Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tanitta
13. mar 2009

Ahojky..
renuska.. hej bolo asi hodinku 😵 pekne pocasie...potom to uz bolo onicom.. vietor sneh... 😖 ...
jujka.. kde to vlastne je? v bielsko biala ten obchodik s nabytkom?...

baby my sme mali vcer riadne fofry vecer.. maly reval jak pilinak ... ten mucosolvan mu nejak asi zatazuuje zaludok... potom sa pozvracal aj hlieny potom konecne zaspal sa mu ulavilo...kasel uz nie je zdravy ale chory... 😢 ...aj v noci sme odsavali vysavacom... a uz to chyta aj mna... 🙄 ...
Kemeni.. ahoj to kde tak vedia povzbudit pacientku?? 😠 ... vela kociek nepocitovali ziadne priznaky a vycikali // vratane mna..prsia som vopbec necitila... a zle mi zacala byvat az od 9tt....budes testovat aj doma?,...

renusa
13. mar 2009

Jujka, tak to je super, že všetko v poriadku, a kde idete na 4D? a ak Ti mám poradiť, určite chodte cez Tešín, hoci je to ďalej, ale cesta určite o sto krát lepšia ako cez Skalité, ak si tadiaľ išla pred 10 rokmi, tak teraz to tu vyzerá ešte horšie, teda na poľskej strane, určité úseky už je nová cesta, ale ten zbytok - hrôza, vo veľkom sa tam buduje 😝

juja
13. mar 2009

Tanitka ten obchod je na začiatku Bielsko Biala keď idete od Tešína výpadovkou na Bielsko, tak Vás to dovedie priamo k obchodom (ako ked prichádzaš z diaľnice do BA a tam je Ikea,Kika,Aupark) - je tam tento Gluck, potom nejaký na elektroniku (niečo ako NAY) a potom Auchen či ako sa volá , to je zase ako obchodné centrum kde sú veľké potraviny a niekoľko butikov - aspoň tak mi to opísala kamoška, ktorá tam bola vo štvrtok.
No čítam, že ste zase mali peknú noc ...chúďatko malé, takto sa on trápi s chorobou ☹ ...teraz je rozšírená viróza, no ale nie je div pri takomto počasí... 😠 už nech príde jar a je teploooo, nech si dobijeme baterky po tejto dlhej zime.. 😉
Renus takže cesta je stále v "pôvodnom" stave...no ešte si pamätám cestu pred 10 rokmi a zaprisahala som sa, že tadiaľ už nepôjdem pokým neurobia diaľnicu, takže ideme na Tešín 😉
Na 4D idem k MUDr. Hartelovi - neviem či ho poznáš on býva tuším v Čadci, ale ordinuje v Žiline.

renusa
13. mar 2009

Jujka, Hartela poznám iba z počutia...potom podaj hlásenie ako to dopadlo 😉 a to sa dá ísť do ktorého tt na 4D??

hava77
13. mar 2009

caute kocky, tak aj ja podavam hlasenie z poradne: v moci trochu krvi, v krvi malo bielkovin a z toho puchnutie noh 😒 .....cez veek jest tvaroh a vela masa /ble teraz mi maso nechuti/ a v pondelok dalsia poradna: moc, tlak a krv....a ze sa uvidi.....no ja neviem lebo s mocenim problem nemam......tak uvidime
inak srdiecko bilo ako zvon 🙂 no krasa a samozrejme ze vsetko je uzatvorene takze rodit vraj tak skoro nebudem 😅 ....neviem ci sa tesit ci plakat 😀 😝
tak pekne vikendujte a oddychujte 🙂 🙂 🙂 ja sa budem kurirovat a napchavat masom 😀

juja
13. mar 2009

Havka super, takže fotenie stíhate v pohode.... 😀 ...inak ani mne mäso moc neberie, ale kôli bábätku vydržíme aj mäsovú "diétu" 🙂 ...tak sa pekne kŕmte cez víkend a oddychujte 🙂
Renus no my sme boli na prvom 4D v 22 tt, tak nám povedali v Heliose, že máme prísť prvýkrát na 4D po ukončenom 20 tt no a keď sme odchádzali, tak odporučili ďalší 4D medzi 29-33tt , ale do Heliosu by som na UTZ už nešla a ak tak len k doktorovi Grochalovi, lebo ten "doktor", ktroré sme mali my, tak nestál ani za reč...otras 😠 😝 celý UTZ trval cca 15 min a platili sme 66 € 😠 , no škoda reči nebudem sa rozčuľovať, už som o tom písala v inej téme.. 🤐

....dobrú nocku všetkým želám.... 😉

hava77
15. mar 2009

ahojte trosku nas dviham aby sme sa neprepadli 😉

hava77
16. mar 2009

caute kocky nejak nam to tu viazne 😢 dufam ze sa este niekto pridate 😉

renusa
17. mar 2009

Ahojte 😉
kde ste všetky??
Juja, ako dopadol 4D?

tanitta
17. mar 2009

no caute ketacky 😉 .. co uz rodite?? 😀 😵 ....malemu je uz lepsie kuka na mna z lehatka a dravoti... len ja som na tom horise a tato ani nevravim 🙄 ...u nas je to liahiaren bacilov...v sobotu sme boli na pohotovosti skoro nas nexali v nemocke nastastie nemal zapal v krvi tak sme sli pekne domov s atb.... tusim som to uz pisala?? uz ani neviem 😎 ...

gabika24
17. mar 2009

ahojte.
tanittka, tiež to máte pestré. my ešte nie sme fit, jeden z chlapcov papá zas atb, druhý nie, no zas má nádchu. mňa už tiež bolí hrdlo. tento rok to tu máme stále dokola a dokola a naviac malá kričí na bruško... nespala som poriadne 3 noci, už sa len motám... 😅

hava77
18. mar 2009

ahojte, kto rodi? 🙂 zeby ma niekto predbehol? 😀 .....dufam ze nie 😉
gabika skoro sa vyzdravte, lebo sa to u vas nejako dlho kruti 😠 ta choroba
tanitka vy tiez 🙂 nech ste cim skor zdaravi "cela fajta" 😉
my sme boli vcera na foteni, bol to super zazitok.....ale fotky budu asi az buduci tyzden...ak stihnem tak pridam do albumu 😀
tak sa drzte a odhanajte bacily 😉 😉

tanitta
18. mar 2009

Ahojky...
havka.. uz sa tesim na fotkyyy... 😉 .. to vam mali spravit narychlo 😉 ...ze nemate cas 😀 ... maly sa ma lepsie...chvala... o sebe ani nevravim radsej.. mam nahnisanu mandlu 😖 ...

fedra
19. mar 2009

ahojte
ja iba na skok, prisla som skontrolovat, ci je Havka este cela 😀

hava77
19. mar 2009

poslusne hlasim ze este cela 😀 😀 😀 .....kocky ja sa citim teraz asi najlepsie z celeho tehu...len by som behala lietala, som spokojna no neviem co zo sebou 😀
inak dnes mi skocil novy tt 😉 som zvedava co mi povie zajtra na poradni 😎
tanitka tak sa cim skor uzdrav, ved ide jar treba behat po vonku 😀 .....to je super ze malemu je lepsie 🙂
fedri ty uz asi tolko casu nemas ako volakedy 😉 ...no ved aj mna to caka, ale len s jednym 😉
ako spinkate? a prikrmujes? alebo si vystacite 🙂

tanitka jednu fotku nam zretusovala, aby sme si vedeli vybrat, ze ako to vyzera, tak ak sa mi podari tak ju tam hodim 😎

hava77
19. mar 2009

takze foto je tam, ale asi ich neskor vymazem 😎 ...takze kuk.....buduci tyzden mame mat dalsich 10 zaberov

fedra
19. mar 2009

jeeej ... krasne foto, boze ake mas male brusinko 🙂
S drobcami sa celkom da, cez den su dobrucki, mala je cisto anjelik. V noci sa budia pravidelne o 1.00 hod a potom okolo 4.00 - 4.30 hod ... inak spinkaju. Akurat Matusko niekedy podvecer ma koncert a placka aj hodinu v kuse, chudatko moje male. Zajtra mame poradnu, tak dufam, ze priberaju a vsetko je OK. Trosku mam obavu, lebo mala ma posledne dni zelenu stolicu a vraj je to tym /aspon tak som citala/, ze papa len predne mliecko. Dufam, ze ju netrapim hladom 😕
Malicku plne kojim a drobca sem-tam prikrmujem, no malo. On totiz potvorka sa nenaucil cicat a tak mu musim mliecko odsavat 😝

tani, ty odsavas mliecko malemu tiez, vsak ?

hava77
19. mar 2009

fedri ja som brusko nemala vobec do zaciatku 8 mesiaca, tato "basketbalova lopta" mi narastla za tieto 2 mesiace....dost ma to trapilo ze ci drobec nebude malicky, ale zase som vysoka takze hadam ma dost miesta....no ved uz coskoro uvidime 😉
tak drobci su ti celkom dobri 🙂 to je fajn, aspon sa trosicku aj vyspis.....
ozaj a tie monitory dychu ste potom kupili, alebo ste malych dali do poistit do unionu?

zulka29
19. mar 2009

Jej, Havka, ty si krásna tehulka 🙂

fedra
19. mar 2009

nakoniec sme ich dali poistit v spolocnej, tak ako nas.
A ani sme monitor nekupovali.

hava77
19. mar 2009

fedri my sme sa pytali detskej doktorky na poistovnu a povedala ze ono je to v skutocnosti jedno, lebo vsetky preplacaju to iste....a ze ked sme my v spolocnej tak aby sme tam dali aj maleho.
a monitor dychu sme sa rozhodli kupit, budeme ho mat z anglicka lebo je to tam lacnejsie o polovicu a je to zaroven babyphone....z tejto stranky
http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_ss_w_h__0_13?u...

hava77
19. mar 2009

zulka dakujem....
a ako sa citis pracujuca tehulka? 🙂 v praci vsetko ok? dufam ze su k tebe pozorni 😉

zulka29
19. mar 2009

Havka, no neprehánam to tu zatial 😀 a najviac sa vytešujem z teplých obedov, tie som doma nemala 😠 😀 . Akurát som včera po robote bola ešte u kaderníčky a domov som prišla o 9-teja to som už myslela že mi od nafúknutia bruško praskne a bok vyvalí 😝

hava77
19. mar 2009

to si pamatam aj ja to nafuknute brusko....no nic moc, neboj ono sa to bude uz len zlepsovat 😀
a v robote nech si zvykaju...ked nedaju vyplatu za dvoch tak nech sa necuduju 😀
obedy chybali aj mne a potom som si zvykla. je pravda ze v robote to byva take pestrejsie co sa stravy tyka....doma clovek nema taku fantaziu a este sa mu aj nechce 😉

tanitta
19. mar 2009

jeej Havka.. to je nadherne;)...brusko.. a aj mamicka 😉 .. velmi vam to svedci vychutnaj si posledne dnicky...tehulkovania...drobcek tu bude uz co nevidiet 😉 ...
Fedra.. hej ja odsavam uplne od narodenia....aj mi to vyhovuje tak... viem kolo zje.. ked my asi papat..nie ze by som bola proti kojeniu to nieee.... najradsej by som kojila... ale ked tym chlapom musis dat vsetko na tanieri 😉 ....co narobime...aj som skusala aj on tahal aj cucal.. ale nestacilo mu to...a dokrmovat som umelim nechcela zbytocne ked mam dost svojho tak som radsej ked odsajem a tak papame... zatial stiiiham 😎 ...
Zulka.. ahojky.. tak ako sa maju tvoje nevolnosti? nejake zvlastne chute pachute?? 😀

renusa
20. mar 2009

Ahojte tehulky a maminky 😉
Havka, krásne fotečky 😵 😵
Fedra, detičky si dobre naučila, že sa aj spolu budia 🙂
Zulka, presne tak, v robotke to netreba preháňať, veď stačí, že si tam, aj to je niečo 😀

hava77
21. mar 2009

ahojte kocky, ako vikendujete? dnes je krasne, takze asi vsetky vonku.
fedri s drobcami si uz bola aj na vychadzke?
ja som mala vcera poradnu, tak maly je uz trosku nizsie ale vsetko uzavrete ako basa v leopoldove 😀
takze uvidime.....povedal slepy 😀

fedra
21. mar 2009

havka ... tak uz len vydrz 😉
My uz hajkame na terase, najskor sme par dni spavali pri otvorenom okne a potom som ich zacala davat na terasu do kocika .... prvy den na 15min, potom 20min ... a dnes uz tam spinkali hodinu. A su aj lepsi potom, aspon sa mi zda.
V piatok sme boli na poradni, tak zatial priberame celkom dobre, len malicka pribrala iba 120g, teda hranicne. Tak ju teraz prikladam castejsie, no zas mam menej mliecka pre maleho. A doktorka mi povedala, ze nemam prikrmovat, namiesto UM dat iba prevarenu vodu. Som to skusila, no maly striekal od hladu ... chudatko, no ja ho trapit nebudem.
Tani a ty aj prikrmujes ? A kolko ti takto spapa maly na jednu davku ?

tanitta
21. mar 2009

ahojky babulky...
Havka.. ...fotky su.. vybavicka dufam tiez... 😵 .. jar je tu no takze uz pomalicky to uz aj moze byt.. 😵
Ferda...ja neprikrmujem.. staci nam moje mliecko... ked som prikrmila tak asi len 5-6x za cele obdobie odnarodenia...momentalne papa tak 80-90ml na jedno papanie...ako kedy niekedy aj len 40 😨 .. a vcera mal sabes ze zjedol na 1x160ml 😨 .. tak si vyber 😅 .... ale povacsine tych 90ml...
my ideme do BA do rizikovej na kontrolu tak drzte nam palce baby... 😉 .. prisiel aj dotaznik ze co nase dietatko dokaze-vie... velmi sa tesim ze 99% mozem vyplnit ze "dokazeme" 😵 ...... dobru noc

fedra
22. mar 2009

tani ... urcite dopadnete dobre. My do rizikovej chodit nebudeme, aspon to ma tesi 😅
No, moj maly sa nejako rozozral 😀 , ked mu dam 60-70ml, tak reve ako tur, je mu to malo. Papame cca kazde 3 hod.