Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
23. sep 2008

fedri aj ja to mam vo vyhliadke a ako sa poznam budem stresovat uz tyzden dopredu 😀

fedra
23. sep 2008

to si na tom rovnako ako ja 😎
Ja sa ukludnim vzdy po utz a potvrdeni doktora tak na 2 tyzdne ze je vsetko OK a potom dalsie 2 tyzdne stresujem a vymyslam scenare co by sa mohlo stat ... bwe

hava77
23. sep 2008

u mna je to tiez tak 🙂 niekedy sa na seba velmi za to zlostim, drahy mi stale opakuje ze je vsetko ok a nemam sa bat.....ale jemu sa to lahko povie.....teraz je do dalsieho utz 2 mesiace tak dufam ze sa dako pozbieram 😀

fedra
23. sep 2008

no ja idem teraz 1/10 na kontrolu a krvicku na testy ... tak ho chcem poprosit ci by mi ich neukazal ... len tak jednym ockom ci su OK
Ak budem musiet cakat dalsi mesiac na utz, zosaliem ... 😠

takyna
autor
23. sep 2008

Tehulky ja mám dneska iný apetít, na raňajky 2-koláče tortové z oslavy 80-tky, a teraz sleďe v kyslom náleve s chlebom, 😵 som zvedavá či nenavšítvim záchodovú misu 😅

fedra
23. sep 2008

taky ... ja som vcera spotrebovala na veceru zavinaca ... len tak bez chleba 😝
Ale chutil 😀

takyna
autor
23. sep 2008

Fedri aj ja to zvyknem bez chleba 😀 , ale dnes toho bolo trošku viacej.... 😎 tak som si ho pre istotu dala, Ale chutilo 😀

gabika24
23. sep 2008

ahojte
havka, to je super, že ste ok - veď nikto tu ani nič iné nečakal. 😀
mne je dnes nejako divno, tak polihujem. nič ma nebolí, len sa mi strašneeeeeeeeeeeeeeee drieme 😅
fedra, neboj, tiež bude všetko ok. aj mne sa zdalo, že od ultrazv. do ultrazvuku je dlho 😉

takyna
autor
23. sep 2008

Ahoj Gabika , zajtra prezvoň by som ti zavolala, dnes má prísť ku mne kočka čo mi ide robiť pomocnú silu pri účtovníctve nejako to nestíham

gabika24
23. sep 2008

ok - ak by som zabudla, tak normálne zavolaj - niekedy poobede (veď ak by som náhodou spala, budem mať vypnuté zvuky, tak ma nezobudíš). dnes aj ku mne príde kamoška, idem jej pomôcť s jednou prácou...
ešte som nestihla nič uvariť, len sa tu motám po dome... 😅

takyna
autor
23. sep 2008

ja tiež iba kukám po nete, ani riad sa mi nechce umyť, ani variť, iba driemem tiež, o polhodinku musím tej mojej novej sile pripraviť dokladíky, ok -zajtra ak mi nič do toho nepríde brnknem ti 🙂

annaanna
23. sep 2008

čaute baby, tak som vás našla..... staré známe bežkyne

takyna
autor
23. sep 2008

Ahoj Anna výtam ťa u nás 🙂 , čo nového?

annaanna
23. sep 2008

dík taky, ešte som ti napísala do snažiliek

takyna
autor
23. sep 2008

áno IP viem, len či si teda PN, ale už som si čítala, že si, ako sa cítiš? nebýva ti zle?

annaanna
23. sep 2008

najskôr pôjdem na ulz a potom si dám do pasu tt... aby to bolo jasné a isté.
no som taká stále neveriaca, že čo keby som nebola tt, aj keď občas mám nábeh na blivno, ale ešte nebolo.

annaanna
23. sep 2008

nie som PN, som v práci, ale len tak zľahka pracujem, aj keď som sa dnes už vytočila
po ulz by som šla na PN na pár dní, nechcem ešte v robote hovoriť nič
kedy si bola prvýkrát na ulz

takyna
autor
23. sep 2008

to neveriace ti zostane, ešte strašne dlho potom po 4-mesiaci, keď bruško začne riadne rásť, konečne začneš prijímať myšlienku, že sa v tebe vyvíja nový človiečik, a vkladali ste 1-či 2 embrijká?

annaanna
23. sep 2008

no to mi teda bude trvať, než si zvyknem že som tt. 😀
vkladali mi 2 embryjká, ešte máme dve mrazené, sranda by bola keby boli dve naraz ... chcela by som dvojičky 🙂

takyna
autor
23. sep 2008

na ULZ som bola v podstate na srdiečku zhruba v 7-tt niečo, a potom pravidelne pri každej návšteve mojej doktorky, sme kukučkali cez ULZ , zo spodu ma pozerala, kým sa ešte dalo

takyna
autor
23. sep 2008

teraz sa dvojíčkam darí 🙂 , možno budú dve prajem ti to 😵 , ja som chcela tiež dvojky , ale pán boh zaplať aj za tohoto bobáčika 😵

annaanna
23. sep 2008

a hneď v 7 tt bolo aj srdiečko počuť, že?
chodíš ešte do caru alebo už ku svojej mudre... a kde budeš rodiť. Pozerám, že už si vyberáš vecičky, peknučká postielka

tanitta
23. sep 2008

Ahojky...
anna... vitaj a 😉 ...
ja som sa trosicku rozkyvala aj ked to neni bohvie co...ale uz viem co kupime bobikovi k babe a dedkovi do obyvacky 😀 kuk album.....dlzka 90cm to nie je najhorsie....

annaanna
23. sep 2008

jasné taky, pán boh zaplať aj za jedno, my sa veľmi tešíme, že to vyšlo, nejako sme už neverili.
len nech je to zdravučke babatko, nič iné si neprajeme, ale to asi všetci v očakávaní.
si veľa pribrala?

takyna
autor
23. sep 2008

ja som nepočula srdiečko iba som videla ako bije, lebo som ležala v nemocnici, kôli krvácaniu hemotómu čo išiel preč, a tam nemali taký prístoj, chodím k mojej doktorke, vecičky len tak veľmi opatrne, muž sa hnevá na to, on je strašne opatrný, najradšej by ma dal zavrieť do veže a pozeral sa mi do bruška cez ULZ keby mal tú moc 😀

annaanna
23. sep 2008

dík tanitta

takyna
autor
23. sep 2008

ahojky Tanitka, aj ja chcem takú kolísku tiež mám v albume, mne sa to hondrkálanie bábetka strašne páči 😀

annaanna
23. sep 2008

a to si mala tiež nejako hneď na začiatku, si písala. Stresovala si sa hodne... teraz je všetko OK? robili aj amniocentézu?

takyna
autor
23. sep 2008

pribrala som 7-kg, zatiaľ ale je to už cítiť, dýcham ako parná lokomotíva, dnes som išla do obchodu so psom a nákup pomerne malý na mňa som ledva dotrepala 😖

tanitta
23. sep 2008

Taky.. jej ozik 😅 ... budeme hontrlat spolu 😵 ... kde ju budes objednavat??
Anna...kolko si po et?