Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

pipka
12. sep 2008

teraz ma 3 tyzdne a nosi c. 62, a rastie straaasne rychlo, fakt kazdy tyzden je vacsia, tak ja uz tie 56 normalne postupne po oprati odkladam, lebo uz je v tom jak hurka 😅

pipka
12. sep 2008

zalezi ale aj od vyrobcu 😖 slovenske su mensie ako napr. co mam z C&A alebo H&M, tie su nejake vacsie, tam zatial 56 oblecie 😉

pipka
12. sep 2008

pri dvojkach je to ale ine, tie zvyknu byt mensie... 😉 no tak by som asi kupila 2-3 bodynka a nejake dupky aj 52, ale fakt nie zbytocne vela. ja aj tak stale periem a mam take oblubene veci, co jej davam hned ako to operiem a ozehlim a niektore mala len raz 😅 😀 a uz su male.

takyna
autor
12. sep 2008

Ahojte tehulky, práve som sa vrátila z Jarmoku, uf necítim si nohy
Pre upresnenie triple test mi prvý robili v 17/3 tt, a druhý 19tt ale čítala som na nete , že sa robí od 16-tt do 20tt tak neviem 😒

gabika24
13. sep 2008

ahojte.
taky, neviem, neviem.
ja som sa stretla len s tým, že v 16tt, príp. 16+niečo... ktovie...ale vieš, čo je na tom najpodstatnejšie? že bobáčik je určite v poriadku, len ťa zbytočne plašia...
pekný víkendík babulky... 🙂

takyna
autor
13. sep 2008

Ahojte tehulky, Gabika ďakujem za odkaz, neviem presne ani ktoré výsledky s Dow.syn.vyšli zle , lebo si papierik nechali na genetike, robí sa tam rozbor 3-časti, dnes som stretla primára gyn.oddelenia v BB, tak sme sa o tom bavili, vravel mi , že to mohol spôsobiť aj ten Hematóm a tiež povedal, že tie výsledky sa robia zhruba 16tt,
ale uvidíme, prajem všetkým krásny zvyšok predĺženého víkendu.

takyna
autor
15. sep 2008

Tehulky kašlete na túto tému ☹

tanitta
15. sep 2008

Nekasleme 😅 .. len tu nik neni ked som tu ja 😀 ...ja som sa dnes merala takze mam +18cm v pase... 😕 ... horsie je ze ide chladne pocasie a satnik sa mi sakra zuzil 😨

gabika24
15. sep 2008

tanittka, mne sa šatník úplne pototo.... - žiadnu bundu nezapnem - len jednu hrubočiznú - aj to len tak-tak...

taky, teraz pozerám, že mi dnes nezobralo nejakú odpoveď - teda keď kukám na hodiny, tak včera...takže ako píše tanittka, určite na tému nekašleme...
malá spí a mne sa nechce - ešte, že je aspoň manžel hore... už sa mi dosť zle leží a o pretáčaní sa ani nehovorím...
tak sa pekne vybuvkajte, idem snáď aj ja... 😵

tinucha
16. sep 2008

Ahojte.
No veru, čo na seba v takomto počasí. Akurát tak nejaká manželová tenká vetrovka. 😒 Ako to vyriešiť?
Táni, koľko presne máš v pase? Ja neviem koľko som mala predtým, ale teraz mám 96cm. 😀

tanitta
16. sep 2008

dobre rano tehulky.. ako sa maju bruska??.......mne vzdy rano nejako splaskne....mate to aj vy?...
gabi.. ja som si kupila bundu tku fajne.. vo vypredaji za par korun😎 na brusko super este je rezerva.. ponosim tuto sezonu a odlozim v pripade dalsieho tehu 😀 ..

tanitta
16. sep 2008

Tinus.. teraz mam 98cm.......a co s nohavicami na zimu?? mam 2je take tehu skoro akoby teplakovina(vizeraju ako klasicke cierne nohavky) a tensie tehu rifle....asi s tym cez zimu nevystacim 😖 ...moc sa mi nechce vrazat dalsie peniaze za gate na par tyzdnov....

takyna
autor
16. sep 2008

Ahojte tehulky, neviem aké počasie je u vás, ale v BB intenzívne prší 😒 , zimné veci veru ani ja žiadne tehu nemám , ani nohavice, ide sa mrznúť 😉 , Tanitka po ránu sa aj ja cítim fajn bruško je menšie, večer vyzerám na 9-mesiac, idem so psom o chvílku som späť 🙂

tanitta
16. sep 2008

Nas pes nexce vystrcit nos z domu 😖 ...aj ho obleciem ale na to ze je zvyknuty behat povonku to pocasie zabije aj kona 😅 ....

tinucha
16. sep 2008

Ja som si v piatok kúpila u nás v Maderne také teplejšie nohavky (presne na studené jesenné a zimné dni) a keďže boli vo výpredaji, stáli ma 550 Sk. Veľmi sa z nich teším. U nás sa určite ešte zídu. Buď mne alebo budúcej švagrinej alebo kamoškám, ktoré ešte detičky plánujú.

takyna
autor
16. sep 2008

Chcela som sa spýtať, nemáte bolesti občas vo vaječníkoch alebo taký kŕč ma niekedy chytí, kopkanie cítim hlavne nadránom, občas aj 2-dni nie

tanitta
16. sep 2008

juj Taky.. brusko je moj vecny problem.. takze si to bez vseliakych pichani a tahani a par sekundovych krcov(nie kazdy den) uz neviem predstavit......kopkat tiez nemusi...ale ze od 28tt by uz malo kazdy den...
Tinus.. to celkom fajne cena za tie nohavky 😕 ...
baby neviete mi toradit kolko je poplatok za uhradu cez ucet zo SK banky VUB do ciech??...do Tatrabanky

takyna
autor
16. sep 2008

Tanitka ináč všimla si si , že na január je rodičiek 67 🙂 , zavolaj do Vúb tvojej a spýtaj sa presne by ti to mali povedať, lebo poplatok za prevod závisí aj od výšky úhrady

tinucha
16. sep 2008

No to Táni neviem. 😒
Mňa tiež občas pobolieva a pichá pri vaječníkoch. Zrejme je to normálne. 😉

takyna
autor
16. sep 2008

Tinus vy ste už boli na veľkom ULZ? čo vám tam merali?, my by sme mali ísť dnes

tanitta
16. sep 2008

chcem si obj. vecicky pre bobika odtialto http://www.kojenecke-obleceni.eu/ a tam s aplati len cez ucet tak ci sa mi to vobec oplati...zajtra idem na cukor
😝 .....

takyna
autor
16. sep 2008

zaujímavá stránka, vravím, skús prezistiť priamo cez tvoju banku, tam by ti to mali presne povedať

takyna
autor
16. sep 2008

ináč ma zase začala páliť záha, ešte , že mi zaberajú kyslé zelené jablká, presne ako pri malej, a vraví, sa že bábu rastú vlasy, dcérka keď sa mi narodila tak doktor na vizite doslova povedal, "fíha manžel si dal riadne záležať na tých vlasoch", 😉 😀

tanitta
16. sep 2008

Taky ... na velkom utz meraju zase vsetko tak ako v 13tt...stehennu kosticku, obvod hlavicky...kukaju mechur srdiecko zaludok mozog......proste vsetko co vsteko sa da... no a este jedno meranie v hlavicke nieco podobne ako ked robili NT... tak tam jedna hodnota nemohla presiahnut urcitu hranicu... tusim to bolo nieco nad mozgom

takyna
autor
16. sep 2008

aha, tak som zvedavá ako dnes dopadneme

tanitta
16. sep 2008

dobre ako inak 😵 .... a budete mat nieco cez 300gr 😉 nas bobik ma teoreticky uz nieco cez 700g 😕 ...o 2t idem na 3D

takyna
autor
16. sep 2008

a kde ideš na 3D čko?

takyna
autor
16. sep 2008

ináč BB, pupok Slovenska a 3/4D ultrazvuk tu nikto nerobí je to hamba

hava77
16. sep 2008

ahojte, ndes ste sa nejak rozpisali 🙂
ja nemam skoro ziadne brusko, kamoska co je tehotna o necele dva tyzdne viac ma uz take brucho a ja nic 😒

tanitta
16. sep 2008

k mojmu dr...pekne vsetko ukaze vysvetli co kde ako... neviem nejako ma ani nenapadlo niekde koli tomu cestovat inam 😕 beriem to tak automaticky...