezvonit, ale neviem ako budem do marca, dane musíme urobiť, a nepredlzili lehoty, takže 😝 aj teraz sedím , hrbím sa a nahadzujem doklady.........pá 😵

tanitta
21. feb 2009

Taky.. no snazime sa kazde 3hodky mu davat...na poradnu ideme buduci stvrtok... minule mal dobru vahu...ja nekojim...ale odsavam svoje mliecko.. a tak davame tak viem kolko spapa.....bebu dam nmozno max 1x za dva-tri tyzdne...ked vidim ze nebudem mat dost mliecka nahodou...no idem.. pa

takyna
autor
21. feb 2009

Mne keď sa pri Dianke pokazilo mlieko, respektive nebolo uz take ako ma byt, tak zacala grckavat , vypluvat ho, musela som prejst na umelu vyzivu, pochudla, mlieka som mala vela, ale nekvalitne, po umelej vyzive sa to upravilo
uvidis v poradni, drz sa 😵

fedra
23. feb 2009

jaaaaaaaaaaaj .... skoro som ani nasu temu nenasla, tak sme spadli.
Tak ja idem opat do nemocky na kontrolu ... mozete uzatvarat stavky, ci uz si ma tam nechaju 😀
Ale neviem preco, mam taky pocit, ze ma asi este necha tento tyzden, tak sa vecer ozvem 😨

katy2
23. feb 2009

ahojte 🙂
fedra, vela stastia 😵 😵 😵

zuzla80
23. feb 2009

Fedri dneska sa držte - všetci traja - no ja tipujem, že si vás už nechajú. Držím palce nech všetko dobre dopadne 😉
Takynka strašne mi prišlo smutno pri čítani článku. Kiež by sa to dalo vrátiť späť a vyhnúť sa niečomu takému, držte sa 🤐 😵
Pozdravujem osadenstvo 😉

lenka20
23. feb 2009

fedruska drzim palce a nech uz to mas za sebou, ale ak by si este tyzdnik vydrzala, pre krpcekov by to bolo fajn 😵 oni su u teba v brusku radi 😵

fedra
23. feb 2009

caute ... tak hlasime prichod domov 😅
Nic sa od minuleho tyzdna nezmenilo, drobcekovia si rastu, prietoky aj srdiecka OK
Takze sme sa dohodli, ze buduci tyzden nastupujem do nemocnice a v utorok 3.3. bude sekcia ... divny pocit, vediet kedy sa deticky narodia 😕

gabika24
23. feb 2009

jéj, no fedra, ty tak krásne držíš.
a pekný dátum na narodenie, neboj.

ahojte všetky. my sa poslušne liečime - už sme chorí všetci 😠

juja
23. feb 2009

Ahojte kočky 🙂
Fedruška no super sa držíte 😵 (kiežby som to aj ja vydržala do 38/39tt) ..ten týždeň ubehne ako voda a drobci budú na svete 🙂 🙂 ..držkajte sa..
Katy ako sa cítiš? Hanka kopká, kopká? 😉
Gabika želám skoré vyzdravenie celej rodinke 😉
Tani, lenka, zuzlík,takynka ahojky kočky pozdravujem vás...

lenka20
24. feb 2009

ahojte babulky 🙂
fedruska no ty si uplna supermama - takto krasne vydrzay s dvojkami, to je fakt vyborne, len tak dalej.......no a podla mna je to super, ze uz mas termin sekcie, aj pekny datum ste detickam vybrali, nahodou je to fajn, mozes teraz podla datumu narodenia uz kukat horoskopy a tie kadejake prepocty aki drobci budu 😀 😀 ak tomu teda veris 😉
gabinka liecte sa, rychlo sa vyliecte, musi to byt neprijemne ked ste vsetci chorucki, my sme teraz boli 2 tyzdne s mangelom a bolo to straaaasne 😝
jujicek ahoj, nebojkaj, aj ty vydrzis dlllllho, drobcek bude riadna chlapina ked sa narodi 😉 😵 😵

tanitta
24. feb 2009

Ahojte snehulienky 😉 ...nezasypalo vas?? 😵 ...
Fedruska.. no klobuk dole 😉 ...drobcom sa ocividne v brusku velmi paci.. to len nas bol taky hrrr.... spinkali sme od 22,30-6,30.....boli sme na nozicky ze zatital to je ok...ze balit este aspon mesiac nasiroko 😕 ...sak ja nebalim vobec..

hava77
24. feb 2009

ahojte kocky
no ja sa hlasim po dlhsej dobe.....boli sme zase v nemocke....v piatok hnacka, brusko v kuse tvrde, tak sa ma manzel ani nepytal, nasadil do auta a sup do nemocnice.....nechali ma tam na pozorovanie, nic nezistili a nepokracovalo to a tak ma v nedelu pustili domov.... takze tak....drobec je v poriadku, prietoky a srdiecko vraj super. no a nakazali trosku dietovat 🙂

fedri teda ty sa drzis, klobuk dole.....deticky budu mat vyborny start do zivota

mirusch ak si ma objednas tak ja tu porodnicu hadam este posuniem 🙂

nedaju sa mi pridat smejkovia....preco ☹ ?

lenka20
24. feb 2009

ahoj havuska, to je dobre, ze ste ok, no radsej nech ta drzia v nemocke pod dozorom, aj ked to nie je ono...ale neboj, este budes s malym tolko doma, ze pristanes aj na vylet do nemocky nakoniec 😀 😉 uz to mas tiez za par havka, ani sa mi to nechce verit, ze o par tyzdnov uz budes fakticka maminka 😵 😵
ozaj, nevies ako sa ma dionova, uz porodila 😕

hava77
24. feb 2009

este nie, ma termin 3 dni predo mnou 🙂 😉 , tehotenstvo ma uplne pohodove 🙂

ani mne sa nechce verit ze uz "za par" budem maminkou 🙂

tanitta
24. feb 2009

Havka....ked si domka je dobre...vydrzis... neboj.. ked som vydrzala ja tolko.. mna supli na porodnicu v 27tt napojili na monitor jedna sestricka vravela ze ideme vsetko pripravit pre babetko ja som si to vobec neuvedomovala ze ma event. pripravuju k porodu a brala som to ze ma len pozoruju do rana aby ma mohli presunut na rizikove.. do dnesneho dna som si myslela ze ma tam dali na porodnicu preto lebo na rizikovom oddeleni nie je miesto 😀 ... ja som tava ... no vobec som si nepripustala ze rodim nejak som to citila ze este nie...

hava77
24. feb 2009

tanitka u nas v zv po 21 tt vysetruju na porodnej sale...takze tam ma pozerali a potom spravili a ctg, ale ja som sa asi tak zlakla ze aj brucho prestalo tvrdnut 😀
musime sa s malym este dohodnut, aby sme vydrzali spolu aspon 3 tyzdne 😉

zuzla80
24. feb 2009

Ahojte kukulienky 🙂
Fedri tak nakoniec si skončila doma? Fakt to krásne ťaháš, na to, že sú to dvojky. A 3.3. je pekný dátum, tak držím palce, nech to dobre dopadne.
Havka ešte že to nič vážne nebolo, ale páčilo sa mi ako reagoval mužík, že sa ťa ani nič nepýtaj a hybaj do nemocky - zlatý, tak sa o teba stará 😉
Veru baby vám to strašne rýchlo uteká, ani sa nenazdáte a všetky do jednej už budete maminkami - no dúfam len, že my zvyšné to tehulkovanie po vás prevezmeme.
Táni no pekne si začínate zvykať na režim - no vidíš, asi to len chcelo čas.
Jujka, Lenik, Taky, Zulka pozdravujem 😵